МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Толкачов про годину Х - стаття тягне на статтю(л)

11/25/2009 | Абу
за заклики до насильницького повалення державного ладу взагалі то стаття в КК є. І ще - на радість всім нашим "друзям" нарешті знайдено помаранчевих екстремістів.

http://pravda.com.ua/news/2009/11/24/105858.htm

Відповіді

 • 2009.11.25 | Sean

  неприємне враження від цих оповідань

  все це нмд виглядає на "я і моя роль у помаранчевій революції" та зі "зливним" гарніром
 • 2009.11.25 | Shooter

  не виключаю - тов. провокатор

  те, що такі були заслані в Пору - в мене жодних сумнівів немає.
 • 2009.11.25 | Адвокат ...

  В неґо,-- що,-- кастинґ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | странник

   Які цікаві автори пишуть на УП українську правду...

 • 2009.11.25 | О'Тарнавський

  я думаю, що він усе ж таки не провокатор

  а просто збирається "зайти у велику політику"

  але я не знав, що ви, помаранчеві, тоді готували пляшки з коктейлем молотова. а як же мантра про ненасильництво?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Абу

   ми, помаранчеві, і не готували

   а людина, яка пішла з усіх організацій, ЗАРАЗ стверджує що вона буцім-то тоді щось готувала. а ми, як спільнота, були і залишаємося на боці ненасильницького спротиву
  • 2009.11.25 | один_козак

   А що, Ви бачили насильництво?

   Очікуючи силових дій влади та не виключаючи ще й іноземної "спецінвазії", не те, що організовані кимось у щось люди, іменовані активістами, а і просто деякі "звичайні громадяни",
   готувалися до силового протистояння. Хто як міг, на власний розсуд, стихійно об'єднуючись у групи.
   Між іншим, навіть деякі жінки.
   Хтось мав на увазі у певній ситуації виокристати свого собацюгу, хтось на всяк випадок носив довгого ножа...
   Але це все на випадок "Ч", як кажуть, а не для нападу на Кучму з Медведчуком.

   Всі "невідомі сторінки" тієї революції пан Толкачов не опише, бо не міг бути скрізь і не може всього знати. Це ще не відомо, хто й коли більш-менш повно позбирає свідчення.

   Раніше повідомлялося й про танкістів, готових виступити на боці "революціонерів" з доступною їм технікою.

   Але факт є факт. "Мантри" про ненасильницький спротив спрацювали і результату було досягнуто без війни.
  • 2009.11.25 | Shooter

   так, Ви більше на провокатора скидаєтеся

   О'Тарнавський пише:

   > але я не знав, що ви, помаранчеві, тоді готували пляшки з коктейлем молотова.

   Назвіть, будь-ласка, хто саме готував.

   Кожен другий? всі? група баєвіков?

   чи мо' імена Вам відомі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.11.25 | О'Тарнавський

  мені значно більше імпонують спогади справжнього майданцівця (л)

  ...бондаренка aka devrand

  цікаво, повчально і немає пафосу майже. видно, що людина не хоче показати з себе щось більше, ніж є )

  "Думаю, що не треба говорити про те, в які спільноти перейшов “Майдан” чи яким буде “новий Майдан”. Спільноти будуть виникати завжди.

  Я не буду прогнозувати, на основі чого технічно, але це може статися будь-де, де є початкове ядро по-хорошому безумних людей. Зараз спільноти виникають у соціальних мережах.

  “Майдан” мав стратегічну мету, а зараз є багато локальних спільнот – та ж боротьба проти Нацкомісії з питань моралі, "Збережи старий Київ", є спільнота, яка воює з блокувальниками коліс.

  Для спільноти у рамках країни треба стратегічна мета.

  Я зараз бачу одну мотивацію для створення такої спільноти – загроза військової агресії з боку Росії.

  http://zaua.org/pg/article/solodko/read/9755/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Абу

   Толік його на Майдан теж поставив

   одразу.

   З фактологічної точки зору текст Девранда абсолютно достовірний. Єдину помилку було виправлено в робочому порядку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | странник

    Раз є розходження, то було б логічно розмістити і на УП

    Абу пише:
    > одразу.
    >
    > З фактологічної точки зору текст Девранда абсолютно достовірний. Єдину помилку було виправлено в робочому порядку.

    Бо що це за українська правда, якщо вона представлена лише однією точкою зору.
   • 2009.11.27 | Tolkachov

    Re: Толік його на Майдан теж поставив

    Так, достовірний, окрім частини про мій вихід, вихід Ігнатова і Гуменюка з Пори. Причин і обставин Анатолій не знає, бо жодним чином не був свідокм цих процесів, про які написав. В усьому іншому - цілком вірний і слушний текст.
  • 2009.11.25 | Сергій Кабуд

   Толкачов пише і про загрозу нападу кремля(л)

   Толкачов також у 2009 став постояным автором РАДИОСВОБОДА.

   http://www.radiosvoboda.org/author/20731.html

   Враження від нього, включно з його зовнішністтю, текстами и вибіром місць для публікацій: якісь занадто спритний може навіть слизький.

   УП і Свобода- працюють лише з агентурою кремля.

   Ворог має таку тактику: якшо є гостра тема, яку ми можемо підняти,- то ворог має бути в темі, підняти її, взяти під контроль діскурс.


   Олексій ТОЛКАЧОВ
   ПРИМАРА БЛИЗЬКОЇ ВІЙНИ

   Перед початком кожної війни, у суспільстві є чимало тих, хто не вірить у її ймовірність. "Усе це дурниця! Цього не може бути", – так говорять вони. Але гуркіт вибухів і пострілів незабаром змушує їх змінити свою точку зору.

   "Війна з Україною почнеться найближчим часом" – листівками такого змісту недавно був обклеєний Севастополь від імені російського політемігранта професора Міхаїла Хомякова.

   Незважаючи на грізні попередження, українські обивателі – від шахтаря до виконуючого обов'язки міністра оборони України – не вірять у такі перспективи.

   Зате в російську загрозу для України вірять західні оглядачі. Швейцарська газета Neue Zurcher Zeitung відзначає порушення Росією міжнародного права, прямі погрози Москви Києву – такі ж, як і по відношенню до Грузії напередодні російського вторгнення.

   Також не оминула увагу іноземних оглядачів масова видача російських паспортів у Криму, як і в Абхазії й Південній Осетії, перед конфліктом.

   Росія реалізує по відношенню до України сценарій, який уже ефективно спрацював у Грузії.

   В останні кілька років Росія вклала великі ресурси в підтримку проросійських організацій Криму, Одеси, Донбасу, Харківщини. Тільки в 2005 році Москва була готова виділити на дискредитацію ідеї вступу України в НАТО до 15 мільйонів доларів.

   П'ять років інформаційно-пропагандистська машина Росії не втомлюється покладати на Україну провину за погіршення двосторонніх відносин. У той же час, у російському суспільстві досягнуте стійке сприйняття України в якості ворога Росії – в одному ряду із Грузією.

   По деяких неофіційних оцінках у колах українських військових, ймовірність війни між Україною й Росією в найближчі півроку становить не 20, і не 50, а близько 70%!

   Період інформаційних, газових і дипломатичних загострень завершується. Холодне протистояння плавно переростає у гарячий конфлікт.

   11 серпня президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв своєю безпрецедентно твердою заявою з приводу України підірвав віру мільйонів українців в "дружні" і "братні" відносини двох держав. Характер і тон заяви не припускав можливості полюбовного вирішення протиріч між сторонами.

   У вересні Державна дума РФ затвердила виправлення до закону " Про оборону". Тепер Росія може переправляти свої війська за кордон для ведення бойових дій.

   За законом – з метою відбиття або запобігання агресії проти іншої держави й захисту громадян Росії на території чужої держави.

   Українські спостерігачі практично випустили з уваги один важливий факт. З 1 вересня почав діяти указ президента Росії про підпорядкування Чорноморського флоту (ЧФ) командуючому Північнокавказьким військовим округом (ПКВО).

   Таким чином, чорноморські сили Росії відтепер будуть діяти в одній зв'язці з 58-ю загальновійськовою армією – найбільш боєздатним загальновійськовим з'єднанням Росії, яке пройшло другу чеченську війну й загартування в Південній Осетії.

   Очевидно, централізація командування 58-ї армією й Чорноморським флотом у рамках ПКВО необхідна для поліпшення координації. Що це, як не підготовка до спільної операції?

   Тепер, географічна зона відповідальності Північнокавказького військового округу проходить від Севастополя, Ялти, Сімферополя й Феодосії, де в Криму розташовані основні об'єкти флоту, перетинає Керченську протоку, проходить через Новоросійськ, Геленджик, Гудауту й далі по території Росії.

   29 вересня цього року Українська громада Севастополя виступила із заявою, інформація якої підтвердилася також з інших джерел.

   "Як стало відомо із джерел у ЧФ, штабом Чорноморського флоту Російської Федерації завершена чергова планова рекогносцировка території кримського півострова для планування й підготовки її захоплення повітряним десантом і морською піхотою ЧФ РФ із залученням частини сил Новоросійської повітрянодесантної дивізії з урахуванням досвіду останньої війни на Кавказі.

   Відповідними фахівцями штабу ЧФ РФ були визначені й нанесені на оперативні карти шляхові сполучення Севастополь – Ялта – Феодосія, Севастополь – Сімферополь – Феодосія – Керч, і так само враховані всі пришляхові будинки й спорудження з бетонними підвалами, які, на думку російських військових експертів, можуть бути використані українською стороною в якості опорних пунктів.

   Надходить інформація про перекидання сил 58-й армії Росії в безпосередню близькість до українських кордонів – до Ростова-на-Дону й Таганрогу.

   Експерти не виключають, що її можлива участь в україно-російському конфлікті припускає вихід театру бойових дій за межі Кримського півострова з можливою окупацією Східної України.

   Військове командування України, на відміну від політиків, захоплених передвиборною кампанією, усвідомлює реальність і близькість російської загрози.

   У 20-тих числах вересня по всій Україні пройшли широкомасштабні навчання. У Криму навчання проходили з умовною метою вибити з півострова російського загарбника, який загрожує територіальній цілісності України. У них взяли участь більш 480 військовослужбовців і майже 80 одиниць військової техніки.

   Варто відзначити, що можливі сили Росії значно більші. У складі ЧФ РФ у Криму крім 55 бойових кораблів, підводних човнів і катерів перебувають 810-тий окремий полк морської піхоти й 382-ий окремий батальйон морської піхоти, берегові підрозділи.

   Усього – до 25 000 особового складу, 132 ББМ і 24 артилерійських одиниць калібру 100 міліметрів і вище. Також налічується 20 літаків Су-24М и Су-24МР, Ан-26, і до 10 вертольотів Ка-27.

   58-а загальновійськова армія Росії нараховує близько 70 тисяч людей особового складу. В арсеналі армії перебувають 609 танків, майже 2 тисячі БМП і БТР, 125 мінометів і гармат, 190 установок "Град" і 450 зенітних систем.

   Одна тільки ця армія перевищує кількісно основне озброєння всіх українських військ, які перебувають у безпосередній наближеності до Росії й у Криму.

   Бюджетне недофінансування української армії практично поставило її на коліна. Українським солдатам грошей попросту не вистачає на одяг, харчування й мило. Але військовим заборонено скаржитися на свій стан.

   Якщо у 1991 році Україна володіла достатнім потенціалом для забезпечення більш ніж п'ятимільйонної армії протягом трьох років війни, то тепер, за експертними оцінками, Україна не витримає навіть тижня повномасштабних бойових дій.

   Ситуація в Україні погіршується політичною плутаниною, наближенням президентських виборів і практичним безвладдям. Навряд чи в Кремлі могли мріяти про кращий момент для силового розв'язання кримського питання.

   Безумовно, "силовий варіант" не почнеться на порожньому місці.

   Йому буде передувати ряд провокацій – можливо, протести й бунти проросійських організацій (при активній участі громадян РФ із числа різних козачих організацій і осіб з подвійним громадянством) у проблемних регіонах України, аж до громадянського кровопролиття.

   Чи може Україна ще щось змінити, всупереч жалюгідному стану справ? Може!

   Українське суспільство, яке не вірить у реальність війни, повинне усвідомити її раніше, ніж про це заговорять гармати.

   Україна повинна нанести превентивний інформаційний удар, попередивши про погрозу світове співтовариство. Єдина можливість зберегти status quo – створити умови, при яких агресія стане невигідна Росії.

   Тоді кожний випад проти України буде обертатися для Кремля нехай навіть і перемогою, але пірровою.

   Загроза реальна. А для тих, хто в цьому сумнівається, варто нагадати відому розмову Уїнстона Черчилля з письменником Андре Моруа, яка відбулася ще до початку активних бойових дій на Західному фронті Другої світової війни.

   Черчилль запитував, про що той пише. "Ви знаєте, я пишу про життя, про смерть, про любов, про високе, про вічне", – відповідав Моруа. Черчилль помітив: "А я б на Вашому місці так не робив, я б писав тільки про одне: у Франції немає літаків".

   "Боже мій, яка обмежена людина", – подумав Андре Моруа після зустрічі із Черчиллем. Але за 70 днів німці були вже в Парижі.

   Джерело: Українська правда
 • 2009.11.25 | Pavlo Z.

  Опис подій побачив, "закликів до насильницького повалення" - ні.

  Нормальний хронографічний погляд, який, очевидно, не може не бути суб'єктивним. Якщо бачите його упередженим - дайте свої погляд і версію подій.
  І кожен буде правий.

  Абу пише:
  > за заклики до насильницького повалення державного ладу взагалі то стаття в КК є. І ще - на радість всім нашим "друзям" нарешті знайдено помаранчевих екстремістів.
  >
  > http://pravda.com.ua/news/2009/11/24/105858.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.25 | Shooter

   у Вас дома кількох пляшок молотова не завалялося часом?'

   Ви ж брали активну участь в ПомРев, ні?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.25 | Pavlo Z.

    Можу навіть ними з Вами обмінятися

    на план каналізаційної мережі на Липках. Міняєтеся?:)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.26 | Shooter

     Ні, дякую, я настільки міцні рідини не вживаю

     і каналізація як така не входить в предмет моїх зацікавлень. :)

     Тому би Вам мабуть варто було звернутися до рррррррреволюціонера Толкачова. А ще краще - до правоохоронних органів які би мали з'ясувати - куди, власне, поділися засоби збройного насилля, про які написав (збрехав?) тов. Толкачов у своєму опусі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.27 | Pavlo Z.

      Повторюю: Опис подій побачив, "закликів до насильницького

      повалення" - ні.
      Shooter пише:
      > і каналізація як така не входить в предмет моїх зацікавлень. :)
      >
      > Тому би Вам мабуть варто було звернутися до рррррррреволюціонера Толкачова. А ще краще - до правоохоронних органів які би мали з'ясувати - куди, власне, поділися засоби збройного насилля, про які написав (збрехав?) тов. Толкачов у своєму опусі.
      Ваші сентенції про напої і пропозиції звертатися до Толкачова не несуть раціонального заперечення моєї тези, двічі висловленої у заголовку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.27 | Shooter

       Там ще гірше було - не просто заклик до насильницьких дій,

       ...а розповідь про ніби-то вчинення підготовки до насильницьких дій.

       Не кажучи вже про дурість автора (а мо' то і не дурість, а чистий розрахунок), за таке, в принципі (за підготовку засобів насильницьких дій), карна справа може бути легко порушена.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.28 | Pavlo Z.

        Re: Там ще гірше було - не просто заклик до насильницьких дій,

        Shooter пише:
        > ...а розповідь про ніби-то вчинення підготовки до насильницьких дій.
        >
        > Не кажучи вже про дурість автора (а мо' то і не дурість, а чистий розрахунок), за таке, в принципі (за підготовку засобів насильницьких дій), карна справа може бути легко порушена.
        Проти кого? Проти автора? Але він не сказав: "Я готував". Проти інших?Конкретно - проти кого?
 • 2009.11.26 | Sean

  Упс, а от і Толкачов

  з мила Майдану. Виділено в тексті мною

  ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ
  I N S T I T U T I O N O F N A T I O N A L I N T E R E S T S

  У четвер, 26 листопада, о 12:00 в прес-центрі газети «Юг» в рамках програми «Інтелектуальний імпорт» Інституту національних інтересів відбудеться прес-конференція керівника громадського комітету національної безпеки України Олексія Толкачова на тему: «Актуальні проблеми національної безпеки в контексті Президентських виборів», під час якої будуть порушені наступні питання:

  - Політико-юридична сфера (втрата легітимності держави)

  - Фінансова сфера (наближення до дефолту)

  - Енергетична

  - Інформаційна

  - Іміджева (міжнародно-політична сфера)

  - Проблема обороноздатності.

  В заході також візьме участь і директор регіональних програм Інституту національних інтересів Сергій Сальніков.

  Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Одеса, пл. Незалежності 1, видавництво «Чорномор’я», прес-центр газети «Юг», 4 поверх.  Довідка: Олексій Толкачов - керівник Громадського комітету національної безпеки України (Київ), і президент Європейської Асоціації Українців (Брюссель), автор багатьох публікацій та статей по темі національної безпеки України.

  Додаткова інформація:
  8 067 538 90 65, inipresscentre@gmail.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Адвокат ...

   Маладєсь,-- р-р-революціонер!

   Принаймні 2-ва з 5-и Правильних питань ( http://stop-x-files-ua.org/?p=2099 ),-- підняв.
 • 2009.11.26 | mala

  Сумно...

  "президенти", "голови" і "головуючі" різних брюсельських спілок і з"їздів розповідають "як це було", як розбивалось наметове містечко, що робила "нічна варта" і яких "планів" не мала Пора. Цікаво, що ні в наметовому, ні в "нічній варті" ні в Порі цих "казкарів" не було і близько.

  Навряд Вам соромно за те, що Ви з такою упевненістю пишете про речі яких не знаєте :(

  Ще тиждень тому я ставилась до Вас, пане Толкачов, з прихильністю і повагою і тільки тепер, коли Ви почали писати про речі які я добре знаю і можу перевірити на власній пам"яті і на пам"яті близьких мені людей я зрозуміла ким Ви є насправді. Вам пряма дорога в політику, маєте всі якості для цього, окрім, хіба що акторської майстерності... втім, цього можна навчитись, як це досить успішно робить Юля :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Sean

   Напиши ти як це було насправді, з мене шампанське

   чи шо ти там іноді вживаєш, а як не вживаєш то рафаелка ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.26 | странник

    Re: Напиши ти як це було насправді, з мене шампанське

    Вона напише... )))
    До речі одна дуже інформована людина сформулювала все всього двома словами. ) Не Свистович )
   • 2009.11.26 | mala

    Я не можу написати, я була рядовою активісткою

    я не мала можливості бачити сльози Ющенка і підслуховувати важливі стратегічні плани.
    Я не пам"ятаю дат проведення якихось акцій Пори, тільки місяці, бо вони були кожен день і ці дні змішувались в один. Мене навіть не було під Верховною Радою коли Ющ приймав присягу, я навіть не пам"ятаю де я тоді була, всі такі важливі події ми дізнавались коли приходили з вулиць до штабу і нам повідомляли це люди які мали доступ до нету :) В мене навіть мобільного не було щоб мені хтось скинув смс :) Але все ж таки деякі речі я пам"ятаю, може не достатньо аби писати статті на "об"єктивній" Українській Правді, але достатньо щоб розуміти коли людина відверто бреше, маніпулює фактами і використовує необізнаність в темі широкого загалу для власної користі.

    Люди, які за всяку ціну намагаються пропіарити власні персони ніколи не були в пошані в Порі, тому там було не затишно п. Толкачову.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.26 | странник

     Re: Я не можу написати, я була рядовою активісткою

     Рядова mala!!!!!!!!!! Тихо сапає у тіні... :)))))))))))))))))))))))
    • 2009.11.26 | Sean

     ну так саме погляд "рядової активістки" і цікаво нмд

     бо "діячів" ніби вже і так вистарчає, нє?

     Але я тя розумію, ок, не питання
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.26 | mala

      Треба щоб Свистович написав,

      а я доповню подробицями вуличних акцій і поглядом "рядової активістки".
      Тре відкопати свій блокнот, там є подробиці акцій "балони", про які п. Толкачов навіть не згадує, бо вони були надто таємні щоб дізнатись про це з нету ;)
    • 2009.11.27 | Tolkachov

     Відповідь для Mala

     Шановна Mala!

     мені цікаво, яким чином ви можете мене звинувачувати вб ерзні, якщо Вас не було в тих місцях, де був я. Ви самі зізналися, що 23 листопада під верховною радою Вас не було. Може Ви тоі були в наметовому містечку на Херщатику зі сторони городецього, де я в перший вечір і ніч виконував функції коменданту, бо нікого більше з активу і близько не було? Може Ви в ночі в наметі № 2 на Хрещатику ночували? Чи мене в лікарню відвозили після 23 листопада, де я й пролежав до 18 грудня?

     Я значків за участь в ПомРеволюції не отримував. Посади в СБУ чи міністерствах не займав, і до влади після ревлюції не ліз. Отож не треба мене в брехні звинувачувати. Краще навколо подивістья.

     Я чесно написав, що з Пори пішов, бо моє бачення кардинально відрізнялося від бачення львівських координаторів. І разом зі мною пішли Володимир лесик, Руслан Зайченко, Ігор Тополя, Дика дивізія та київська група УНСО. Пішов, бо поки я з Лесиком допомагали сумським студентам, я переказував на акцію протесту особисті гроші, львівські координатори пори відпочивали на морі...

     Я б багато чого мір розповісти, але не провокуйте. Адже це ні вам, ні багатьом з цього сайту не сподобається. Тільки й залишиться, що мене брехуном та провокатором називати.

     Оскільки я пішов з Пори, то справді в офісі на Межигірській я був лише один раз. Зате добре памятаю, як Пора розгромила арендовану мною квартиру на Софіївській 3, як я доплачував свої гроші хазяйці за шкоду для ремонту, як я декіклька разів прикривав все Порівське кубло від міліції. бо як тільки що, так зразу Толкачову дзвонять...

     Поважати мене, чи ні - це Ваша особиста справа. Я Вам все одно вдячний, що в 2004 році ми робили спільну справу
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.27 | Sean

      Прошу, хоч я і не Mala

      Tolkachov пише:
      > Я б багато чого мір розповісти, але не провокуйте. Адже це ні вам, ні багатьом з цього сайту не сподобається. Тільки й залишиться, що мене брехуном та провокатором називати.

      Розповідайте все. А про "багатьох з цього сайту" прошу пойменно і з доказами. А якщо ні - тоді не ображайтеся. Або ображайтеся - як хочете.
   • 2009.11.27 | Стопудів

    Нагадаю про інтерв'ю з п'ятьма громадянами, які зробили... (л)

    Нагадаю про інтерв'ю з п'ятьма громадянами, які зробили по внеску в революційні зміни

    1. Анатолій Бондаренко ("Разом нас багато") - http://www.pravda.com.ua/news/2005/11/22/35891.htm
    2. Ярослав Ведмідь("Помаранчева стрічка")
    3. Олег Кирієнко ("Пора") - http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/26/38053.htm
    4. Антон Кушнір ("Вони брешуть")
    5. Олександр Попов ("Нічна Варта") - http://www.pravda.com.ua/news/2006/1/27/38094.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.27 | Адвокат ...

     То всьо добре відомо.

     От як би Ви взяли сь,-- та й написали б правдивого техсту!

     P.S. Радий Вас бачити знову! :)
    • 2009.11.27 | Абу

     до тебе прохання

     уклінне

     зроби інтерв'ю зі Свистовичем, він сам не напише всієї історії, і єдиний шанс - це щоб ти з диктофоном його допитав.

     дуже прошу


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua