МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович не залишить Тимошенко шансів (л)

11/27/2009 | Микола Гудкович
Янукович вчергове вбив простотою :-)

«Сьогодні потрібно було всім кандидатам у президенти оформити відпустку і займатися виборчою кампанією, не проводити виборчу кампанію за рахунок бюджетних коштів так, як це робить Юлія Тимошенко», — заявив Янукович.


Хм, щось я чув про кампанії за бюджетні гроші… 2004-й рік, прем'єром тоді ще був цей, як його… от з голови вилетіло… А! Янукович був. Чи не той самий? :)


За його словами, проведення виборчої кампанії за рахунок адмінресурсу з боку нинішнього прем'єра є прямим порушенням закону.


«Вітя відпочатку став на шлях виправлення».


Лідер «Регіонів» зазначив, що представники нинішньої влади «закони трактують так, як їм вигідно»: «І це їхній стиль, починаючи, практично з перших кроків у 2005 році».


Ой, леле! Це стиль, але чий це стиль?

Також Янукович повідомив, що Партія регіонів підготувала систему захисту результатів голосування на виборах президента.

«Ми підготували систему захисту результатів голосування. Я своїм виборцям дав слово, що ми відстоїмо результати голосування», — сказав він.


Пам'ятаю я цю «систему захисту» — бригадне голосування, фальшиві відкріпні, побиття спостерігачів, ківаловщина.

Янукович висловив упевненість, що розрив між кандидатами буде таким, що «не дасть жодних шансів Юлії Тимошенко застосувати незаконні або якісь заборонені прийоми».


А-а-а! Ось воно в чому справа! Розрив! Тепер зрозуміло, чому Янукович вдавався до, цитую, «незаконних та якихось заборонених прийомів» — розрив був не той!

Крім того, Янукович не виключив, що представники влади шукатимуть будь-які можливості, щоб сфальсифікувати результати виборів і «за будь-яку ціну будуть шукати можливості, як зачепитися за свої м'які крісла».


Ой, халтура, ой не вірю!

Він висловив переконання, що такі спроби будуть. «Ми знаємо, що йде підготовка. Але ми будемо вживати відповідні адекватні заходи», — додав Янукович.


«…і неймовірно тупий».

http://www.pravda.com.ua/news/2009/11/27/106054.htm

Відповіді

 • 2009.11.27 | kom8407

  Re: Янукович не залишить Тимошенко шансів (л)

  Микола Гудкович пише:
  > Хм, щось я чув про кампанії за бюджетні гроші… 2004-й рік, прем'єром тоді ще був цей, як його… от з голови вилетіло… А! Янукович був. Чи не той самий? :)
  >
  Не тільки Ви такий забудькуватий. Дивився я у свій час на Майдан і волосся в мене до неба тягнулося: невже всі забули, що Янукович зробив для економіки і добробуту України?
  Мені соромно за коротку пам"ять і зраду України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.27 | Isoлято

   Re: Янукович не залишить Тимошенко шансів (л)

   kom8407 пише:
   > Не тільки Ви такий забудькуватий. Дивився я у свій час на Майдан і волосся в мене до неба тягнулося: невже всі забули, що Янукович зробив для економіки і добробуту України?
   Ооо, багацько зробив! Набрав майже 3 млрд. доларів зовнішнього боргу, підняв ціни на бензин в півтора рази, на хліб - майже вдвічі... Допоміг на "зерновій кризі" заробити деяким суто брацкім ділкам... Ахдя, під кінець свого "першого пришестя" (і перед самими виборами! как спіцияльно!) трошки підняв пенсії, ну і домалював собі "працент жироф..." тобто росту ВВП. Не бійтеся, kom8407®, ми все пам'ятаємо!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua