МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З'їзд "Нашої України" підтримав висунення Ющенка у кандидати

11/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
VIII з'їзд партії "Наша Україна" підтримав висунення Президента України Віктора Ющенко кандидатом на пост глави держави на президентських виборах 2010 р. Таке рішення було прийняте одноголосно на з'їзді, який відбувся сьогодні, у суботу 28 литопада.

У з'їзді взяв участь Президент України, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко, який виступив перед делегатами з промовою. Зокрема, Віктор Ющенко заявив, що в разі перемоги на президентських виборах Віктора Януковича чи Юлії Тимошенко, вони відразу проведуть референдум по вступу до НАТО. "Другий крок, який вони зроблять одразу після виборів, це референдум по НАТО", - сказав він. Президент додав, що всі країни колишнього "Варшавського договору" тепер є членами НАТО і Україна має наслідувати їх шлях. Нагадаємо, "Варшавський договір" було створено за ініціативи СРСР на противагу НАТО. До нього увійшли тоді всі країни т.з. "соціалістичного табору".
Крім того, під час свого виступу В.Ющенко торкнувся питання державної мови, ідентифікації та духовного об'єднання нації, пізнання історичної правди.

Відповіді

 • 2009.11.28 | Sean

  а були варіанти?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.28 | Мартинюк

   Звісно були - Юля Тимошенко (л)

   Бачу що тобі не сподобалося таке недемократичне рішення.

   Можу втішити що інші партії сьогодні також повисували своїх почесних голів , наприклад партія "Трудова Україна" підтримала ініціативу партії "Родіна" Маркова і висунула Тігіпка.

   Детальніше про це та інше тута:
   http://www.rbc.ua/ukr/top/show/_nasha_ukraina_podderzhala_vydvizhenie_v_yushchenko_kandidatom_na_post_glavy_gosudarstva28112009
 • 2009.11.28 | zаброда

  А се було з'їздом?

  "Дозвольте ваші аплодисменти і скандування вважати підтримкою", як урочисто прочитав "з аркушика" знаний конферансьє. Палітіка - діло дуж-ж-ж-же делікатне проте, як той казав, appearances matter.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.28 | Мартинюк

   В порівнянні з іншими партіями - напевно так(л)

   Можу дати лінк на статтю про трохи інший захід, але там дуже добре описується стиль зїздів НУ
   http://www.unian.net/ukr/news/news-348404.html

   Але в принципі куди тому зїзду до "всенародного висування" Тимошенко петеушниками на Майдані, з'їзду Партії Регіонів, з'їзду залишків Стретовичівської ХДПУ, чи з'їзду -самоліквідаці партії "Трудова Україна" - висунули Тігіпка і перейменували "Трудову Україну" в "Сильну Україну". Ото демократія, так демократія.

   А ось більша стаття про сьогоднішній з'їзд, раджу прочитати:
   http://www.unian.net/ukr/news/news-349338.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua