МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ульяновску вибухають снаряди?

11/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У Заволжському районі Ульяновска у п'ятницю у другій половині дня пролунала серія потужних вибухів, причина яких поки що нез'ясована...

Вибухи почали гримыти приблизно о 15.50 за мск. У будинках дзвенить скло, по всім околоцям завивають автосигналізації, повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Поволжжя" з місця подій.

"Ми зараз з'ясовуємо, що відбувається", - заявили у прес-службі Головного управління МНС по Ульяновській області. Відомо, що у Заволжському районі Ульяновська знаходиться декілька військових частин та небезпечних виробництв.

Видання Life News повідомило, що серія потужних вибухів пролунала на Нижній Терассі, житловому районі, поряд з яким знаходяться склади озброєння ВМФ в Ульяновську. В небо летять снаряди.

Арсенал в Ульяновську знаходиться в Заволській частині міста, склади знаходяться там ще з середини минулого століття. Їх особливість у тому, що вони знаходсяться нижче рівня Куйбившеського водосховища. А поряд знаходиться патронний завод ім. Володарського. Жителі району побоюються, що вибух боєприпасів може призвести до руйнування дамби і затопленню цілого житлового масиву.

Інші подробиці події поки що не повідомляються. Інформація уточнюється.

За інформацією Ньюзру.ком


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua