брехні там багато, але не все. а стаття дуже добра
так чи інакше, але клімат за останні кількадесят років змінився, подекуди він змінювався за прямого втручання людини: створення каскаду водосховищ на Дніпрі не могло не відбитись на мікрокліматі прилеглих територій, спустошення Аральського моря не могло не відбитись на навколишній місцевості.
Але проблема в тому, що оті от кабінетні бюрократи на пару зі своїми бізнесовими партнерами перехопили ініціативу та звели все до оподаткування повітря (втілили мрію сеньра-Помідора). Придушили раціональне обговорення та скаламутили всю воду навколо охорони довкілля.
Як у тому анекдоті, виявилось, що зелені мають надто багато спільного з кавунами.
За 5 млрд. навіть Латиніну можуть, хай Бог милує.
Про озонові діри, про ФХВ-гази вже замовкли?
От тільки в кінці, де про 9-11 - не треба було. Ложка брехні може перекреслити тазик меду.
2009.12.24 | Bayan
Нe знаю за глобальнe потeпління, алe глобальнe засирання - факт
Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.
А плюсів - морe.
Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
Bayan пише:
> Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.
Загрожує, і дуже сильно. Йдеться про погіршення рівня життя: здорожчення широкого кола товарів та припинення виробництва деяких. При чому товари можуть бути як промислового виробництва, так і тваринництва (ви же пам'ятаєте, що корови пукають парниковим метаном, а їх вирощування та переробка м'яса спричиняє величезного удару по довкіллю, тому м'ясо їсти буде ні-ні).
> А плюсів - морe.
Є один мінус: відстеження викидів вимагає тотального спостереження за діяльністю людини. Відстеження має бути централізованим, аби "партнери по боротьбі з потеплінням" один одного не нажухали.
Також, відстеження може дійти до того, що кожному буде видано індивідуальну картку обліку "спожитих" викидів. Спожив "викидів" більше відведеної квоти --- плати штраф. Думаєш не правильно --- уріжим квоту.
> Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
Уті-путі-путі. А право комуністичних господарств нищити довкілля захищати, я так думаю, не треба? Ядерні вибухи в Україні не капіталісти ж влаштували, чи не так?
Тому не треба знову нагадувати про те, що "зелені", як і кавуни --- зелені зовні та "червоні" в середині.
В Копенгагені йшлося не про захист довкілля, а про спробу (можливо і успішну) глобальної бюрократії затягнути людство в кабалу; здійснити давню мрію комуно-фашистів про усесвітню соціалістичну революцію.
Боббі пише:
> Bayan пише:
> > Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.
> Загрожує, і дуже сильно. Йдеться про погіршення рівня життя: здорожчення широкого кола товарів та припинення виробництва деяких.
Де, в США?
Бо якщо ви про Україну, яка живе зараз цілковито на імпорті, який уже в рази дорожчий від США і тих же розвиваючихся країн, то їй вже нічого не зашкодить: виробництво "широкого кола товарів" вже давно припинено. Ще до початку боротьби з глобальним потеплінням.
> Є один мінус: відстеження викидів вимагає тотального спостереження за діяльністю людини. Відстеження має бути централізованим, аби "партнери по боротьбі з потеплінням" один одного не нажухали.
І що тут поганого? Партнери по боротьбі з ядерним роззброєнням в минулому успішно слідкували один з одним - це сприяло відверненню загрози термоядерної війни.
>
> Також, відстеження може дійти до того, що кожному буде видано індивідуальну картку обліку "спожитих" викидів. Спожив "викидів" більше відведеної квоти --- плати штраф. Думаєш не правильно --- уріжим квоту.
Насправді системи квот давно вже існують - у СОТ, у ЕС, хто скільки має чого виробити - поцікавтесь.
> > Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
> Уті-путі-путі. А право комуністичних господарств нищити довкілля захищати, я так думаю, не треба? Ядерні вибухи в Україні не капіталісти ж влаштували, чи не так?
>
> Тому не треба знову нагадувати про те, що "зелені", як і кавуни --- зелені зовні та "червоні" в середині.
>
> В Копенгагені йшлося не про захист довкілля, а про спробу (можливо і успішну) глобальної бюрократії затягнути людство в кабалу; здійснити давню мрію комуно-фашистів про усесвітню соціалістичну революцію.
А це, вибачте, викликало у мене асоціацію з приказкою: нагадай козі про смерть - куди не ходе, туди і пердь.
Комуняки тут до чого?
Ви погугляйте і знайдете фотографії смогу над Китаєм, інформацію про стан води в Індії, про знищення цілих екосистем в Південній Америці тощо, а там комуняками ніколи і не смерділо.
2009.12.25 | zakhar
А в чому власне брехня?
2009.12.25 | Свинья на радуге
Латынина, как пример необходимости карательной психиатрии.
2009.12.25 | yes
Не знаю, який Латиніна спец у цьому питанні, але є очивидні речі
1. Вирубка лісів у цілому світі, яка зменшила суттєво нейтралізацію СО2. Якщо говорити про збереження балансу, то на кожне авто потрібно кілька десятків 20-тилітніх дерев.
(не промину поставити плюс нашому теперішньому президентові України, який ініціює насадження нових дерев на час своєї каденції)
2. Поширення мусульманства у Африці та Азії, яке виключає вживання свинини, а ріст мусульманського населення і потреба у м"ясі кіз, овець та худоби фактично перетворює у пустелю території мусульманських держав.
Якщо має місце циклічне потепління, то це ще гірше, бо до нього добавиться і техногенна складова.
Ми маємо також іншу проблему (мухи і котлети), що розвинуті держави мають головні болі, як зупинити промисловий розвиток третього світу і переміщення туди центру виробництва найбільш споживаніших товарів і використовують тему потепління для своїх цілей, а саме: 1) встановити контроль над економічним ростом цих держав і 2) шляхом стомільярдних інвестицій здійснити неоколонізацію цих держав.
yes пише:
> 1. Вирубка лісів у цілому світі, яка зменшила суттєво нейтралізацію СО2. Якщо говорити про збереження балансу, то на кожне авто потрібно кілька десятків 20-тилітніх дерев.
Згідний.
> 2. Поширення мусульманства у Африці та Азії, яке виключає вживання свинини, а ріст мусульманського населення і потреба у м"ясі кіз, овець та худоби фактично перетворює у пустелю території мусульманських держав.
Не догнав. А виробництво свинини - що, "без-метанне"?
А як бути з Індією, яка є на 50% вегетаріанська, на 50% "безсвининна" і є одним із головних світових забруднювачів повітря і не хоче нічого з цим робити?
>
>
> Ми маємо також іншу проблему (мухи і котлети), що розвинуті держави мають головні болі, як зупинити промисловий розвиток третього світу і переміщення туди центру виробництва найбільш споживаніших товарів і використовують тему потепління для своїх цілей, а саме: 1) встановити контроль над економічним ростом цих держав і 2) шляхом стомільярдних інвестицій здійснити неоколонізацію цих держав.
Ну, це взагалі перлина, претендент на Шнобелівську премію з економіки.
Західні бізнеси ініціювали outsourcing у треті країни, щоб здешевити виробництво своїх товарів і надання послуг. Здійснили фінансові і технологічні інвестиції, і стомільярдні, і більше. Це спричинило гігантський економічний ріст у тих регіонах, які раніше сиділи в глибокій ... ямі. Правда, дехто думає, це була така собі неоколонізація (нам би таку в Україні, з найновішими технологіями і мільйонами робочих місць, замість експорту сировини ахметовими та дерипасками, який дехто гордо записує в "зростання валового продукту України").
А тепер, ви кажете, вони підступно використовують глобальне потепління щоб згорнути outsourcing і удорожчити свої товари і послуги взад?
1. Від свиней більше СО2, ніж від інших свійських тварин, але у мене у не йдеться про джерела парникового ефекту, а про винищення лісів, які забезпечували "споживання" СО2 і до масового винищення лісів також причетні кози, вівці та ВХР, особливо у зонах лісостепу.
2. Про капітал і уряди розвинутих держав - це дві різні категорії, а отже мають відмінні цілі та завдання. Тому не змішуйте мухи з котлетами.
2009.12.25 | Budweiser
Латиніна в чомусь права, алe також говорить очeвидну брeхню
Насправді Латиніна в чомусь права, алe також говорить очeвидну брeхню. Грeнландія була названа "Грeнландією" нe чeрeз тe що вона була більш зeлeна за Ісландію (зeмлю льоду), а як тeпeр прийнято говорити задля marketing reasons.
Існують чимало факторів які вказують на потeпління, скажімо таяння лйодовиків в канадських горах, які бeзпeрeстанно відступають в останні 150 років, а за останні 100 років є цьому прямі свідчeння. Цe призвeло до того що вони можуть цілком зникнути нeзабаром, та і зараз рівeнь покриття людовиками гір є наймeншим за пост-льодовиковий пeріод.
Протe, я нe впeвнeний що потeпління є обовязково поганою річчю, особливо для північних країн.
2009.12.25 | Soft
Глобальное потепление - брехня. Но я поддерживаю их сторонников.
Почему?
Потому что сократить выбросы парниковых газов можно только в двух случаях:
- Геноцид половины населения Земли (низших рас, тоесть тех, кто не входит в золотой милллиард). Гитлер это пытался сделать, но это называют после этого диктатором и голимым фашистом.
- Строительство неуглеродной энергетики. Сейчас это ядерные реакторы, орбитальные солнечные электростанции (была здесь ссылка на проект в Японии), различные высокоёмкие аккумуляторы электроэнергии (тоже давал несколько ссылок).
Так что по первому пути комиссии никто пойти не даст, а второй путь, пусть даже то же самое строительство ядерных энергоблоков, ведёт к повышению ВВП всего мира и уровню достатка населения.
Если вместо бензина в автомобиль можно будет залить электроэнергию с домового аккумулятора (супермаховики или суперконденсаторы на нанотрубках), которая на 30% получена от солнечных батарей на крыше, то выиграют все и производители всей этой техники и окружающая среда. Проиграют только нефтяные и газовые магнаты и сырьевые придатки Европы, например Россия.
Відповіді
2009.12.24 | Боббі
брехні там багато, але не все. а стаття дуже добра
так чи інакше, але клімат за останні кількадесят років змінився, подекуди він змінювався за прямого втручання людини: створення каскаду водосховищ на Дніпрі не могло не відбитись на мікрокліматі прилеглих територій, спустошення Аральського моря не могло не відбитись на навколишній місцевості.Але проблема в тому, що оті от кабінетні бюрократи на пару зі своїми бізнесовими партнерами перехопили ініціативу та звели все до оподаткування повітря (втілили мрію сеньра-Помідора). Придушили раціональне обговорення та скаламутили всю воду навколо охорони довкілля.
Як у тому анекдоті, виявилось, що зелені мають надто багато спільного з кавунами.
2009.12.24 | Майстер
Доля Політковської...
За 5 млрд. навіть Латиніну можуть, хай Бог милує.Про озонові діри, про ФХВ-гази вже замовкли?
От тільки в кінці, де про 9-11 - не треба було. Ложка брехні може перекреслити тазик меду.
2009.12.24 | Bayan
Нe знаю за глобальнe потeпління, алe глобальнe засирання - факт
Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.А плюсів - морe.
Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
2009.12.25 | Боббі
у нинішньому вигляді - загрожує
Bayan пише:> Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.
Загрожує, і дуже сильно. Йдеться про погіршення рівня життя: здорожчення широкого кола товарів та припинення виробництва деяких. При чому товари можуть бути як промислового виробництва, так і тваринництва (ви же пам'ятаєте, що корови пукають парниковим метаном, а їх вирощування та переробка м'яса спричиняє величезного удару по довкіллю, тому м'ясо їсти буде ні-ні).
> А плюсів - морe.
Є один мінус: відстеження викидів вимагає тотального спостереження за діяльністю людини. Відстеження має бути централізованим, аби "партнери по боротьбі з потеплінням" один одного не нажухали.
Також, відстеження може дійти до того, що кожному буде видано індивідуальну картку обліку "спожитих" викидів. Спожив "викидів" більше відведеної квоти --- плати штраф. Думаєш не правильно --- уріжим квоту.
> Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
Уті-путі-путі. А право комуністичних господарств нищити довкілля захищати, я так думаю, не треба? Ядерні вибухи в Україні не капіталісти ж влаштували, чи не так?
Тому не треба знову нагадувати про те, що "зелені", як і кавуни --- зелені зовні та "червоні" в середині.
В Копенгагені йшлося не про захист довкілля, а про спробу (можливо і успішну) глобальної бюрократії затягнути людство в кабалу; здійснити давню мрію комуно-фашистів про усесвітню соціалістичну революцію.
2009.12.25 | Bayan
Re: у нинішньому вигляді - загрожує
Боббі пише:> Bayan пише:
> > Потрібно зрозуміти: нічим поганим боротьба з глобальним потeплінням пeрeсічному зeмлянину нe загрожує.
> Загрожує, і дуже сильно. Йдеться про погіршення рівня життя: здорожчення широкого кола товарів та припинення виробництва деяких.
Де, в США?
Бо якщо ви про Україну, яка живе зараз цілковито на імпорті, який уже в рази дорожчий від США і тих же розвиваючихся країн, то їй вже нічого не зашкодить: виробництво "широкого кола товарів" вже давно припинено. Ще до початку боротьби з глобальним потеплінням.
> Є один мінус: відстеження викидів вимагає тотального спостереження за діяльністю людини. Відстеження має бути централізованим, аби "партнери по боротьбі з потеплінням" один одного не нажухали.
І що тут поганого? Партнери по боротьбі з ядерним роззброєнням в минулому успішно слідкували один з одним - це сприяло відверненню загрози термоядерної війни.
>
> Також, відстеження може дійти до того, що кожному буде видано індивідуальну картку обліку "спожитих" викидів. Спожив "викидів" більше відведеної квоти --- плати штраф. Думаєш не правильно --- уріжим квоту.
Насправді системи квот давно вже існують - у СОТ, у ЕС, хто скільки має чого виробити - поцікавтесь.
> > Тому критикуючи цю акцію ви лишe захищаєтe право капіталістів eкономити на видатках нe прeзeрвацію знищeнного їхніми ж бізнeсами довкілля.
> Уті-путі-путі. А право комуністичних господарств нищити довкілля захищати, я так думаю, не треба? Ядерні вибухи в Україні не капіталісти ж влаштували, чи не так?
>
> Тому не треба знову нагадувати про те, що "зелені", як і кавуни --- зелені зовні та "червоні" в середині.
>
> В Копенгагені йшлося не про захист довкілля, а про спробу (можливо і успішну) глобальної бюрократії затягнути людство в кабалу; здійснити давню мрію комуно-фашистів про усесвітню соціалістичну революцію.
А це, вибачте, викликало у мене асоціацію з приказкою: нагадай козі про смерть - куди не ходе, туди і пердь.
Комуняки тут до чого?
Ви погугляйте і знайдете фотографії смогу над Китаєм, інформацію про стан води в Індії, про знищення цілих екосистем в Південній Америці тощо, а там комуняками ніколи і не смерділо.
2009.12.25 | zakhar
А в чому власне брехня?
2009.12.25 | Свинья на радуге
Латынина, как пример необходимости карательной психиатрии.
2009.12.25 | yes
Не знаю, який Латиніна спец у цьому питанні, але є очивидні речі
1. Вирубка лісів у цілому світі, яка зменшила суттєво нейтралізацію СО2. Якщо говорити про збереження балансу, то на кожне авто потрібно кілька десятків 20-тилітніх дерев.(не промину поставити плюс нашому теперішньому президентові України, який ініціює насадження нових дерев на час своєї каденції)
2. Поширення мусульманства у Африці та Азії, яке виключає вживання свинини, а ріст мусульманського населення і потреба у м"ясі кіз, овець та худоби фактично перетворює у пустелю території мусульманських держав.
Якщо має місце циклічне потепління, то це ще гірше, бо до нього добавиться і техногенна складова.
Ми маємо також іншу проблему (мухи і котлети), що розвинуті держави мають головні болі, як зупинити промисловий розвиток третього світу і переміщення туди центру виробництва найбільш споживаніших товарів і використовують тему потепління для своїх цілей, а саме: 1) встановити контроль над економічним ростом цих держав і 2) шляхом стомільярдних інвестицій здійснити неоколонізацію цих держав.
2009.12.25 | Bayan
Ваші котлети їсти відмовляюсь - неїстивні
yes пише:> 1. Вирубка лісів у цілому світі, яка зменшила суттєво нейтралізацію СО2. Якщо говорити про збереження балансу, то на кожне авто потрібно кілька десятків 20-тилітніх дерев.
Згідний.
> 2. Поширення мусульманства у Африці та Азії, яке виключає вживання свинини, а ріст мусульманського населення і потреба у м"ясі кіз, овець та худоби фактично перетворює у пустелю території мусульманських держав.
Не догнав. А виробництво свинини - що, "без-метанне"?
А як бути з Індією, яка є на 50% вегетаріанська, на 50% "безсвининна" і є одним із головних світових забруднювачів повітря і не хоче нічого з цим робити?
>
>
> Ми маємо також іншу проблему (мухи і котлети), що розвинуті держави мають головні болі, як зупинити промисловий розвиток третього світу і переміщення туди центру виробництва найбільш споживаніших товарів і використовують тему потепління для своїх цілей, а саме: 1) встановити контроль над економічним ростом цих держав і 2) шляхом стомільярдних інвестицій здійснити неоколонізацію цих держав.
Ну, це взагалі перлина, претендент на Шнобелівську премію з економіки.
Західні бізнеси ініціювали outsourcing у треті країни, щоб здешевити виробництво своїх товарів і надання послуг. Здійснили фінансові і технологічні інвестиції, і стомільярдні, і більше. Це спричинило гігантський економічний ріст у тих регіонах, які раніше сиділи в глибокій ... ямі. Правда, дехто думає, це була така собі неоколонізація (нам би таку в Україні, з найновішими технологіями і мільйонами робочих місць, замість експорту сировини ахметовими та дерипасками, який дехто гордо записує в "зростання валового продукту України").
А тепер, ви кажете, вони підступно використовують глобальне потепління щоб згорнути outsourcing і удорожчити свої товари і послуги взад?
2009.12.25 | yes
Re: Розжовувати потрібно, як немовляті?
1. Від свиней більше СО2, ніж від інших свійських тварин, але у мене у не йдеться про джерела парникового ефекту, а про винищення лісів, які забезпечували "споживання" СО2 і до масового винищення лісів також причетні кози, вівці та ВХР, особливо у зонах лісостепу.2. Про капітал і уряди розвинутих держав - це дві різні категорії, а отже мають відмінні цілі та завдання. Тому не змішуйте мухи з котлетами.
2009.12.25 | Budweiser
Латиніна в чомусь права, алe також говорить очeвидну брeхню
Насправді Латиніна в чомусь права, алe також говорить очeвидну брeхню. Грeнландія була названа "Грeнландією" нe чeрeз тe що вона була більш зeлeна за Ісландію (зeмлю льоду), а як тeпeр прийнято говорити задля marketing reasons.Існують чимало факторів які вказують на потeпління, скажімо таяння лйодовиків в канадських горах, які бeзпeрeстанно відступають в останні 150 років, а за останні 100 років є цьому прямі свідчeння. Цe призвeло до того що вони можуть цілком зникнути нeзабаром, та і зараз рівeнь покриття людовиками гір є наймeншим за пост-льодовиковий пeріод.
Протe, я нe впeвнeний що потeпління є обовязково поганою річчю, особливо для північних країн.
2009.12.25 | Soft
Глобальное потепление - брехня. Но я поддерживаю их сторонников.
Почему?Потому что сократить выбросы парниковых газов можно только в двух случаях:
- Геноцид половины населения Земли (низших рас, тоесть тех, кто не входит в золотой милллиард). Гитлер это пытался сделать, но это называют после этого диктатором и голимым фашистом.
- Строительство неуглеродной энергетики. Сейчас это ядерные реакторы, орбитальные солнечные электростанции (была здесь ссылка на проект в Японии), различные высокоёмкие аккумуляторы электроэнергии (тоже давал несколько ссылок).
Так что по первому пути комиссии никто пойти не даст, а второй путь, пусть даже то же самое строительство ядерных энергоблоков, ведёт к повышению ВВП всего мира и уровню достатка населения.
Если вместо бензина в автомобиль можно будет залить электроэнергию с домового аккумулятора (супермаховики или суперконденсаторы на нанотрубках), которая на 30% получена от солнечных батарей на крыше, то выиграют все и производители всей этой техники и окружающая среда. Проиграют только нефтяные и газовые магнаты и сырьевые придатки Европы, например Россия.
2009.12.26 | jz99
до теми про глобальне потепління (/)
Сьогоднішня стаття в «УМ»http://www.umoloda.kiev.ua/number/1563/203/55049/
А без НАНУ не можна знайти двох поручителів?
Справді, було б дивно з боку НАНУ підтримувати теорію, яка перекреслює підстави лупити Україні дурні гроші з японців.