МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховнорадянські таємниці

11/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Хочете все знати про діяльність Верховної Ради України та нардепів? Її та їх це не надто хвилює.

На інформаційний запит щодо надання правових актів Апарату ВРУ та Голови ВРУ, що мають гриф обмеження доступу, заступник керівника Апарату ВРУ п.В.Яловий відповів (лист№05-3/6-21 від 11.11.09) таке:

"Відповідно до Розпорядження Керівника Апарату Верховної Ради України №5649 від 14.05.08 "Про затвердження Переліку відомостей Апарату Верховної Ради України, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави", зазначені дані є конфіденційною інформацією, яка відповідно до ст.37 Закону України "Про інформацію" не підлягає обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами

Одночасно повідомляю, що з інформацією про діяльність Верховної Ради України Ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті Верховної Ради України - www.rada.gov.ua та в газеті "Голос України"
.

Принагідно нагадаємо - минулого року ВРУ відмовилася надати текст того самого "розпорядження №5649", а цього року - кошторис ВРУ. З обох підстав ВРУ має клопіт у судах. Тож далі - буде, операцію з примушення ВРУ до прозорости буде продовжено.


sean

Відповіді

 • 2009.11.13 | Микола Гудкович

  Щось я на знайшов тексту розпорядження


  Принаймні, zakon.rada.gov.ua про це таке розпорядження не знає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.13 | Sean

   так звісно, воно ж "дск"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua