МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Могутність Росії ...

11/14/2009 | hrushka
Стаття під заголовком:


ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ: хто дозволив Росії грабувати Україну до 2017 року

http://maidan.org.ua/static/news/2009/1257858274.html

Що відповідно доповнити:

Могутність Росії полягала від віків на пограбованні других, що й теперішний російський уряд далі продовжує. Однак мусимо признати що від віків сильніший використовував слабшого, що й тепер відбувається. Таке поведення не відноситься тільки до держав а можна також зауважити як меже підприємствами так і меже поодинокими людьми. Тому кожен із нас як також наша держава мусять бути на сторожі, щоби не датись використати ні Російов ні іншою державою. Таке положення дуже важне, бо воно включає всіх своїх громадян не залежно від племіноого походження.

Значиться, всі мешканці України, що платять податок та мають право брати участь у державних виборах, уважається «українцями». Коли я є «українець», не робить різниці якого племінного походження та які звичаї та обичаї я зі своєю ріднею зберігаю (ромунські, польські, російські, турецькі, китайські тощо), мій добробут та виховання моїх дітей залежать від добробуту «української» держави а не від мого племінного походження. Тому я мушу бути дуже обережним де кінчається приналежність мого племінного походження а де начинає добробут держави котрої я громадянин. Іншими словами, коли я буду піддержувати втучення держави мого племінного походження я буду нищити добробут «України», із тим самим я буду нищити можливість добробуту своєї родини та вишколу своїх дітей.

Відповіді

 • 2009.11.18 | hrushka

  Re: Могутність Росії ...

  Хочу тільки додати, що коли Труботяг візьме вище подане як основу свого політичного напрямку, то він може мати можливість назбирати більше голосів у перегонах за президеньство ...

  Тоді мавби можливість стати "Гюґо Чавез" з українською закраскою ...:-)
 • 2009.11.18 | rais

  "На багнетах збанкрутілої влади" - п. М.О. Хабаров

  Повага військовим, які повстали проти системного знищення армії та флоту України. Вони дійсно повстали за національні інтереси нашої держави. ВОНА - Пьята колона відверто і безпокарано працює в Україні всі останні 18 років. Не наша "еліта" керує Україною. Нажаль.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.01 | hrushka

   Re: "На багнетах збанкрутілої влади" - п. М.О. Хабаров

   В демократії на багнети не потрібно.

   Вибори мають сильніший вплив ніж багнети!

   Зате у виборах обов`язково брати участь.

   Нашу привичку брати численну участь у виборах за часів сов`єтського панування, ми мусимо обов`язково відродити тепер!!! :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua