МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Тарасюк чистить Львівський Рух. Журналістське дослідження

11/12/2009 | Іван Вариніс

Журналістське дослідження


Щодо публікації в Інтернеті „Тарасюк чистить Львівський Рух. Почав з Пітка”

Якщо точніше, то почав з Ярослава Кендзьора.

Прочитавши цю публікацію до нас зателефонували два члени ЦП НРУ, які повідомили, що так зване засідання Центрального Проводу НРУ проходило в телефонному режимі в суботу 31 жовтня 2009 року, однак засідання ЦП НРУ мало відбутися у неділю 1 листопада 2009 року, як було заздалегідь повідомлено всіх членів ЦП НРУ, працівниками Апарату ЦП НРУ, згідно ст..84 Статуту НРУ.

Але, у звязку з тим, що голова НРУ Б.Тарасюк перебував у закордонному відрядженні, було повідомлено, теж працівниками Апарату, що засідання ЦП переноситься на інший час.

Насправді було так.

Після проведеного засідання Проводу Львівської Крайової організації НРУ 28 жовтня 2009 року, де було ухвалено передати безкоштовно нежитлові приміщення Львівському об’єднанню Всеукраїнського Товариства „Просвіта” ім.. Т.Шевченка за їхнім проханням для створення Центру національно - духовного виховання молоді, один із членів Проводу ЛКО НРУ, очевидно голова ГО ЛКО Молодого Руху Валерій Веремчук передав інформацію про прийняту ухвалу в Апарат ЦП НРУ.

29 жовтня 2009 року Микола Порайко, член ЦП і помічник В. Куйбіди прибуває у Львів, де дістає копію договору передачі цих нежитлових приміщень.

Після того Апарат ЦП НРУ приймає рішення про термінове скликання засідання ЦП НРУ.

А так, як цього зробити практично було неможливо, заступники Тарасюка, Роман Сушко, Василь Куйбіда, В’ячеслав Коваль, Іван Крулько в телефонному режимі провели опитування членів ЦП з одного питання, чи вони не заперечують щодо призупинення членства в НРУ Ярослава Пітка за те , що він забрав рухівське приміщення, знаючи, що рішення приймав не Я.Пітко, а Провід ЛКО НРУ. Рішення було прийнято практично одноголосно, за винятком одного члена Проводу – В.Веремчука. Приміщення передається для створення Центру національно-патріотичного виховання молоді, але Б.Тарасюку від проблеми патріотичного виховання далеко, він спить і бачить себе міністром.

Ухвала так званого засідання ЦП НРУ була підписана Тарасюком вже після його повернення із закордону, 2 листопада 2009 року. Це свідчить про те, що ухвала ЦП була прийнята і підписана Тарасюком заднім числом, після підписаного договору безкоштовної передачі нежитлового приміщення.

Приміщення - це тільки зачіпка ( причина) для конфлікту Тарасюка з Львівською крайовою організацією НРУ.

Суть полягає в іншому, те що Львівський Рух визначився на президентських виборах підтримати діючого Президента України Віктора Ющенка і на третьому етапі З’їзду НРУ підтвердив свою позицію в супереч бажанням Б.Тарасюка.

Тарасюк і його заступники – В.Коваль, В.Куйбіда, Р.Сушко, І.Крулько за посади і портфелі готові не тільки висунути в кандидати на Президента України Ю.Тимошенко, а й здати Україну.

Цій групі людей які захопили Рух зовсім не цікава подальша доля Народного Руху України, тому вони цільово знищують його.

Протягом року були знищені Тернопільська, Франківська, Полтавська. Руйнуються Харківська та Львівська, а на черзі всі хто посміє подати голос правди.

А Ярослав Пітко став кісткою поперек „горла” Тарасюку і його команді тому, що він не піддався їх облуді і послідовно з Львівською організацією відстоював ідеї Чорноволівського Руху, та відкрито підтримав кандидатуру Віктора Ющенка на посаду Президента України.


Іван Вариніс

Відповіді

 • 2009.11.17 | Віктор

  Re: Як Тарасюк чистить Львівський Рух. Журналістське дослідження

  Мені на електронну скриньку прийшла також ця інформація, проте, цікавий нюанс - імя адресата - Іван Варивухо. Імя людини, яка підписалась під цією статтею, яку він назвав в листі "розслідуванням" - Іван Вариніс.
  Це - або просто звичайна неуважність при розсиланні, або ж вишукане почуття гумору. проте, в першому і вдругому випадках можна зробити висновок про те, що справжній автор цього опусу явно не хоче відкривати своє імя.
  Але те, що розсилка цього листа була здійснена за тією ж схемою, за якою розсилає листи управа ЛКО НРУ, то можна зробити висновок про те, що реальний автор - керівник секретаріату ЛКО НРУ - Приставський Ігор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.17 | Мартинюк

   Ігор, не Ігор, але тим не менше цікаво.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua