МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція "Зупинимо нелегальну міграцію!" з 26 листопада

11/24/2009 | Via
Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" вимагає від Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України негайно вжити наступних заходів для відвернення катастрофи, загроза якої вже нависла над Україною:

1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).

2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".

Довідка. Акція "Зупинимо нелегальну міграцію!" розпочнеться 26 листопада у Києві о 18:00 на Михайлівській площі. Акція пройде в найбільших обласних центрах України: 28 листопада - у Чернігові, 30 листопада – у Сумах, 2 грудня – в Одесі, 5 грудня – у Дніпропетровську, 6 грудня – у Луганську, 9 грудня – у Харкові, 12 грудня – у Хмельницькому, 15 грудня – в Івано-Франківську, 16 грудня – у Львові, 17 грудня – у Луцьку, 12 січня – у Тернополі.

Відповіді

 • 2009.11.24 | Мартинюк

  Так розумію акція фінасується Фондом боротьби з расизмом і ксено

  Чув що у цього фонду є серйозні проблеми в Україні - нема достатніх доказів ні расизму ні ксенофобії. Нема під що бабло списувати...

  Ви би краще поборолися аби мігрантам ( і просто бажаючим) надавали можливість проходити курси української мови. Хоч якась користь би була...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.24 | Mykola_2007

   Щоб знати, як українською "віддай гаманець"?

   Дуже патріотично :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Мартинюк

    Російськомовні мігранти до речі є дуже потужним чинником русифік

    Деякі вірменські та азербайджанські втікачі з Карабаху та інших зон конфліктів є надзвичайно активними у шовіністичних акціях Партії Регіонів, КПУ та Вітренко - ну не хочеться їм ще українську вчити, бо вони вже трохи вивчили російську.
    Велелюдні китайсько-афгансько-африканські базари також намгають змусити своїх покупців говорити "общепонятною". Врешті вони тому до нас і їдуть з Росії чи з із своєї батьківщини, тому що колись десь вивчили російську, а української від них не вимагають.

    Якби у Вас було хоч трохи бекети в голові, то свою вимогу поставили б так - або вчи українську, або забирайся назад звідки приїхав. Що є у всіх нормальних країнах світу. Але за вас вирішують "розумніші", яким таке вкрай не потрібне. А потрібний образ расистів та ксенофобів.
    Гадаю картинка для Європи і Північної Америки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Mykola_2007

     Можна вивчити мову, але українцем це не робить


     >Якби у Вас було хоч трохи бекети в голові, то свою вимогу поставили б >так - або вчи українську, або забирайся назад звідки приїхав.

     Я був знайомий з деяким емігрантами, з тієїж Вріменії наприклад. Мову вивчити вони в змозі і багато її знають, але від того приязність до України в них не зростає. Візміть того ж Найема. Він не знає української? Знає... але за що він бореться "не уничтожать россиское".

     Сказати у чому проблемма емігрантів... У тому що вони почувають тут себе не певно. Вони сюди приїхали не корівники чистити, чи сміття вивозити, а жити заможно, і не погано б було, ще й за чужий рахунок. А об'єднані та не обидлячені українці, які взмозі дати відсічь, є на заваді таким планам. От чому навіть маючи "5" чи "12" з української, частенько бачимо їх у шовіністично-російських лавах. Тому мова тут другорядне.

     Клепка звичайно річь добра, але дурість вважати, що всі хто з Вами не згоден є дурнями. Як мінімум у мене є свою голова, і як мінімум я маю очі. Всі висновки я роблю лише спираючись на них. Тим паче, приклади того, що хотіли країни та отримали є удосталь, і вони не на користь "вільному пересуванню емігрантів".

     >Але за вас вирішують "розумніші", яким таке вкрай не потрібне. А >потрібний образ расистів та ксенофобів.

     Якщо українці щезнуть як народ, про них звичайно такого не подумають.
     Бо не буде про кого.

     >Гадаю картинка для Європи і Північної Америки.

     Вони люблять сильних, "бабло перемагае добро", якщо їм вигідно вони будуть і з дияволом співпрацювати. Ізраїлю до нашого шовінізма ще далеко, але Америка спокійно закриває на те очі.
   • 2009.11.24 | Арій.

    Re: Щоб знати, як українською "віддай гаманець"?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | Мартинюк

     Та напевно віддам добровільно, ящо почую

     Бо до цього часу ще нікому це не вдавалося - всі вимагали гроші і гаманець російською
  • 2009.11.24 | Via

   Акція фінансується коштом "Свободи"

   І витрати такі ж шо "страшенні" - що без всіляких космополітичних фондів можна таки й обійтися :)
 • 2009.11.24 | DADDY

  Re: Акція "Зупинимо нелегальну міграцію!" з 26 листопада

  Via пише:
  > Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" вимагає від Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України негайно вжити наступних заходів для відвернення катастрофи, загроза якої вже нависла над Україною:
  >

  Цікава підміна понять: акція називається "зупинемо нелегальну міграцію" - під цим можна підписатися, бо незаконна міграція, як і будь-яке незаконне явище має бути зупинена.
  Але насправді, відпрацьовуючи чергове замовлення з Луб"янки, ВО виступає з відверто ксенофобськими гаслами та закликами.

  > 1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).
  >

  Може краще б було вимагати від московії ратифікації аналогічної угоди про реадміссію з Україною?

  > 2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.
  >

  Такого немає в жодній цивілізованій країні. можливо краще виробити чіткі вимоги до кандидатів на українське громадянство. Наприклад, іспит на знання мови та Конституції і саме для цього для потенційних нових громадян запровадити ті курси, про які пише Мартинюк.

  > 3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".
  >

  Це варто робити не тільки для обмеження потоку мігрантів, які потрапляють до нас через московію, а для того аби відповідати умовам ЄС для отримання безвізового режиму з Шангенською зоною.

  > Довідка. Акція "Зупинимо нелегальну міграцію!" розпочнеться 26 листопада у Києві о 18:00 на Михайлівській площі. Акція пройде в найбільших обласних центрах України: 28 листопада - у Чернігові, 30 листопада – у Сумах, 2 грудня – в Одесі, 5 грудня – у Дніпропетровську, 6 грудня – у Луганську, 9 грудня – у Харкові, 12 грудня – у Хмельницькому, 15 грудня – в Івано-Франківську, 16 грудня – у Львові, 17 грудня – у Луцьку, 12 січня – у Тернополі.

  Ви її краще проведіть мітинг в ізоляторі-розподільнику для незаконних мігрантів і поясніть їм, що не варто більше намагатися потрапити в ЄС транзитом Україною.
  Я так розумію, що ідеалом ВО свобода є не відкрите суспільство на кшталт Нідерландів, великобританії, Данії, а замкнене на себе суспільство типу путінЛянду?
  Ви обрали правильну дорогу. Після повернення пана Олега від Ле Пена вам гарантована підтримка 1,5% виборців - в кращому випадку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.24 | Via

   Просити в москалів про реадмісію? Звиняйте

   Не дочекаються вони наших прохань, ясно?
   А з Ле Пеном дійсно все гаразд - домовилися про підтримку і навіть про финансову :)5 мільйонів євро для початку - на президентську кампанію Тягнибока :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | DADDY

    Я написав "просити"? - Я написав "вимагати" ратифікації (/)

    На скільки я знаю, угода про реадмісію між Україною та Росією підписана, але не ратифікована держдумою московії.

    http://news.finance.ua/ua/~/1/0/ru/2008/01/17/116020
    "17.01.2008 15:20
    МЗС: Україна і Росія підписали угоду про реадмісію"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Mykola_2007

     Вони мають право не ратифіковувати, що з цілком розумних причин

     і не роблять.
    • 2009.11.24 | Via

     Не маю жодних ілюзій щодо москалів

     А тому ваші дитячі наміри "вимагати від держдуми Московії" мене просто смішать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.24 | DADDY

      Re: Не маю жодних ілюзій щодо москалів

      Via пише:
      > А тому ваші дитячі наміри "вимагати від держдуми Московії" мене просто смішать.
      Смійтеся.
      Ясна справа, цивілізований шлях не для патріотів, якою Ви себе вважаєте.
      Це ж не те що зі смолоскипом!!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | Via

       Тіко челобитні у Кремль, то ж давня традиція, так?

       А без них - ну ніяк. Ви забулися, що ви українці :(
       Але хіба вас можна винуватити - 300 років окупації, рабська ментальність :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.24 | Боббі

        "біть інородцев" мабуть традиція нова, шляхетна,

        "біть інородцев" мабуть традиція нова, шляхетна, притаманна вивільненим з неволі свободолюбним українцям — я правильно розумію?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.24 | Via

         Це традиція дуже давня-кожний знає,де його земля і родове корінн

         А те, що комуняки повидирали коріння українського народу - то воно все одно відроджується, бо надто глибоке. Чужинці мають знати, що вони тут чужинці - і шукати свого роду.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.24 | Боббі

          ну от, питання не в легальності/не легальності

          бо битимуть все одно "не за паспортом".

          варто б і називати подібні акції адекватно: марші проти інородцев, бєй *** спасай *** і тому подібне.

          кому треба це лицемірство та ширмоводство з приховуванням проблеми під питанням легальності перебування інородців?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.11.24 | Via

           Тобто ви за те, аби їх ще й легалізувати?

           Отоді все буде кучерявенько взагалі? :( Відстійник Європи - ваша міря?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.11.24 | Tschislin

            Так Ви за те, щоб "біть" ілі "нє біть"?

            Га?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.11.24 | Via

             А ви все мрієте відсидітися на нейтральній полосі?

             Так - не буває, і нічого пхати голову у пісок, наче страуси.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.11.24 | Tschislin

              Ні, ви скажіть прямо:

              "біть", чи "нє біть"?
              Чи Вам соромно відповісти?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.11.24 | Via

               Моя б влада - всіх до одного б депортувала

               За добу :) Але поки що - нема такої влади, української.
               Достатньо прямо?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.11.24 | Tschislin

                Ні

                Вас питали конкретно: БИТИ, чи НЕ БИТИ. А замість прямої відповіді - якісь гнилі евфеміїзми.
                Я так розумію, що ви за те, щоб БИТИ. Навіть - ВБИВАТИ. Навіть - немовлят.
                Але соромно у цьому зізнатися.
                Не соромтеся: Дістало духу сказати "Heil", най дістане духу закінчити "Hitler".
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.11.24 | Mykola_2007

                 Чого Ви такий кровожеорливий?

                 Депортація цілком хороший і адекватний шлях... Хочете усюди бачити маніяків, це вибачте вже до психіатора.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.11.24 | Tschislin

                  Не я кровожерливий

                  Це - просто логічне завершення теми "нєлегальнай міграциі".
                  Не обманюйте себе, на дорозі насильства не можна сказати "досить": вас розіпнуть ваші ж послідовники.
                  А взагалі згадайте таке слово "ЛЮДЯНІСТЬ", латиною - "ГУМАНІЗМ".
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.11.24 | Mykola_2007

                   Ой не розказуйте про гуманізм та Людяність

                   Ви вже забагато написали, щоб про таке згадувати всує.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2009.11.24 | Via

                    Пізно отямився :) Але то й добре - всі все бачать

                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.11.25 | Tschislin

                     Хто що бачить?

                     Всі бачать лише те, що в нас є до біса расово-стурбованих, особливо серед прихильників ВО "Свобода" з їхньою дурною акцією проти нелегальної міграції.
                     Чому дурною? - Пояснюю: сутністю проблеми нелегальної міграції є аж ніяк не мігранти як такі, так само, як сутністю проблеми злочинності є аж ніяк не злочинці, а відсутність боротьби з нею, в першу чергу з боку тих, чиїм обов'язком ця боротьба є. Алеж "свободівці" не в цьому бачать проблему: для них проблема - це "кольорові" як такі. Що цікаво, так те, що для вас практично не існує жодних інших проблем: вас аніскілечки не турбує ані відсутність справедливого суду, ані тотальна корупція у МВС, ані тортури, як система, у тому ж МВС, ні, для вас нічого цього не існує.
                     -----------------------------------------------------
                     Пояснюю ще раз для тупих: "нелегальний" - це значить "не-законний", "проти-законний", тобто нелегальна міграція є одним з безлічі правопорушеннь (від перевищення швидкості до вбивства і державної зради). Заборонити те, що й так заборонене, як на мене, - це є дуже... розумно.
                     Ви можете будь які закони і обмеження, наприклад, визначити, що руді та лисі не мають права на отримання громадянства, але... Доки корупція є системою, всі ваші закони будуть нічого не вартими папірцями.
                     -----------------------------------------------------
                     Via, ти, замість того щоб гигикати, кращеб відповіла прямо на те, про що в тебе запитували. А зміст моїх запитаннь простий: на що ви готові піти для здійснення ваших програмних полоржень? Чи ти вважаєш, що брудну роботу за тебе буде робити хтось інший?
                   • 2009.11.25 | Tschislin

                    Наприклад?

                    Чого я такого написав?
                    Якщо ти вже такий затятий, то може відповіси: як далеко ти готовий піти на шляху до расово (етнічно) чистої України?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.11.25 | Mykola_2007

                     Вам сказали "депортація". Тут звірів нема

                     Про вбивства немовлять, та побиття торочите тут виключно Ви, що говорить про багато, якщо не про все.
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2009.11.25 | Tschislin

                      А кого депортувати збираються? І хто це буде робити?

                      Тільки "нелегальних" мігрантів, чи у ваших планах - зробити будь-яку міграцію нелегальною?
                      І що, важко відповісти "НЄ БІТЬ, ні в якому разі"?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.11.25 | Mykola_2007

                       Что значить біть, не біть? Є нелегальні мігранти і їх треба

                       депортувати. Будуть чинити опір міліція має право застосовувати силу, в незалежності мігрант не мігрант, українець чи росіянин. Ви хочете когось бити? Чи хочете якось виправдати свое бажання бити українців? Нашо такі дурні питання?
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2009.11.25 | Tschislin

                        Ви не розумієте, чи прикидаєтесь?

                        Я не питаю не про законне застосування сили міліцією. Якщо Вам треба розжовувати, що ж: мова йде про особисте відношення до таких речей як, наприклад, напад на іноземця: "це є неприпустимим", "це нас не стосується", "все залежить від обставин", "нападників можна зрозуміти", "правильно роблять".
                        Варіантів трошки більше, але у кінцевому підсумку вони зводяться до двох попередніх.
                        Щодо того, що "тільки я торочу про біть-не біть": якщо Ви розумна людина, то повинні були б розуміти, що будь які теоретичні побудови зводяться до примітиву, коли виходять у маси (а саме це і трапляється з усіма політичними теоріями). Давайте прослідкуємо, як лозунг посилення боротьби з нелегальною міграцією може еволюціонувати у масовій свідомості, які штампи світосприйняття може породити:

                        1. Нелегальна міграція - одна з найголовніших причин злочинності, розповсюдження інфекціїї і т.і.
                        2. Серед нелегальних мігрантів - багато злочинців, носіїв різних хвороб.
                        3. Мігранти - злочинці, зараза ("нелегальні" зникли, це - надто складно для примітивної свідомості).
                        4. "Кольорові" (а як ще вирізнити мігранта) - зло...
                        5. Бий негрів, арабів, китайців...

                        Звичайно, що не в кожній свідомості єволюція пройде саме таким чином і всі етапи, але те що полібний процес може бути достатньо масовим, в мене сумнівів не викликає.
                        Ви, звісно, можете з цим не погоджуватися, але спробуйте про це подумати. І тоді може зрозумієте, чому я ставлю питання руба: "біть" ілі "нє біть"?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2009.11.25 | Mykola_2007

                         Поки що цей лозунг еволюціонуе у Вашій свідомості

                         А якщо навпаки, іх стане неабагато більше і Вони будуть бити білих, як Вам така еволюція? Тим більше в Косово так і сталося по відношенню до сербів від албанців. А я не прикидаюсь просто чим більше Ви пишете тим більше розумію що в Україні Вам заважають українці.
                         згорнути/розгорнути гілку відповідей
                         • 2009.11.25 | Tschislin

                          Мені ніхто не заважає

                          "Їх стане більше", "почнуть різати", "як албанці в Косово" - ну, якщо вже на те пішло, єдиний засіб - народжувати більше "чистокровних". Ну що ж, давайте, чи "слабо"?

                          У програмі "Свободи" кажуть що українців 78% - інші 22% це теж не суцільні мігранти, так що до того, що "їх стане більше" - ще далеко, якщо, звісно, суворо дотримуватися власних законів (тих, що вже є), інше - це, пробачте, природній рух народонаселення, його нічиїм бажанням не зупинити, будь які спроби штучно вплинути на нього закінчуются, в принципі тим, з чого ми і починали - "біть" ілі "нє біть". Або ж намагайтеся народити побільше "чистокровних", про що я вже казав.

                          Що ж до "еволющії у моїй голові": Ви знайомі з таким поняттям як "моделювання"?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2009.11.25 | Mykola_2007

                           Чому не зупинити. Якщо не хочете, чи хочете щоб їх було більше

                           то Ваща справа. Але суть така що багато країн як раз і зупиняє і протидіє, щоб небажані елементи не попадали на їх територію, і це теж не зупинити. Краще не завазити негрів, чим завезти а потім кричати що тут расизм, як на мене. Я не проти чорношкірих але не хочу щоб вони тут командували, щоб створювали свої угруповання. Щоб не перетворювали мою країну на країну тисячі гетто. І якщо просто сидіти то таке буде. Мене в першу чергу турбують українці і їх комфорт, а не комфорт якихось приблуд.
                           згорнути/розгорнути гілку відповідей
                           • 2009.11.25 | Tschislin

                            У Вас є реальні особисті причини турбуватися

                            Вас чи Ваших знайомих пограбувала банда негрів?
                            Негр зайняв посаду на яку Ви претендували?
                            У Вашому місті начальник міліції - негр?
                            Більшість депетатів ВР - негри?

                            Що значить "вони тут командували"? Якесь формальне закріплення статуса чи диктат вуличних банд? Якщо останнє, то хіба набагато приємніше бути пограбованм або побитим "своїм" українцем ніж негром? І що роблять наші "правоохоронні органи"?

                            Яка "неконтрольвана", чи "необмежена" міграція? Нелегальна? Але ж саме слово "НЕ-легальна", то де ж знову "правоохоронці"?

                            Якщо вас турбує лише одна сфера ЗЛОЧИННОЇ бездіяльності влади, тоді справді це Вас кваліфікує відповідним чином.

                            І програма ВО "Свобода" тоді не значить нічого: акцію-то (Всеукраїнську) присвячують лише одній, не найбільшій, з тем цієї програми.

                            Ось так. І можете говорити про себе що завгодно: видно-то тільки одне.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2009.11.25 | Mykola_2007

                             Сандей Аделаджа підозрюється у грабунку людей

                             Про Кінгс Кепітал чули? Той же Аделаджа через нігерійську діаспору контролює один з ринків. І його не можуть посадити а він розказує що бореться з расизмом. Про торгівців наркотою чули чи ні? Довіка від МВС по кількості збройних нападів які здійснються іноземними громадянами, знайти? Скажіть краще інше, що Вам дасть якщо українців в Україні стане меншість.
                             згорнути/розгорнути гілку відповідей
                             • 2009.11.25 | Tschislin

                              Re: Сандей Аделаджа підозрюється у грабунку людей

                              Це Ваше особисте? Гіленко Вас не хвилює, "Еліта-центр" - також.
                              Аделаджа, до речі, цілком ЛЕГАЛЬНО знаходится в Україні.

                              Щодо довідки МВС. Вони ще щось можуть зробити для захисту людей?

                              Мені зміна етнічного складу України нічого не дає, ні в який бік: що збільшення, що зменшення відсотка етнічних українців - це, вибачте, не те на що я маю право впливати, хотіти чи не хотіти.

                              Тим не менш, дозвольте мені висловити моє глибоке переконнання, що, серед всіх сьогоднішніх загроз українському етносу, загроза стати меншиною у себе вдома (за рахунок напливу мігрантів) - не найбільш актуальна, низький рівень життя і низька його якість, культурна пригнобленість (часто це - само-пригноблення), тотальна корупція - ці чинники є більш загрозливими, саме вони прямо (через еміграцію українців), або опосередковано (висока смертність) знелюднюють Україну.

                              Аделаджду посадити не можуть? - Є за що? Якщо є, то чому - не можуть? Думаю, що справа тут зовсім не у нігерійцях, а наприклад у такому-собі Льоні Черновецькому, напевно що у цілій купі міліцейських (прокурорських) чинів та чинівчат, що мають свій процент з незаконної діяльності і нігерійців, і афганців, і китайців, і ще багато кого.

                              Наркотики. О, ця тема, особливо поруч зі згадуванням "довідки МВС".

                              Пасм'ятаєте тут, на Майдані, була новина про харківських ментів-наркодилерів. Певно, що один був нігерійцем, а інший - афганцем.

                              А взагалі-то відповідь на моє питання - незадовільна, так, абстракція (я ж питав про ОСОБИСТІ причини стурбованості).
                  • 2009.11.25 | OlalaZhm

                   Re: Не я кровожерливий

                   Tschislin пише:
                   > Це - просто логічне завершення теми "нєлегальнай міграциі".
                   >

                   Ну ні фіга собі... Якщо у Вас ТАКИЙ хід думок... ТАКІ висновки... всього лише на вимогу протидіяти незаконній міграції... Вас що, в дитинстві усі били?

                   Одним людям після слів "нелегальна міграція" в голову лізе: "бити", іншим - "депортувати". Ви - з першої групи, очевидно.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2009.11.25 | Д. А.

                    Re: Не я кровожерливий

                    OlalaZhm пише:
                    >
                    > Одним людям після слів "нелегальна міграція" в голову лізе: "бити", іншим - "депортувати". Ви - з першої групи, очевидно.

                    Справа в тім, що не може одночасно лізти в голову "депортувати" та "скасувати угоду про реадмісію".
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.11.25 | OlalaZhm

                     Re: Не я кровожерливий

                     Так реадмісія в одну сторону - з Європи до нас. А від нас - ... Я теж вважаю, що треба скасувати цю угоду, і нехай Європа свою ксенофобію (!!!!) в інших країнах виявляє. Не хочуть вони, бач, годувати і зігрівати африканців і азіатів нелегальних... Гидують, расисти
  • 2009.11.24 | Mykola_2007

   Re: Акція "Зупинимо нелегальну міграцію!" з 26 листопада

   >Але насправді, відпрацьовуючи чергове замовлення з Луб"янки, ВО виступає з відверто ксенофобськими гаслами та закликами.

   У Вас є копія замовлення? Цікаво подивитися.

   >Може краще б було вимагати від московії ратифікації аналогічної угоди про реадміссію з Україною?

   Ну це вже точно підміна понять, бо Росія може не дослухатися до чужих громадян, а Україна до своїх мусить. Колись спікер їхньої Думи, сказав про еміграційні ініціативи "Це буде не Росія". Тому Україна повинна іти шляхом найменшого спротиву.

   >Такого немає в жодній цивілізованій країні. можливо краще виробити >чіткі вимоги до кандидатів на українське громадянство. Наприклад, >іспит на знання мови та Конституції і саме для цього для потенційних >нових громадян запровадити ті курси, про які пише Мартинюк.

   Кожен етнічний єврей має право на "репатріацію", і нічого живе Ізраїль якось. Німеччина донедавна мала квоти на етнічних євреїв, та німців. Навіть Америка надавала перевагу українським "бабтистам". Тому нічого, такого, що нема у "цивілізованих" країнах не пропонується.

   >Ви її краще проведіть мітинг в ізоляторі-розподільнику для незаконних >мігрантів і поясніть їм, що не варто більше намагатися потрапити в ЄС >транзитом Україною.

   Вони мови не знають. :)
  • 2009.11.24 | один_козак

   От і питання: Що, ця проблема нікого не цікавить, крім

   тягнибоків та пацанів у високих черевиках?

   Боротися з ксенофобією - це гарно й потрібно. А боротися з таким фактором збільшення ксенофобії, як нелегальна міграція?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Боббі

    а що це за фактор такий?

    один_козак пише:
    > А боротися з таким фактором збільшення ксенофобії, як нелегальна міграція?
    В який спосіб легалізація перебування людей "з відмінною зовнішністю" сприятиме послабленню ксенофобії?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | один_козак

     Хіба я про таке сказав?

     Я сказав про контроль міграції.
     У нас її контролюють?
     У нас для легалізації треба тільки мати відносно невеличкі гроші і знати, кому їх давати.
     Чи можна вважати легальною міграцію, легалізовану нелегальними, але дієвими методами?
  • 2009.11.24 | Max

   Пан дарує, п.Daddy, але дещо пана занесло.

   DADDY пише:
   > Цікава підміна понять: акція називається "зупинемо нелегальну міграцію" - під цим можна підписатися, бо незаконна міграція, як і будь-яке незаконне явище має бути зупинена.
   > Але насправді, відпрацьовуючи чергове замовлення з Луб"янки, ВО виступає з відверто ксенофобськими гаслами та закликами.
   До ТАКОГО звинувачення належало би привести хоч якісь докази.

   В чому полягає ксенофобія організаторів?

   BTW, а чому "ксенофобія" то завжди є погано, незалежно від обставин?

   > > 1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).
   > Може краще б було вимагати від московії ратифікації аналогічної угоди про реадміссію з Україною?
   Запитання в нікуди. Хто то мав би вимагати? ТАКИЙ вєрхсавєт? ТАКИЙ уряд?

   А якщо то буде просто небайдужа громадськість, то з яким успіхом?

   > > 2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.
   > Такого немає в жодній цивілізованій країні. можливо краще виробити чіткі вимоги до кандидатів на українське громадянство. Наприклад, іспит на знання мови та Конституції і саме для цього для потенційних нових громадян запровадити ті курси, про які пише Мартинюк.
   Повна НЕправда. Є, і то є радше нормою цивілізованого світу, як вийнятком.

   В сусідній Польщі етнічний поляк - іноземець має незрівнянно більші шанси на отримання громадянства, ніж перший стрічний бажаючий. При цьому етнічність є підтверджувана формальним документом ("Карта Поляка").

   > > 3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".
   > Це варто робити не тільки для обмеження потоку мігрантів, які потрапляють до нас через московію, а для того аби відповідати умовам ЄС для отримання безвізового режиму з Шангенською зоною.
   Безумовно.

   > Ви її краще проведіть мітинг в ізоляторі-розподільнику для незаконних мігрантів і поясніть їм, що не варто більше намагатися потрапити в ЄС транзитом Україною.
   А то вже повинні робити держані інстанції, ми їм за то платимо (податки).

   > Я так розумію, що ідеалом ВО свобода є не відкрите суспільство на кшталт Нідерландів, великобританії, Данії, а замкнене на себе суспільство типу путінЛянду?
   "Відкрите суспільство" (термін К.Поппера) не означає прохідного двору. К.Поппер взагалі мав на увазі відкритість в зовсім іншому сенсі (не про зовнішню відкритість йому ходило). Щодо кремлядської Ерефії, то вона замкнена власне в сенсі Поппера (політично і суспільно), а кордони ж має відкриті більше від нас: пропоную поглянути на тамтешню динаміку росту числа китайців , наприклад.

   > Ви обрали правильну дорогу. Після повернення пана Олега від Ле Пена вам гарантована підтримка 1,5% виборців - в кращому випадку.
   В даному аспекті слушний шлях, безсумнівно. Жан Марі Ле Пен -- правильний хлоп, в голові має добре повкладувано. До того ж не українофоб, як більшість французьких політиків.

   P.S. Якби не ВО-Свободівський соціялізм, особисто би охоче попрацював на них в наступній парламентській кампанії. Щодо електоральної пітримки, то серед українців вона є значно більша за 1.5%, то радше буде 15-20%. От лише неясно: який відсоток українців серед виборців?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Via

    Щодо соціялізму Свободи

    Скажу Вам таке - після того як пограбовано увесь народ і отримано у спадок пост-комуняцьку систему - було б дивно виступати за абсолютну приватну власність, має бути перехідний період.
    Я сама - хуторянка, але чудово розумію, що потрібен довгий час, аби розібратися всією громадою - де чиє, а що має бути й власність громади і держави взагалі.
    А тому владу мають отримати українці - а тоді вже й розберемося, скільки того соціального варто залишати. За нинішніх умов - скасувати соціальну допомогу для зжебраченого населення - погодьтеся, нерозумно і анти-українськи також.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

     тягнибок зовнішньо - типовий єврей з містечка і жирний як свиня

     воно: нічого спільного не має з українцями

     воно: з ВЛАСНОЇ ВОЛІ СПІВПРАЦЮВАЛО З КГБ на кінці 80х- поч 90х,

     про що з радістю всюди де могло наспівало

     ніхто цю свиню не примушував працювати на КГБ:
     ні повістками ні арештами ні ордерами

     ВОНО З РАДІСТТЮ СТУКАЛО САМО

     А потім ще й послужило в армії СССР. От красавец!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.24 | Tschislin

      Re: тягнибок зовнішньо - типовий єврей з містечка і жирний як свиня

      +1000
      Не завжди я в захваті від Ваших дописів, але ж...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

       тягнибок- 100% жид, глянте на його рило

       і послухайте як хитро він навчився в кгб брехати)))))))))))

       він не просто жид

       він пархатий жидяра ))))))))))))))))))))))))
      • 2009.11.25 | Mykola_2007

       То Ви все таки судите людей за зовнішністью... До чого б це...

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Tschislin

    Re: Пан дарує, п.Daddy, але дещо пана занесло.

    Max пише:
    > DADDY пише:
    > > Цікава підміна понять: акція називається "зупинемо нелегальну міграцію" - під цим можна підписатися, бо незаконна міграція, як і будь-яке незаконне явище має бути зупинена.
    > > Але насправді, відпрацьовуючи чергове замовлення з Луб"янки, ВО виступає з відверто ксенофобськими гаслами та закликами.
    > До ТАКОГО звинувачення належало би привести хоч якісь докази.
    >
    > В чому полягає ксенофобія організаторів?
    >
    > BTW, а чому "ксенофобія" то завжди є погано, незалежно від обставин?
    Пояснюю: тому що ксенофобія сама по собі, за визначенням, "не залежить від обставин".
    >
    > > > 1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).
    > > Може краще б було вимагати від московії ратифікації аналогічної угоди про реадміссію з Україною?
    > Запитання в нікуди. Хто то мав би вимагати? ТАКИЙ вєрхсавєт? ТАКИЙ уряд?
    >
    > А якщо то буде просто небайдужа громадськість, то з яким успіхом?
    >
    Ну от хай і пікетують уряд, "вєрхсавєт" і ВИМАГАЮТЬ від них захисту УКРАЇНСЬКИХ інтересів, хочаб в цьому питанні.
    > > > 2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.
    > > Такого немає в жодній цивілізованій країні. можливо краще виробити чіткі вимоги до кандидатів на українське громадянство. Наприклад, іспит на знання мови та Конституції і саме для цього для потенційних нових громадян запровадити ті курси, про які пише Мартинюк.
    > Повна НЕправда. Є, і то є радше нормою цивілізованого світу, як вийнятком.
    Оце вже є повна НЕПРАВДА, хочаб тому що (С) є принаймні одна цивілізована країна, яка надає громадянство навіть без досконалого знання мови (наскільки я знаю, достатньо завчити на пам'ять текст присяги). Франція, наприклад, безумовно надає громадянство ветеранам свого іноземного легіону; Згадайте також вояків 14. Grenadier division SS "Galizien", - багато хто з них отримав громадянство Великої Британії і Канади, ЗОВСІМ не задовольняючи зазначеним критеріям. І прикладів, що спростовують Ваше твердження - безліч.
    >
    > В сусідній Польщі етнічний поляк - іноземець має незрівнянно більші шанси на отримання громадянства, ніж перший стрічний бажаючий. При цьому етнічність є підтверджувана формальним документом ("Карта Поляка").
    >
    > > > 3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".
    > > Це варто робити не тільки для обмеження потоку мігрантів, які потрапляють до нас через московію, а для того аби відповідати умовам ЄС для отримання безвізового режиму з Шангенською зоною.
    > Безумовно.
    >
    > > Ви її краще проведіть мітинг в ізоляторі-розподільнику для незаконних мігрантів і поясніть їм, що не варто більше намагатися потрапити в ЄС транзитом Україною.
    > А то вже повинні робити держані інстанції, ми їм за то платимо (податки).
    >
    > > Я так розумію, що ідеалом ВО свобода є не відкрите суспільство на кшталт Нідерландів, великобританії, Данії, а замкнене на себе суспільство типу путінЛянду?
    > "Відкрите суспільство" (термін К.Поппера) не означає прохідного двору. К.Поппер взагалі мав на увазі відкритість в зовсім іншому сенсі (не про зовнішню відкритість йому ходило). Щодо кремлядської Ерефії, то вона замкнена власне в сенсі Поппера (політично і суспільно), а кордони ж має відкриті більше від нас: пропоную поглянути на тамтешню динаміку росту числа китайців , наприклад.
    >
    > > Ви обрали правильну дорогу. Після повернення пана Олега від Ле Пена вам гарантована підтримка 1,5% виборців - в кращому випадку.
    > В даному аспекті слушний шлях, безсумнівно. Жан Марі Ле Пен -- правильний хлоп, в голові має добре повкладувано. До того ж не українофоб, як більшість французьких політиків.
    >
    > P.S. Якби не ВО-Свободівський соціялізм, особисто би охоче попрацював на них в наступній парламентській кампанії. Щодо електоральної пітримки, то серед українців вона є значно більша за 1.5%, то радше буде 15-20%. От лише неясно: який відсоток українців серед виборців?
    Ви як, за параметрами черепів визначаєте українців? За ДНК-тестом? То почніть краще з себе:).
    Якось німці вже спокусилися такими-от химерами... І тепер мажуть дупу вазеліном всяк раз, як російський ведмідь хтиво на них гляне...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Max

     Tschislin, перш ніж писати, навчіться розуміти прочитане

     Приписування опонентові вигаданих і зручних тобі постулатів то є примітив (або психічна неадекватність).

     "Черепи", "ДНК-тест" etc. -- звідки та маячня?

     Із кимось таким діалогів не веду. Принципово.

     Adieu, monsieur! :hello:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Tschislin

      А що тут незрозумілого:

      "От лише неясно: який відсоток українців серед виборців"?
      От я у вас і спитав, за якими критеріями ви визначаєте (особисто) належність до "українців"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.25 | Mykola_2007

       А чого "українців" в лапках. Це переконання чи побажання?

  • 2009.11.24 | Чучхе

   Тут Дедді ти не правий

   DADDY пише:
   > > 1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).
   > >
   >
   > Може краще б було вимагати від московії ратифікації аналогічної угоди про реадміссію з Україною?

   Які можуть бути з Росією угоди? Вона ж їх не виконує! Ось є домовленості по Чорноморському флоту, так якби їхній останній човен не зачах десь під Абхазією, ми б навіть і не знали, що російські кораблі без нашого відома виходять з українських баз до зон військових конфліктів

   Договір має бути саме з европою і дуже жорсткий. буквально до прямої вимоги: вас турбує наш кордон? - ось ви його і охороняте

   і зробити як Лукашенко: повністю заборонити прийом будь-яких громадян, що перейшли до Европи через білорусь
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | DADDY

    Re: Тут Дедді ти не правий - Правий, але по-європейські

    Чучхе пише:

    > Які можуть бути з Росією угоди? Вона ж їх не виконує! Ось є домовленості по Чорноморському флоту, так якби їхній останній човен не зачах десь під Абхазією, ми б навіть і не знали, що російські кораблі без нашого відома виходять з українських баз до зон військових конфліктів
    >

    Якщо вони не виконуються, то тому що так написані куЧмом та Ельциним - під горнятко і взагалі. роSSія є суб"єктом міжнародного права і перше, що маємо робити показати на міжнародному рівні неадекватність московської політики.
    Але ці всі роздуми мало мають відношення до чергвого "солоскипного маршу хайль-свободи".

    > Договір має бути саме з европою і дуже жорсткий. буквально до прямої вимоги: вас турбує наш кордон? - ось ви його і охороняте
    >

    Ви, шановний, щось не теє: чому це ЄС має захищати наші східні кордони? вони захищають наші західні кордони. Від нас, а заодне від китайців, пакістанців, корейців (перепрошую) і інших бантустанців. Але основне, що від нас!!!!

    > і зробити як Лукашенко: повністю заборонити прийом будь-яких громадян, що перейшли до Европи через білорусь

    Лукашенко аж ніяк не може прислужитися мені прикладом, а також державі, яку я хочу побудувати в Україні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | 123

     Re: Тут Дедді ти не правий - Правий, але по-європейські

     DADDY пише:
     > > Договір має бути саме з европою і дуже жорсткий. буквально до прямої вимоги: вас турбує наш кордон? - ось ви його і охороняте
     > >
     >
     > Ви, шановний, щось не теє: чому це ЄС має захищати наші східні кордони? вони захищають наші західні кордони. Від нас, а заодне від китайців, пакістанців, корейців (перепрошую) і інших бантустанців. Але основне, що від нас!!!!

     От і я не розумію - що їм до нашого східного кордону? Най охороняють свій східний (наш західний), і тоді в них не буде ніяких проблем. Якщо хтось проходить нелегально через їхній кордон - це їхня проблема, до чого тут ми?
  • 2009.11.25 | 123

   для безвізового з ЄС не потрібно нічого, окрім волі ЄС

   DADDY пише:
   > Це варто робити не тільки для обмеження потоку мігрантів, які потрапляють до нас через московію, а для того аби відповідати умовам ЄС для отримання безвізового режиму з Шангенською зоною.

   Єдина необхідна умова ЄС - їх бажання. Якого в них нема, і відсутність якого вони маскують позбавленими сенсу формальними умовами - але ж давайте їм не допомагати в цій справі, принаймні.

   Потоки мігрантів, які до нас потрапляють, загрожують країнам ЄС за наявності візового режиму так само, як і за наявності безвізового режиму, тобто ця проблема не є релевантною до проблеми безвізового режиму.

   Безвізовий режим не передбачає введення України до Шенгенської зони, тобто можливість будь-кому (і нелегалам) з території України потрапити на територію країни ЄС без контролю прикордонника - навіть члени ЄС не одразу стають учасниками Шенгену, про Україну ж мова і близько не йде. Безвізовий режим передбачає пропускання українців в країни ЄС через прикордонника, так само як і зараз - з єдиною відмінністю: скасування потреби одержати дозвіл на в*їзд заздалегідь в консульстві. Вважається, що цей дозвіл (віза) в українців є автоматично, як наслідок наявності українського громадянства, от і все. Паспортний контроль на в*їзді в ЄС залишається такий самий як і зараз, і ніякий нелегал не скористається безвізовим режимом для проникнення в ЄС, оскільки в нього нема українського паспорту.

   Це вже багато разів обговорювалося і повторювалося, звісно ж.
 • 2009.11.24 | Микола Гудкович

  Що таке «етнічний українець»?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.24 | Via

   Це ті, хто знають, що вони - українці :)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Большой Брат

    Re: Це ті, хто знають, що вони - українці :)

    "...скажу тебе что сейчас формируется новое племя молодых людей
    говорят по русски , всякие там "на" и "в" и прочая лобуда им покую ...
    но Вову , Митю и остальных едроссовых уебанов командующих в Нерезиновске они ой как не любят ))
    в окоп ради родины такие полезут аж бигом!
    их Костя очень много
    ...
    им глаза этой тафталогической пургой уже не засцать...они ржут над этим ..
    просто лысые чужие козлы этой молодёжи не нравятся всё время лезущие со своей думской колокольни в чужую хату
    обыкновенно деньги , ну и в совдеп с империей обратно им не хочется - ничего тут ни братского или там не дай бог личного нет..."

    ЗЫ. Для тех, кто не в теме:
    Нерезиновск - Москва
    Вова,Митя - МедвеПут
    едросы - "Единая Россия"
  • 2009.11.24 | Мартинюк

   Підсвідомо для мене будь хто, хто розмовляє українською мовою

   Хоча би зі мною , чи у крайньому випадку не показує ознак невдоволення коли я розмовляю з ним українською.
   Це може бути негр Тарас Абдельович Мумбай, колоритний єврей Наум Ізраїлевич, чи уроженець Уралу Гризлов Іван Петрович.

   Коли я відчуваю настороженість і дискомфорт цієї людини при спробі поговорити з нею українською, то я відповідно усвідомлюю що це напевно не мій співвітчизник. Повтрюю - не маючи при цьому якихось негативних емоцій до такого співрозмовника.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Mykola_2007

    Саакашвіллі все таки вважає себе грузином, а Ви його

    українцем виходить? Дивна логіка, як на мене.
   • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

    Українец: точне визначення.

    Українцем(українкою)

    треба вважати людину яка:

    1.Користує українську мову, бажано повсякденно чи
    наполегливоі вчить її та агітує на це інших. Мовне питання- НАЙГОЛОВНІШЕ але не достатнє

    2.Має щиру зацікавленість в українській історії, культурі, їх пропагує, докладається до збільшення культурного багажу українства

    3.Готова невагаючись віддати своє життя у разі потреби на захист України(для чоловіків)
    Готова і щиро прагне народжувати українців і виховувати їх в дусі українства(для жінок) і робить це.

    От і все. Колір шкіри не має ніякого значення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | странник

     Чорні бригади у Києві ))))))))))))))))))))))

     http://press.unian.net/ukr/press/
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.24 | Via

      Подібне притягло подібне - отак про чорне згадали :)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | странник

       Re: Подібне притягло подібне - отак про чорне згадали :)

       Тобі смішно, а в нас пресуха ))))
       Я в шоці! ))))))))))))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.24 | Via

        То ви ж не з ними разом. а після них :)

        Проглянеш склад того афро-громадського об'єднання - свої листівочки їм роздаси :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.24 | странник

         Re: То ви ж не з ними разом. а після них :)

         Via пише:
         > Проглянеш склад того афро-громадського об'єднання - свої листівочки їм роздаси :)

         Ти глянь хто там. Там є прізвища )))
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.24 | Via

          Трандець, Ратушний чокнувся :(

          І взагалі це підстава - щось мені так здаться :(
     • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

      в Украіні фактично не бачиш не те шо не білих а й не украінців

      по фенотипу- іх майже нема

      цікаво що найуспішніша краіна світу США має величезне різномаїття кольорів і таке інше


      АЛЕ:

      асіміляція і американізація в США йде виключно швидко і ефективно, навіть наші бандерівці асімілюються правда лише в третьому-4му поколінні.

      Бо система класна і сюди прагнуть приіхати люди з всього світу і приїзжають у кількості до 1,5 міліонів на рік лише легальних іммігрантів

      Поки що система довела що саме так і треба і це запорука успіху країни:

      приіхав украінець, чий онук винайшов компютер, інший приіхав з України- його син став найвпливовішим економістом 20го століття

      А жлоби в Украіні лише мутять як би знайти привід кого ненавидіти за расову ознаку,

      замість того шоб складати списки стукачів і гебістів і мати реальні приводи до ненависті реальних небеспечних ворогів
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | Mykola_2007

       у США були досить жорсткі рассові закони

       але якось жили і не погано, після того як їх не стало(порівняно нещоданво), країна розвивається н.м.д по інерції. Що з цього буде показує досвід попередніх імперій та держав.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

        на мою думку ви неадекватно уявляєте сша

        я працював кілька років у багатонаціональному колективі в тому числі з асимільованими совками, китайцями, новоприбулими з різних краін і так далі


        найкращій спеціаліст був головний адмін баз даних в організаціі(айті), де робило 500 людей, колишній чемпіон з плавання,
        американский нєгр наск памятаю імя Ленс Джексон.

        Другий найкращій спеціаліст - головний системщик організації -

        абсолютно чорний чувандєй з Трінідада, в штатах мoже років 15 був.

        Дуже цікаво з ними контрастували купка совків. Нормальним був лише один єврей, математик з Київу.

        Один був москаль, ну це треба було бачити. Віn вдягався наче з помойки десь так само і працював.

        Китайці, які американці,- прекрасні люди

        Китайка з Тайваню- дуже совкова, жерла якусь гадість і від неї тхнуло

        Менеджмент- переважно ірландці. Дуже класні люди. Італійці теж. йдется про асімільованих
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.24 | Mykola_2007

         :) Це не доводить нічого. В тепличних умовах кіт з собакою

         дружать, а на вулиці собаки котів душать. Приберіть тепличні умови і все повернеться до свого природнього, коли свій чужий будуть розрізняти за кольором. Щиро сумніваюсь що Ви або хтось із тих китайців, піде на війну якщо Мексика наприклад нападе. Яка може бути ваша мотивація? "От я можу загинути, але це дозволить Америці бути вільною та незалежною... щоб сюди приїхали ще нові малайці, нігерійці... і от за них я готовий жертвувати здоров'ям та життям". Ні більшість у екстимальних ситуаціях буде рятувати лише себе, бо нема відчуття свого народу чи своєї землі, чи своєї держави. Як кажуть, дружба пізнається у біді. А якщо більшість приїхала туди аби гроші заробити ,то вони кинуть ту Америку якщо там станеться лихо. А лихо колись станеться... бо це життя.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

          спробуйте довести наявність кисню в повітрі

          тіки кому треба доводити це?

          це очевидне для будь кого в сша

          маєте вилазити з лісу , знімати шкуру і починати вчитися чистити зуби, не матюкатися, поводитися цивільно
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.11.25 | Mykola_2007

           Колись, що таке кисень навіть не знали

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

            США демонструє практично ідеальний міжетнічний мир

            це не було так завжди, правда, але підходи які суспільство а не бюрократі йобані, застосувало до порозуміння СПРАЦЮВАЛИ

            за останні 20 років які я можу на власні очі спостерігати США

            матеріально: країна якісно не змінилася

            Єдина серьозна цивілізаційна зміна тут яка відбулася-

            це практично лише: інформаційна революція(компютери, інтернет)

            навіть атака кремля по нам у 2001, на 11 вересня хоч і труханула, але цивілізаційно мало вплинула, нажаль. Ну то і через те що істеблішмент засцяв назвати реальних винуватців, бо тоді суспільство б вимагало покарання кремлівского більшовизму

            Думаю що міжетничному порозумінню сприяли наступні фактори


            1.інформаційна революція, народ перед тим як послати інородця нахуй почав дивитися в інтернет і вікіпідію шоб обгрунтувати посилання))
            а в інтернеті написано так, що посилати вже немає підстав. отже освіта та інформованість сприяє миру

            2.атака кремля по США сплотила всіх нас без огляду на форму жопи

            3.інформаційна революція відволікла хуліганьйо від лазання по вулицях і кидання гімном в інородців: малолітні сіли за екрани шоб подрочити і погратися в компютерні ігри. Також зявилися можливості в кожного пацана шось замастирити тіпа програми чи сайта і прямо вдома, і це не складно. Як наслідок- падіння злочинності в країні
    • 2009.11.25 | Арій.

     Формально - так.

     "Українцем(українкою)

     треба вважати людину яка:

     1.Користує українську мову, бажано повсякденно чи
     наполегливоі вчить її та агітує на це інших. Мовне питання- НАЙГОЛОВНІШЕ але не достатнє

     2.Має щиру зацікавленість в українській історії, культурі, їх пропагує, докладається до збільшення культурного багажу українства

     3.Готова невагаючись віддати своє життя у разі потреби на захист України(для чоловіків)
     Готова і щиро прагне народжувати українців і виховувати їх в дусі українства(для жінок) і робить це.

     От і все. Колір шкіри не має ніякого значення."

     Але немає ні одного реального прикладу, коли б людина іншої раси відповідала би тим трьом пунктам.
     Тобто "колір шкіри" (інша раса насправді, оскільки колір шкіри може бути однаковим) - це не ПРИЧИНА, але ПОКАЗНИК, притому 100-відсотково вірний.
 • 2009.11.24 | Englishman

  Тягнибоківці, не ганьбіться своєю тупістю

  Via пише:

  > 2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

  Тобто, якщо хтось з українських громадян, але "неетнічних" (з погляду тянибоківців) українців буде перебувати закордоном (припустимо, на навчанні чи на тимчасовій роботі), і народить там дитину, то українського громадянства дитина не отримає? І залишиться, відповідно, людиною без громадянства?

  Я вже не кажу про неможливість отримання українського громадянства іноземцем, який одружиться з громадянином України.

  Ви можете назвати хоч який-небудь аналог з сучасної світової практики?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

   Тягнибок не є етнічний украінець: виглядає як єврей

   саме тому і жене на 'інородців' бо боітся

   аналізу ДНК

   хай здає аналізи на кал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Englishman

    Та мені пох, хто він є

    Хоча в одному ви праві- інородцем можна назвати будь-кого, хто ліпить ярлики інородців на інших.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

     мене турбує , ні - лякає його співпраця в КГБ

     будь хто хто жив в совку дорослим і знає правила гри тоді

     знає точно-

     ТЯГНИБОК - підстілка КГБ, він до них пішов з власної волі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Арій.

      Ну то й що - Кабуд он співпрацює - і нічого

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

       жидок тягнибок багато разів з власної волі допомогав КГБ

       про що сам і росказував

       кабуд навпаки декого з ворогів замочив

       знайду тебе - буде теж саме
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.25 | Арій.

        А шукати не треба - залиш координати, чмо, я тебе

        сам знайду.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

         от і напиши сюди свою адресу сміливець

         в мене був боров

         я називав його арій

         він був дуже розумний і виконував команди: леч-встать леч-встать

         потім я його заколов

         шукаю нового: ти як, пишешся ? обіцяю корито на дурняк

         точно як в комуністичному маніфесті жида тягнибока
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.26 | Арій.

          Ти -займаєшся тут троллінгом і не ладиш з головою, але це тебе

          не врятує - прийдеться за свої слова відповідати. Дивись, щоб потім не пожалкував - сам напросився.
   • 2009.11.25 | Арій.

    Re: Тягнибок не є етнічний украінець: виглядає як єврей

    Ви ж тільки що писали, що достатньо, щоб людина відповідала викладеним Вами трьом пунктам, щоб бути Українцем. Ви забрехались?)))
  • 2009.11.24 | Via

   Сучасна світова політика вирішила збагрити нелегалів сюди :(

   А нас це не влаштовує.
   Щодо громадянства - всі країни світу його кому попало не надають, є купа обмежень.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.24 | Englishman

    Ясна справа, що є обмеження,

    і є маразматичні пропозиції. Відчуйте різницю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Via

     Треба дбати за своїх

     А як вже там будуть рятуватися іранці і китайці - мене якось не переймає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.24 | Englishman

      Ви прочитали хоч щось з того, що я написав?

      Чи може просто ви не переймаєтеся потенційною долею дітей "деяких категорій" українських громадян? І вам начхати на українців, що одружаться на іноземцях (і при цьому залишаться в Україні)?

      Це тільки деяки сценарії, там багато інших цікавостей може виникнути.

      П.С. Щодо іранців та китайців- є прислів"я про "нє плюй в колодєц". Бо в України не так багато друзів, щоб отак відноситися до інших.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | Mykola_2007

       "Друзів" як раз повно :). Тільки з такими друзями

       українці будуть в Україні на рівні африканців ПАР часів апартеїду. Доречі апартеїд теж був законним :). Кожен договір має недоліки і достоїнтіва. І якщо недоліків більше то він не потрібний. І це розумна політика...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.24 | Englishman

        Re: "Друзів" як раз повно :). Тільки з такими друзями

        Mykola_2007 пише:
        > українці будуть в Україні на рівні африканців ПАР часів апартеїду. Доречі апартеїд теж був законним :). Кожен договір має недоліки і достоїнтіва. І якщо недоліків більше то він не потрібний. І це розумна політика...

        Чергове бла-бла. А по суті моїх зауважень, я так бачу сказати нічого.
      • 2009.11.24 | Via

       Є таке висловлювання - "потурчилася"

       Чули? То воно завжди носило негативний контекст - презирливий. Якщо в дівчат нема клепки - негрів люблять, то мають знати, що вдома в негрів та арабів і житимуть.
       А ваші побивання про долю "не-українців" мені глибоко незрозумілі - звідки прийшли, туди й поїдуть, Вам чого нейметься?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.24 | Englishman

        А ви дійсно нацистка

        Via пише:
        > Чули? То воно завжди носило негативний контекст - презирливий. Якщо в дівчат нема клепки - негрів люблять, то мають знати, що вдома в негрів та арабів і житимуть.
        > А ваші побивання про долю "не-українців" мені глибоко незрозумілі - звідки прийшли, туди й поїдуть, Вам чого нейметься?

        Ваше відношення до українських громадян, яких тягнибок назначить чужинцем, мені цілком зрозуміло. Але дитина, яка взагалі залишиться без громадянства, чим перед вами завинила? Чи вам теж на її долю, вибачте, насерти?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.24 | Via

         Я - українка

         А пропозицію читайте уважно - дітям, народженим в Україні, громадянство надається.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.24 | Englishman

          Re: Я - українка

          Via пише:
          > А пропозицію читайте уважно - дітям, народженим в Україні, громадянство надається.

          Ваша пропозиція ніяк не вирішує питання про "неетнічних" українських громадян, що тимчасово живуть за кордоном.

          Втім перепрошую, що забрав ваш час. Я мав одразу зрозуміти, з ким маю справу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.11.24 | Mykola_2007

           Дтвні якісь українці пішли. Не хочуть свою землю без бою

           віддавати. Їм тут в законі написали, щоб вони не рипалися... а вони рипаються... яке неподобство. Дійсно з такими нема про що балакати....
          • 2009.11.24 | Via

           Вони тому й живуть за кордоном - що самі вирішили це питання :)

           І ви праві - наша пропозиція ніяк не вирішує питання про "неетнічних" українських громадян, що тимчасово живуть за кордоном.
           Більше того - САМЕ ТОМУ вони й живуть за кордоном, що на нашій землі їх нічого не тримає. І це є дуже добре.
           Ще окремо скажу - поважаю евреїв, що поїхали до Ізраїлю, і росіян, що поїхали до Росії, вони не скиглять "ми вишиванку вдягнемо і прикинемося українцями", вони вірні своїм народам. І нічого гибіти у приймах - а треба бути хазаями у власних хатах. Національних держав - у кожного народу є свої. А імперії - гинуть. І то також є правильно.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.11.24 | Englishman

            Нарешті зрозумів, кого ви мені нагадуєте

            Завзяту камсамолку. Причому не брежнєвських, а сталінських часів.

            Принципова, жорстка, бєз інтілєгєнтскіх соплєй. Я вам насправді співчуваю, вам трохи не повезло з країною. В інших обставинах, інший час ви б могли зробити непогану кар"єру. А Тягнибок що- масштаб не той.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.11.24 | Via

             Я зроблю свою країну :)

             Масштабів вистачить, не хвилюйтеся - було б бажання докладати зусилля. Це наша земля і наша країна - для українського народу. Зрозуміли?
            • 2009.11.24 | Shooter

             Re: Нарешті зрозумів, кого ви мені нагадуєте

             Englishman пише:
             > Завзяту камсамолку. Причому не брежнєвських, а сталінських часів.
             >
             > Принципова, жорстка, бєз інтілєгєнтскіх соплєй. Я вам насправді співчуваю, вам трохи не повезло з країною. В інших обставинах, інший час ви б могли зробити непогану кар"єру. А Тягнибок що- масштаб не той.

             :D

             Розвеселили :)

             (хоча саме так і є)
           • 2009.11.25 | Tschislin

            Re: Вони тому й живуть за кордоном - що самі вирішили це питання :)

            А діти від змішаних шлюбів? Що їм робити? Розірватися на атоми? Щоб ви їх поважали? Чи відправити маму(тата) в Росію? І самому їхати, чи можна залишитися?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.11.25 | Mykola_2007

             А чого це вас переймають чужі страждання

             В минулому пості Ви самі закликали народжувати невдах :)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.11.25 | Tschislin

              Я не закликав "народжувати невдах"

              Не брешіть.
              Я закликав народжувати дітей: не обов'язково, щоб діти повторювали помилки батьків.
              Невдахами, пробачте, я вважаю таких як Ви, чи Via, "етнічно-чисто"-стурбованих: щось воно вам все муляє, все хтось заважає почувати себе добре в своїй країні. Нещасні ви люди.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.11.25 | Mykola_2007

               згоден, при умові якщо діти будуть такі як Ви.

               Але якщо не такі то невдахи... А от шо станеться з бідненьким невдахою негром так розумію піклує Вас більше ніж українські невдахи. Мабуть тому що українські...
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.11.25 | Tschislin

                Тому що (С), дурні.

                Якщо ви вже вирішили, що ви - ображені долею, то ніщо не допоможе.
                Нещасні. Невдахи.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.11.25 | Mykola_2007

                 Скоріш Ви ображені бо ображаете оточуючих

                 А це перша ознака невдоволеності собою.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.11.25 | Tschislin

                  Re: Скоріш Ви ображені бо ображаете оточуючих

                  От так кожного з оточуючих і ображаю.
                  На щастя, ані Ви, ані подібні до вас не входять до складу мого оточення, так що Ви про себе занадто гарної думки. Прощавайте.
         • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

          доведіть, це не факт. Зонішньо ви- єврейка

          я б сказав що Ви типова фарбована єврейка(етнічна)

          а де ваш ДНК аналіз?
        • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

         до жінок треба ставитися з розумінням певних особливостей

         здатність логічно мислити та інші елементи здорового глузду в жінках дещо інакше сконструйоване

         але вони можуть народжувати- що є чудом і робить іх богоподібними в чомусь)))))))))))))))))))))
   • 2009.11.24 | Tschislin

    Дитино, прочитайте що Ви написали:

    "НЕЛЕГАЛІВ" - тобто тих, хто поза законом, АЛЕ!!! "Свобода" (от вже примазалося якесь г*вно до гарного слова) виступає взагалі проти ІНОРОДЦІВ (це є логічним висновком з вимоги коректування критеріїв надання громадянства).
    ВСЕ.
    А тепер спробуй уявити, як ти вбиваєш немовля - "нелегального мігранта", я ж правильно зрозумів, що ти вибрала "біть"?
    Ну як, гарног ти виглядаєш у власних очах, нацистська с*ка?
    P.S. Якщо ви вже так стурбовані расовою чистотою (нічим іншим - спобуйте заперечити), раджу вам краще народжувати більше "расово чистих" дітей, може вони будуть розумніші за своїх невдах батьків (бо ідеологія тягнибоків-лепенів-шикльгруберів, на моє переконання, - то ідеологія саме невдах).
    P.P.S. До модераторів. Прошу пробачення за непарламенські вислови. Але це - емоційне, і, як на мій хворий розум, цих адептів ненависті переконати неможливо. То й грець з ними.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.24 | Mykola_2007

     Всі люди з чимось боряться. Прикриваючись

     "світлими ідеалами". При цьому як не дивно роблять це на диво огидно. Вас шановний ніхто не ображав. Хочете більше емігрантів, ваша справа, але є люди які вважають що Україна і так має чудових людей, щоб годувати ще когось, і це вже справа цих людей. А по суті Ви цим дописом доволите лише одне, "борці з фашистами" як мінімум не кращі за самих "фашистів", а у Вашому випадку навіть гірші. Чим би Ви не прикривали свою ненависть до людей іншої думки, це все одно ненависть, проти якої Ви начебто боретесь...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.24 | Tschislin

      Охолоньте, хлопе..

      Бо до пана, пробачте, вам далеко...
      На моє переконання, кожна людина має годувати сама себе (якщо тільки фізично здатна до цього). Африканці і азійці на харківській "барабашці" годують не тільки себе і свої родини, а й багатьох харків'ян, і, повірте, нікому вони насправді не заважають.
      Чи ви вважаєте, що злодії і убивці - це тільки "мігранти" (ІНОРОДЦІ)? Ja, ja, згадайте Онупрієнка...
      Щодо ненависті: моя ненависть має чіткі підстави, і я навів критерії: якщо вважаєте, що БИТИ - до побачення, я з вами поруч не вами ср*ти не сяду... До того ж я бажаю Via народжувати якомога більше дітей - це не зовсім відповідає критеріям "ненависті".
      Але річ у тому, що ви навіть боїтеся прямо зізнатися у тому, чого ви хочете: інородців називаєте "НЄЛЄГАЛАМІ" (саме так, навіть це ви запозичили з північного сходу), насильство - "ДЄПАРТАЦИЄЙ", "ЧТОБ ІХ ТУТ НЄ БИЛА, ПРАКЛЯТИХ ХАХЛОВ...ТЬФУ, НЄГРАВ...".
      І якщо ви не невдаха, то чим ВАМ заважають іноземці?
      До речі, всі іноземці, чи тільки "кольорові"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.24 | Mykola_2007

       Це я повинен охолонути... одначе....

       >На моє переконання, кожна людина має годувати сама себе (якщо тільки >фізично здатна до цього). Африканці і азійці на харківській >"барабашці" годують не тільки себе і свої родини, а й багатьох >харків'ян, і, повірте, нікому вони насправді не заважають.

       А Ви хто такий що розписуєтесь за всіх?

       >Чи ви вважаєте, що злодії і убивці - це тільки "мігранти" (ІНОРОДЦІ)?

       Але що серед мігрантыв таких людей багато Ви ж не заперечуэте... Бо не можете...

       >Ja, ja, згадайте Онупрієнка.

       То Ви німець...

       >Щодо ненависті: моя ненависть має чіткі підстави, і я навів критерії: >якщо вважаєте, що БИТИ - до побачення, я з вами поруч не вами ср*ти >не сяду...

       Увольте від такої "честі" у будь якому випадку...

       >До того ж я бажаю Via народжувати якомога більше дітей - це не зовсім >відповідає критеріям "ненависті".

       Слово "сучка" це звичайно комплімент. От до чого доводять звязки з іноземними громадянинами ;).

       >Але річ у тому, що ви навіть боїтеся прямо зізнатися у тому, чого ви >хочете: інородців називаєте "НЄЛЄГАЛАМІ" (саме так, навіть це ви >запозичили з північного сходу), насильство - "ДЄПАРТАЦИЄЙ", "ЧТОБ ІХ >ТУТ НЄ БИЛА, ПРАКЛЯТИХ ХАХЛОВ...ТЬФУ, НЄГРАВ...".
       >І якщо ви не невдаха, то чим ВАМ заважають іноземці?
       >До речі, всі іноземці, чи тільки "кольорові"?

       Вам не подобаеться слово депортація? А про Хахлов я так розумію оговорка по Фрейду? Знаєте слово сука, срати, та ваша ненависть до українців які боряться за свої право жити в українській державі, ваше показне хамство... Я сказав що мені огидно, і чим більше вас читаю тим більше упевнююсь що в Україні і без емігрантів вистачає проблем...

       Без поваги :)... Уж вибачайте...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.25 | Tschislin

        На взаєм!

        Моя лексика відповідає тематиці, пробачте вже, не я підняв тему "нелегальної міграції" як головної проблеми.

        І до чтого тут право українців жити у своїй державі? Якщо ви, звісно, не заперечуєте права інших жити в Україні, чи просто жити...

        Я вже казав: проблема насправді не в злочинцях, правопорушниках (а "НЕЛЕГАЛЬНІ МІГРАНТИ" - це люди, що порушили правила міграції, що діють в Україні), а у відсутності боротьби зі злочинністю.

        З вашого твердження, що серед мігрантів (я правильно розумію, що для Вас "легальність" чи "нелегальнісь" не мають особливої різниці?) витікає рівно... нічого. Тому що в Ураїні поки що діють (краще сказати - "заделаровані") принципи презумпції невинності та індивідуальної відповідальності. Так що наведений Вами факт (якщо це дійсно факт, а не "мені здається") ще може бути використаний у оперативно-розшуковій роботі (хоч навіть тут цінність цього факту доволі примарна, якщо Ви, звісно, не вважаєте, що затримання (побиття, вбивство - на Ваш смак) будь якого негра - це адекватна реакція на те, що якийсь негр пиронув когось ножем (вкрав гаманця)), але як юридичний аргумент, чи, просто, як адекватний аргумент дискусії використаний бути не може.

        В Україні ж дійсно є багато проблем набагато важливіших за нелегальну міграцію, як таку. Можна згадати хоча б те, з чим стикаємося кожен день на вулиці: міліцію. Які почуття вона у Вас викликає?

        Варіанти:
        1. Повага
        2. Захоплення
        3. Страх
        4. Зневага
        Мова не йде про окремих людей, а про інституцію в цілому.

        Ще одна проблема: відсутність справедливого судочинства, суду присяжних, нарешті. В Україні досі діє совковий конвеєр: міліція-прокуратура-суд-тюрма...

        І так можна лічити ще довго. І це справді серйозні проблеми, на відміну від мігрантів, чи, наприклад, моїх матюків.

        Але "Свободі" немає діла до цих проблем, аякже! В них є магічна відповідь на всі запитання: тебе катують менти? - будь певен, що то - "не українці", навіть якщо їхні прізвища - Петренко (прошу пробачення у всіх Петренків), Іваненко (також прошу пробачення), чи навіть - Тягнибок (чому б ні? Тягнибоків теж прошу пробачити за використання їх прізвища).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.25 | Mykola_2007

         Почитайте программу "Свободи", там про багато написано

         >Але "Свободі" немає діла до цих проблем, аякже!

         >В них є магічна ідповідь на всі запитання: тебе катують менти? - будь >певен, що то - "не українці", навіть якщо їхні прізвища - Петренко >(прошу пробачення у всіх Петренків), Іваненко (також прошу >пробачення), чи навіть - Тягнибок (чому б ні? Тягнибоків теж прошу >пробачити за використання їх прізвища).

         Фантазія річь чудова, але коли це видається за факт то це до лікаря... Все таки щоб щось критикувати, треба для початку почитати щось, а не спиратися на агіт матеріяли ПР чи КПУ, чи якихось інш9их сумнівних джерел.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.11.25 | Tschislin

          Читаємо програму:

          6. Запровадити в кримінальному законодавстві принцип "чим вища державна посада, тим вищий рівень відповідальності за скоєний злочин". - А як бути з рівністю усіх перед законом? Добре, будемо державну посаду трактувати як обтяжуючу обставину.

          7. Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність". Визначати національність за Свідоцтвом про народження або Свідоцтвом про народження батьків, враховуючи побажання громадянина України. - А Гудковичу, я так розумію, вже відмовлено в праві бути українцем (пробачте, що переходжу на особисте).

          9. Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах виконавчої влади українців та представників національних меншин. - уявіть собі ситуацію, коли є два претенденти на місце у виконавчій владі - українець і "пердставник" національних меншин, - і українець є кращим за всіма показниками, але... квота на українців вже вибрана. Чи може пан Олег для українців зробить виключення, а квота тільки для інородців: москалі - не більше 7%, жиди - не більше 1%, румуни - не більше 0.5%. Дурня це все, як на мене.

          11. Скоротити термін перебування на посаді Президента України до чотирьох років (одна і та сама особа може обіймати цю посаду не більше ніж два терміни поспіль). Обирати Президентом можна лише громадянина України за народженням, який проживає останні 20 років в України, досяг 35-ти річного віку, володіє і спілкується державною мовою, не був судимий і не притягувався до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру. - все добре, але "не був судимий і не притягувався до відповідальності за проступки антиукраїнського характеру." є, як на мене, тавталогію та непотрібним уточненням, бо 8. Ввести кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії.

          12. Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками. Обирати депутатом Парламенту можна громадянина України, який останні 10 років проживає в Україні, досяг 18-ти років, володіє і спілкується державною мовою, є дієздатним та несудимим. - все наче добре, але "спілкується державною мовою" - вибір мови спілкування є невід'ємним правом людини, до того ж ця норма дискримінує представників національних меншин: вони мають спілкуватися саме українською, а не своєю рідною мовою, щоб мати право бути обраними. І це стосується і "автохтонних" національних меншин, насамперед кримців (кримських татар), угорців, румун, словаків, гагаузів. Мінус.

          14. Зобов'язати кандидатів на всі виборні посади вказувати в офіційних біографіях національну приналежність, усі попередні (від радянських часів) партійні та державні посади і судимості – не лише непогашені, але й погашені. Знімати кандидатів з реєстрації через приховування біографічних фактів або позбавляти депутатів мандату, якщо приховування виявиться після виборів. - як на мене, "національна приналежність" є особистою справою людини: хоче вказує, хоче ні, може хоч марсіанську приналежність вказувати - то її справа. А національна приналежність, до речі, у всіх громадян України одна - українська, а от етнічні можуть бути різні. Та що поробиш - совок-с.
          --------------------------
          2. Дозволити набувати громадянство України у виняткових випадках особам, які проживають в Україні не менше ніж 10 років, вільно володіють українською мовою, знають історію Української Держави та Конституцію України. Заборонити цим особам набувати громадянства України, якщо їх притягали до кримінальної відповідальності. - чому "у виняткових випадках", що це за випадки такі? Що значить "вільно володіють українською мовою"? - наскільки "вільно", як на мене достатньо скласти тест на пасивне володіння мовою, але це моя особиста думка. Добре. Але "виняткові випадки" - це, пробачте корупція.

          9. Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи – забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім'ї. - от ще спеціалісти з "основних причин", а я дурний гадав, що то люди просто хочуть прогодувати себе і своїх дітей.

          12. Ухвалити закон про суворіші антиімміграційні заходи та вдосконалення системи утримання і депортації чужоземців-нелегалів. - як на мене, сила закону не у суворості, а у невідворотності. Якщо мєнт за невеликого хабара може закрити очі майже на будь що, то ухвалюй чи не ухвалюй "більш суворий" закон - він виконуватися не буде.

          ==================================================================

          Пробачте, решту коментувати не буду: програма як програма - тема дискусії і справді займає дуже невелике місце, щодо іншого - вона і не повинна всім подобатися, це справа смаку і світосприйняття кожного.

          Але! Якщо я не помиляюся, у цій гілці ведеться дискусія стосовно конкретної акції ВО "Свобода", акції, присвяченій одній єдиній темі - нелегальній (чи тільки?) міграції. Саме ця акція рекламується. Чомусь нічого не чути про акції за введення єдиного соціального податку (чи були колись?), за виборність суддів і їх відповідальність за неправосудні рішення. Може були. Але про них не чути. Але ж "Судіть за ділами його" - не я сказав.

          P.S. До речі, "Свободі" є що поставити в свій актив за цей рік - саме вони розкрутили справу Лозінського, але це - майже єдине, що можна сказати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.11.25 | Mykola_2007

           Re: Читаємо програму:

           >- А як бути з рівністю усіх перед законом? Добре, будемо державну >посаду трактувати як обтяжуючу обставину.

           Ну Вибачте одна справа лікар вкрала та продала пару ампул , а інша президент продав все озброення. Чим більша посада тим більша відповідальність, тому і пропонується прописати це у кодекс.

           >А Гудковичу, я так розумію, вже відмовлено в праві бути українцем (пробачте, що переходжу на особисте).

           Незнаю до чого тут Гудкович. Якщо вважає себе українцем то йому ніхто не забороняє так писатися.

           >уявіть собі ситуацію, коли є два претенденти на місце у виконавчій >владі - українець і "пердставник" національних меншин, - і українець >є кращим за всіма показниками, але... квота на українців вже вибрана. >Чи може пан Олег для українців зробить виключення, а квота тільки для >інородців: москалі - не більше 7%, жиди - не більше 1%, румуни - не >більше 0.5%. Дурня це все, як на мене.

           Це нормальна практика, навідь в США є квоти, що на роботу треба брати певний процент кольорових. Нещодавно у Франції, компанію що продавала косметику засудили за те що не брали чорношкірих продавщиць. Та й наприклад румунів і молдаван у нас разом більше ніж євреїв, але вони фактично непредставленні у владі, і це погано, бо не відображає настроїв всього багатонаціонального народу. Я б на Вашому місті був би щасливий.

           >але "не був судимий і не притягувався до відповідальності за >проступки антиукраїнського характеру." є, як на мене, тавталогію та >непотрібним уточненням, бо 8. Ввести кримінальну відповідальність за >будь-які прояви українофобії.

           Ну не без недоліків, але то технічного плану


           >як на мене, "національна приналежність" є особистою справою людини:

           Як на мене коли ти обираэшся до органу влади, непогано б вказувати


           >хоче вказує, хоче ні, може хоч марсіанську приналежність вказувати - то її справа.

           Хай тоді виборці і думають чи потрібен їм марсіанин... дуже корисно як на мене.

           >А національна приналежність, до речі, у всіх громадян України одна - >українська, а от етнічні можуть бути різні.

           Ну те що зараз з національності деякі розумники намагають зробити казна шо не означає що воно так і є.Червоненко каже що він за нацыональністью єврей. Я йому вірю більше ніж Вам, бо за Вами він виходить українець.

           >Та що поробиш - совок-с.

           Розкажіть коммуністам що "Свобода" то совок.

           >чому "у виняткових випадках", що це за випадки такі? Що значить >"вільно володіють українською мовою"? - наскільки "вільно", як на >мене достатньо скласти тест на пасивне володіння мовою, але це моя >особиста думка. Добре. Але "виняткові випадки" - це, пробачте >корупція.

           А Ви хочете щоб усім без розбору. Українцям треба берегти свою землю, і час проживання не робить з людини ні українця ні патріота. Тому зауваження про виключні ситуації важливе.

           >от ще спеціалісти з "основних причин", а я дурний гадав, що то люди >просто хочуть прогодувати себе і своїх дітей.

           Ви вважаете погано що украінці матимуть квартири?

           >як на мене, сила закону не у суворості, а у невідворотності. Якщо >мєнт за невеликого хабара може закрити очі майже на будь що, то >ухвалюй чи не ухвалюй "більш суворий" закон - він виконуватися не >буде.

           Правильно,а де пишеться що закони не потрібно виконувати?

           >P.S. До речі, "Свободі" є що поставити в свій актив за цей рік - саме >вони розкрутили справу Лозінського, але це - майже єдине, що можна >сказати.

           Це лише початок. А стосовно всього іншого, то зауваження правильне. Але все одно тема нелегальної іміграції не є такою непотрібною, і ніхто крім "Свободи" фактично це не турбує.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.11.25 | Tschislin

            Re: Читаємо програму:

            Mykola_2007 пише:
            > >- А як бути з рівністю усіх перед законом? Добре, будемо державну >посаду трактувати як обтяжуючу обставину.
            >
            > Ну Вибачте одна справа лікар вкрала та продала пару ампул , а інша президент продав все озброення. Чим більша посада тим більша відповідальність, тому і пропонується прописати це у кодекс.
            >
            Є така річ у юриспруденції, як "тяжкість наслідків" - тому прив'язування міри покарання до займаної посади абсолютно зайве: Якщо Президент (як покупець) вкраде у магазині краватку (ну що поробиш - це сильніше за мене, он як з Вайноною Райдер було), то і відповідати повинен як всякий інший покупець, що вчинив крадіжку.
            > >А Гудковичу, я так розумію, вже відмовлено в праві бути українцем (пробачте, що переходжу на особисте).
            >
            > Незнаю до чого тут Гудкович. Якщо вважаэ себе украънцем то йому ныхто не забороняэ так писатися.
            Ні, в програмі "Свободи" написано, що національність визначається за метрикою людини або метрикою її батьків "з урахуванням побажаннь", нічого про "вважає себе" не сказано. У тому й річ.
            >
            > >уявіть собі ситуацію, коли є два претенденти на місце у виконавчій >владі - українець і "пердставник" національних меншин, - і українець >є кращим за всіма показниками, але... квота на українців вже вибрана. >Чи може пан Олег для українців зробить виключення, а квота тільки для >інородців: москалі - не більше 7%, жиди - не більше 1%, румуни - не >більше 0.5%. Дурня це все, як на мене.
            >
            > Це нормальна практика навыдь в США э квоти, що на роботу треба брати певний процент кольорових. Нещодавно у Франції, компанію що продавала косметику засудили за те що не брали чорношкірих продавщиць. Та й наприклад румунів і молдаван у нас разом більше ніж євреїв, але вони фактично непредставленні у владі, і це погано, бо не відображає настроїв всього багатонаціонального народу. Я б на Вашому місті був би щасливий.
            >
            Це - ненормальна, "компенсаційна" практика, Обама, до речі прийшов до влади, між іншим, під гаслом відміни такої практики на користь забезпечення рівних стартових можливостей (у освіті насамперед: гарні школи не для чорних, а для всіх).
            > >але "не був судимий і не притягувався до відповідальності за >проступки антиукраїнського характеру." є, як на мене, тавталогію та >непотрібним уточненням, бо 8. Ввести кримінальну відповідальність за >будь-які прояви українофобії.
            >
            > Ну не без недоліків, але то технічного плану
            >
            Але є натяком на "етнічну стурбованість".
            >
            > >як на мене, "національна приналежність" є особистою справою людини:
            >
            > Як на мене коли ти обираэшся до органу влади непогано б вказувати
            >
            >
            > >хоче вказує, хоче ні, може хоч марсіанську приналежність вказувати - то її справа.
            >
            > Хай тоді виборці і думають чи потрібен їм марсіанин... дуже корисно як на мене.
            Саме так - виборці, і ніхто більше, і нехай кожен раз вирішують. А не один раз - і на завжди.
            >
            > >А національна приналежність, до речі, у всіх громадян України одна - >українська, а от етнічні можуть бути різні.
            >
            > Ну те що зараз з національності деякі розумники намагають зробити казна шо не означає що воно так і є.Червоненко каже що вын за нацыональныстью єврей. Я йому більше ніж Вам, бо за Вами він виходить українець.
            >
            Він українець згідно зі світовими нормами. Якщо він завтра полетить кудись на літаку і той літак, не дай Боже, впаде, то світові інформаційні агенції будуть про нього казати саме як про українця, хоча єврейська етнічність теж може бути згадана.
            > >Та що поробиш - совок-с.
            >
            > Розкажіть коммуністам що "Свобода" то совок.
            Совок, а що тут поробиш? Не тільки це, вся програма насичена совковими уявленнями: "розробити українську операційну систему", "програмне забезпечення" - чисто совковий підхід: замовте Майкрософт українську версію віндовз, заплатіть гроші - і вони це зроблять. Не треба двох пунктів у програмі політичної партії, достатньо цього: "захист мовних прав українців у сфері інформаційних технологій: держава зобов'язується виділяти достатні кошти для адаптації програмного забезпечення для україномовних споживачів". Все.
            >
            > >чому "у виняткових випадках", що це за випадки такі? Що значить >"вільно володіють українською мовою"? - наскільки "вільно", як на >мене достатньо скласти тест на пасивне володіння мовою, але це моя >особиста думка. Добре. Але "виняткові випадки" - це, пробачте >корупція.
            >
            > А Ви хочете щоб усым без розбору. Українцям треба берегти свою землю, і час проживання не робить з людини ні країнця ні патріота. Тому зауваження про виключні ситуації важливе.
            >
            Ні, я хочу чіткої процедури: виконав чіткі умови, відповідаєш чітким критеріям ("любить Україну" - не критерій: задля здобуття бажаного люди можуть зображати любов так, що найкращим акторам не снилося) - отримуй громадянство.
            > >от ще спеціалісти з "основних причин", а я дурний гадав, що то люди >просто хочуть прогодувати себе і своїх дітей.
            >
            > Ви вважаете погано що украънцы матимуть квартири?
            >
            Нічого, але - на моє переконання, - це нездійсненне, корупційне, совкове побажання, що характеризує саму програму. Розвиток економіки - ось реальний шлях вирішення житлової проблеми (хоч і не "гарантія").
            > >як на мене, сила закону не у суворості, а у невідворотності. Якщо >мєнт за невеликого хабара може закрити очі майже на будь що, то >ухвалюй чи не ухвалюй "більш суворий" закон - він виконуватися не >буде.
            >
            > Правильно,а де пишеться що закони не потрібно виконувати?
            >

            В тому то й річ, що ніде НЕМА вимоги суворого дотримання чинного законодавства, а є лише план "заходів" (краще - "міроприємств") "для галочки", чисто по совковому, віра у магію слів і паперів. Як на мене, будь-яку реформу в Україні треба починти саме з перетворення законів з папірців на реальну силу - без цього прийняття яких завгодно законів буде залишатися "Культом Карго" і не більше.

            > >P.S. До речі, "Свободі" є що поставити в свій актив за цей рік - саме >вони розкрутили справу Лозінського, але це - майже єдине, що можна >сказати.
            >
            > Це лише початок. А стосовно всього іншого, то зауваження правильне. Але все одно тема нелегальної іміграції не є такою непотрібною, і ніхто крім Свободи фактично це не турбує.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.11.25 | Mykola_2007

             Re: Читаємо програму:

             >Ні, в програмі "Свободи" написано, що національність визначається за >метрикою людини або метрикою її батьків "з урахуванням побажаннь", >нічого про "вважає себе" не сказано. У тому й річ.

             Як на мене урахування побажань і є тим "ким вважає".

             >Він українець згідно зі світовими нормами.

             Згідно світових норм він громадянин України. Який вважає що за національністьбю єврей. Нема ж такої держави Євреїна, але є Ізраїль, але ізраїлітянином він себде не називає, тому він єврей.

             >Совок, а що тут поробиш?

             Для початку знати що таке совок, а потім застосовувати, як на мене. :)

             >Ні, я хочу чіткої процедури:

             ,Народыться українцем, або від українських громадян. Щло тут чіткішого.

             >"любить Україну" - не критерій:

             От у чому і є основна проблемма.

             >Розвиток економіки - ось реальний шлях вирішення житлової проблеми >(хоч і не "гарантія").

             Не гарантія... але Свобода не виключає розвиток економіки. І мета цього розвитку записаноа доступне житло, проблемма актувльна для багатьох українських сімей.

             >В тому то й річ, що ніде НЕМА вимоги суворого дотримання чинного >законодавства

             Дивно якось, а що Ви пропонуэте у кожний закон додати статтю, що цей закон все таки треба виконувати...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.11.25 | Tschislin

              Я так розумію, що по суті Ви заперечити нічого не можете

              Нарізали "зручних" цитат і коментуєте.
              Але коментарі доводять лише вашу погану ерудицію.

              "Євреія", ха-ха, дуже смішно...

              Хочете зразок анкети?

              Natiaonality: U.S. (Ameriacan)

              -------------------------------

              Забудьте. Можете не відповідати.
    • 2009.11.24 | Max

     УВМОД: підміна теми, образи опонента

     Tschislin пише:
     > А тепер спробуй уявити, як ти вбиваєш немовля - "нелегального мігранта", я ж правильно зрозумів, що ти вибрала "біть"?
     > Ну як, гарног ти виглядаєш у власних очах, нацистська с*ка?

     > P.S. Якщо ви вже так стурбовані расовою чистотою (нічим іншим - спобуйте заперечити), раджу вам краще народжувати більше "расово чистих" дітей, може вони будуть розумніші за своїх невдах батьків (бо ідеологія тягнибоків-лепенів-шикльгруберів, на моє переконання, - то ідеологія саме невдах).

     Свідомий флейм і розпалювання ненависті.
   • 2009.11.24 | Сергій Кабуд

    це вирішив кремль який дефакто керує всім в Україні

    і доволі присутній і в Європі і нажаль в США

    міграційна ситуація в Україні- одна з найважчих в світі

    на душу населення в Україні припадає дуже велика кількість мігрантів

    їх загалом 5-6 міліонів(статистично)

    за фактичної відсутності Української Держави, та окупаційна адміністрація, яка домінує у владі(КГБ-БЮТ)

    провадить політику яку надиктовує кремль(((

    Політики світу, які сприяють цьому руйнівному для України процесу також працюють в форватері інтересів кремлівскоі злочинноі банди педофілів і убивць

    Україна обрана як найбільш критична для кремлядів теріторія і країна:

    українці- це найбільша потенційна антисоветска, антикремлядска потуга з традиціями довготривалої озброєної визвольної боротьби і велика(40 міліонів на теріторіях і ще стільки ж за кордоном)

    Якщо ГонКонг з китайцями чи Сінгапур внаслідок правильної політики урядів там

    накопичили грошей більше ніж Росія(це факт)

    тепер Грузія стала на такий само шлях і росте як на дріжжах,


    уявіть собі як боітся кремлядь ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ на такому ж рівні


    Україна має потенціал стати потужнішою за США якшо йтиме шляхом ГонКонгу, Сінгапуру, Ірландії і Грузії


    це все очевидні факти


    Українців в світі під 100 міліонів

    а якшо все піде правильно- ми розмножимося на всі 500 міл і дуже швидко- в одне покоління.

    Тоді нам стануть до потреби наші землі на сході.

    А росіяни вважатимуть себе нащадками Великого Українського Народу
  • 2009.11.25 | Арій.

   Тупістю тут ганьбишся лише ти.

   Бо ні одного аргументу не приводиш, лише апелюєш до "світової практики". Щоб мавпувати, звичайно, багато розуму не потрібно.
 • 2009.11.24 | Soft

  Ну прям еврейский фашизм.

  Жиды тоже борются за "чистоту" расы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Боббі

   Між іншим, цікаво, чи буде запрошене ДПНИ?

 • 2009.11.25 | Via

  Затятим обвинувачувачам щодо еврейськості та КДБ-шності

  Скажу вам всім таке:
  1. Ваші стогони щодо еврейства Тягнибока не мають жодних підстав - можете поцікавитися його родоводом і там прискіпливо покопатися.
  2. Ваші стогони щодо КДБ-шного минулого Тягнибока також не мають жодних підстав - він сам неодноразово розповідав про те, як КДБ намагалося його долучити - і спіймало облизня. Тягнибок наполягає на люстрації - і знає про власну непричетність, впевнений у результатах оприлюднення архівів КДБ, його там не знайдете.
  3. Я не дозволю звести тему на гівно - жодним чином не бажаю зводити дискусію на манівці - про жидівство та ще щось, мова у гілці йде про неприпустимість реадмісії нелегальних емігрантів з Европи, є зауваження по темі - відповідатиму.
  4. Тим, хто живе у еміграції, ременувши від злого режиму і одночасно дуже переймається, як надаватиметься громадянство дітям емігрантів - воно надається за ознакою "землі і крові" - дітям українців, які є українцями, навіть якщо народжені вони деінде.
  5. Мені набридло читати особисті образи щодо моєї еврейськості, нацисткості, дурісті тощо - якщо є бажаючі, можемо зустрітися у реалі, повторите мені те саме - і я залюбки вам видеру очі за паскудство. Чекаю сміливих на рандеву :)
  6. Модераторам - гілка про небажаність надання житла в Україні для афганців та китайців викликала шалений вир звинувачень Свободи і взагалі українців у жидівстві і КДБ-шності у вкрай непристойних виразах. Я вважала, що тут політичний форум - а бачу щось незрозуміле. Це ви вважаєте припустимим?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Tschislin

   Можете образити на взаєм

   Але ж видирати очі!
   Хоча... Аргумент гідний диспутанта.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Via

    Ображати особисто навзаєм - негідно українця :)

    Ви не варті навіть того, аби я вас ображала - просто огидно. Я не ображаю мерзотників - дистанціююся.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | Tschislin

     Re: Ображати особисто навзаєм - негідно українця :)

     Чому ви вирішили, що я "мерзотник"?
     Ну вирішили, так вирішили - то ваша справа. І ваше право.
     А моє право - вважати, навіть не Вас, і не Ваші політичні погляди, а світосприйняття - мерзотними.
     Ви ніколи цього не зрозумієте. Тому - бувайте. Живіть. Народжуйте дітей.
     І будьте нещасні - це не побажання, а констатація, бо видно, що Ви просто не вмієте бути щасливою. І не зможете.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Mykola_2007

      Який Ви дрібний.

      Більшість "борців з фашизмом" є, насправді, такими ж "фашистами", тільки іншої національності. Ви це доводите як на мене.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.25 | Tschislin

       Це - Ваша думка. Це - Ваше право.

       Але це не значить, що Ваша думка - вірна.

       Що ж до фашизму. Тут ми скоріш маємо справу з націонал-соціалізмом (поки що у м'якій формі).

       Але мені, в усякому разі, більш до вподоби вільний світ.

       І чомусь у Вас є така стала звичка не помічати питаннь, які не хочется помічати.

       А відповідати на питання - Ваш обов'язок (конкретно - Via), бо Ви почали тему анонсом події, але на запитання щодо цієї події і Вашої власної позиції по кільком простим пунктам так і не змогли відповісти.

       Це що - так Ви пропагуєте свої ідеї? Весь час ходити манівцями, затятися і потім назвати мене "ненависником", "(анти)фашистом" - що ж, добре.

       Але якщо не можете прямо відповісти, тоді не ображайтеся, коли про вас судять опосередковано: моє судження, що це - націонал-соціалізм.
       А до "наці", особливо жіночої статі, в мене - своє ставлення, на яке я теж маю право.

       Якщо я неправий, доведіть.
       Тоді я з радістю принесу мої вибачення і скажу, що був просто мудаком.
       Інакше дискусію можна вважати завершеною, сторони залишилися при своїх попередніх позиціях
  • 2009.11.25 | DADDY

   MOD: зауваження Via за критику дій модераторів

   Via пише:
   >
   > 6. Модераторам - гілка про небажаність надання житла в Україні для афганців та китайців викликала шалений вир звинувачень Свободи і взагалі українців у жидівстві і КДБ-шності у вкрай непристойних виразах. Я вважала, що тут політичний форум - а бачу щось незрозуміле. Це ви вважаєте припустимим?

   Якщо Ви вважаєте, що "гілка про небажаність надання житла в Україні для афганців та китайців" має відношення до політичного форуму, о мушу Вас розчарувати: не має ксенофобська і расистська риторика ніц спільного з політичним форумом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Via

    Я зрозуміла, що захист рідної землі українцями - є неприпустимо

    Бо форум Майдану дуже прагне бачити Україну відстійником Европи - і залюбки планує усіляко сприяти завезенню сюди арібів, негрів і китайців у неміряних кількостях - аби наші діти годували окупантів :(

    Щодо ксенофобії - висловлюйте претензії тим, хто наполегливо хотів тут приплести жидівство і написав про це сотню постів у цій гілці, ясно?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | DADDY

     Re: Я зрозуміла, що захист рідної землі українцями - є неприпустимо

     Via пише:
     > Бо форум Майдану дуже прагне бачити Україну відстійником Европи - і залюбки планує усіляко сприяти завезенню сюди арібів, негрів і китайців у неміряних кількостях - аби наші діти годували окупантів :(
     >

     Я не зрозумів з чого Ви робите такі висновки. Захищати рідну землю можна і в судах, і на міжнародних конференціях, і сприянням створенню правової держави з чітко випасаними правилами, які чітко і обов"язково виконуються, і багато ще в який спосіб.
     3,14-здити смолоскипом кожного, хто має неукраїнське походжження потрапив у нашу країну НМХР недоцільно. Так ризикуємо перетворитися не тільки на відстійник Європи, а й на паріїв в тій самій Європі.
     До речі, москалі вам за таку продуктивну діяльність тільки подякують.

     > Щодо ксенофобії - висловлюйте претензії тим, хто наполегливо хотів тут приплести жидівство і написав про це сотню постів у цій гілці, ясно?

     Який йшов - такого і знайшов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Via

      Дивні висновки :(

     • 2009.11.25 | OlalaZhm

      Дедді, а нашо ж бити???? Re: Я зрозуміла,

      Хто ж вас усіх виховував, що ви інакше протидію, як "бити", не розумієте?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.25 | DADDY

       Re: Дедді, а нашо ж бити???? -Пардон це я пропоную бити?

       Я якраз і пропоную інші методи протидії незаконній міграції. Зокрема розробку та запровадження чітких правил, громадський контроль тощо.
       Знаючи спеціфіку і особисту любов декого з свободівців до смолоскипів, я використав їх в своєму дописі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.25 | OlalaZhm

        А хто???Re: Дедді, а нашо ж бити???? -Пардон це я пропоную бити?

        Читаю:

        1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).

        2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

        3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України".
        _________

        Все ясно, все пАнятно. И раптом Ваше - о! будуть бити!
        Що я мала подумати? Що Ви інакше слово "протидіяти" як "бити" не розумієте.
   • 2009.11.26 | Mykola_2007

    Не думав, що слово "сука" будуть виправдовувати таким способом

    Не гідно це, ні як для людини, ні як для чоловіка, ні як для українця, навіть якщо думки оппонента Вам не до вподоби.
  • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

   жидоктягнибок з власної волі допомогав КГБ і служив в сов. армії

   це ФАКТИ які сам жидок підтверджував.

   НЕХАРАШО СТУЧАТИ НА ЛЮДЕЙ!

   тягнибок- стукач

   служіння в советскай армії не є аж такою гадісттю

   але для президента країни, яка відбулася головним чином через те що УПА десятиліттями воювала проти советской армії:

   це неприпустимо.

   Вже пройшли той етап коли це було ок.

   Для Ющенка, майже на смерть отруєного КГБ робимо виключення

   Якшо тягнибочина хоче залишитися в політиці- хай пожере отрути і повернется з того світу.

   Може хоч схудне бо вже гидко дивитися на рило дебільного жидка з зламаною хромосомкою

   Чи пані має генетичний аналіз шоб громада знала шо вона не жидівка?

   пані гарна, але з явною прожиддю. А це погано, бо пані бреше шо вона украінка.

   Здайте аналіза- вам самій стане легше. Поідете в ізраіль, там багато таких як Ви і як Тягнибок. Може знайдете собі там охайного жида і вийдете заміж?
   :):):):):):):):):):)
 • 2009.11.25 | Д. А.

  Є лише один надійний спосіб на 100% зупинити міграцію в Україну

  Як нелегальну, так і цілком легальну.

  Це - зробити рівень життя в Україні таким, щоби вона стала абсолютно непривабливою для потенційних мігрантів.

  Наприклад, для Північної Кореї проблема нелегальної міграції в країну не актуальна.

  Щоправда, натомість матимете іншу проблему. Доведеться заборонити легальну і боротися з нелегальною міграцією вже не в Україну, а з неї.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Арій.

   В Японії - один з найвищих рівнів життя

   І проблеми з міграцією не дивлячись на це нема, такщо не потрібно приводити недоречні приклади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Englishman

    Re: В Японії - один з найвищих рівнів життя


    Арій. пише:
    > І проблеми з міграцією не дивлячись на це нема, такщо не потрібно приводити недоречні приклади.


    SINGAPORE —
    Prime Minister Yukio Hatoyama said Saturday that his country, which is battling low birth rates and an ageing population, should make itself more attractive to migrants.

    Japan has some of the world’s strictest controls on immigration, and Hatoyama admitted that he was broaching a “sensitive issue.” But he said that as well as introducing pro-family policies, Japan should attempt to encourage migrants to live and work there.

    “I think Japan should also make itself a country attractive to people so that more and more people, including tourists, hope to visit Japan, hope to live and work in Japan,” he said on the sidelines of an Asia-Pacific summit.

    “I am not sure if I can call this ‘immigration policy,’ but what’s important is to create an environment that is friendly to people all around the world so that they voluntarily live in Japan,” he said.

    Japan has relatively few resident foreigners, although in recent years it has cautiously opened up its job market to nurses and care workers from some Southeast Asian countries.

    “First, we will improve support for child-rearing by offering cash allowances for families with children,” before thinking about immigration to address the country’s low birth rate, the premier said.

    Japan’s population has been shrinking since 2005. Despite efforts to raise the birth rate, a woman’s average number of offspring now hovers around 1.3, well below the 2.07 needed to maintain the population.

    Japan rejected the prospect of mass immigration under the conservative government led by the Liberal Democratic Party. Hatoyama’s center-left Democratic Party of Japan (DPJ) ousted them in September.

    Some politicians have argued that an influx of immigrants would lead to lower wages for Japanese workers and a higher crime rate.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | Sych

     А хто сумнівається що світова соціалістична наволоч працює проти

     існування національних держав? Японія - НАБІЛьШ НАЦІОНАЛІСТИЧНА країна світу. По Західним міркам - навід ксенофобська.

     Тому соційолопистичні прімєр міністри будуть звичайно розводити балачки про прєлєсті розбавлення націоналістичних культур та діяти на знищення національних культур та цінностей.

     "We are grateful to The Washington Post, The New York Times, Time Magazine and other great publications whose directors have attended our meetings and respected their promises of discretion for almost forty years.

     It would have been impossible for us to develop our plan for the world if we had been subject to the bright lights of publicity during those years. But, the work is now much more sophisticated and prepared to march towards a world government.

     The supranational sovereignty of an intellectual elite and world bankers is surely preferable to the national autodetermination practiced in past centuries." David Rockefeller, June 1991.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

      пану Сичу подяка за точне формулювання!

      Мішіма, найбільш відомий японский митець

      в свій час організував спробу повернення влади до націоналістичного курсу через офіцерський заколот

      нажаль невдало

      але Слава йому посмертна і вічна!

      Слава Націоналізму!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.26 | Englishman

       Кабуде, ви що, не розумієте іронії ситуації?

       Нещодавній мігрант називає соціалістичною наволоччою людину, що пропонує полегшити умови перебування майбутнім мігрантам.

       Абстрагуючись від його політичних поглядів, визнайте, що все-таки він представляє партію, що перемогла на виборах, а отже і значною мірою і людей, які за неї голосували.

       Зауважте, що вважати їх соціалістами - це теж теба мати неабиякий хист.
 • 2009.11.25 | Свинья на радуге

  Скажите пожалуйста, а погромы будут?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Via

   А не пускати загарбників-навіть іммігрантами - не превентивніше?

   Зарані подумати головою - зась? Тіко пост-фактум - громити?
   Сумно :(
  • 2009.11.25 | Tschislin

   Вони хочуть погромів. Але бояться про це сказати.

   захисники...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | DADDY

   Re:а погромы будут? - гарантовано

   Традиції. Саме такі, з прозорими очима громили храми УГКЦ при "перших і других совітах".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Via

    Те, що у Буську у палаці влаштовують притулок для нелегалів - то

    так треба, ваше "греко-католицтво" це ніяк не турбує?
    http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/012772/

    Ви дійсно не розумієте, що відбувається - чи вам так засліпила очі ненависть до Свободи, що ви забулися, що ви українець?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | DADDY

     Re: Те, що у Буську у палаці влаштовують притулок для нелегалів - то

     Via пише:
     > так треба, ваше "греко-католицтво" це ніяк не турбує?
     > http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/012772/
     >

     Турбує. але завинили тут не афганці і навіть не китайці. а щирий українець - Франкфуртський п"яничка. Репортаж по ТБ показали раніше ніж ВО здійняла галас на своєму сайті.
     Дивує Ваше зверхнє ставлення до української церкви, зауважте не МП. Хоча, чого дивуватись? - Церква ніколи не була в пошані у хвюрерів.

     > Ви дійсно не розумієте, що відбувається - чи вам так засліпила очі ненависть до Свободи, що ви забулися, що ви українець?

     Ненависть - це дуже сильне почуття. У мене діяльність що ВО, що його кандидата сильних почуттів не викликає.
     Тим більше, що як виявляється з Вашого допису, українцем може бути лише прихильник ВО.
     Ню-ню.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.25 | Via

      наступний крок буде - нелегали погромлять церкви

      І греко-католицьки також - бо що їм нащі цінності? То ви про це волієте не думати - мене ж у "зверхності" звинувачуєте. А коли ми пікетували Кирила - вас я щось і не примітила. мовчали шо миші.
      Сумно, гірко і боляче.
      А у пятницю об 11-й комуняки свого Бесарабського ідола планують відкривати - я з ними йду битися, а би не забудьте написати, що я воюю з памятниками :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.25 | DADDY

       Re: наступний крок буде - нелегали погромлять церкви

       Via пише:
       > І греко-католицьки також - бо що їм нащі цінності? То ви про це волієте не думати - мене ж у "зверхності" звинувачуєте. А коли ми пікетували Кирила - вас я щось і не примітила. мовчали шо миші.
       > Сумно, гірко і боляче.

       Палац під ізолятор облаштовують не нелегали, а МВС.
       Щодо візита московського попа, то була офіційна позиція Церкви: нас цей візит не стосується.

       > А у пятницю об 11-й комуняки свого Бесарабського ідола планують відкривати - я з ними йду битися, а би не забудьте написати, що я воюю з памятниками :(

       Замість робити ПіАр на Бесарабці ефективніше було вкрасти готову нову голову з майстерні виробничого комбінату "Художник", яка практично не охороняється. Але ж ВО потрібний не результат, а "звитяжне" протистояння під телекамерами.
       Знову ж таки: питання варто поставитии було б ВАЮ: чому не виконується його указ і що він планує зробити для його виконання? В т.ч. і запросити ВАЮ на пікет на бесарабку, якщо ви вже так хочете потрапити на ТБ.
     • 2009.11.26 | Max

      І той комсюк має бути не просто українцем, а "щирим"?

      DADDY пише:
      > Турбує. але завинили тут не афганці і навіть не китайці. а щирий українець - Франкфуртський п"яничка. Репортаж по ТБ показали раніше ніж ВО здійняла галас на своєму сайті.
      Нічого щирого в того совка немає, українства тим більше. (Може поза щирим пияцтвом, того я не є певний). Якщо так виглядає "щирий українець" в пана уяві, то персонально до пана маю просьбу: прошу тоді не вважати за українця мене. Бо не даю згоди, аби пан відносив мене до одної нації із такими юріками луценгами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.26 | DADDY

       Щодо українства/нкеукраїнства франкфуртського фігуранта, то

       Вам варто посперечатися саме з самим фігурантом, а не зі мною.
       Max пише:
       >
       > Нічого щирого в того совка немає, українства тим більше. (Може поза щирим пияцтвом, того я не є певний). Якщо так виглядає "щирий українець" в пана уяві, то персонально до пана маю просьбу: прошу тоді не вважати за українця мене. Бо не даю згоди, аби пан відносив мене до одної нації із такими юріками луценгами.
   • 2009.11.25 | OlalaZhm

    Не-а Re:а погромы будут? - гарантовано

    DADDY пише:
    > Традиції. Саме такі, з прозорими очима громили храми УГКЦ при "перших і других совітах".


    ТАКІ храми УГКЦ захищали і при перших, і при других совітах.
  • 2009.11.25 | Арій.

   А треба?

  • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

   буде палювання на свиней, будемо заганяти вас сворами собак

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Арій.

    Ти - гівно жидокацапське, приходь туди - розберемось з тобою

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

     ач як стукачня і жиди заверещали!!!

     значить ми вашій стуко-силі вцілили прямо в жопу!

     УРА!
     тепер ми знаємо шо :

     ВОСВОБОДА не просто гебешна банда дрібної стукачні

     а ще й жидівська організація!


     хехе нічого особистого, але пропозиція попрацювати на мене в якості свині- в силі.

     Як обіцяв: корито дам. А от скіки часу до заколу- не скажу.
   • 2009.11.26 | Свинья на радуге

    О, говорящая табуретка detected.

  • 2009.11.26 | Max

   2 Свинья на радуге (Re: Скажите пожалуйста, а погромы будут?)

   Переконливо прошу не флудити.
   Флейму також не треба, його в цій гілці і без пана достатньо.

   Дякую.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.26 | Свинья на радуге

    йой та я не флудив, я тіко спитав

   • 2009.11.26 | Sean

    це не флуд. Це вічне запитання пана Свинья на радуге

    котре вже давно стало частиною і "дискурсу" і легенди. Так що отакоє от (с)


    Max пише:
    > Переконливо прошу не флудити.
    > Флейму також не треба, його в цій гілці і без пана достатньо.
    >
    > Дякую.

    А флуду і флейму - так, більш ніж достатньо. Сподіваюся, скоро буде 250 дописів і гілка піде туди, куди вона вже давно проситься.
 • 2009.11.25 | selu

  Тягнибокне тягне на президента через його прихильників.

  Треба придивлятися до них у виконавчій владі, потім у Верховній Раді.
 • 2009.11.26 | 123

  зрозумів на що це схоже - і ідеологи напевно те самі

  як раніше в совку антисемітизм називали "боротьбою з сіонізмом", так тепер (ті самі люди?) расизм та ксенофобію називають "боротьбою з нелегальною міграцією".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Max

   Ярлички ліпимо?

   123 пише:
   > як раніше в совку антисемітизм називали "боротьбою з сіонізмом", так тепер (ті самі люди?) расизм та ксенофобію називають "боротьбою з нелегальною міграцією".
   Безвідносно до расизму та ксенофобії, нелегальна міграція в Україні є реальною проблемою. Як і по всій решті Європи, яка до того ж намагається розв'язати проблему нашим коштом (угоди про реадмісію, підписані неукраїнською владою України).

   Такі речі треба знати і розуміти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.26 | 123

    аналогію проводжу

    Max пише:
    > 123 пише:
    > > як раніше в совку антисемітизм називали "боротьбою з сіонізмом", так тепер (ті самі люди?) расизм та ксенофобію називають "боротьбою з нелегальною міграцією".
    > Безвідносно до расизму та ксенофобії, нелегальна міграція в Україні є реальною проблемою.

    Так і сіонізм напевно був реальною проблемою для когось :) Але не для совкових "борців" - вони тим сіонізмом просто прикривалися.

    Аналогічно і для теперішніх "борців". Думаєте, вони спитають дозвіл на проживання в негра перед тим, як його побити чи принизити якось інакше? :) Продовжуючи аналогію з тими часами, нагадую тодішню крилату фразу: "битимуть не по паспорту, а по морді" :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua