МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська облрада вимагає віддати історичну пам'ятку громаді

11/24/2009 | zik
Львівська облрада звернулася до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з вимогою скасувати розпорядження Кабміну №926-р від 5 серпня 2009 року про передачу палацу графа Бадені у м. Буську Міністерству внутрішніх справ України для облаштування там відстійника для нелегалів. ЛОР запропонувала передати цю споруду, а також військові містечка №11, 12 громаді для розміщення там історико-архітектурного комплексу. За таке рішення проголосували 105 депутатів під час сесії сьогодні, 24 листопада.

«Упродовж кількох років жителі м. Буська пропонують передати громаді палац графа Бадені, щоб створити в ньому мистецький центр, бо досі на території району, в якому зареєстровано і охороняється законом 52 пам’ятки архітектури і культури, немає музею», – йдеться у зверненні. На неприпустимості розміщення у палаці графа Бадені відстійника для нелегалів на сесії облради наголосили і голова Буської РДА Михайло Вовк та голова райради Володимир Замроз.

Замроз наголосив на тому, що в такий спосіб палац підготували до приватизації. Він наголосив на категоричності вимог громади Буського району щодо скасування розпорядження Кабміну про передачу палацу міліції. У разі відсутності реакції з боку Прем’єр-міністра, за словами Замроза, він особисто готовий очолити акців протесту мешканців району у Києві.

Львівська облрада має намір заслухати інформацію про реакцію на своє звернення до Тимошенко на наступній сесії. У той час перший заступник голови Львівської облради, бютівець Роман Ілик поінформував, що Тимошенко доручила голові Львівської ОДА Миколі Кметю з’ясувати ситуацію навколо палацу графа Бадені.

http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/24/205814


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua