МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

11/12/2009 | Almodovar
І де всі? Де Наливайченко? Де "чесний" Луценко? Куди здрис наш Генпрокурор?
Я в шоці! http://obkom.net.ua/news/2009-11-12/1855.shtml

Відповіді

 • 2009.11.12 | Almodovar

  Re: ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

  нікому не цікаво? Звикли?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.12 | starlessblack

   Безпорадність.

   Є таке слово.

   Що з тим можна зробити?
   Чого тут електрони ганяти?

   Голосувати за неї і так не збирався (хоч на Президента, хоч до райради). І десятому закажу.
   А ще можу листа написати: Дорога Юлю! Припиніть красти негайно, бо буде, як минулого разу.
 • 2009.11.12 | Боровик

  Re: ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

  Не прихильник Юлії, але стаття несправедлива.
  Як на мене, то стаття - просовковий маразм.
  Це справа бізнесу в якій формі існувати. Іноді компанію відкривають заради однієї законної операції. Так великі корпорації завжди обростають дрібними, вузькофункціональними. Таким чином компанії оптимізують власні податки. В нормальній країні кожен має право мінімізовувати податки.
  Щодо маловідомості, то таке трапляється у дуже багатьох випадках, знову ж це справа компанії якою їй бути.
  Автор має якісь збоченські уяви про те як робиться бізнес.
  Допускаю модель:
  1. Є бізнес ідея у якоїсь поважної структури, але вона не вписується в уже існуючий бізнес, бо є якісь зобов*язання, конфлікт інтересів, суворість профілю тощо...
  2. Потрібна нова компанія. Щоб не відкривати нову, купується вже існуюча з внесенням капіталу чи з гарнтією кредиту на необхіднеу суму.
  3. Реалізація бізнес ідеї.
  4. Закриття або продаж компанії іншим учасникам.
  Все ту законно. Відомим бути не треба. Веб-сайт не потрібен.
  Ну ніяк не розумію, що тут такого ненормального. Так працює мільйони бізнесів в світі. Таких підрядчиків у Тойоти, Боїнгу, Датсуну є дофіга і трошки... і на суми в рази більші ніж про те що зараз іде мова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.12 | Almodovar

   Re: ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

   Проблема в тому лише, що це НЕ ПРИВАТНІ гроші, які можете хоч спалити, хоч сплатити. Це ДЕРЖАВНІ гроші, тобто мої і Ваші і є ЗАКОН, який вимагає конкурсу і прозорості! І все! А як працює бізнес-я знаю. Державні закупівлі і бізнес, при певні схожості, все ж -різні речі. питання в походженні грошей і відповідальності за їхнє використання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.13 | Боровик

    Re: ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

    Я перекоанний, що це була крадіжка. Але майже всі аргументи в статті нічого не варті. Єдине, що варте - це відсутність конкурсу.
    Потім, стаття мало інформативна, тому що пише прпо гарантії кілька разів, а про суть гарантій не згадує. Гарантії ж надаються за когось, тобто хто саме закуповує товар і на яку суму? Розмір гарантій не обов*язково має впівпадати з розміром поставок, тобто стаття розрахована не на інформативність, а на щось інше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | Стась

     Посмотрите на текст постановления на сайте Кабмина

     Увы, похоже, ничего не переврано. И дело не в госгарантиях, а в том что предполагается закупка на полмиллиарда непонятно у кого.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.13 | Боровик

      Re: Посмотрите на текст постановления на сайте Кабмина

      Стась пише:
      > Увы, похоже, ничего не переврано. И дело не в госгарантиях, а в том что предполагается закупка на полмиллиарда непонятно у кого.
      А що є по вашому "понятно кто"? Яким критеріям слугуватись?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.13 | Simpleton

       Ну "Мікрософт", наприклад, "понятно кто" ;)

  • 2009.11.13 | Jfk

   Bи зараз намагаетесь відкрити якусь зoвсім нову галактику.

   Боровиче, ви зараз намагаетесь відкрити якусь зoвсім нову галактику.

   Я провів у західному корпоративному середовищі достатньо років, щоби з певністю сказати: респектабельні транснаціональні корпораціі ніколи не відкривають напіванонімних фірмочок для "одноразових транзакцій". Тим більше, з грошима, що надходять від урядів, тобто, соціально значимими замовленнями.

   Ви в даному випадку абсолютно безпідставно приписали західному корпоративному світові те, чим займаються переважно жмурики з сумнівних держав.

   Не вводьте народ в оману, будь-ласка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.13 | Боровик

    Re: Bи зараз намагаетесь відкрити якусь зoвсім нову галактику.

    Не треба все спрощувати чи уніфіковувати. Тому і існують в світі різні корпорації, товариства, холдинги, ТзОВ і так далі.
    Вибачте, але я знаю багато випадків саме окремих бізнесів.
    Більше того, це моя робота. З цього я годую свою сім*ю і ще десятки людей. Я сьогодні почав свій день із з*ясування відносин Американської компанії "А", її дочірнього представництва в Європі "Б" (де роблять накрутку 75%), представництво "В" в Росії, і є ще споживач продукції "Д". Споживач не може купити ні в "А" ні в "Б". Але включається нова компанія "К", що є в США, купує в "А", проплачує комісійні в Б і В. Товар поставляє ще одній компанії Х, яка віддає товар споживачу Д.
    На цю схему я сьогодні потратив дві години. Продукція - Хайтех. Але торгівля бананами, кавою чи металом проходить приблизно так само. Виробництво, склади, знаходяться там де зручно ї знаходитися, а офіси - там де зручно офісам. Переважно все це розділено юридично. Багато компаній, що торгують на мільйони і мільйони - всього навсього 10 квадратних метрів, дві особи і два компутери з факсом і принтером.
    Завод який робить майонез і олію для майонезу з часом ділиться на два окремі заводи - один робить тільки олію, а інший - тільки майонез. Програмування дають на аутсорцинг чи роблятьт окреме підприємство. В жодному випадку вони не продають ні майонез ні олію в роздріб, хоча власник заводу може бути власником магазину.
    Навіть в Україні, де вести купу бізнесів - купа гемороїв, і то власники розбивають бізнеси на окремі сектори.
    Мене дивує, що вас це дивує...

    Jfk пише:
    > Боровиче, ви зараз намагаетесь відкрити якусь зoвсім нову галактику.
    >
    > Я провів у західному корпоративному середовищі достатньо років, щоби з певністю сказати: респектабельні транснаціональні корпораціі ніколи не відкривають напіванонімних фірмочок для "одноразових транзакцій". Тим більше, з грошима, що надходять від урядів, тобто, соціально значимими замовленнями.
    >
    > Ви в даному випадку абсолютно безпідставно приписали західному корпоративному світові те, чим займаються переважно жмурики з сумнівних держав.
    >
    > Не вводьте народ в оману, будь-ласка.
 • 2009.11.13 | Budweiser

  В Партії Рeгіонів і далі дибіли працюють

  Британська Колумбія цe одна з найбільших канадських провінцій зі найбільшим містом Ванкувeр, а аж ніяк нe офшорна зона. Її назва правда схожа на офшорні зони на Карибах, а дибілам рeгіоналам було ліньки відкрити Google щоб пeрeвірити цe.

  "При этом Pacific New Technologies Corp. (Канада) – это компания, зарегистрированная в известной оффшорной зоне Британская Колумбия, работает в ней меньше 5 человек, и занимается она… торговлей, ремонтом и строительством."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.13 | samopal

   Re: В Партії Рeгіонів і далі дибіли (/)

   Broad Street Capital Group Named Exclusive Financial Advisor of $120 million Ukraine Power Plant Project.
   Business Wire | January 18, 2007
   http://www.encyclopedia.com/doc/1G1-157851748.html
   NEW YORK -- Broad Street Capital Group announced today its appointment as the exclusive financial advisor to State Enterprise Production Association Southern Machine-Building Plant named after A.M. Makarov (PA Yuzhmash) in the reconstruction of a combined heating and power plant (CHP) in the Ukraine. The estimated $120 million project will be developed in Dnipropetrovsk and will be financed through a combination of senior debt from commercial banks and international financial institutions, export trade finance, carbon credits and government funding

   Ну, і таке:
   http://www.linkedin.com/in/alexandergordin
   ...
   Selected as financial advisor to the Presidential Administration of Ukraine in connection with
   financing of a presidential aircraft acquisition.
   Selected as Financial Advisor for a Ukrainian Space Agency subsidiary UkrKosmos...


   Знову "пенсільванські експерти"? (див графу Education)
   Азазар про них 2007 року нічого не чув?
   А раніше - від любих друзів по СНД?

   http://findarticles.com/p/articles/mi_m0EIN/is_2003_Sept_24/ai_108098518/
   NEW YORK & MOSCOW--(BUSINESS WIRE)--Sept. 24, 2003
   Broad Street Capital Group is pleased to announce that it has been selected as the exclusive financial advisor to ZAO MS-Spetstelecom in the development and deployment of a $68 million wireless telecommunications project in the Volga District of the Russian Federation...

   Based in the heart of the financial district of New York City, Broad Street Capital Group is an international private merchant bank with offices and subsidiaries in Moscow, Toronto and Kiev. The firm carries on centuries of honored merchant banking traditions, providing a comprehensive array of services to emerging and mid-size businesses including merchant banking, trade and project financing, investments and asset management, strategic business development and professional business services.


   Йдемо далі:
   http://www.accupatient.com/about-us.html
   AccuPatient, LLC is focused on distribution, business development and financing strategies for medical equipment companies and healthcare professionals.
   The Firm became part of the Broad Street Capital Group in 2006 to meet the growing demand of US and international medical equipment suppliers and manufacturers who needed a reliable party to help finance and create new distribution channels, as well as provide a variety of brand development services.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.13 | Альберт

    Тобто - грунт підготовлений давно і добряче.

    Отака от епідемія. Що тут скажешь???

    ГПУ розважаєтся - а ВОНА ПРАЦЮЄ!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | samopal

     А це бува не той грунт, на якомому росте дешева капуста?

     Хто там 2007 року держгарантії від "Южмаша" роздавав "невідомокому"? :p
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.13 | Альберт

      А що таке Южмаш? Це ще якійсь кутюр'є?

      Я не роздавав!!! Присягаюсь!! Мене лише один раз в житті допустили до грошей казначейства - але я все виконав, як треба! 8) Та і сума не Південмашівського масштабу! 8)))

      А Ви взагалі про що? Можна спитати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.13 | samopal

       Купюр'є (/)

       Альберт пише:
       > А Ви взагалі про що?

       Про оце:
       http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1258078619&first=1258100480&last=1258033665

       Du Yu Spik Inostrannyj?
      • 2009.11.13 | Мартинюк

       Мої враження від англійського тексту :

       Broad Street Capital Group Компанія яка повязана із дніпропетровським "Південмашем" Можливо то викопна риба ще "лазаренківського періоду".Береться за все що пахне грішми. Типу посередники.
       Так наприклад рік-два назад вона зймалася консалтингом по побудові електростанцій ( де і яка електростанція побудована чи будується?).

       Про бездротовий звязок на Волзі також варто перевірити - є він там чи зроблений іншими фірмами.

       Потім вони підсіли на проблему закупки літаків для ДУСі ( звідси і "акредитація при секретаріаті" - в реалі кілька разових перепусток в СП і дискредитація проекту закупівлі вітчизняних літаків АН для Президента і Премєра. Всіма літаками і тоді і зараз займалася ДУСяю В результаті купили боїнг чи щось подібне але не українське.

       Лікарська компанія AccuPatient, LLC пише сама про себе на сайті зробленому у цьому році ( можливо і зовсім недавно). До речі раджу зробити скрін-шот, бозавтра може все помінятися.Асоціює себе ( своїми власним словами) з електростанційно-літаковою компанією вже в новій - лікарській іпостасі.

       Як на мене це компанії, мягко кажучи "ризиковго інвестменту" . Без гарантій солідного банку і більш менш серйозного підтвердження платежоспроможної передісторії я, в якості приватного бізнесмена навіть не став би з ним розмовляти. Щонайбільше відправив би юриста попити десь з ним пива і вияснити що ці пройдисвіти хочуть.

       Реально ( нмд) - це шаражка по косінню капусти на городах неляканаих українських (і російських) дурнів. Не виключено що заснована якимись вже "ляканими" українськими чи російськими недурнями.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.13 | samopal

        Re: враження

        Якщо ви встигли помітити, у тому "англійському" тексті повідомлення датуються 2003 роком (про російський держзв'язок) та 2007 роком (про реконструкцію ТЕЦ на Південьмаші). Я навіть не знаю була та реконструкція, чи ні, але точно знаю, хто був тоді віце-прем'єром та міністром фінансів і впевнений, що контракт на 120 мільйонів доларів з участю державних фінансів мимо нього непоміченим проскочити не міг, то ж цікаво тепер читати про те, що він фінансував проект з участю фірми "рога і копита". Сам він мабуть досі почуває себе cправжнім "Гєркулєсовцем".
        Про закупівлю президентського літака за участю фірми "рога і копита" я взагалі мовчу... Хоча, там з літаками була якась "ніпанятка", а сама та справа могла бути започаткована ще попереднім президентом (і колишнім директором Південьмашу, до речі).
  • 2009.11.13 | igorg

   Гм! Ну певно, що ця компанія заслуговує на довіру

   http://www.pacificnewtech.com/index.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.13 | Мартинюк

    Подивіться коли саме той сайт створений

    Копі-райт на сторінку - 2009 рік.
    А написати про себе можна багато що.І так що й не підкопаєшся...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | zаброда

     Re: Подивіться коли саме той сайт створений

     Еге ж, 18 років сукупного досвіду (на трьох?), власник - колишній імігрант з України, що продає рибу... Феєрично!
 • 2009.11.13 | igorg

  О! І ці також! А прокуратура доконує лікарів за

  ніби-то вкрадений флакон куросурфа й дпитується за які кошти вони такі дорогі ліфчики носять !!!

  http://www.broadstreetcap.com/bsm/index.shtml
  http://www.accupatient.net/index.html (не відповідає але в пошуковику є)

  Цікаво, а що з ПР по ціні не зійшлися? Жаба задавила поділитися?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.11.13 | fata_morgana

  Re: ВОНА краде вже мільярдами. Я просто в шоці (/)

  Almodovar пише:
  > І де всі? Де Наливайченко? Де "чесний" Луценко? Куди здрис наш Генпрокурор?
  > Я в шоці! http://obkom.net.ua/news/2009-11-12/1855.shtml
  Коли стаття починається "ПР заявляєт...", то далі вже можна не читати. До того ж Генпрокурор часом не людина Януковича? Що заважає порушити справу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.13 | Стась

   Щоб там ПР не заявлала, але на сайті КМУ це є

   І я дуже б хотів, щоб хтось публічно спитав у Тимошенко, що це за отакоє от.

   І ще б хотів почути що Вона відповість. Якщо не змістовну відповідь, то хоча б "бєстолочь". Чи, може, "всьо пропало".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua