МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкрите звернення

11/10/2009 | donchakal
Дончак Олександр Миколайович
22.08.1988 р.н.
Херсонська область,
смт. Високопілля,
вул. Вокзальна 44, кв. 7
м.т. 80969221001


Звернення

Звертаюся до вас за допомогою, бо наші органи не можуть мені допомогти. У Високопільському райвідділі Херсонської області процвітає корупція та свавілля і нікому до цього немає діла. Так начальник слідства цього райвідділу – Коваленко Тимур це людина яка не має права служити в міліції. Це хабарник, який неодноразово попадався на гарячому, але кожного разу його родичі, а також корумповані зв’язки у прокуратурі, у міліцейській службі внутрішньої безпеки та СБУ допомагали йому уникнути відповідальності. Він неодноразово підозрювався у побитті людей, але жодного разу його не покарали.
Останній випадок трапився у жовтні цього року, коли працівник слідства Коваленко Тимур вимагав з мене гроші за те, щоб закрити незаконно порушено у відношенні мене кримінальну справу. Побоюючись за своє життя та свободу я звернувся за допомогою до СБУ в Херсонській області та обласного міліцейського відділу внутрішньої безпеки.
Декілька разів вони приїжджали до мене, я їм демонстрував записи, але працівники органів затягували процес, надаючи можливість уникнути відповідальності Коваленку Тимуру.
І ось нарешті Коваленка було затримано на «гарячому». Я особисто передав йому хабар та бачив як працівники внутрішньої безпеки вилучали у міліціонера гроші. Після операції вони пообіцяли мені, що Коваленко опиниться за гратами. Але як підсумок, кримінальної справи так і не порушили. Коваленко Тимур одразу повідомив, що мені «кінець» і я решту життя проведу за гратами, а по поводу хабаря він сказав, що всі питання вже вирішені і що він внутрішню безпеку не боїться так як у міністерстві внутрішніх справ у нього працює родич. І як доказ цього я побачив, що Коваленко Тимур приступив до виконання своїх обов’язків на вищій посаді. І ось кому тепер вірити хабарнику та свавільнику Коваленку, або працівникам безпеки, які завірили мене, що Коваленко буде покараний.
Не вже корупційні зв’язки та гроші вирішують всі питання в нашій країні.
Коваленко бере взятки не перший раз. Він примушує силою людей підписувати проти себе документи і зізнаватися у злочинах, які вони не скоювали. Батько його дружини працює в місцевій адміністрації і покриває його у всьому. Права простих людей нікому у нас захистити.

Я та населення Високопільського району, Херсонської області дуже сподіваюся на Вашу допомогу, адже Ви постійно повідомляєте про боротьбу з корупцією та хабарництвом, тому сподіваємося що Ваша увага не мине нашу районну проблему і Ви залишитесь в наших серцях як гарант справедливості.


Дончак О.М.

8 листопада 2009 року

Відповіді

  • 2009.11.10 | Мартинюк

    Схоже на правду.

    З того що я знаю про "оновлену" в часи наверння Луценка до "тимошизму" міліцію і повернення туди звичаїв і найодіозніших кадрів періоду кучмізму, то все це виглядає на правду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua