МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Карпачова як Омбудсман зробила трагічну кар’єрну помилку"

11/25/2009 | keymaster
Карпачова долучилась до сонму захисників Китаївської пустині, монахів якої мешканці Китаєвого вважають убивцями, рекетирами і грабіжниками

Несподіване продовження отримав тривалий і жорсткий конфлікт між мешканцями мікрорайону Китаєве (Голосіївський р-н, м.Києва) та монахами Свято-Троїцького чоловічого монастиря Китаївська пустинь. Ніна Карпачова, що обіймає посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсман України) направила Київському міському голові Л.Черновецькому ультимативне звернення, у якому вимагає передати усі конфліктні землі в урочищі Китаєве Китаївському монастирю, який на них претендує.

Про це йдеться у відкритому листі ініціативної групи мешканців Голосіївського району «Наше Китаєво», зміст якого в цілому підтверджується офіційним повідомленням прес-служби Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Обидва ці документи надійшли до прес-служби Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності.

«Ніна Карпачова як Омбудсман зробила трагічну кар’єрну помилку, свідомо виступивши на захист монахів, частина з яких, за нашими точними даними, взагалі не є громадянами України і мешкають вони тут, грубо порушуючи вітчизняне міграційне законодавство. Мешканці Китаєвого підозрюють і відкрито звинувачують усі цю «братію» у цілій низці важких кримінальних злочинів. Зокрема, в зумисному вбивстві жінки похилого віку з метою заволодіння її помешканням, жорстокому убивстві зі зґвалтуванням малолітньої дівчинки, десятках випадків силового заволодіння нерухомістю і майном мешканців мікрорайону, численних фактах шантажу, погроз фізичною розправою мешканцям мікрорайону з метою їх виселення з будинків і територій, на які претендує цей монастир. За частиною з цих звинувачень вже заведено кримінальні справи і триває розслідування», - йдеться у листі ініціативної групи «Наше Китаєво».

Громадяни також зазначають, що подібна діяльність Омбудсмана, на їхню думку, взагалі не відповідає характеру та функціям займаної Карпачовою посади. «Ми ніколи не бачили Ніни Карпачової у нашому мікрорайоні, вона ніколи не розмовляли ні з ким із нас, її відомство жодного разу не запросило від нас бодай якоїсь інформації про наші проблеми з монастирем. Ганебно, що людина такого рівня дозволяє собі просто, на чиєсь прохання, «підмахнути» папірець, не перевіряючи фактів, не володіючи інформацією, не знаючи проблеми по-суті. Чи можемо ми як громадяни України сподіватись, що така особа буде здатна, за необхідності, відстояти наші людські права? Ні! Також ми не розуміємо, що дає Карпачовій право заступатись за цю зграю перевертнів у рясах, у той час, коли сотні наших співвітчизників з чужої волі мають проблеми по всьому світу. Чому місяцями наші моряки мусять перебувати в полоні у піратів, а високопоставлені держслужбовці у цей час активно займаються виборами, прямим ошукуван ням громадян, політичним та економічним шахрайством? Чому Карпачова зараз не в Сомалі?!», - підкреслюється у зверненні.

«Якщо ця людина не визнає свою помилку й не вийде на рівень прямого діалогу з нами як постраждалими від кримінальних дій так званих «монахів» вказаного монастиря – ми зробимо усе можливе й не можливе, аби Ніна Карпачова втратила займану посаду. Крісло під нею вже хиталос ь не один раз. Ми можемо гарантувати, що виб’ємо з під Карпачової це крісло. І зробимо це з принципу! Україні такий Омбудсман не потрібен за жодних умов», - резюмують автори листа.

Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності

Відповіді

 • 2009.11.26 | Pianist

  Re: "Карпачова як Омбудсман зробила трагічну кар’єрну помилку"

  А Карпачова ніколи й не займалася захистом прав українців. Вона працює проти України... Самі винні. Обирали ВР ми...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Lexa62

   Re: "Карпачова як Омбудсман зробила трагічну кар’єрну помилку"

   очевидний факт, посада омбудсмена зараз використовується проти українців
 • 2009.11.26 | ziggy_freud

  до речі, куди дивляться борці з нелегальною міграцією?

  в цьому випадку навіть представники ДПНІ мали б перевірити докУменти в учасніків конфлікту з боку монастиря (МП). Не кажучи про щирих патріотів із Свободи ;0)

  keymaster пише:
  > Карпачова долучилась до сонму захисників Китаївської пустині, монахів якої мешканці Китаєвого вважають убивцями, рекетирами і грабіжниками

  але ж для Карпачової (православні = свої). Сенс омбундсвумену захищати "дальнього", коли є "ближні"?

  > Несподіване продовження отримав тривалий і жорсткий конфлікт між мешканцями мікрорайону Китаєве (Голосіївський р-н, м.Києва) та монахами Свято-Троїцького чоловічого монастиря Китаївська пустинь. Ніна Карпачова, що обіймає посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсман України) направила Київському міському голові Л.Черновецькому ультимативне звернення, у якому вимагає передати усі конфліктні землі в урочищі Китаєве Китаївському монастирю, який на них претендує.

  Черновецький неканонічєн суть. Тому продовження може бути різним. А Карпачову давно на часі гнати з посади сраным вєникомъ.

  > «Ніна Карпачова як Омбудсман зробила трагічну кар’єрну помилку, свідомо виступивши на захист монахів, частина з яких, за нашими точними даними, взагалі не є громадянами України і мешкають вони тут, грубо порушуючи вітчизняне міграційне законодавство. Мешканці Китаєвого підозрюють і відкрито звинувачують усі цю «братію» у цілій низці важких кримінальних злочинів.

  ґов! Чекаю коментів від борців і борциць з нелегалами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | один_козак

   Хіба?

   ziggy_freud пише:
   > Черновецький неканонічєн суть.
   Він же давав сім (чи скільки?) кіл золота на позолоту Покровського монастиря. І матушки йому там таки дякували і кланялися. І це ще коли було! Що, не дав? :)
 • 2009.11.26 | один_козак

  Жах. Таке було святе місце, а до чого дійшло...

 • 2009.11.27 | Sean

  не виб'ють вони з-під неї крісло

  keymaster пише:
  > Ми можемо гарантувати, що виб’ємо з під Карпачової це крісло. І зробимо це з принципу! Україні такий Омбудсман не потрібен за жодних умов», - резюмують автори листа.
  >
  > Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності

  на мій жаль


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua