МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кошмари Путіна

11/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Польська «Ґазета Виборча» оприлюднила інтерв’ю з російським політиком, одним із лідерів російської «Солідарності» Іллею Яшиним, котрий сподівається, що «українці у підсумку не програють свій Майдан, як наші батьки програли наш». Яшин має на увазі поразку росіян у серпні 1991 року і прихід до влади в Росії «сильної руки», спадкоємців путчистів на чолі з Володимиром Путіним.

Цей молодий російський політик вважає, що «українці показали у 2004 році прекрасний мудрий і мирний бунт», чим дуже налякали владу Кремля і Володимира Путіна, котрий «боїться Помаранчевої революції, адже вона стала його особистою поразкою, принизливою компрометацією… і в своїх найкошмарніших снах він бачить помаранчеву Красну площу, а на ній мільйони людей, котрі проголошують «Путіна геть!»


Ілля Яшин вважає, як він заявив в інтерв’ю «Ґазеті Виборчій», що, незважаючи «на балаган і хаос в Україні», все ж ця держава поки що залишається демократичною, набагато вільнішою від «путінської Росії». Російський політик також висловив сподівання, що «українці врешті не програють» і не дадуть Путінові помститися за його «особисту поразку» у 2004 році. Ілля Яшин також сказав «Ґазеті Виборчій», що росіяни не дурніші від українців і також здатні «на мудрі політичні дії» на захист демократії в Росії

http://www.radiosvoboda.org/content/article/1889594.html

sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua