Вибори в Україні - Росія і США
12/04/2009 | Hadjibei
З джерел апарату російського міністра закордонних справ Росії Лаврова:
"У стосунках Росії і США на даний момент є дві найнагальніші проблеми (або приорітети) - досягення угоди по Ірану у січні і президентські вибори в Україні".
Сказано однією із найвпливовіших осіб у формуванні російської зовнішньої політики.
Так що думайте, панове, який там зараз торг відбувається.
"У стосунках Росії і США на даний момент є дві найнагальніші проблеми (або приорітети) - досягення угоди по Ірану у січні і президентські вибори в Україні".
Сказано однією із найвпливовіших осіб у формуванні російської зовнішньої політики.
Так що думайте, панове, який там зараз торг відбувається.
Відповіді
2009.12.04 | Д. А.
Якщо зважити на присутність в Україні американського Посла
Hadjibei пише:>
> Так що думайте, панове, який там зараз торг відбувається.
і відсутність російського, можна зробити висновок, що цей торг вже відбувся?
2009.12.04 | Hadjibei
Re: Якщо зважити на присутність в Україні американського Посла
Вчора Андронік Мігранян (колишній однокурсник і близький приятель Лаврова), виступаючи в одній аудиторії сказав саме те, про що я написав у першому пості.Він додав, що "наша мета разом з американцями повинна полягати в тому, щоб не допустити того беззаконня і грубого порушення людських прав і конституції, в результаті яких до влади в Україні прийшов нинішній президент". За принципом, "на злодії шапка горить".
Головне інше - росіяни визначили головною проблемою своєї зовнішньої політики на найближчі кілька місяців президентські вибори в Україні.
Чи це розуміють в Україні - то інше питання.
2009.12.04 | Адвокат ...
Блядь!!! Мутанти пизьдять про людські права??? Я їбу!!!
Hadjibei пише:> Вчора Андронік Мігранян (колишній однокурсник і близький приятель Лаврова), виступаючи в одній аудиторії сказав саме те, про що я написав у першому пості.
> Він додав, що "наша мета разом з американцями повинна полягати в тому, щоб не допустити того беззаконня і грубого порушення людських прав і конституції, в результаті яких до влади в Україні прийшов нинішній президент". За принципом, "на злодії шапка горить".
Людина такого не скаже. Тіко,-- мутант-моцькаліус.
> Головне інше - росіяни визначили головною проблемою своєї зовнішньої політики на найближчі кілька місяців президентські вибори в Україні.
Як і раніш. Що тутки для нас нового???
> Чи це розуміють в Україні - то інше питання.
Дивлячи сь,-- ху?
2009.12.04 | Hadjibei
Крім того
Мігранян висловив велике розчарування новою американською адміністрацією.2009.12.04 | Адвокат ...
Ґамадріл разачяравлся в чілавєках. Какая боль...
2009.12.04 | Мартинюк
Найгірший варіант - процентний поділ "зон впливу"
В книге Уинстона Черчилля «Вторая мировая война» есть прелюбопытное описание механизма «распределения влияния» в Европе между США, СССР и Великобританией во время Ялтинской конференции. Интересен сам принцип «распределения»: применительно к каждой восточно- или ценральноевропейской стране закладывалась процентная норма «влияния». Например, Румыния: 70% влияния СССР, 10% — Великобритании, 20% — США. Австрия — пропорция почти противоположная, Польша — золотая середина и т.д. По сути это была попытка превратить третьи страны в некое закрытое акционерное общество наиболее крупных вкладчиков, страхующих друг друга от различных рисков и обеспечивающих взаимные интересы. Такой внешнеполитический подход достаточно типичен для западных правых политиков. Например, именно такое ЗАО США пытаются сформировать в Ираке и не только в нем.Цитата взята звідси - http://www2.maidan.org.ua/n/free/1259693186
2009.12.04 | Isoлято
Якщо воно дійсно так станеться...
...у нас лишається єдиний варіант - "матеріалізувати" ці "відсотки впливу". Причому краще не в квадратних кілометрах, а в кількості населення.Але в кожному разі це громадянська війна, і саме на неї, виглядає, розраховують у Кремлі...
2009.12.04 | один_козак
Де знайшли? дайте посилання.