МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

той випадок, коли люстрація потрібна (л)

11/28/2009 | Абу
люстрація придурків і невігласів, які компілюють текст з сайту реферат.ру, підручників з географії і московських агіток голові Служби зовнішньої розвідки Маломужу. ну і самого підписанта, який від компіляторів очевидно нічим не відрізняється

http://www.dt.ua/1000/1550/67893/

Відповіді

 • 2009.11.28 | rais

  Хто при владі 18 років і хто проти люстрації в Україні ?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.28 | Абу

   я ж сказав - люстрація проти придурків

   кретинів, довбойобів

   боюся, що більшість борців ЗА люстрацію "взагалі", теж підпадають під ці критерії...
 • 2009.11.28 | ziggy_freud

  чим підписант відрізняється від компілятора

  дійсно, стаття - суцільний флуд і копіпейст.

  як психолог зауважу: така кількість "долженствованій" (як все має бути облаштованим в уявному світі) в тексті головного розвідника свідчить, що він або не думає, що пише, або ж пише, що не думає. Навіть якщо відкинути гіпотезу фахової непридатності автора, це дуже слабкий текст.
  ___________________
  "політика _завжди_ повинна спиратися на чітку мету як основу для розвитку держави. При цьому вона не повинна формулюватися абстрактно або підміняти собою засоби її досягнення, а має бути амбітною, зрозумілою, важливою і «прибутковою» для кожного члена суспільства, здатною консолідувати націю задля її досягнення."
  ___________________
  також масло завжди має бути масляним, а економіка повинна спиратись на персональний інтерес економок.

  Абу пише:
  > люстрація придурків і невігласів, які компілюють текст з сайту реферат.ру, підручників з географії і московських агіток голові Служби зовнішньої розвідки Маломужу. ну і самого підписанта, який від компіляторів очевидно нічим не відрізняється

  підписант зазвичай є їх начальником.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.28 | rais

   Я не вважаю придурками людей які професійно протистоять Україні

   І це стосується не лише боротьби з ГЕБнею, як ви пишите...
   Багато керівників служб та установ не даремно в свій час закінчили інститути-марксизму ленінизму, академії ПГУ, та різні спецшколи С.М.Будьонного... Тому 18 років залишаючись на різних щаблях влади вони професійно гальмують та дескридитують розбудову української державності. Не погоджуюсь з вами - не можна придурками називати Кравчуків, Крючкових, Кучм, Горбуліних, Маломужів, Скипальських... і так до останнього міністра, радника, міліціанта та нардепа в Нижніх Лупарях... Не можна думати що то все з Україною роблять придурки. Все цільоспрямовано, бо це професійно працюючі фахівці старої системи. Бутафорія захисту національних інтересів України очевидна. Розбудова прозорої влади і відкритого суспільства розбиваються о високі паркани Пуще Водиці і Конче Заспи... 80 відсотків населення України за межею бідності. Ресурси маніпуляції цим населенням як і раніше в руках колишніх партфункціонерів та їх нащадків. Населення череж безробіття, ціни, тарифи животіє в рабському ярмі та бутафорії демократичних перемог та свобод. Змінити це становище можливо лише кординально змінивши систему. Люстрація - перший крок до цих змін. Ми його нажаль ще не зробили, але роз'яснення щодо необхідності цього кроку повинно залунати по всіх ЗМІ України. Чинити опір цьому кроку будуть лише прихільники комунобандитської системи. Потрібен чіткий і визначений Закон про Люстрацію в Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.28 | Абу

    чинити опір такій люстрації буде всяка раціональна людина

    а тут йдеться про низьку якість тексту головного розвідника України

    чим палкі прихильники люстрації в Україні відрізняєтесь від І.Лойоли? Тим, імхо, що Лойола знав, нафіга він проводить свою люстрацію, на чию користь і мав чіткий механізм. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.28 | rais

     Re: чинити опір такій люстрації буде всяка раціональна людина

     Щодо раціональності, опору, та логіки. Як що ви вважаєте що низький рівень якості аналітичної записки не характерезує рівень автора цієї записки, то ви повинні послідовно виправдовувати присутність на стратегічних посадах держави всю прогматичну резендитуту.
     18 річний перебіг подій в Україні лише підтверджує факт незмінності завдання, яке виконує залишена нам у спадщину комнаменклатура. Система може бути змінена лише через люстрацію. Все інше буде черговою бутафорією. Ось така раціональність притамання тим хто дійсно прагне розбудувати справжню незалежну Україну. Від важелів керування державою повинні бути негайно відсторонені старі функціонери всіх рівнів. І це треба доводити людям щоденно. Інакше у нас кожен день будуть статті про Черновецького, мітінги біля Леніна, судові походження Зваричів, підрахуйщина та нескінченні черги знедолених і не задоволених рівнем життя українців. Не змінивши систему ми дозволяємо комунобандитам і далі фізично знищувати людей і закладаємо чергові, потужніші Майдани.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.28 | Абу

      ці мантри мені нагадують салафітську пургу

      "треба повернутися в золотий вік праведних халіфів, для цього всіх, хто не згоден - люструвати і тоді ми нарешті доженемо і переможемо цей проклятий захід" (с) салаф вульгаріс

      не буває простих і однозначних рецептів при виконанні складних завдань.

      якщо хочете говорити про "люстрацію", спробуйте для початку відповісти на питання - хто? для кого? і нарешті для чого?

      для кого ви збираєтесь таскати каштани з вогню?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.28 | ziggy_freud

    а хто вам сказав, що так вважаю я?

    я обговорюю текст статті, а не розумові здібності Маломужа. Цілком можливо, що це розумна людина, котра прикидається... такою як аффтур статті... з метою ухилення від виконання службових обов*язків. Для розрізнення дурня і симулянта є багато надійних способів.

    rais пише:
    > Багато керівників служб та установ не даремно в свій час закінчили інститути-марксизму ленінизму, академії ПГУ, та різні спецшколи С.М.Будьонного...

    хто в тому сумнівається? Дехто з випускників навіть чомусь там навчився. Але представляти систему комуноосвіти як магічний університет, випускники якого можуть все - перебільшення.

    > Не можна думати що то все з Україною роблять придурки. Все цільоспрямовано, бо це професійно працюючі фахівці старої системи.

    знову "долженствованіє". Знову уявна країна з уявною системою. Подивіться, що ці компетентні професіонали зробили з Росією. Де вони мають 100% вплив. А не просто великий, як у нас. Тобто погані наміри "злих людей" - всіх тримати в ярмі і таке інше то одне. А їх здатність те практично втілити то інше.

    > Потрібен чіткий і визначений Закон про Люстрацію в Україні.

    який, мабуть, прийме Верховна Рада. Що на 80% складається з потенційних претендентів на люстрування. На Грушевського стільки люстр нема, скільки там треба люструвати...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.29 | rais

     Re: а хто вам сказав, що так вважаю я?

     І я про це . Правляча "еліта" в Україні не зацікавлена в системних змінах. Тому і Закон про люстрацію, і обговорення про термінову доцільність такого кроку цими уламками минулого гальмуються. А те, чому це панство ТАМ навчали будьте впевнені так це не сприяти відродженню української державності, а робити все щоб цього не відбулося. І все що відбувається останні 18 років це підтверджує.
     Тому верхом ліцимірства виглядає засудження злочинів комунізму (одним з яких є голодомор 32-33) при повному збереженні ідеологів, виконавців та їх нащадків і холуїв на всіх рівнях державної влади сучасної України. То для кого, тут пан питає, каштани падають на брук?
     Напевно не для тих кого чекають люстри.
 • 2009.11.28 | papaya

  Система должна быть иземенена и все станет на круги своя (/)

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1259405102&first=1259405102&last=1259343753
 • 2009.11.28 | Мартинюк

  Знайти Ґуґлом чи Яндексом передрані абзаци

  співставити із "оригіналами" і натикати мордою.

  У мен в газеті таку функцію прекрасно виконує дівчинка- макетувальниця. Вай , яких поважних авторів вона таким чином вже "потицяла" носиком у запісяний пісочок ...
  А текст - так собі попса, повторення відомих тез. Великої школи в ньому я не побачив , навіть для декого це навіть може бути корисним - почне думати...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.29 | Юрій Шеляженко

   Наскільки я розумію, жодного передраного абзацу в статті нема.

   До речі, не знав, що у Вас є газета.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua