МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не дай СНІДу шанс!

11/30/2009 | keymaster
1 грудня 2009 року у Всесвітній День боротьби з ВІЛ/СНІДом у Київському Палаці Спорту вже втретє відбудеться концерт “SOSстрадание”, який цього року пройде під гаслом „Не дай СНІДу шанс!”. Саме з таким закликом зірки української поп- та рок-музики звернуться до українців, щоб привернути їх увагу до небезпеки інфікування та необхідності толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Тим самим вони підтримають старт Національної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ/СНІД „Не дай СНІДу шанс!”, яка проводиться МОЗ України спільно з партнерами.

Україна потерпає від найтяжчої епідемії ВІЛ серед країн Європи та СНД. (До речі, сильнішої, ніж остання політично рекламована кампанія грипу. Але ніхто не рекламує :( і не намагається зупинити СНІД з допомогою політичної кампанії :( ). Сьогодні в нашій країні за оціночними даними 340 000 людей є ВІЛ-позитивними, що у відсотковому відношенні складає 1,25% всього дорослого населення. Тенденція до зростання передачі інфекції шляхом гетеросексуальних статевих контактів вказує на загрозу переходу епідемії від уразливих груп – споживачів ін’єкційних наркотиків, жінок комерційного сексу та чоловіків, які мають секс з чоловіками - на загальне населення. Найвразливішою до інфекції є молодь віком від 18 до 30 років. За прогнозами, без швидкої і потужної відповіді на виклики ВІЛ/СНІДу, до 2014 року епідемія здатна призвести до зниження середньої тривалості життя українських громадян на 4 роки та до 6% зниження ВВП.

Національна інформаційна кампанія з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу «Не дай СНІДу шанс!» впроваджується з метою підвищення обізнаності громадян України про проблему ВІЛ/СНІДу, шляхи інфікування ВІЛ, а також підвищення толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей задля зниження темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Відповіді

 • 2009.11.30 | kom8407

  Re: Не дай СНІДу шанс!

  На мій погляд, дуже ефективний і дешевий засіб - знайомити підлітків (дорослих вже пізно) з гумою відразу, як в них тільки прокидається інтерес до любові і сексу. Роздавати в школах по декілька штук на учня. Це не підштовхне їх до зв"язків, як багато людей думає, а привчить користуватися ними.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.30 | Адвокат ...

   Як на мене, приблизно тієї ж думки дійшла Ку-чьмо-дщєрь з ї

   "гумовою бронею".

   Ваша ідея, як що не спричинть до сплеску статевої ахтивности школярів, то певно трохом поправить їхні матеріяльні справи. ;) Дітлахи продаватимуть "гумову броню мами Лєни" за пів, або за третину тієї ціни, яку вони дізнають у аптеках. І буде їм на... клей, я думаю... :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.30 | kom8407

    Re: Як на мене, приблизно тієї ж думки дійшла Ку-чьмо-дщєрь з ї

    Адвокат ... пише:
    Дітлахи продаватимуть "гумову броню мами Лєни"

    He cмішіть людей. Дітлахи не будуть продавати. Переважна більшість негайно побіжить ховатися в туалетах і буде з палаючими очима приміряти. І в майбутньому не будуть їх цуратися. А це користь на все життя для профілактики СНІДу, інших "грішних" хвороб та небажаної вагітності.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.30 | Адвокат ...

     Ви забули, коли дитиною були!

     Несподіване нове дітлахам швидко набридає. ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua