МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович придумав як зробити російську мову державною

11/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Офіційне використання російської мови в місцях компактного проживання російськомовного населення, на переконання Януковича, можна вирішити без внесення змін до Конституції.

Про це, за повідомленням інтернет-видання „Острів”, нещодавно заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович під час робочої поїздки в Донецьку область

«Яким чином ми повинні, зобов'язані і вирішимо питання використання російської мови на території компактного проживання російськомовного населення?», - запитав Янукович. «Питання вирішується дуже просто. Потрібен президент, який підпише закон, який буде проголосований в парламенті 226 депутатами. Досить », - заявив лідер« Регіонів ».

Янукович зазначив, що Партія регіонів «не мала такої можливості, тому ми хотіли змінити Конституцію, для цього потрібно 300 голосів».

«300 голосів - конституційну більшість, яка долає вето президента і все вирішується. Але в сьогоднішній ситуації достатньо 226 і президента, який підпише цей закон », - сказав Янукович, даючи зрозуміти, що саме він стане президентом, готовим підписати цей закон,


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua