МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Зірка телебачення України"

11/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Телехолдинг Віктора Пінчука тепер має ім’я
Валентина САМЧЕНКО
http://umoloda.kiev.ua/number/1532/116/53938/

Учора в столичному Pіnchuk Art Centre Олена Франчук — дружина одного з найбагатших українців Віктора Пінчука і донька екс–президента Леоніда Кучми — презентувала бренд StarLightMedia, який віднині об’єднує «Новий канал», СТБ, ICTV, М1, М2 та «Куй–ТБ». Директором телегрупи призначено керівника ICTV Олександра Богуцького. Голова спостережної ради — сама Олена Франчук. Інвестори — Олена Франчук і Віктор Пінчук. За останні кілька років канали медіа–групи Віктора Пінчука поступово завойовують рейтинги. Так вдале позиціонування зробило лідерами молодіжного телеперегляду «Новий канал», чоловічого — канал ICTV. «Ми впевнені в успіху, — заявляє голова спостережної ради медіа–групи StarLightMedia Олена Франчук. — Бо ми виросли, а конкуренти впали».

Медіа–група StarLightMedia оголосила про створення власного сейл–хаусу (структури з продажу рекламного часу) на телеканалах групи — StarLight Sales. «Самостійний продаж підтримає розвиток українського ринку в цілому і дозволить рекламодавцям оптимальніше реалізувати свої маркетингові цілі, а нам — збирати більше коштів для розвитку власного виробництва», — впевнена Олена Франчук. Відтепер бізнесвумен не відкидає можливості співпраці StarLight Sales з іншими учасниками телеринку, наприклад ТРК «Україна».

У 2010 році ніяких змін у роботі об’єднаних одним брендом каналів не передбачається. Як і раніше, за словами Олени Франчук, на кожному зберігатиметься власне виробництво. Франчук не виключає створення у майбутньому нових каналів — супутникових чи кабельних.

sean

Відповіді

 • 2009.11.12 | Almodovar

  Смердюча ДІРКА телебачення України

  Більшого оболванювання і хробакового рівня "інтеллекту", ніж на перелічених каналах, важко знайти. Особливо, СТБ - канал для розповсюдження невігластва і Хуй-ТБ - канал для спадкових олігофренів та хворих на відсутність мозку.Ну.і "новий" - канал для пропаганди дідовщини і "расійскай арміі".
  Ось що сліід було б закрити раз і назівжди. Ну й де та смердюча моральна комісія? В таємному борделі із високоморальними курвами?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.12 | Тарас Токар

   Re: На "Новому" каналі більше російських серіалів і програм,

   ніж українських.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua