МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бєлковскій про Крємль і Юлю (л)

11/26/2009 | klepton
"Из всех претендентов на пост Президента Украины Кремль предпочитает Тимошенко, потому что с ней гораздо легче договариваться по бизнесу, что является основной задачей российских правящих элит. Во-вторых, Кремль крайне разочарован Януковичем. Первый этап разочарования произошел в конце 2004 года, когда Янукович, с точки зрения Кремля, не использовал возможностей для разгона Майдана и не отстоял свою победу, провозглашенную ЦИК. Т.е. Кремль был уверен, что нужно вводить войска и расстреливать толпу. То, что этого не произошло, заронило сомнение в политических качествах Януковича."

http://flot2017.com/ru/opinions/14771

Тобто якщо слідувати логікою Бєлковского, то Юля запросто введе війска та розстріляє будь-який натовп. Нє то шо той лох Януковіч.

Відповіді

 • 2009.11.26 | Isoлято

  І хто ж цей "директор Центра политического анализа «Стратагема»…

  ...Юрий Романенко?

  ТОЙ САМИЙ?

  Сурки против Суркова... Здрелище для богофф...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Мартинюк

   В реальному житті Романенко заробляє журналістикою.

   Знаю це тому що моя дочка деякий час працювала літредактором "Главреда" і дещо розповідала про того Романенка, який деякий час там працював , поки не став вождилою у "Досталів".

   Стиль життя у нього богемний - типу "майна немаю і джинси наші драні", за всілякі "умняки" , вважають що "напевно він розумний", але при цьому ж його стороняться ...

   Гадаю що, у звязку з фіаском "досталів" він зараз просто заробляє гроші на життя, беручи інтервю по завданню якогось редактора. А журналдіст він добрий...
 • 2009.11.26 | Адвокат ...

  Ні, Хам-са не стрілятиме в нарід. Вона го просто заколисає

  і обдурить. Але з Майдану,-- забере без жодного пострілу. ;) ВІНА,-- умєєтЬ! ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Мартинюк

   Читав одне журналістське дослідження

   згідно якого Юлька тоді просто на замовлення не то Кучми не то Росії провокувала ситуацію, яка б дозволила вживати силу.

   До речі після тої розвідки журнадліст , який до того був переконаним юлістом кардинально змінив свою позицію щодо Тимошенко.

   За його даним ключовим у недопущенні силового сценарію став своєрідний "італійський страйк" українських силовиків, які були задіяні у його реалізації.
 • 2009.11.26 | ziggy_freud

  аранжевиє пєстні аранжево пают

  усьо чудово. Хіба що помаранчевим ліберальним аналітиком Бєлковським нерозкрита роль імперіалістичного соціального технолога Бєлковського в організації імперіалістичного руху "Прорив".

  мені ці внутрішньокремлівські розклади нагадують збори "поганих поліцейських" з метою вирішити, хто з них наступного року гратиме роль "гарного поліцейського" в стосунках з арештантами. Але при тому кожний з учаснєґов зборів в ролі "гарного" відчуває себе дискомфортно.

  особистість Тимошенко аффтур оцінює загалом вірно. На бажання Т. бути владичицей морською (с) за будь-яку ціну я теж досить давно звертав увагу. Хоча припускаю, що дехто ще раніше звернув на теє увагу. Решта тез аффтура також заслуговує на довіру. Десь як прогнози "авестійського астролога" Глоби ;0)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.26 | Мартинюк

   Ну так як той "прорив" через попу зроблений

   То може дійсно треба і Белковскому і Каськіву ( ще один батько "Прориву") якісь відзнаки дати .

   Гадаю що хлопці надули щоки і дали знати росіянами що вони мовляв всі "помаранчеві секрети" знають. Ну і коли запропонували бабло аби типу тими технольогіями поділитися, то вони просто "не змогли не погодитися".

   Ех треба було би й нам з "Мадану" також погодитися , взяти гроші, втюхати смирновцям якусь муру ( це робилося початково у Придністров"ї) і потім спостерігати той жалюгідний результат , якого вони досягли.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.26 | ziggy_freud

    деякі шанси отримать цю халтуру лишаються

    у Тигіпка в програмі є налагодження особливих стосунків з "проукраїнськими силами Придністров*я". Може не зовсім дослівно, але сенс такий. І про Молдову Маре - ані слова, хоч сам він з Кишинеу, працівний. Наче Тігіпуце висувається на Президента ПМР, а не України.

    Мартинюк пише:
    > То може дійсно треба і Белковскому і Каськіву ( ще один батько "Прориву") якісь відзнаки дати .

    орден "Не-українського Прориву" від Тимошенко?

    > Ех треба було би й нам з "Мадану" також погодитися , взяти гроші, втюхати смирновцям якусь муру ( це робилося початково у Придністров"ї) і потім спостерігати той жалюгідний результат , якого вони досягли.

    гм. В ПРМ взагалі з "державною" ідеологією повний... вакуум; вони самі теє визнають. Та й у Великій Молдові якось воно едакъ... Ідеологеми провідного "молдованіста" Стана пару місяців тому можна було почитати на ВФ. Після того маячіння порядний молдованин скоріше в румуни си запише.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua