МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович потрапив на завод свого соратника лише з чорного ходу

11/25/2009 | mia.sumy

м. Суми, площа Незалежності,1

www. mia-cxid.net e-mail: mia.sumy@gmail.com


Сумщина: Янукович зміг потрапити на завод свого соратника лише з чорного ходу


25 листопада під час агітаційної поїздки до Сумської області Віктор Янукович зміг потрапити на зустріч з робітниками ВАТ «СМНВО ім. Фрунзе» лише скориставшись чорним ходом.

Як передає кореспондент міжрегіонального інформаційного агентства «СХІD.net», на площі перед прохідною підприємства понад 300 представників студентства, громадських організацій області, малого і середнього бізнесу організували пікет на знак несприйняття в області лідера Партії регіонів та найбільш одіозних осіб з його оточення. Аби уникнути зустрічі з пікетувальниками і потрапити на завод Віктор Янукович і його супровід скористалися чорним ходом.

За словами одного з учасників акції, сумського громадського діяча Андрія Котіля, масове невдоволення сумської громади В. Януковичем та його оточенням повязано не лише з сумнозвісним екс-губернатором області Володимиром Щербанем, але і з нинішніми соратниками лідера «регіоналів»

«Дійсно, сумчани дуже добре пам’ятають, як кийками «Беркуту» калічили учасників студентської ходи на Київ, який тиск був на місцевих підприємців і ЗМІ, якими методами пан Щербань забезпечував результат Януковичу на виборах 2004 року, - зазначає Андрій. Сьогодні ми висловлюємо свій протест Януковичу не лише через можливе повернення до влади таких осіб, як Щербань, але і через дії інших його місцевих представників. За час керування одного з них – екс-депутата від ПР Євгена Лапіна – товариством «Сумихімпром» цей промисловий гігант, гордість Сумщини опинився на межі існування. Інший – Президент ВАТ «СМНВО ім. Фрунзе», довірена особа Януковича Володимир Лук’яненко, за нашими даними, свідомо спричиняє затримання виплати заробітної плати кількатисячному трудовому колективу заводу. Ми, представники громади Сумщини проти того, аби в наш регіон поверталися такі брудні, аморальні методи».

Позицію пікетувальників підтвердив і голова профкому виробництва газоперекачувальних агрегатів та компресорів ВАТ «СМНВО ім. Фрунзе» Василь Гончаров:

«Протягом останніх тижнів на підприємстві свідомо поширюються чутки про те, що, нібито, урядом прийнято рішення віддати перевагу у замовленні компресорів китайським виробникам, а не нашому заводу і це має призвести до його скрутного фінансового стану. Аби припинити ці інсинуації наш профком звернувся до представників Сумщини у Верховній Раді з проханням порушити це питання перед прем’єр-міністром і зараз пропозиція включити наше підприємство до переліку вітчизняних підрядників, які передбачені планом заходів з налагодження співпраці України та Японії з питань енергоефективності знаходиться на затвердженні в Кабінеті Міністрів України».

Крім того, за попередніми даними для зустрічі Януковича в аеропорту були примусово зняті з навчань учні професійно-технічних училищ та студенти, у разі якщо таке грубе порушення буде підтверджене народні депутати, що представляють Сумщину звертатимуться до правоохоронних органів вжити відповідних заходів та притягнення до відповідальності.


Головні лозунги пікетувальників:


Янукович – СТОП!

Сумщина знає, Янукович програє

Нам не потрібен судимий президент

Янукович- президент, Щербань – губернатор, Сумщина - руїна

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua