МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вулицю Леніна в Кобеляках перейменовано на вулицю Миколи Касьяна

11/10/2009 | nastya_topolya
Рішенням сесії Кобеляцької міської ради, яка відбулася 6 листопада, вулицю Леніна в райцентрі перейменовано на вулицю Миколи Касьяна. Про це повідомив депутат Кобеляцької міської ради, голова міської організації Української народної партії Василь Фещенко.

З пропозиціями увічнити пам’ять видатного земляка, народного лікаря Миколи КАСЬЯНА до сесії звернулися голови постійних комісій міської ради.

Окрім перейменування вулиці, депутати вирішили встановити в центрі Кобеляк, на розі вулиць Шевченка і Касьяна, пам’ятник лікареві, а на фасаді міської ради – меморіальну дошку Миколі Касьяну.

Довідково. Народний лікар України, костоправ 72-річний Микола Касьян помер 28 жовтня 2009 року. Усе своє життя М.Касьян прожив у Кобеляках Полтавської області. Закінчив Харківський медінститут (1959-1964 рр.). Підвищував кваліфікацію в Київському інституті травматології і ортопедії. Автор монографії «Мануальна терапія при остеохондрозі хребта». Був обраний народним депутатом СРСР. Започаткована Касьяном методика лікування хребта визнана у світі. У Книзі рекордів Гіннесса в 1993 році була наведена статистика: «Україна. Найбільше число костоправних операцій провів народний лікар Микола Касьян. Протягом 1990 року він здійснив вправлення хребетних дисків 41 тис. 251 хворому, серед них – 19 тис. 359 дітей». У 2005 році в Кобеляках був відкритий Центр мануальної терапії. До будівництва центру Микола Касьян приймав хворих у флігелі біля свого будинку. За день управляв кістки майже 800 хворим.

Джерело: Прес-служба ПОО УНП

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua