МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політики про програму Віктора Ющенка.

11/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Політики і народні депутати вважають що головним у програмі Ющенка є демократичний вибір та стратегія виходу з економічної кризи.

Голова Інституту Стратегічних Досліджень Юрій Рубан переконаний, що передвиборча програма кандидата в Президенти Віктора Ющенка - це шлях до виходу з економічної кризи.

«Україна зараз стоїть перед вибором – чи реалізувати якийсь свій план подолання кризи, чи пливти за течією», - говорить Рубан.
На його думку, у програмі чітко встановлений основний пріоритет у подоланні кризи – це збереження робочих місць. У документі вперше говориться про те, що пріоритетом у подоланні кризи може бути не порятунок окремих секторів економіки, а соціальний аспект.
«Збереження робочих місць, споживчого попиту всередині країни - в руслі цих важливих норм лежать реальні дії Президента. Зокрема, підписання ним закону про підвищення соцстандартів», - зауважив експерт.
Рубан відзначає, що ключове питання програми - це збереження певного рівня соціальних стандартів для найменш забезпечених громадян України.
До того ж, як відзначив «нашоукраїнець», в програмі пропонується цілий пакет змін до податкового законодавства, серед яких найважливішими є відмова від практики введення докових податкових зборів та від стягнень податків наперед.
«У програмі пропонується приведення системи оподаткування доданої вартості до європейського рівня. У нас буде чітка різниця між ПДВ та податком з продаж», - зауважив політик.
Ще одним важливим моментом у програмі є те, що Віктор Ющенко пропонує відмовитися від неконтрольованого нарощування зовнішнього боргу, бо сьогоднішню ситуацію, коли витрати на обслуговування боргу перевищують видатки на охорону здоров’я і освіту разом взяті, експерт вважає неприпустимою.
«Ці всі підходи, які закладені в програмі, їх реалізація допоможе вирішити бюджетні проблеми, з якими зіткнулася Україна зараз», - підкреслив Юрій Рубан.

Народний депутат В’язівський: Програма Ющенка – це продовження його роботи

«Можна без перебільшення сказати, що Ющенко – єдиний політик, який ніколи не змінював свої пріоритети. Які б посади він не займав, все своє життя він присвячував одному – щоб його країна була сильною та заможною, щоб люди в ній жили відповідно до європейського рівня», - так вважає Володимир В’язівський.
«Тому передвиборча програма Ющенка є логічним продовженням всієї його праці, і головна роль в ній, звичайно, приділена людині – соціальному захисту, захисту встановлених прав і свобод, - додав «нашоукраїнець». – Це, в тому числі, встановлення чесної прозорої формули визначення розміру зарплат і пенсій, збільшення держзамовлення ВУЗам, реформа системи захисту прав споживачів, захист материнства і дитинства».
«Всі ці кроки Ющенко вже робив. Коли він був прем’єром, стали вчасно виплачувати пенсії. За часів його президентства значно збільшилися пенсії та соціальні стандарти», - нагадав «нашоукраїнець».
«Якщо ми говоримо, що держава повинна бути справедливою перед громадянами, – в першу чергу держава має підставити плече найбіднішому. Якщо уряд не може цих функцій виконувати, він повинен складати повноваження і говорити: я не можу в цій державі забезпечити найбіднішого українця куском хліба. На жаль, наш уряд не надто старається для людей, тому Президентові Ющенку доводиться всі соціальні питання тримати під контролем», - підсумував В’язівський.

Народний депутат, член Президії політради «Нашої України» Карпук переконаниий що головним у програмі Ющенка є демократичний вибір

«Програма Ющенка «Вільна, демократична, сильна Україна» - це програма українського, демократичного вибору з європейськими стандартами життя, з розвитком українських традицій, культури, освіти. Це все те, що дійсно робить нас нацією», - наголосив Володимир Карпук,.
На переконання Карпука, Віктор Ющенко своєю програмою черговий раз засвідчив, що він є націєтворцем: «У його програмі є ті невід’ємні частини, які цементують людей у велику націю».
Окремо Карпук зупинився на програмі економічного розвитку. На його переконання, збереження робочих місць, стабілізація гривні, реформування податкової системи, знищення корупції – все це має стати підтримкою малого і середнього бізнесу. А це, в свою чергу, запорука для розвитку середнього класу в Україні як значимої основи формування громадянського суспільства».
«Ця програма є продовження того, що робив Віктор Ющенко на новій історичній основі, на новому історичному розумінні. Це консолідація суспільства саме навколо націєтворчих ідей і розвитку всіх галузей господарства, культури, освіти і духовності українського народу», - підсумував Карпук.

Відповіді

 • 2009.11.26 | Pianist

  Re: Політики про програму Віктора Ющенка.

  Все правильно, хлопці. Тільки де ви були рік, півроку тому? Чому мовчали, коли Ющенка загнали в інформаційну ізоляцію? Що не увімкнеш - усе антиющенківське. Хлопці, є ще місяць. Спробуйте надолужити втрачене...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.27 | Мартинюк

   Не було програми - не коментували, є програма - коментують

   Ющенко почав свою виборчу кампанію у повній відповідності до закону в ті терміни, до яких її скоротили Тимошенко, Янукович, Симоненко і Литвин.
   В той час коли решта кандидати і кандидатози ліпили свої бігморди протягом всього літа, якщо навіть не з весни.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua