МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Містодерибанна рада "архітекторів" почала наїзд на Андріївський

12/24/2009 | странник
Сьогодні о 10-00 під головуванням в.о. головного архітектора Києва Броневицького розпочалася так звана, інакше її вже називати неможливо "містобудівна рада" на якій почалося вже публічне обговорення "концепції" реконструкції, реставрації та забудови Андріївського узвозу, Контрактової площі та вул.Сагайдачного.
Як ми і попереджали починається новий етап дерибану Києва, дерибан Андріївського та Подолу. Дерибан місць які входять до Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ" який має найвищий охоронний статус.
Про що і було нагадано присутнім так званим "архітекторам" які вже "розбудували" та "захистили" Майдан Незалежності, Софію Київську, Андріївську церкву та інші історичні місця Києва.
Подивимось яким буде продовження цього цирку.
Дуже цікава пропозиція археолога М.Сагайдака, щодо підземного археологічного музею на Контрактовій була підтримана архітектором Л.Скорик.
Непогано б було щоб ті хто поставить свої підписи під цими "концепціями" добре подумали під чим вони підписуються.

Відповіді

  • 2009.12.24 | DADDY

    рішення про дерибан вже прийняте. 3,14-здець Подолу

    Містобудівна рада Києва схвалила концепції реставрації, ремонту, забудови й благоустрою Андріївського узвозу, Контрактової площі й вулиці Сагайдачного загальною вартістю 2,497 млрд. гривень.

    Про це на секції містобудівної ради сказав виконуючий обов'язки начальника Головного управління містобудування, архітектури й дизайну міського середовища Сергій Броневицький.

    "Пропоную схвалити й надати на розгляд депутатів Київської міської державної адміністрації", - сказав Броневицький.

    Зокрема, на реконструкцію Андріївського узвозу передбачено 336,117 млн. гривень, із яких 200,7 млн. гривень - державні кошти й 135,5 млн. гривень - приватні кошти.

    На реконструкцію Контрактової площі передбачено 1,837 млрд. гривень, на реконструкцію вулиці Сагайдачного - на 323,421 млн. гривень (державні кошти - 189,256 млн. гривень, приватні - 134,165 млн. гривень).

    У рамках проведення робіт на Андріївському узвозі передбачається реставрація фасадів будинків, крім того, замовник має намір перекласти частину бруківки й урегулювати транспортний рух.

    На Контрактовій площі також передбачено вирішення транспортного питання, зокрема обмеження потоку, а також будівництво ратуші й музейно-археологічного комплексу Гесте.

    Вартість будівництва музею становить 936,3 млн. гривень.

    На вулиці Сагайдачного заплановано облагородити фасади існуючих будинків і також урегулювати транспортне питання.

    Замовником цих проектів виступає Подільська райадміністрація.

    Як повідомляло агентство, у червні Київська міська державна адміністрація вирішила реставрувати Андріївський узвіз у Подільському районі.

    У вересні Київська міська державна адміністрація вирішила реконструювати Контрактову площу й вулицю Сагайдачного в Подільському районі до 2011 року.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.24 | Адвокат ...

      А що ви хтіли від зайди хрюківськеґо?

      Що б він вам ваш Київ беріг? Щя-ззз!!!
    • 2009.12.24 | странник

      Ни хрена ещё не принято.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.24 | странник

        Пока 3.14болы прячут свои головы в песок, будут дерибанить

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.25 | странник

          Новости с УП это нечто?! Если бы сам там не был поверил бы лапше

          Архітектурно-містобудівна рада схвалила і направила на подальше допрацювання  передпроектні пропозиції з реставрації, ремонту забудови, благоустрою території та реконструкції інженерних мереж Андріївського узвозу, Контрактової площі і вул. Сагайдачного, що у Подільському районі Києва.
          Відповідне рішення було прийняте на засіданні містобудівної ради у четвер.
          Замовником робіт виступила Подільська районна держадміністрація, а розробником проектів "УкрНДІпроектреставрація".
          За словами доповідача з цього питання архітектора Макаренка Петра, на Андріївському узвозі пропонуються відреставрувати існуючі будинки та замінити кругляки на вулиці, тим самим трохи піднявши рівень проїзної частини. Однак, пропонується лишити старі найбільш великі і цікаві камені біля стоку води. Андріївський спуск планують зробити повністю пішохідним, привести до ладу тротуари і сходи, а машини не пускати навіть на майданчик біля Андріївської церкви.  
          Весь Андрієвський узвіз запропонували оголосити пам'яткою історії, культури та містобудування.
          Пропонують зробити більш привабливими для туристів Замкову гору та гору Уздихальницю.
          Зокрема, пропонують створити невеликі павільйони з віртуальними чи візуальними Замками України (на замковій горі) та музеєм язичества або міфів Києва (на Уздихальниці) та оглядові майданчики, як на Володимирській гірці.
          На Контрактовій площі планують від реставрувати усіх існуючі будинки та пам'ятники, а також збудувати комплекс Гесте, Міську ратушу та Козацький магістрат. Передбачено, що будинок Гесте можна буде використовувати як торговий центр, або як приймальні київського голови для офіційних візитів.
          Під самою площею передбачено створити музей археології, оскільки там є знахідки поселення 9 століття. Пропонується збудувати кількаповерхову підземну будівлю зі скляним дахом, по якому могли б ходити пішоходи і мати можливість подивитися на пам'ятки 9 століття.
          Також в частині вільного простору під Контрактовою площею хочуть обладнати підземні паркінги.
          Архітектори пропонують закрити проїзд авто на Контрактову площу, пустивши транспорт по колу навкруг площі та закрити проїзд для автомобілів між будинком Гостинного двору і майданчиком, де нині знаходяться ларьки.
          Розробники пропонували також, як варіант, прорити 2 тунелі - від вул. Сагайдачного до Верхнього і Нижнього Валів - під площею для руху машин, але потім відмовилися від цієї ідеї.
          Також планується спорудити пам'ятник Петру Могилі та зробити художнє підсвічування всіх будинків.
          Концепцією також передбачена реконструкція будинків по вул. Сагайдачного до Поштової площі.
          По закінченні розгляду цих питань виконуючий обов'язки начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища КМДА Сергій Броневицький наголосив, що архітектори розглянули лише концепцію реконструкції, висловили пропозиції і зауваження.
          На початку наступного року планують провести громадські слухання на основі цих передпроектних пропозицій, а далі міська і районна ради зможуть розглядати витрати на реконструкцію.
          Фото "Української правди. Київ"

          http://kiev.pravda.com.ua/news/4b336e8226191/
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.25 | странник

            За неделю до начала официозного процесса дерибана

            Мы всё в очередной раз популярно объяснили... здесь:

            http://tvline.biz/ru/tv/?id=8571054&act=tvp&channel=tonis

            И после всех многолетних объяснений получаем подобный цирк???
            Ох зря они это всё затеяли.
            И зря на УП настолько слепоглухонемые журналисты. Или они правильно проплаченные??

            > Архітектурно-містобудівна рада схвалила і направила на подальше допрацювання  передпроектні пропозиції з реставрації, ремонту забудови, благоустрою території та реконструкції інженерних мереж Андріївського узвозу, Контрактової площі і вул. Сагайдачного, що у Подільському районі Києва.
            > Відповідне рішення було прийняте на засіданні містобудівної ради у четвер.
            > Замовником робіт виступила Подільська районна держадміністрація, а розробником проектів "УкрНДІпроектреставрація".
            > За словами доповідача з цього питання архітектора Макаренка Петра, на Андріївському узвозі пропонуються відреставрувати існуючі будинки та замінити кругляки на вулиці, тим самим трохи піднявши рівень проїзної частини. Однак, пропонується лишити старі найбільш великі і цікаві камені біля стоку води. Андріївський спуск планують зробити повністю пішохідним, привести до ладу тротуари і сходи, а машини не пускати навіть на майданчик біля Андріївської церкви.  
            > Весь Андрієвський узвіз запропонували оголосити пам'яткою історії, культури та містобудування.
            > Пропонують зробити більш привабливими для туристів Замкову гору та гору Уздихальницю.
            > Зокрема, пропонують створити невеликі павільйони з віртуальними чи візуальними Замками України (на замковій горі) та музеєм язичества або міфів Києва (на Уздихальниці) та оглядові майданчики, як на Володимирській гірці.
            > На Контрактовій площі планують від реставрувати усіх існуючі будинки та пам'ятники, а також збудувати комплекс Гесте, Міську ратушу та Козацький магістрат. Передбачено, що будинок Гесте можна буде використовувати як торговий центр, або як приймальні київського голови для офіційних візитів.
            > Під самою площею передбачено створити музей археології, оскільки там є знахідки поселення 9 століття. Пропонується збудувати кількаповерхову підземну будівлю зі скляним дахом, по якому могли б ходити пішоходи і мати можливість подивитися на пам'ятки 9 століття.
            > Також в частині вільного простору під Контрактовою площею хочуть обладнати підземні паркінги.
            > Архітектори пропонують закрити проїзд авто на Контрактову площу, пустивши транспорт по колу навкруг площі та закрити проїзд для автомобілів між будинком Гостинного двору і майданчиком, де нині знаходяться ларьки.
            > Розробники пропонували також, як варіант, прорити 2 тунелі - від вул. Сагайдачного до Верхнього і Нижнього Валів - під площею для руху машин, але потім відмовилися від цієї ідеї.
            > Також планується спорудити пам'ятник Петру Могилі та зробити художнє підсвічування всіх будинків.
            > Концепцією також передбачена реконструкція будинків по вул. Сагайдачного до Поштової площі.
            > По закінченні розгляду цих питань виконуючий обов'язки начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища КМДА Сергій Броневицький наголосив, що архітектори розглянули лише концепцію реконструкції, висловили пропозиції і зауваження.
            > На початку наступного року планують провести громадські слухання на основі цих передпроектних пропозицій, а далі міська і районна ради зможуть розглядати витрати на реконструкцію.
            > Фото "Української правди. Київ"
            >
            > http://kiev.pravda.com.ua/news/4b336e8226191/
  • 2009.12.26 | ziggy_freud

    ;-/ "облагорожываніє" у виконанні цих людей видається

    мені дуже сумнівною справою. Та хіба мені одному...

    як їм Андріївський і Сагайдачного видаються "неблагородними", цим "профі" треба повертатись назад в школу. Це майже єдині місця у Києві, де збереглась забудова у вигляді цілісного ансамбля. Не рахуючи радянських спальних районів, де ансамблі мають зовсім інший вигляд.

    спочатку роги пиляти цим нєвисокоблагородіямъ, і лише потім допускати до роботи в Києві.

    з позитивних прикладів реконструкції старих будинків на Подолі можу згадати хіба що початок Фрунзе. Але це, як не помиляюсь, був прожект US AID. Років 10 тому і без участі міської влади...
  • 2009.12.26 | Iryna_

    щодо облагороджування можна згадати жінку Лужкова

    якій Венеція не сподобалась бо там все старе
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.26 | ziggy_freud

      про Лужкова і його нижню половину детально тут (/)

      якщо після того, що пишуть про ситуацію у себе москвічі, комусь свербить, щоб у нас було "какъ в Масквє", я не візьмусь за психотерапію цієї особи. В текстовому режимі жителі м.Москва кажуть приблизно те саме, тільки додають нецензурну лайку.

      http://luzhkva.ru/topics/1/

      Крупнейший стройкомплекс страны, колоссальный размах. Лужковские мегапроекты: ХХС, ТТК, Москва-Сити, Царицыно... Десятки миллионов квадратных метров нового жилья и офисов. Сверхприбыли девелоперских компаний и связанных с ними чиновников. Стремительное обогащение "ближнего круга". Разрушенный исторический центр, сотни снесенных памятников архитектуры, варварская "реконструкция", триумф муляжей. Общественные движения за спасение остатков исторической Москвы, шум в прессе, красочные акции протеста. Молчание послушного архитектурного сообщества. Расцвет и закат "лужковского стиля". Оголтелая точечная застройка. Проект освоения промзон. Новая кризисная реальность. Расторжение инвестконтрактов. Субсидии девелоперам и конфликты мэрии с крупнейшими игроками стройкомплекса, первые банкротства. Общественные слушания по Генплану, равнодушие большинства москвичей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".