МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЄЦю - ...єць? (/)

11/26/2009 | Sean
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1021356

У партії екс-глави Секретаріату Президента Віктора Балоги Єдиний Центр - розкол. Як пише газета Дело, народні депутати від Єдиного Центру шукають політичний притулок в інших політсилах.

За даними газети, депутати, які входять до фракції НУ-НС у парламенті від партії Єдиний Центр, розійшлися в думках стосовно свого політичного майбутнього. Одна частина, включаючи керівництво партії, схиляється до думки, що на виборах президента слід зберегти нейтралітет і не підтримувати жодного з кандидатів у президенти. Інші ж шукають підтримки у великих політичних силах.

Половина членів партії схиляється до того, щоб віддати перевагу на президентських виборах Віктору Ющенку. Активним прихильником чинного Президента в Єдиному Центрі є народний депутат Віктор Тополов. Серед місцевих осередків партії на сторону Ющенка в першу чергу готова перейти частина Тернопільської облорганізації.

Водночас, частина членів Єдиного Центру орієнтується на прем'єр-міністра. Зокрема, допомогти Юлії Тимошенко перемогти на виборах президента зголосився народний депутат Михайло Полянчич. Він, за даними Дела, готовий очолити штаб Тимошенко у Хмельницькій області.

Плюралізму думок в Єдиному Центрі додав і лідер партії Віктор Балога. Він взявся забезпечити перемогу главі Партії регіонів Віктору Януковичу. Цю ж інформацію Делу підтвердили в Партії регіонів. "Так, переговори майже закінчилися, вони працюють на нашу підтримку, а ми залишаємо контроль над Закарпаттям за Балогою", - зазначив співрозмовник Дела.

Як повідомлялося, раніше газета Сегодня повідомляла, що екс-глава Секретаріату Президента Віктор Балога може приєднатися до штабу передвиборчої кампанії Віктора Ющенка.

Відповіді

  • 2009.11.26 | Адвокат ...

    Да-с. "Народна опора"...

    Три думки в одній гольові,-- одночано. Три команди рукам та ногам,-- одночасно. Що сь це мі не хароше нагадує...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua