МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопіль: Запрацював союз "Свободи" і ПР (/)

11/27/2009 | Тарас Токар
Голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь прокоментував рішення Тернопільської облради щодо висловлення йому недовіри. Керівник області, аналізуючи рішення Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2009 року №709 «Про ситуацію, що склалася з вивезенням твердих побутових відходів у м.Тернополі», відзначає, що чи не єдиний пункт, який не було виконано в повному обсязі облдержадміністрацією, стосувався вимоги порушити перед Верховною Радою України питання про призначення позачергових виборів міського голови Тернополя.

"Рішення фракцій ВО "Свобода" та "Партії регіонів" в облраді про висловлення недовіри голові облдержадміністрації продемонструвало, що співпраця між цими політичними силами стала явною. Такий альянс змушує задуматися про істинне обличчя політиків, які назовні демонструють ідеологічну непримиренність, а потайки, прикриваючись, як ширмою, таємним голосуванням, реалізовують спільні проекти", – наголосив Юрій Чижмарь.

Юрій Чижмарь відзначив, що дії облдержадміністрації щодо розв’язання проблеми утилізації твердих побутових відходів, були послідовними та прозорими.

"Шкода, що замість підтримки кроків, спрямованих на користь громади та краю, ми отримуємо від ради "палиці в колеса". Подібну ситуацію область спостерігала вже минулого року, коли подібне рішення, продиктоване політичною доцільністю, приймалося пробютівською більшістю, з порушенням процедури та норм закону, що було доведено в судовому порядку. В даному ж випадку йдеться про продовження політики "Баба Яга – проти!", коли біле називається чорним, лише через те, що його пропонують люди, які не належать до того чи іншого політичного середовища", - вважає Юрій Чижмарь.

Керівник області, аналізуючи рішення Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2009 року №709 "Про ситуацію, що склалася з вивезенням твердих побутових відходів у м.Тернополі", відзначає, що чи не єдиний пункт, який не було виконано в повному обсязі облдержадміністрацією, стосувався вимоги порушити перед Верховною Радою України питання про призначення позачергових виборів міського голови Тернополя.

"Я одразу ж заявив, що не маю наміру цього виконувати, адже, вважаю, що потрібно не вносити деструктив у роботу міської ради, а спільно вирішувати проблему, яка виникла з утилізацією сміття, - каже Юрій Чижмарь. - Тому й підписав угоду про співпрацю із мерією в розв’язанні цього питання. Підписав її, до речі, й голова обласної ради".

Як інформував ZAXID.NET , 26 листопада депутати Тернопільської облради під час сесії висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Юрію Чижмарю.

http://zaxid.net/newsua/2009/11/27/90858/

Відповіді

  • 2009.11.27 | странник

    І що про це скаже Свобода?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua