Чому той, хто за Ющенка, не міг би голосувати за Тимошенко
12/23/2009 | Іван Шкурат
Недавно Тимошенко заявила: «У другому турі треба думати про Україну. Якщо я не буду в другому турі, то я однозначно підтримаю кандидата від демократичних сил, незважаючи на історію наших стосунків».
Нарешті вона сказала щось хоч так само нещире, але хоча б розумне. Однак про Україну треба думати не тільки під час другого туру виборів, як рекомендує Тимошенко, а завжди. В тому числі і в першому турі.
Тому ми, свідомі виборці Ющенка, голосуватимемо, звичайно, за нашого кандидата і розраховуємо, що до другого туру вийде саме він. Але Тимошенко заявила вищеозначене не тому, що справді готова підтримати Ющенка. Це суперечило б її власній поведінці протягом багатьох років. Адже вона не підтримувала, а навпаки ставила палиці в колеса Ющенку в питаннях забезпечення обороноздатності України, диверсифікації джерел енергопостачання, інформаційної безпеки країни тощо. Своєю заявою про необхідність підтримки кандидата демократичних сил Тимошенко, розраховуючи на власний вихід до другого туру, фактично, пропонує нам підтримати там її саму. Знає, що інакше їй не бачити президентства, як своєї коси.
Що ж, ми живемо в демократичній країні, і до другого туру може вийти, а потім і президентом стати будь-хто, кого підтримає більшість. Припустимо (теоретично), що в другий тур у парі з Януковичем справді вийде Тимошенко. І що? Чи можна було б у цьому випадку когось з них двох вважати кандидатом від демократичних сил? Давайте подумаємо.
Кандидатура Януковича відпадає одразу, бо він на це й не претендує.
В умовно заданій нами ситуації на роль єдиного кандидата від демсил явно розраховує Тимошенко. Та чи має вона для цього підстави?
Порівняймо її з нашим кандидатом – Віктором Ющенком. Він твердо зарекомендував себе як демократ у політиці, патріот України і ліберал в економіці.
Як демократ, він, зокрема, вже двічі забезпечив проведення в Україні чесних виборів, забезпечив нам і свободу слова. В його партії «Наша Україна» кожен має право на власну думку, а колективні рішення приймаються не завжди такі, як пропонуються Ющенком.
Що зробила Тимошенко на посаді прем’єра для зміцнення демократії в країні? Нічого! Зате вже спробувала через суд заборонити критику на адресу її уряду (читай – самої себе), запровадила чорний список телеканалів і журналістів, підтримала недемократичні положення закону про вибори Президента, потім скасовані Конституційним судом. Вона ж спробувала в спілці з Януковичем позбавити народ права самому обирати Президента. Чи демонструють приклад демократії її партія чи її фракція у парламенті? Чи демократичними є засідання Кабміну під її головуванням? На жаль, ні, ні, і знову ні, і це загальновідомо. Недаремно під час участі в Шустер-шоу 18 грудня вона намагалася виправдовувати свою тісну, поки ще закулісну співпрацю з антидемократом Медведчуком, що відомий своїми зв’язками з Кремлем.
Щодо Ющенка, то ніхто, в тому числі його критики, не сумнівається, що він є патріотом України. Піклуючись про зміцнення нашого державного ладу, він вніс проект нової Конституції України, вніс проект закону про судоустрій, багато інших законопроектів у сфері державного будівництва. Він турбується про розвиток нашої мови та про зміцнення її позицій у всіх сферах. Він докладає зусиль до очищення нашої історії від чужих ідеологічних нашарувань, віддає належне нашим полеглим (Голодомор, Крути) та нашим власним героям (Берест, Шухевич, герої Конотопа…). Він піклується про нашу обороноздатність від ворожих зазіхань – невтомно домагається виведення з нашої країни решток збройних сил потенційного агресора та вступу нашої країни до потужного оборонного союзу демократичних країн – НАТО.
А Тимошенко? У сфері державного будівництва вона через свою фракцію валить законопроекти, внесені Ющенком, не пропонуючи власних. Окремі спорадичні зусилля (наприклад, з підтримки місцевого самоврядування) спостерігаються тільки напередодні виборів і спрямовані виключно на купівлю голосів окремих доволі вузьких категорій населення. В питаннях НАТО, Чорноморського флоту Росії, забезпечення миру в регіоні Тимошенко грає на боці агресора - реального щодо наших союзників та потенційного щодо нас, але не на боці України. Під час її міжнародних перемовин ми чуємо не сповнений гідності голос України, а холуйське підхихикування відвертому ворогові нашої країни. Відвертому, бо Владімір Путін відомий своїми висловлюваннями, в тому числі на міжнародному рівні, ворожого ставлення до України як окремої від Росії держави.
На минулому тижні в Києва було зірвано презентацію книги російського опозиціонера. Під час Шустер-шоу 18 грудня Тимошенко запитали, як таке могло трапитися в демократичній країні, що не є колонією Росії. Вона характерно з’їхала з відповіді, сказавши, що це її не цікавить, бо то справа … внутрішньоросійських розбірок. Це в Україні - внутрішньоросійських?!
Окремі представники оточення Тимошенко (як недавно депутат від БЮТ Святослав Олійник під час перебування в Росії), не криючись, озвучують те, що давно вже є секретом Полішинеля – Тимошенко в боротьбі за президентське крісло спирається на підтримку Кремля, а все тіпа проукраїнське в її поведінці – то тільки наживка для західноукраїнських виборців. Зрештою, самі знаємо, що вона і українською спілкується лише на публіці, а поза нею… Пам’ятаєте її «Всьо прапало!», коли вона вважала телекамеру виключеною?
Саме через відсутність у Тимошенко державницького стрижня ми і бачимо в її найближчому оточенні рейдерів, мисливців на людей, педофілів тощо.
В питаннях економіки Ющенко – ліберал, він переконаний прихильник вільного ринку, завдяки якому «золотий мільярд» людства став «золотим мільярдом» і без якого жодна країна багатою не стала. За роки свого президентства він домігся спочатку від ЄС, а потім і від США визнання України країною з ринковою економікою, що дуже поліпшило умови для нашого експорту і стало основою нашого зростання до повернення Тимошенко у крісло прем’єра. Ющенко багато років домагався і домігся прийняття України до Світової організації торгівлі, що, безумовно, ще принесе нашій економіці важливі дивіденди (для українців, до речі, після вступу до СОТ вже стали значно доступнішими імпортні товари). І взагалі, як сказав один з генералів нашої економіки, яких ще називають олігархами, Ющенко відзначається тим, що не лізе в економіку руками.
А Тимошенко якраз безупинно намагається керувати економікою саме в ручному режимі. Звідси постійні кризи в країні під час її прем’єрства – як не всеохоплююча, як сьогодні, то м’ясна, бензинова та інші. При урядах Тимошенко, як за радянських часів, нас переслідують дефіцити як не того, то іншого. Ще свіжа пам'ять, як під час епідемії (неважливо, справжньої чи політичної) ми опинилися без елементарних засобів захисту та лікування через безглузді рішення Тимошенко в ціновій політиці.
Для всього світу після краху економіки СРСР ідея адміністративного управління економікою є остаточно скомпрометованою. Для всього світу, крім Кім Чен Іра і Тимошенко з Симоненком. Більше ніхто не пригадується.
То чи можуть голосувати прихильники Ющенка в якій-небудь ситуації за Тимошенко? Дехто, цілком погоджуючись з висловленим вище, вважає все ж, що можуть в крайньому разі, якщо Тимошенко візьме на себе певні зобов’язання.
Друзі! Та вона візьме зобов’язання будь-які, але чи буде вона їх потім виконувати? Згадайте долю коаліційної угоди. У ній, здавалося, були передбачені всі випадки. Але для Тимошенко та угода мала вагу тільки до моменту, коли «Наша Україна» проголосувала за її прем’єрство. Після цього президентські законопроекти, прийняття яких передбачалося угодою, були БЮТом заблоковані, а невдовзі БЮТ заблокував вже й трибуну Верховної Ради, щоб завадити тодішньому союзникові Тимошенко – Президенту Ющенку виконати свій конституційний обов’язок і виступити з посланням про становище України. Минуло ще зовсім небагато часу, і вже БЮТ, ігноруючи позицію партнерів по коаліції, голосував з Партією регіонів за законопроекти, що передбачали, зокрема, надання російській мові функцій, близьких до державної.
В коаліційній угоді, до речі, було передбачено, що в разі розпаду коаліції голова Верховної Ради і прем’єр-міністр подають у відставку. Тимошенко підписала це! Однак Арсеній Яценюк тоді цей свій обов’язок виконав, а Тимошенко – ні. Мовляв, тільки дурні виконують взяті на себе зобов’язання.
(Як це схоже на відомий принцип донів – «только труси возвращают долгі»! Чи не тому так легко знаходять у парламенті спільну мову тимошенківські портнови та лавриновичі Януковича?).
Так само Тимошенко у вересні 2007 року обіцяла виборцям, що піде у відставку, якщо втрачені заощадження в Ощадбанку не будуть за два роки повернуті вкладникам. Два роки від тої заяви минули три місяці назад. Заощадження не повернуто. Ну, і…? Та нічого. Адже тільки дурні… і далі за текстом.
То чи можна довіряти будь-яким угодам з Тимошенко і будь-яким її обіцянкам? Однозначно - ні. Вона це доводить мало не щодня.
Тоді хіба можуть виборці Ющенка в будь-якому разі голосувати за Тимошенко? Переконаний, що ні, навіть якщо вона зможе вчергове умовити самого Ющенка і він нас про це проситиме. Бо Віктору Андрійовичу не вперше прощати, і не тільки Тимошенко. Адже він справжній християнин.
- І що тоді? – запитаєте. – Якщо в другому турі справді змагатимуться Янукович і Тимошенко, і ми не підтримаємо її, то переможе Бандюкович?!
На жаль, при такому розкладі в другому турі Бандюкович переможе в обох випадках. Тільки в одному випадку від буде в штанях, а в іншому – у Луі Віттоні. Оце і вся між ними різниця. Тому наше завдання – домогтися виходу в другий тур Віктора Ющенка, щоб було за кого в тому другому турі голосувати. А якщо цього досягти не вдасться, то хай обидвоє бандюковичів розбираються там між собою. Без нас. Адже кожне з них об’єднує навколо себе клан. І кожен з цих кланів є антиукраїнським. А що у кожного є по купці ренегатів, що колись були націонал-демократами, то вони там абсолютно нічого не значать. І кожному з тих яворівських та головатих хазяї-бандюковичі завжди готові дати копняка.
Щодо Тимошенко со товаріщі, то вони пролетять якщо не в першому, то, в крайному випадку, в другому турі, і в результатах нехай винуватять самих себе. Вони самі формували таку нашу позицію протягом усіх останніх років.
Крапка.
Написано за результатами дискусій у колі однодумців. Якимось маніфестом це поки ще не є, але має стати.
Нарешті вона сказала щось хоч так само нещире, але хоча б розумне. Однак про Україну треба думати не тільки під час другого туру виборів, як рекомендує Тимошенко, а завжди. В тому числі і в першому турі.
Тому ми, свідомі виборці Ющенка, голосуватимемо, звичайно, за нашого кандидата і розраховуємо, що до другого туру вийде саме він. Але Тимошенко заявила вищеозначене не тому, що справді готова підтримати Ющенка. Це суперечило б її власній поведінці протягом багатьох років. Адже вона не підтримувала, а навпаки ставила палиці в колеса Ющенку в питаннях забезпечення обороноздатності України, диверсифікації джерел енергопостачання, інформаційної безпеки країни тощо. Своєю заявою про необхідність підтримки кандидата демократичних сил Тимошенко, розраховуючи на власний вихід до другого туру, фактично, пропонує нам підтримати там її саму. Знає, що інакше їй не бачити президентства, як своєї коси.
Що ж, ми живемо в демократичній країні, і до другого туру може вийти, а потім і президентом стати будь-хто, кого підтримає більшість. Припустимо (теоретично), що в другий тур у парі з Януковичем справді вийде Тимошенко. І що? Чи можна було б у цьому випадку когось з них двох вважати кандидатом від демократичних сил? Давайте подумаємо.
Кандидатура Януковича відпадає одразу, бо він на це й не претендує.
В умовно заданій нами ситуації на роль єдиного кандидата від демсил явно розраховує Тимошенко. Та чи має вона для цього підстави?
Порівняймо її з нашим кандидатом – Віктором Ющенком. Він твердо зарекомендував себе як демократ у політиці, патріот України і ліберал в економіці.
Як демократ, він, зокрема, вже двічі забезпечив проведення в Україні чесних виборів, забезпечив нам і свободу слова. В його партії «Наша Україна» кожен має право на власну думку, а колективні рішення приймаються не завжди такі, як пропонуються Ющенком.
Що зробила Тимошенко на посаді прем’єра для зміцнення демократії в країні? Нічого! Зате вже спробувала через суд заборонити критику на адресу її уряду (читай – самої себе), запровадила чорний список телеканалів і журналістів, підтримала недемократичні положення закону про вибори Президента, потім скасовані Конституційним судом. Вона ж спробувала в спілці з Януковичем позбавити народ права самому обирати Президента. Чи демонструють приклад демократії її партія чи її фракція у парламенті? Чи демократичними є засідання Кабміну під її головуванням? На жаль, ні, ні, і знову ні, і це загальновідомо. Недаремно під час участі в Шустер-шоу 18 грудня вона намагалася виправдовувати свою тісну, поки ще закулісну співпрацю з антидемократом Медведчуком, що відомий своїми зв’язками з Кремлем.
Щодо Ющенка, то ніхто, в тому числі його критики, не сумнівається, що він є патріотом України. Піклуючись про зміцнення нашого державного ладу, він вніс проект нової Конституції України, вніс проект закону про судоустрій, багато інших законопроектів у сфері державного будівництва. Він турбується про розвиток нашої мови та про зміцнення її позицій у всіх сферах. Він докладає зусиль до очищення нашої історії від чужих ідеологічних нашарувань, віддає належне нашим полеглим (Голодомор, Крути) та нашим власним героям (Берест, Шухевич, герої Конотопа…). Він піклується про нашу обороноздатність від ворожих зазіхань – невтомно домагається виведення з нашої країни решток збройних сил потенційного агресора та вступу нашої країни до потужного оборонного союзу демократичних країн – НАТО.
А Тимошенко? У сфері державного будівництва вона через свою фракцію валить законопроекти, внесені Ющенком, не пропонуючи власних. Окремі спорадичні зусилля (наприклад, з підтримки місцевого самоврядування) спостерігаються тільки напередодні виборів і спрямовані виключно на купівлю голосів окремих доволі вузьких категорій населення. В питаннях НАТО, Чорноморського флоту Росії, забезпечення миру в регіоні Тимошенко грає на боці агресора - реального щодо наших союзників та потенційного щодо нас, але не на боці України. Під час її міжнародних перемовин ми чуємо не сповнений гідності голос України, а холуйське підхихикування відвертому ворогові нашої країни. Відвертому, бо Владімір Путін відомий своїми висловлюваннями, в тому числі на міжнародному рівні, ворожого ставлення до України як окремої від Росії держави.
На минулому тижні в Києва було зірвано презентацію книги російського опозиціонера. Під час Шустер-шоу 18 грудня Тимошенко запитали, як таке могло трапитися в демократичній країні, що не є колонією Росії. Вона характерно з’їхала з відповіді, сказавши, що це її не цікавить, бо то справа … внутрішньоросійських розбірок. Це в Україні - внутрішньоросійських?!
Окремі представники оточення Тимошенко (як недавно депутат від БЮТ Святослав Олійник під час перебування в Росії), не криючись, озвучують те, що давно вже є секретом Полішинеля – Тимошенко в боротьбі за президентське крісло спирається на підтримку Кремля, а все тіпа проукраїнське в її поведінці – то тільки наживка для західноукраїнських виборців. Зрештою, самі знаємо, що вона і українською спілкується лише на публіці, а поза нею… Пам’ятаєте її «Всьо прапало!», коли вона вважала телекамеру виключеною?
Саме через відсутність у Тимошенко державницького стрижня ми і бачимо в її найближчому оточенні рейдерів, мисливців на людей, педофілів тощо.
В питаннях економіки Ющенко – ліберал, він переконаний прихильник вільного ринку, завдяки якому «золотий мільярд» людства став «золотим мільярдом» і без якого жодна країна багатою не стала. За роки свого президентства він домігся спочатку від ЄС, а потім і від США визнання України країною з ринковою економікою, що дуже поліпшило умови для нашого експорту і стало основою нашого зростання до повернення Тимошенко у крісло прем’єра. Ющенко багато років домагався і домігся прийняття України до Світової організації торгівлі, що, безумовно, ще принесе нашій економіці важливі дивіденди (для українців, до речі, після вступу до СОТ вже стали значно доступнішими імпортні товари). І взагалі, як сказав один з генералів нашої економіки, яких ще називають олігархами, Ющенко відзначається тим, що не лізе в економіку руками.
А Тимошенко якраз безупинно намагається керувати економікою саме в ручному режимі. Звідси постійні кризи в країні під час її прем’єрства – як не всеохоплююча, як сьогодні, то м’ясна, бензинова та інші. При урядах Тимошенко, як за радянських часів, нас переслідують дефіцити як не того, то іншого. Ще свіжа пам'ять, як під час епідемії (неважливо, справжньої чи політичної) ми опинилися без елементарних засобів захисту та лікування через безглузді рішення Тимошенко в ціновій політиці.
Для всього світу після краху економіки СРСР ідея адміністративного управління економікою є остаточно скомпрометованою. Для всього світу, крім Кім Чен Іра і Тимошенко з Симоненком. Більше ніхто не пригадується.
То чи можуть голосувати прихильники Ющенка в якій-небудь ситуації за Тимошенко? Дехто, цілком погоджуючись з висловленим вище, вважає все ж, що можуть в крайньому разі, якщо Тимошенко візьме на себе певні зобов’язання.
Друзі! Та вона візьме зобов’язання будь-які, але чи буде вона їх потім виконувати? Згадайте долю коаліційної угоди. У ній, здавалося, були передбачені всі випадки. Але для Тимошенко та угода мала вагу тільки до моменту, коли «Наша Україна» проголосувала за її прем’єрство. Після цього президентські законопроекти, прийняття яких передбачалося угодою, були БЮТом заблоковані, а невдовзі БЮТ заблокував вже й трибуну Верховної Ради, щоб завадити тодішньому союзникові Тимошенко – Президенту Ющенку виконати свій конституційний обов’язок і виступити з посланням про становище України. Минуло ще зовсім небагато часу, і вже БЮТ, ігноруючи позицію партнерів по коаліції, голосував з Партією регіонів за законопроекти, що передбачали, зокрема, надання російській мові функцій, близьких до державної.
В коаліційній угоді, до речі, було передбачено, що в разі розпаду коаліції голова Верховної Ради і прем’єр-міністр подають у відставку. Тимошенко підписала це! Однак Арсеній Яценюк тоді цей свій обов’язок виконав, а Тимошенко – ні. Мовляв, тільки дурні виконують взяті на себе зобов’язання.
(Як це схоже на відомий принцип донів – «только труси возвращают долгі»! Чи не тому так легко знаходять у парламенті спільну мову тимошенківські портнови та лавриновичі Януковича?).
Так само Тимошенко у вересні 2007 року обіцяла виборцям, що піде у відставку, якщо втрачені заощадження в Ощадбанку не будуть за два роки повернуті вкладникам. Два роки від тої заяви минули три місяці назад. Заощадження не повернуто. Ну, і…? Та нічого. Адже тільки дурні… і далі за текстом.
То чи можна довіряти будь-яким угодам з Тимошенко і будь-яким її обіцянкам? Однозначно - ні. Вона це доводить мало не щодня.
Тоді хіба можуть виборці Ющенка в будь-якому разі голосувати за Тимошенко? Переконаний, що ні, навіть якщо вона зможе вчергове умовити самого Ющенка і він нас про це проситиме. Бо Віктору Андрійовичу не вперше прощати, і не тільки Тимошенко. Адже він справжній християнин.
- І що тоді? – запитаєте. – Якщо в другому турі справді змагатимуться Янукович і Тимошенко, і ми не підтримаємо її, то переможе Бандюкович?!
На жаль, при такому розкладі в другому турі Бандюкович переможе в обох випадках. Тільки в одному випадку від буде в штанях, а в іншому – у Луі Віттоні. Оце і вся між ними різниця. Тому наше завдання – домогтися виходу в другий тур Віктора Ющенка, щоб було за кого в тому другому турі голосувати. А якщо цього досягти не вдасться, то хай обидвоє бандюковичів розбираються там між собою. Без нас. Адже кожне з них об’єднує навколо себе клан. І кожен з цих кланів є антиукраїнським. А що у кожного є по купці ренегатів, що колись були націонал-демократами, то вони там абсолютно нічого не значать. І кожному з тих яворівських та головатих хазяї-бандюковичі завжди готові дати копняка.
Щодо Тимошенко со товаріщі, то вони пролетять якщо не в першому, то, в крайному випадку, в другому турі, і в результатах нехай винуватять самих себе. Вони самі формували таку нашу позицію протягом усіх останніх років.
Крапка.
Написано за результатами дискусій у колі однодумців. Якимось маніфестом це поки ще не є, але має стати.
Відповіді
2009.12.23 | Д. А.
Підтримую усе сказане без зауважень і застережень!
2009.12.23 | samopal
Тре було цей маніхвест проголосити у 2004-му році
2009.12.23 | Микола Гудкович
Сіє неможливо
По-перше, ентропія, невблаганна стріла часу, що завжди — тільки вперед. А по-друге — навіщо?
2009.12.23 | samopal
Що значить навіщо?
А навіщо ж було обманювати народ та приховувати від нього жорстоку правду про зрадників, які заполонили майдани у такій кількості, що їх виявилося чи не удвічі більше за справжніх відповідальних™ майданівців? Навіщо було тягти на Майдан зрадницю Тимошенко з усією її "п'ятою колоною", якщо був шанс об'єднати проукраїнські сили - Азаров вже стояв на Майдані, а Янукович щиро пропонував Бщенку посаду "справжнього українського" прімьєра.2009.12.23 | Микола Гудкович
Флудите
2009.12.23 | samopal
Про ентропію?
2009.12.23 | Микола Гудкович
Флуд — про «проукраїнських» Азарова та Януковича
Флуд — про єднання Ющенка з Азаровим та Януковичем.
Що ж до ентропії, то це, напевно відоме вам, поняття, існує об'єктивно, і заважає Ющенкові чи будь-кому виголошувати в минулому будь-що, своєчасно невиголошене
2009.12.23 | samopal
Флуд, кажете... (/)
Ось вам свіженьке ітерв'ю лідєра чергової "неопомаранчевої" партії Кириленка:- Если Ющенко не пройдет во второй тур, вы лично за кого проголосуете?
- А я поки що не допускаю, що Ющенко не проходить у другий тур. Я підтримую Ющенка і сподіваюсь, що позитивна тенденція в рейтингах буде мати результат.
- Ну представьте себе...
- А от ви мене запросіть між першим і другим туром - я прийду вам і скажу. Чого я буду зараз преференції надавати? Кому? Тимошенко чи Януковичу? Давайте спочатку розберемося, чим вони відрізняються, і що буде краще для країни.
http://www.pravda.com.ua/articles/4b31deeaecca3/
2009.12.23 | Микола Гудкович
Зробіть якісь висновки
samopal пише:> Ось вам свіженьке ітерв'ю лідєра чергової "неопомаранчевої" партії Кириленка:
> - Если Ющенко не пройдет во второй тур, вы лично за кого проголосуете?
> - А я поки що не допускаю, що Ющенко не проходить у другий тур. Я підтримую Ющенка і сподіваюсь, що позитивна тенденція в рейтингах буде мати результат.
> - Ну представьте себе...
> - А от ви мене запросіть між першим і другим туром - я прийду вам і скажу. Чого я буду зараз преференції надавати? Кому? Тимошенко чи Януковичу? Давайте спочатку розберемося, чим вони відрізняються, і що буде краще для країни.
>
> http://www.pravda.com.ua/articles/4b31deeaecca3/
Я вочевидь втратив здатність до логічного мислення… Де тут про проукраїнскість Азарова/Януковича? Де про бажання Ющенка об'єднуватися з Януковичем?
Я розумію, вам дуже хочеться перемогти в дискусії, але зробіть же домашнє завдання, друже.
2009.12.23 | GreyWraith
Тобто, Ви не заперечуете, що Тимошенко - зрадниця?
samopal пише:про зрадників, які заполонили майдани у такій кількості, що їх виявилося чи не удвічі більше за справжніх відповідальних™ майданівців?
Особливо цкаво, що всi цi зрадники ЗНЕНАЦЬКА опинилися саме при Тимошенко. Люди викидають - свинi пiдбирають?
2009.12.23 | samopal
Ви на млє запитання відповісте? (/)
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1261575536&first=1261576779&last=12615422652009.12.23 | GreyWraith
Вiдповiв. Що далi?
Ви почнете на питання вiдповiдати? Зокрема щодо зрадникiв Ющенка, що перебралися до Тимошенко... Я так розумiю, Ющенко iм красти не дозволив, а у Тимошенко, серед педофiлiв, убивць, злодiiв, корупцiонерiв, алкоголкiв, лохотронщикiв, економiчних ламерiв, фан-клубу Медведчука всi такi...2009.12.24 | samopal
Дякую. Це чесна відповідь. Лиш не повна Re: Вiдповiв.
GreyWraith пише:> Ви почнете на питання вiдповiдати? Зокрема щодо зрадникiв Ющенка, що перебралися до Тимошенко... Я так розумiю, Ющенко iм красти не дозволив, а у Тимошенко, серед педофiлiв, убивць, злодiiв, корупцiонерiв, алкоголкiв, лохотронщикiв, економiчних ламерiв, фан-клубу Медведчука всi такi...
Як ви тільки на Майдан виходили, якщо дві третини тих, хто там стояв були "зрадниками, педофілами, убивцями, злодіями, корупціонерами, алкоголіками, лохотронщиками, економічними ламерами, фанами Медведчука"... Чи ви й не виходили?
А як можна жити в країні, де таких "покидьків" майже 90 відсотків? Чи ви не у тій країні й живете?
Може де ще залишилась частина "здорової нації": трохи на Заході, більшість - на Сході... Хтось же повинен був п'ять років тому підвестися з колін і зробити правильний вибір Ющенка?
2009.12.24 | GreyWraith
Re: Дякую. Це чесна відповідь. Лиш не повна Re: Вiдповiв.
samopal пише:Як ви тільки на Майдан виходили, якщо дві третини тих, хто там стояв були "зрадниками, педофілами, убивцями, злодіями, корупціонерами, алкоголіками, лохотронщиками, економічними ламерами, фанами Медведчука"... Чи ви й не виходили?
На Майданi таких було дуже мало, а от у фракцii БЮТ - дуже багато. Сумнiваюся, що Ви стверджуватимете, що Майдан та фракцiя БЮТ - одне й те саме. Мене взагалi дивуе, де Тимошенко знайшла той смiтник, на якому пiдiбрала тих всiх тих лозiнських, портнових, писаренкiв, уколових, медведчукiв, бурякiв та й тому подiбне. (до речi, чули про такого Портнова? Саме вiн обiцяв чавити "оранжевую плесень"). Бльше, того, коли навiть Ющенко змушений був вигнати за некомпетентнсть ряд своiх людей, то вони зi смiтника були пiдiбранi саме Тимошенко.
Що це? Тупiсть? Продажнiсть? Повна залежнiсть вiд Росii?
А як можна жити в країні, де таких "покидьків" майже 90 відсотків? Чи ви не у тій країні й живете?
Я бачу, що Ваша краiна - це фракцiя БЮТ. Це там такий вiдсоток мерзоти. Я справдi живу в iншiй краiнi...
2009.12.24 | samopal
Бачу, чесна відповідь була "одноразовою"
GreyWraith пише:> На Майданi таких було дуже мало, а от у фракцii БЮТ - дуже багато. Сумнiваюся, що Ви стверджуватимете, що Майдан та фракцiя БЮТ - одне й те саме.
Ви беретесь стверджувати, що чесні майданівці підтримали "покидьків з БЮТ", наділивши їх повноваженнями представляти їх у Парламенті?
Може ви прпобуєте сказати, що "покидьки" від БЮТ потрапили до Парламенту незаконно і за них ніхто не голосував - як от за партію "Єдиний Центр", чи за партію "За Україну", чи за якийсь черговий кролячий "Фронт"?
Може ви хочете сказати, що БЮТ підтримали ті, хто виступав проти Майдану, та проти ПомРев? А куди поділися усі, хто тоді підтримував Ющенка? Чому від них залишилась лиш яка десята частина?
"Зрадили", чи одразу були "п'ятою колоною покидьків"?
А кого, чи що вон "зрадили" - народ, чи мо' "націю"?
Може Майдан, на якому були у абсолютній більшосьті?
То ж я вас і запитую, чи виходили ви на Майдан та стояли серед тих "покидьків"? (Ющенко, до речі, називав їх фашистами - і у 2001-му, і тепер).
Якщо ви живете не у СП, а в Україні, то чудово знаєте, що президента зараз підтримують ніяк не більше 5-10 відсотків її мешканців.
То усі інші підтримують "покидьків", чи там є ще трохи "прілічьних людєй" та "справжніх українців" з Півдня та Сходу?
А може ви вважаєте, що Президента обирають справжні українці, а "покидьки" обирають Верховну Раду? ;p
2009.12.24 | GreyWraith
Re: Бачу, чесна відповідь була "одноразовою"
samopal пише:Ви беретесь стверджувати, що чесні майданівці підтримали "покидьків з БЮТ", наділивши їх повноваженнями представляти їх у Парламенті?
[..]
> Може ви прпобуєте сказати, що "покидьки" від БЮТ потрапили до Парламенту незаконно і за них ніхто не голосував - як от за партію "Єдиний Центр", чи за партію "За Україну", чи за якийсь черговий кролячий "Фронт"?
Може ви хочете сказати, що БЮТ підтримали ті, хто виступав проти Майдану, та проти ПомРев?
Людей легко обдурити, зокрема такiй чудовiй акторцi, як Тимошенко. Я сам свого часу iй вiрив. Але розумнi люди з часом розбираються, що не все то золото, що блищить. I роблять висновки. Он на Тернопiльщинi вже зробили: БЮТ там всох з 60% до 8%. Це - данi виборiв, а не якiсь купленi опитування. БЮТ бився в iстерицi, намагався спочатку зiрвати, потiм - скасувати результати, потiм бiснувався у облрадi... Ситуаця цiлком може повторитися по Украiнi загалом, бо причин дуже багато: вiд Лозiнського - до безпробудного ламерства уряду.
То ж я вас і запитую, чи виходили ви на Майдан та стояли серед тих "покидьків"? (Ющенко, до речі, називав їх фашистами - і у 2001-му, і тепер).
Звiсно ж. Покидькiв там не було. А в 2001 роцi мене не було. Бо я i тодi не вiрив Морозу.
Питання: чому Тимошенко у фракцiю брала не чесних людей з Майдану, а вбивцю Лозiнського та й СДПУ(о) майже у повному складi? Зокрема, покидька Портнова. З Москви не велено було?
Якщо ви живете не у СП, а в Україні, то чудово знаєте, що президента зараз підтримують ніяк не більше 5-10 відсотків її мешканців.
Якщо Вам мозок не замiнюе пропаганда, то саме Ви маете чудово знати, що я (так само, як i Ви) не можу достовiрно знати, що думае 5% украiнцiв. Бо я фiзично iх не можу опитати, та й не факт, що вони менi скажуть чесно. А довiряти результатам стльки разiв зловлених на брехнi "соцiологiв"... Я буду чекати результату виборiв, а не ретранслювати, як папуга, пропаганду.
2009.12.24 | Іван Шкурат
Re: Бачу, чесна відповідь була "одноразовою"
За БЮТ голосували? То й що? Гітлера теж обрав німецький народ. А істотна частина українського голосувала свого часу за предтечу ЮТ - Наталку Вітренко.За БЮТ (читай за Тимошенко) голосувати переважно обдурені її обіцянками-цяцянками щодо повернення втрачених заощаджень (160 млрд грн!) за 2 роки. Зрозуміло, що розумні такому не повірять. А не дуже розумних дурити - просто злочин. "Шахрайство на довірі" - так це кваліфікується в Крим. кодексі.
А на Майдані були люди переважно інші, не треба їх примазувати до шахрайки.
2009.12.23 | Анатоль
В 2004 Юля підтримувала Ющенка, а з 2005 почала війну
2009.12.23 | samopal
Вона підтримувала, аби було з ким почати війну?
2009.12.23 | Микола Гудкович
Моє шанування! Несамовито шкварите
Жили-були такі Гітлер та Сталін. Сталін підтримував Гітлера, вчив німецьких військових, і Гітлер відповідав йому взаємністю. А потім вони воювали. Так навіщо ж підтримували? Для того, щоби було з ким воювати! Неймовірно, але факт. Факт чи не факт?
2009.12.23 | samopal
Навзаєм! Сподіваюсь вашу "аналогію" Донбас оцінить.
Микола Гудкович пише:> Жили-були такі Гітлер та Сталін. Сталін підтримував Гітлера, вчив німецьких військових, і Гітлер відповідав йому взаємністю. А потім вони воювали.
2009.12.23 | Микола Гудкович
Аналогію чи «аналогію»?
Якщо перше, то чому ви написали в лапках?
А якщо друге, то чому оцінить?
ЗІ. Ви втомилися. Спробуйте продовжити завтра.
2009.12.23 | samopal
Re: Аналогію чи «аналогію»?
Микола Гудкович пише:> Якщо перше, то чому ви написали в лапках?
> А якщо друге, то чому оцінить?
З моєї точки зору аналогія горбата, тому й у лапках. Але ж ви її навели цілком "без лапок", і певно, дуже си з того втішили.
То чом би того не оцінити славному донецькому електорату, який вже бачив плакати з "Гітлер-Ющенком", а тепер ще й наслухався про "диктаторські замашки" Тимошенко.
От цікаво, як ви бачите Януковича - як Муссоліні, чи як Рузвельта?
2009.12.23 | Анатоль
Підтримувала, щоб стати премєром. А почала війну, щоб отримати
повну владу.2009.12.23 | samopal
То вона за "повноту від політехворми" голосувала, чи ні?
2009.12.23 | Анатоль
Повноту влади вона старається отримати інтригами, брехнею,
популізмрм, мочінням опонентів, підкупами політиків, депутатів, суддів...Її цікавить не президентська чи премєрська влада, а вся.
Любою ціною.
2009.12.23 | samopal
То за БЮТ голосують обмануті й оббріхані майданівці?
Анатоль пише:> Її цікавить не президентська чи премєрська влада, а вся.
> Любою ціною.
Ви, схоже, особа, котра дуже близько знає Тимошенко. А скажіть, чи цікавить хоч яка влада її опонентів? Ну, oт хоч би тих, котрі добивалися відміни політреформи...
2009.12.23 | Іван Шкурат
Re: Чому той, хто за Ющенка, не міг би голосувати за Тимошенко
Не очікував аж на таку одностайну підтримку своєї статті!Думав, що хтось буде сперечатися зі мною, наводити докази якщо не лідерства ЮТ в демократичних силах, то хоча б належності до них. Переконувати (не мене, а інших), що ЮТ - щирий український державник і т.д. Чи на "Майдан" юлепоклонники не зазирають?
2009.12.23 | GreyWraith
А що вони можуть висунути проти фактiв?
Взагалi, схоже, iхня агiтацiя зведеться до залякуванням нас Януковичем.2009.12.23 | Микола Гудкович
Звелася
2009.12.23 | GreyWraith
Уже?
Я думав, що це станеться вже пiсля виходу Тимошенко до другого туру: бо в той момент все одно патрiотичний виборець "никуда не денеЦА: влюбиЦА и жениЦА". А навiщо iм зараз пхатися поперед батька до пекла?2009.12.23 | AK
Re: Чому той, хто за Ющенка, не міг би голосувати за Тимошенко
Іван Шкурат пише:> Не очікував аж на таку одностайну підтримку своєї статті!
> Думав, що хтось буде сперечатися зі мною, наводити докази якщо не лідерства ЮТ в демократичних силах, то хоча б належності до них. Переконувати (не мене, а інших), що ЮТ - щирий український державник і т.д. Чи на "Майдан" юлепоклонники не зазирають?
Зазирають, але в осносному вони кучкуються отут:
http://www.nemae-chasu.org/forum/index.php?bn=community_main
Спробуйте туди запостити - побачите.
2009.12.24 | ak1001
Re: Чому той, хто за Ющенка, не міг би голосувати за Тимошенко
зазирають, але вони дуже зайняті, тому пишуть тільки коли є часон в пана самопала дуже багато часу зявилося, а у інших поки ні
2009.12.23 | karpo
Молодець, заїдете в офіс ПР отримаєте мідаль і піражок
Особливо сміявся про демократію у "Нашій Україні".2009.12.24 | selu
Не забувайте, що Янукович - білорус.