МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

привіт кремлю від педофілів у київській владі (л

11/25/2009 | Сергій Кабуд
Генеральна прокуратура України відмовилася порушувати кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Юрія Луценка за розголошення ним таємниці усиновлення дітей Олени Полюхович. Про це повідомив адвокат потерпілої Андрій Циганков.

За його словами, 18 листопада Генпрокуратура надіслала Полюхович повідомлення про те, що відмовила у задоволенні її скарги на Луценка. Причому слідчі ГПУ надіслали це повідомлення з тижневою затримкою і на адресу, за якою потерпіла не проживає. Мета проста – прострочити усі можливі терміни оскарження.

якими мотивами керувалися слідчі ГПУ, коли зненацька осліпли і не помітили, що Луценко прямо і привселюдно порушив статтю 168 КК.?

Нагадаю, що у ч.2 ст. 168 КК сказано:

Те саме діяння, вчинене службовою особою або працівником медичного закладу, яким відомості про усиновлення (удочеріння)стали відомі по службі чи по роботі, або якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Пів-країни бачило і чуло, як Луценко, у бойовому азарті захищаючи БЮТівських педофілів, розляпав таємницю усиновлення дітей Олени Полюхович. Тому тут можна говорити про тяжкі наслідки, які спричинили його дії. А отже за законом – Юра має сидіти.

До речі, адвокату потерпілих вдалося накопати ще дещо цікаве. Виявляється, БЮТівець Руслан Богдан подав до міліції заяву про спробу його шантажу адвокатом Циганковим ще до того, як вони взагалі познайомилися.

Спочатку у справі фігурувала рукописна заява Богдана, датована 17 жовтня. Саме у цей день Богдан зустрівся з Циганковим у «Сигарному клубі». Циганков стверджує, що на тій зустрічі взагалі ніхто не згадував про гроші, і якщо Богдан вів прихований запис розмови – це можна легко перевірити.

Але тепер ця заява зі справи зникла. Натомість з’явився протокол про злочин, датований ще 16 жовтня, а зареєстрований 17 жовтня. Тобто протокол було складено не лише ще до того, як нібито був вчинений злочин, але й до знайомства Богдана з адвокатом.

Коротше кажучи, слідом за Уколовим вщент забрехався і Богдан…
-------------------
з інфопорн, конешно
-------------------
Отже тепер очевидно що педофіли вам писатимуть закони і гвалтуватимуть вашіх дітей.

Бо совок- це система де при владі збоченці та педофіли, як і премєр сусідньої країни а також багато хто у владі ссср, по обидві сторони кордону з.

Відповіді

 • 2009.11.25 | BROTHER

  Луценко не є профі. Такими структурами мають керувати профі.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

   він як на мене смертельний ворог України

   і в тому він є неперевершений профі
  • 2009.11.25 | Hadjibei

   Падлюка він

   Комуняцький вилупок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

    луценко співучасник вбивства Кравченка

    має сидіти довічно

    думаю що це лише один з багатьох його реально серьозних злочинів

    якби я був сином покійного чи братом - я б не чекав на гебешне неіснуюче правосуддя в уркаіні жодноі секунди

    а ходив би в тір.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua