МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Портников: "Тур, в якому не буде Ющенка" (/)

11/27/2009 | Sean
Ставлю тут до теми, чому є правильним (нмд звісно) голосувати за Ющенка:

Але тепер, 2010 року, росіяни зацікавлені вже не у спадкоємності. Вони зацікавлені у зворотньому – приниженні діючого президента на виборах глави держави. Це буде прекрасною демонстрацією того, що модель українського «бунту» зазнала ганебного фіаско, що із «неспадкоємцем» воюють навіть його колишні соратники, а «спадкоємець» не тільки не зник з політичної арени, як про це мріялося на Майдані 2004 року, а й має всі шанси знову боротися за президентську посаду у другому турі виборів. Турі, в якому не буде Віктора Ющенка.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/1888946.html

Відповіді

 • 2009.11.27 | Lexa62

  Re: Портников: "Тур, в якому не буде Ющенка" (/)

  > декілька цитат:

  > "В оточенні Віктора Ющенка робили зусилля, щоб встановити власні приватні контакти з Москвою і запевнити: новий президент, якщо ним буде Ющенко, стане надійним гарантом російських інтересів – насамперед бізнесових. Президент Ющенко підтвердив своє бажання співпрацювати з Москвою у найделікатнішних сферах енерегитичних стосунків, коли погодився з присутністю на українському ринку «РосУкрЕнерго» в якості монополіста."

  > "Але тепер, 2010 року, росіяни зацікавлені вже не у спадкоємності. Вони зацікавлені у зворотньому – приниженні діючого президента на виборах глави держави"

  > сприймаючи версію Портникова Росія створила ситуацію за якою ми самі проштовхуємо в Президенти людину, яка готова здавати росіянам національний економічний інтерес, та ще й без нормального діалогу?

  Версія Портникова - у тому, що росіяни "зацікавлені у приниженні діючого президента на виборах глави держави". А після Мєдвєдєвських (та і Путінських) витребеньок - це вже навіть не версія, це факт.

  Мені небагато справи особисто до гр-на Ющенка В.А., але сталося так, що принижуючи його, вони принижують Україну. Тому їм - дулю.

  Про інше я вже писав:
  б) нема кращого,
  в) показати не лише Москві, але і двум, холера ясна, фаворитам, що їх не сприймаю,
  г) він (Ющ) хоч і який є, але україномислячий і україноцентричний, з усіма своїми дуже численними вадами.

  Але це вже повторення, сорі. Dixi
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.27 | yes

   Re: Портников дуже правильно підмітив дві моделі

   Lexa62 пише:
   > Про інше я вже писав:
   > б) нема кращого,
   > в) показати не лише Москві, але і двум, холера ясна, фаворитам, що їх не сприймаю,
   > г) він (Ющ) хоч і який є, але україномислячий і україноцентричний, з усіма своїми дуже численними вадами.
   >
   Я завжди є переконаний, що інстинкт самозбереження українця є дуже сильний. Звідси переконую вже півтора року всіх навколо, що Ющенко буде знову обраний.

   P.S.
   Стосовно моєї обіцянки розмістити на блогу матеріалів, то я зіткнувся із технічною проблемою. У мене стаття написана із посторінковими зсилками (коментарі та використана література на кожній сторінці), вони не відтворюються, тобто потрібно все набирати у неформатованому вікні, як тут на форумі. Крім того є проблема із таблицями, бо вони великі. Одним словом, спробував перекинути - виходить каша. Потрібні знання мови, а часу на читання у мене не має. Як тільки будуть якісь зрушення, я повідомлю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.27 | Sean

    це не Портников

    yes пише:
    > > Про інше я вже писав:
    > > б) нема кращого,
    > > в) показати не лише Москві, але і двум, холера ясна, фаворитам, що їх не сприймаю,
    > > г) він (Ющ) хоч і який є, але україномислячий і україноцентричний, з усіма своїми дуже численними вадами.
    Це не Портникова слова, це мої :)

    > Я завжди є переконаний, що інстинкт самозбереження українця є дуже сильний. Звідси переконую вже півтора року всіх навколо, що Ющенко буде знову обраний.
    Якби то дійсність залежала від того, хто кого у чому переконує (і передусім - себе) :)

    > P.S.
    > Стосовно моєї обіцянки розмістити на блогу матеріалів, то я зіткнувся із технічною проблемою. У мене стаття написана із посторінковими зсилками (коментарі та використана література на кожній сторінці), вони не відтворюються, тобто потрібно все набирати у неформатованому вікні, як тут на форумі. Крім того є проблема із таблицями, бо вони великі. Одним словом, спробував перекинути - виходить каша. Потрібні знання мови, а часу на читання у мене не має. Як тільки будуть якісь зрушення, я повідомлю.

    Шкода
  • 2009.11.27 | Lexa62

   Re: Портников: "Тур, в якому не буде Ющенка" (/)

   глюк форума, виявилось ніби я сам себе процитував, хоча то була перша репліка, та ще й до цього додались нге мої слова ((((


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua