МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кляса! Мозаїка "Слава Україні" 85-го року в метро (л)

12/05/2009 | Sean
http://486.livejournal.com/39988.html Героям Слава!

Відповіді

 • 2009.12.05 | OLexandra

  Здорово

 • 2009.12.05 | rais

  Проте по всіх інших станціях, відкрито і відверто комуністичні г

  гасла, ленінські цитати, слава совьетам та інший комунобандитський арсенал пропаганди та впливу на підсвідомість...

  І на цей час та злочинна система змушує справжніх патріотів ще й досі викладати подібні мозаїки (звич. фігурально)

  Ось така кравчуківсько-ющинківська Свобода і Незалежність. Злочинна і безпокарана система досі при владі в Україні. Її треба засудити і знищити разом з її ідеологами, виконавцями та шанувальниками.
 • 2009.12.05 | Isoлято

  Взагалі-то там невелика неточність з датами...

  Станцію "Золоті Ворота" дійсно почали будувати в 85-му році, відкрили 30 грудня 89-го, але вихід на поверхню (над яким і розташований згаданий напис) добудовували ще майже півроку - весь цей час потрапити на станцію можна було лише через перехід з "червоної" лінїї.

  А в 90-му вже над Києвом підняли жовто-блакитний прапор...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.06 | Odesa

   Re: Взагалі-то там невелика неточність з датами...

   Всеодно - незле! Молодці!
   Знаю ще один направду фантастичний приклад. На височезній щоглі над якоюсь дачею недалеко від одної зі станцій Бугазу (здається, десь коло "Студентської") далекого 1975 року гордо майорів невеликий синьо-жовтий прапор. Я був шокований! Але він продовжував грати під приморськими вітрами і надалі, протягом цілого літа, поки я мотався на практику електричкою Одеса - Білгород-Дністровський. Багато років я не їздив за цим маршрутом. Аж от минулого літа знову довелося скористатися тою ж електричкою. Без особливої надії, але уважно я вдивлявся в довколішні пейзажі в пошуках знайомої щогли. І - о, диво!- виявив її на тому ж місці, і на ній - такий самий, як і за часів Брежнєва, невеличкий синьо-жовтий прапор.
   Хтось може таке пояснити?..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.10 | Мартинюк

    Ще один вражаючий випадок

    У Львові десь в середині 70 - я зайшов у академічну книгарню на Ринку і почав передивлятися підручник теоретичної фізики.
    Скажу чесно він привернув мою увагу не тільки тому що мене цікавила ця фізика , але й тому що підручник був написаний ... українською мовою.

    Коли я почав листати цю книжку раптом побачив у ньому вкладену листівку зроблену на так званій "синьці" ( був такий спосіб множення , переваджно технічної документації за радяських часів.).
    Коли я прочитав це , я просто остовпів - це була сатиричний "Лист нащадків запорізьких козаків Щербицькому". Перша реакція - якась провокація - мене зараз будуть "брати на гарячому". Однак нічого не помітивши навкруг, я все таки пішов до каси і з великим острахом купив ту книжку. Коли наступного дня я з другом прийшов ще раз в ту книгарню і ми перелистали весь стос цих книжок , то більше жодної листівки не знайшли.
    Найбільше вразило нас те що листівка була вкладена ще в друкарні - краї листівки були акуратно обрізані разом краєм сторінок.
    Еоли ми подивилися у вихідні дані то виявили таке - видавництво -Київ, друкарня ... Харків!

    Потім цей листок як реліквію , під великим секретом і обережністю, возили по всій Галичині і показували як доказ того, що Україна ще не вмерла, що ми не самі і що є патріоти, які наваюжуться щось робити для її визволення...
 • 2010.01.10 | Isoлято

  Сьогодні цілеспрямовано потрапив у той вестибюль...

  Робив пересадку на "Золотих Воротах" і спеціально піднявся подивитися.

  Там ситуяція така: під орнаментом по всьому периметру вестибюля (тобто по кільцю) тягнеться темно-коричнева смуга, і в тому місці, де згаданий напис - вона помітно ширша, наче спеціально, щоб звернути увагу, що "тута шось є". Букафкі проглядать невиразно, хоча б тому, шо давно не чищені (це технічно важко, треба дертися на 5-метрову висоту...). Але те, що серед невпорядкованої мозаїки там проступають якісь "штучні" структури - видно непогано.

  ...Десь у 99-му році в журналі New Scientist була стаття про те, шо залишиться від людства, якщо воно раптом зникне. Так от там було написано, що найстійкіші матеріали - це скло і кераміка, а найвитриваліші споруди - підземні (навіть у сейсмічно активних реґіонах). Тож місце для увіковічення України вибране вірно, та й засоби - теж.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.10 | Адвокат ...

   Re: Сьогодні цілеспрямовано потрапив у той вестибюль...

  • 2010.01.10 | rais

   Re: Сьогодні цілеспрямовано потрапив у той вестибюль...

   Ну і чія то мрія - залити саму ідею розбудови незалежної України склом та ще й зарити глибоко під землю? Може все ж таки вийти? З дією, опором, криком?

   Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.10 | Isoлято

    Ну і? Коли ВИ ОСОБИСТО ВИЙШЛИ? Невже тоді, в 90-му?

    А можна трохи докладніше? Де "вийшли", коли, з ким? Чи соромно зізнатися?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.10 | Мартинюк

     А він працює муедзином

     Інтернет-мечеті "Щоденний заСУД і поКАРАння". А духовним особам як відомо нічим конкретним займатися не можна.
     От зараз - засудив невідомих авторів напису і тих хто єретично звернули на нього увагу.

     До речі це може бути і клоунада в стилі "променів чучхе".Скажімо людина просто стібається зі всіх, хто має переконання, які він зневажає...
     В нас є декілька таких персонажів - одна з ознак - "ролеві", або запозичені у якихось інших персонажів ніки - напр. "патріот", "щирий", "свідомий", "бандера" . Останнє у нас не вітається тому на Майдані таких нема. Але на інших форумах - їх хоч греблю гати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.10 | rais

      Re: А він працює муедзином

      Стиль флюду штатний. Це Майдан після "чаювання" так оновився? Нема Гайди до Байди, нема Татарчука, нема См... і багатьох. Можна до незручних дописувачів застосувати не лише клеймо зрадник, хворий, голубий... Щодо переконань. Наслідком помсти за голову "крикливого" товариша був кучмогейт. Так Геть кучму це куди? На Канари? На Майорку?
      До Киів Стару? Не розуміння стратегічних цілей, недооцінення ресурсу п'ятої колони у вигляді старців комі приводить до недолугих тактичних дій. Гнать одного Кучму і при цьому залишити при владі всю комунобанду то дійсно ваші переконання? А може заклики, подібні нашим, стосовно системних змін, люстрації, логічного покарання злочинців - то такі унікальні і не зрозумілі нікому переконання?
      Тішитися самим процесом та спостереженням? Реальні дії не для вас?
      Чі ви дійсно вважаєте що акції масового заклику по всіх ЗМІ щодо заСУДУ комунобандитів, люстрації не ефективні? Масові і щоденні.
      Для цього у Президента було все з 2004 року, крім характеру та волі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.10 | Мартинюк

       Ніде у світі виконавча влада не виконує судові функції

       Лише у відсталих тоталітарних режимах - зокрема в комуністичних.

       Легальних методів впливу на суд у Ющенка не було. А кримінально нелегальними він урочисто пообіцяв народу ніколи не користуватися.

       На жаль комуністично-комсомольські на 60% і стукацькі на 30% народні депутати швидко обєдналися навколо Тимошенко і Януковича і ефективно зсаботували всі ініціативи Ющенка у плані реформи судочинства.

       Кілька раз намагався зібрати підписи нардепів на скасування політреформи та інші заходи - вони відмовлялися - особливо в цьому мені запамяталися "типу ющенківці" Ключковський і Костенко.
      • 2010.01.10 | Isoлято

       Оце один rais® лишився, нісьот нам тута свєт правди..

       rais пише:
       > Наслідком помсти за голову "крикливого" товариша був кучмогейт. Так Геть кучму це куди? На Канари? На Майорку?
       А дядечко у нас де? На Мальдівах? Чи, мо'... страшна падумаць... на Гаваях?

       > Не розуміння стратегічних цілей, недооцінення ресурсу п'ятої колони у вигляді старців комі приводить до недолугих тактичних дій.
       Ну то поясніть, якими мусять бути ДІЇ. Не ЗАКЛИКИ, що Ви їх тут так щедро розсипаєте, а ДІЇ!

       > Гнать одного Кучму і при цьому залишити при владі всю комунобанду то дійсно ваші переконання?
       Дядечко знов увімкнув свої тіліпатичні здібності?

       > А може заклики, подібні нашим, стосовно системних змін, люстрації, логічного покарання злочинців - то такі унікальні і не зрозумілі нікому переконання?
       Нє, я шота ніпанімаю... Хочете сказати, що Ви тут перший, єдиний і неповторний підняли тему люстрації, а Вас за це відразу заклювали? Насмішили...

       > Тішитися самим процесом та спостереженням? Реальні дії не для вас?
       Та чого ж... Покажіть приклад - і людзі к вам пацянуццо!

       > Чі ви дійсно вважаєте що акції масового заклику по всіх ЗМІ щодо заСУДУ комунобандитів, люстрації не ефективні? Масові і щоденні.
       У Вас вони є, ті "всі ЗМІ"? Поділитеся з нами, бідненькими?

       > Для цього у Президента було все з 2004 року, крім характеру та волі.
       Для чого? Для "крику"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.10 | rais

        Зайдіть до Меморіалу жертвам голодомору і почуйте той крик

        Але до цього так само як і ви від РНБО, КМ до Президента були відповідні службові, пропозиції та заклики щодо повернення інформаційного простору Україні, як стратегічного ресурсу держави... Пропозиції щодо створення НБР... Недолугість дівчаток (а обирали між іншим Президента). Виявилося дівчісько, нову вишиванку все намагається надіти на брудне тіло 18 років. Ось і наслідки, бідненькі ви наші. Дайте нам ЗМІ, поверніть б.л. Смород і толерантні соплі на ліктях. Цирк з рулеткою влаштували - вибори Президента. Чекають коли бандит де-факто стане президентом де-юре. Дітячі запитання задють - що нам робити, що будувати, де хто був у 91, 41, 37, 17... Покажіть нам дядечку як страрі граблі з під ніг прибрати. Бо ми не "местниє",
        ми про Мельнікова, Бандеру, Стуса, Гонгадзе... можемо лиші пісні складати, та вшановувати пам'ять покірно загиблих.

        Українці мають природне право повстати проти злиднів і гноблення.


        Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.10 | Isoлято

         Дядечку, що Ви там кричите з Гаваїв?

         Який "Меморіал жертвам голодомору"? Чи не той, що збудували в "квітучій Україні 80-х"?

         Від Вашого лементу вже вуха закладає. Може, хоч грошей підкинете? Чи все-таки візьмете до рук шось вогнепальне і нарешті почнете винищувати "комунобандитів"?
 • 2010.01.10 | один_козак

  О, клас!

  Автор там взагалі цікавий.
  А цей напис... Небезпечно з такими гаслами було ще ж років 5...
 • 2010.01.11 | один_козак

  А чули, що за дизайн ст. "Золоті ворота"була боротьба з Москвою?

  Читав я вж девненько. Чи не у "Вечірньому Києві".
  Нам були розробили для "Золотих воріт" банальний савєцький дизайн. Як для рядової якоїсь станції умікрорайонах. Але через якісь там зусилля було здобуто рішення, втілення якого ми бачимо й тепер.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.12 | Isoлято

   В іншому натомість програли...

   Коли проектувалися станції метрополітену в різних містах, вказівак була чітка: в Маасквє довжина платформи - з розрахунку на 8 ваґонів (при Хрущові почали будувати "ззапасам" - на 9), в Лінінґрадє - на 6, в усіх інших містах - "ніболєє піці". От і мучимось тепер в Києві з 5-ваґонними потягами...

   А в Варшаві з початку будували з розрахунком на 6.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua