МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Росії вибухнуло 40 тон артснарядів

11/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 15 листопада. /УКРІНФОРМ/. Понад 40 тонн артилерійських снарядів вибухнули на військових складах флоту в Ульяновську 13-14 листопада, повідомив журналістам у неділю головком ВМФ Росії Володимир Висоцький.

За його словами, передає УКРІНФОРМ із посиланням на РІА Новости, на території арсеналу знаходилося близько трьох залізничних вагонів зі снарядами (понад 100 тонн), але вибухнули не всі, дані нині уточнюються.

"Вибухнуло від 40 тонн артилерійських снарядів... Снаряди були як морського, так і загальновійськового призначення", - сказав головком.

Причиною вибухів на військових складах в Ульяновську стало, за попередніми даними, порушення технології утилізації боєприпасів, повідомив головком.

"Причина вибуху - порушення технології оброблення боєприпасів", - сказав Висоцький після наради в штабі щодо ліквідації наслідків НП в Ульяновську.

За його словами, пожежа розпочалася не в місцях зберігання боєприпасів, а в місцях їх оброблення та утилізації.

"Сьогодні закінчується введення важкої техніки, яка займатиметься розмінуванням і розвідкою місцевості", - сказав Висоцький.

Військовий склад флоту, де 13 листопада вибухнули боєприпаси, буде переведений з Ульяновська, повідомив він.

"Однозначно важкі види зброї мають бути не просто виведені з міської смуги, але і повинні розташовуватися далеко від міста", - сказав Висоцький.

Вибухи сталися 13 листопада вдень на складі боєприпасів 31-го Арсеналу Міноборони РФ, розташованого в Заволзькому районі Ульяновська. Як повідомляв УКРІНФОРМ, пожежу ліквідовували в ніч на суботу, загинули дві, постраждали 44 людини. У житлових будинках поблизу арсеналу вибило вікна, тут відключили опалення за нульової температури повітря. Деякий час у місті погано працював мобільний зв'язок.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=849854

sean

Відповіді

  • 2009.11.16 | Хвізик

    знайомі з Ульяновська кажуть, що справжнє пекло

    постійно вибухи, дим, сморід хімікатів. Владі не вірять
  • 2009.11.16 | Майстер

    Уявляю, як

    би улюкали й раділи в неті кацапєти, якби, хай Бог милує, у нас щось таке сталося. Кінчали б від кайфу. Мораль: катюзі по заслузі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua