МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Т.Чорновіл про Льовочкіна (/)

11/16/2009 | Sean
Тобто далеко не тільки про Льовочкіна і сприймати треба з поправкою на особистість самого ТЧ, але нмд саме про Льовочкіна - найцікавіше:
***

І от, після Майдану в міліцію, СБУ та Генпрокуратуру почали викликати людей з Партії регіонів. При чому тих, які були на досить високих ролях і не світилися, про яких ніхто не знав, крім дуже вузького кола в оточення Януковича. І на допитах цим людям чітко розказали, чим вони тоді займалися в 2004 році.

Таку інформацію могли знати п’ять–шість осіб, не більше. І коли намагалися вирахувати, хто її здав, то всі стрілки зводилися на Льовочкіна. Й досі його підозрюють дуже багато людей. Хочу підкреслити – я не маю цих фактів, і не я висловлював ці підозри. Я їх тільки почув від багатьох людей, які постраждали.

Після Майдану Льовочкін зник, потім виник у Литвина, допоміг провалити йому парламентські вибори-2006. А коли Янукович вдруге став прем’єром, то раптом він знову опинився на тій посаді, на якій був при Кучмі – керівника служби.

– Коли ви вперше побачили Льовочкіна в оточенні Януковича?

– Взагалі–то я його бачив у оточенні Кучми. Поки Янукович ішов у президенти, то він був так високо, що до нього було неможливо потрапити. До Клюєва можна було, навіть до Януковича, а до Льовочкіна – ні, бо він був на небесах.

– Як в оточенні Януковича пояснювали роль Льовочкіна?

– Ніхто не пояснював. У 2004 році багато хто вважав, що Льовочкін прикомандирований до Януковича від Кучми як смотрящий. У 2005 його розцінювали вже як зрадника й провокатора, що здає своїх. У 2006, коли він знову повернувся, це для багатьох було шоком, і народ був дуже ображений.

– Яка зараз роль Льовочкіна в команді Януковича?

– Бог його знає. То він зникає, що він з'являється, то він від Шуфрича по морді дістає, то він разом із Шуфричем відводить Януковича до ЦВК. Все це віддає мазохізмом. Може, через те в мене не може бути політичного майбутнього, бо я трохи інакше ставлюся до тих речей.

Одного разу я погавкався з Льовочкіним, коли завдяки йому та Фірташу розвалилися домовленості з БЮТ. Ми десь перетнулися, він мені сказав, що про мене думає, я сказав – що про нього. З тих часів я з ним не вітаюся, йому руки не подаю.
Сергій Льовочкін

Ці впливи Льовочкіна періодично мінялися. Одного разу Янукович, видно, після якоїсь розмови з Ахметовим навіть зробив заяву на фракції Партії регіонів: "Тут некоторые на меня давят, которые после 2004 года исчезли, и потом весь 2005-ым мы их искали и найти не могли, а сейчас они звездочками стали". Усі тоді сприйняли, що ці слова адресувалися Льовочкіну.

– А чому, на вашу думку, Янукович так прив’язаний до Льовочкіна?

– Є різні версії. Наприклад, що в Льовочкіна–старшого був якийсь дуже поганий компромат на Янукович. Або я чув другу версію, що Льовочкін, працюючи в Кучми, отримав особистий фінансовий компромат на Януковича. Хоча я в цьому сумніваюся.http://pravda.com.ua/news/2009/11/16/105372.htm

Відповіді

 • 2009.11.16 | Sean

  до речі, він згадав про термін "бандюкович", але

  не згадав, що термін "бандюкович" було вигадано на цьому форумі, автор має нагоду зголоситися ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.16 | Адвокат ...

   А він і не міг згадати. А як би й згадав,-- го б швиденько

   "поправили" редахтурські ножиці Сєструхі Альонушкі.

   Я осьо почив го диптих, і чому сь побачив "свєтлий лік Нєутомімой Інни". Вони оби двоє настільки ж розумні, наскільки й шляхетні...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.16 | Shooter

    Re: А він і не міг згадати. А як би й згадав,-- го б швиденько

    Адвокат ... пише:

    > Я осьо почив го (Т.Чорновола) диптих, і чому сь побачив "свєтлий лік Нєутомімой Інни". Вони оби двоє настільки ж розумні, наскільки й шляхетні...

    добре сказано :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua