МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ вкотре викрив злочин проти народу

11/16/2009 | Sean
З мила "Майдану":

БЛОК ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
ПРЕС-СЛУЖБА

Вето Президента на виділення коштів на боротьбу з грипом – злочин проти власного народу, - Пєрєдєрій

«Рішення Президента накласти вето на зміни до державного бюджету на цей рік, якими передбачалося термінове виділення коштів на боротьбу із епідемією грипу, - це без перебільшення злочин проти власного народу». Про це йдеться в заяві професора, доктора медичних наук, 1-ого заступника Голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, народного депутата України від фракції БЮТ В’ячеслава Пєрєдєрія.

«У той час, коли більшість регіонів нашої країни охоплені пандемічним грипом, коли весь світ визнав вакцинацію єдино правильним рішенням у боротьбі з поширенням цього грипу, наш Президент укотре поставив свої вузькі політичні інтереси вище, ніж здоров’я цілої нації. Він знехтував думкою більшості народних депутатів, які проголосували за цей закон, соромливо прикрившись турботою про міцність української валюти», - зауважив В’ячеслав Пєрєдєрій.

«Хочу нагадати пану Президенту, що він уже зробив все, що міг, щоб гривня впала майже в два рази. Тож ці пояснення щодо 1 млрд. грн. нікого не переконують. У законі йдеться не про емісію, а про використання коштів, які Національний банк заробив на державних же грошах. І Віктору Ющенку як банкіру добре відомо, що ці прибутки значно перевищують 1 млрд. грн., який народні депутати планують використати на благородну мету – оздоровлення українців», - підкреслив народний депутат.

«Я переконаний, що депутати подолають вето Президента на зміни до бюджету. Шкода, що у розпал епідемії Глава держави свідомо затягує процес виділення коштів. Він не може не знати: кожна зайва хвилина – це життя», - наголосив В’ячеслав Пєрєдєрій.

Відповіді

 • 2009.11.16 | So_matika

  Який з?

  Який саме із злочинів?
  Витрачання бюджетних грошей на 700 тис. доз сильнодіючих ліків від H1N1, коли в країні їх потребують лише кількадесят хворих?
  Чи проведення масової акції в Києві, з завезенням автобусами публіки з областей, де люди на той час вже тиждень грипували?
  Чи закриття лабораторії Євролаб?
  Чи зниклі з аптек протизастудні ліки, які вагонами перекочували на чорний ринок, і намордники, які опинилися в агітаційних наметах?
  Чи навіжене, з витріщеними очима, волання про пандемію з екранів ТБ, після якого зомбовівці в паніці кинулися згрібати з полиць аптек все, що було?
  Який злочин з цього асортименту викрив БЮТ?
 • 2009.11.16 | keymaster

  Якщо я не помиляюсь, не так давно вони вважали,що вибори - злочи

  проти того ж таки народу.

  Як же вони непослідовні! Народ вже починає плутатися в тих злочинах і не встигає за темпом зміни думки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.16 | Sean

   жодної помилки (л). Причому не те що вони, а Вона

   на сайті БЮТ це було, за моїми записами, тут: http://www.byut.com.ua/ua/news/detail.php?ID=79807

   зараз там 404, але пан Гугль на "тимошенко вибори злочин" чи "дострокові вибори злочин" видасть достатньо


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua