МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Недбалість посадовців коштувала людям життя?

11/17/2009 | Narodna
Депутат Львівської обласної ради Олег Немчінов звертається до прокурора Львівської області Олексія Баганця та начальника ГУМВСУ у Львівській області Василя Пісного з приводу службової недбалості під час ремонту у місті Львові вулиці Стрийської.

За словами депутата впродовж місяця виконання ремонтно-будівельних робіт на вищезгаданій ділянці дороги мали місце трагічні випадки. 15 листопада 2009 року рух відремонтованої частини від вулиці Наукової до Автовокзалу було відновлено, незважаючи на відсутність дорожньому покритті розмітки.
“За повідомленням Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації «одна особа загинула і шестеро травмовані в ДТП, що сталося увечері 15 листопада 2009 року у Львові на вулиці Стрийській. За даними Управління, зіткнулися два легковики - «Фольксваген Гольф» та «Рено Меган». Травмованих госпіталізували з травмами різного ступеня важкості.», -- повідомив Олег Немчінов.

Враховуючи вищевикладене, Немчінов просить повідомити чи була офіційно здана в експлуатацію на момент зазначеного ДТП відремонтована частина вулиці Стрийської (на ділянці від вулиці Наукової до Автовокзалу), а також про всі факти ДТП, які трапились з 13 жовтня по 15 листопада 2009 р на зазначеній ділянці дороги.

Крім того, депутат закликає вжити невідкладних заходів з організації безпеки дорожнього руху на вулиці Стрийській зокрема, внести зміни у роботу світлофорних об’єктів, облаштувати зупинки громадського транспорту та встановити необхідні дорожні знаки на ділянці, де проводяться ремонтні роботи.

У разі встановлення вини посадових осіб, які вчасно не забезпечили належної безпеки руху, притягнути винних до відповідальності.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua