МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

12/11/2009 | БС
Чому я голосую за Ющенка
Олег Чорногуз
http://ukrslovo.com.ua/work/archive/2009/48/04-1.html

Мене запитують: чому я голосую за Ющенка? Я відповідаю: я голосую за Ющенка, бо не хочу повторення 1654 року, коли за моєю спиною мою Україну вперше роз’єднали «брати» на Лівобережну і Правобережну, згодом убили Виговського, породили Руїну, кривавим цвинтарем став Батурин, відбулася Полтавська битва і вкрали моє ім’я, Запорожець опинився за Дунаєм, без’язикого закували в кріпацтво, Валуєв залишив народ без мови, нас продавали як собак, а під Крутами обсипався цвіт моєї молоді, Хрещатиком пройшов кований чобіт Муравйова, «брати» викарбували на сторінках історії криваві роки — 33-й, 37-й і чужі дядьки, а точніше — два світових диктатори, організували чужу війну (1941–1945 років) для мого народу.

- А ще я голосую за Ющенка, бо твердо знаю, що такий Президент ніколи і нікому не продасть Україну і український народ!

- Я голосую за Ющенка, бо певний: тільки при Ющенкові знатиму, що мене більше ніякий окупант не поставить на коліна і я не буду рабом окупанта чи колонізатора.

- Я голосую за Ющенка, бо за п’ять років його каденції переконався, що в Україні є український Президент і вороги зовнішні й внутрішні піднялися на активну боротьбу з ним — символом Української Незалежности!

- Я голосую за Ющенка, бо тільки за українського Президента я буду спокійний за своїх дітей і онуків.

- Я голосую за Ющенка, бо тільки при Ющенкові я знатиму, що більше ніколи не буде штучного Голодомору в одній із найбільших житниць Європи і світу — Україні!

- Я голосую за Ющенка, бо тепер я знатиму, що мою українську інтелігенцію вже не поставлять до стінки лише за те, що вона за духом українська.

- Я голосую за Ющенка, бо я тепер також твердо знаю, що й українських священиків не розпинатимуть на хрестах і не четвертуватимуть на колесах млинів чи пароплавів.

- Я голосую за Ющенка, бо я переконаний, що тільки при Ющенкові українських синів і дочок не топитимуть у баржах північних морів лише тому, що вони українці!

- Я голосую за Ющенка, бо я певний, що тільки при Ющенкові не добиватимуть на честь Великого Жовтня українців пляшками з-під шампанського, взявши стаханівське соцзобов’язання зберегти набої для зміцнення «родіни».

- Я голосую за Ющенка, бо тільки при Ющенкові державна українська мова пануватиме в Україні, а не в «Архіпелагах ҐУЛАҐах» поміж українських політв’язнів — борців за Незалежність України!

- Я голосую за Ющенка, бо знаю, що тільки при такому Президентові українці не становитимуть більшости поміж політичних в’язнів на Колимі і в Сандармосі.

- Я голосую за Ющенка, бо певний, що тільки при Ющенкові народжуватимуться українські діти і їхні матері матимуть матеріальну підтримку.

- Я голосую за Ющенка, бо переконаний, що тільки при Ющенкові не вбиватимуть і не відрізатимуть голови українським журналістам і не закопуватимуть у землю безголові тіла!

- Я голосую за Ющенка, бо маю глибокі переконання, що тільки при Ющенкові не буде таких страшних убивств видатних людей України, смерті яких потім списуватимуться на самогубства чи на дорожні транспортні пригоди.

- Я голосую за Ющенка, бо свято вірю, що він не допустить, щоб черговий окупант панував на наших вулицях і майданах та без суду й слідства розстрілював українських учнів та студентів тільки за те, що вони одягли вишиванки чи їхні батьки послали їх навчатися в українські школи чи ліцеї.

- Я голосую за Ющенка, бо свято вірю, що тільки за Ющенка українці матимуть право молитися і розмовляти рідною мовою.

- Я голосую за Ющенка, бо переконаний, що тільки за Ющенка «п’ята колона» — вчорашні колоністи і окупанти — не зможе спровокувати українців йти й цього разу брат на брата.

- Я голосую за Ющенка, бо знаю, що лише Ющенко не дозволить північним «миротворцям» кинути на нашу територію свої війська, щоб вони тут навели «порядок» з прицілом, щоб наші споконвічні землі приєднати «добровільно» до своїх безмежних територій.

- Я голосую за Ющенка, бо маю тверде переконання, що тільки за Ющенка ми вивчатимемо свою українську історію, а не «Краткий курс» її, написаний у Кремлі з двома спогадами про двох гетьманів: про одного —«гарного», а про другого — «поганого».

- Я голосую за Ющенка, бо тільки за Ющенка нам не буде соромно перед Європою і Світом за свого Президента — не вбивці, не диктатора і не неука.

- Я голосую за Ющенка, бо твердо знаю, що тільки за Ющенка воскреснуть безсмертні імена славних синів і дочок України — борців за її волю, за її Незалежність і кожен із них буде поіменно названий на сторінках наших шкільних підручників з історії.

- Я голосую за Ющенка! Отже, я голосую за вільну і незалежну Україну!!! Ти голосуєш за когось іншого — ти голосуєш проти України!!! Ти голосуєш за окупацію і рабство! Тому, Українцю, визначайся: ти за Свободу чи ти за рабство? Третього сьогодні нам не дано. Завтра може настати або 1654 рік, або 1918-й. Перш ніж вкидати бюлетень — добре подумай. Ти — за рідний дім чи за чужого господаря в твоєму домі?!

- Я голосую за Ющенка, бо тільки за Ющенка я можу дозволити собі написати те, про що я думаю. Те й пишу і не намагаюся сховатися зі своїми роздумами і міркуваннями під псевдонімом…

Що й підтверджую —

Олег ЧОРНОГУЗ

"Українське слово" № 48 2–8 грудня 2009 року

Відповіді

 • 2009.12.11 | zmej_gorynych

  Багато пафосного і просто надуманого.

  Наприклад, ну як ото має корелюватись з різноманітними ющенками, чи якими завгодно януковичами можливість поставити мене на коліна? До чого тут ющенки? Якщо я сам не захочу на них встати, то жодні глущенки/іванови мені в цьому ані посприяють, ані завадять.
  І таких пасажів в статті море.
  По суті сей панегірик нічим не відрізняється від замполітовського брєжнєвського стилю:

  Как на нашем на заборє
  Воробєй є.ьот грача -
  В етом лічная заслуга
  Лєоніда Ільїча!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.11 | yes

   Там все правильно. Re: Багато пафосного і просто надуманого.

   zmej_gorynych пише:
   > Наприклад, ну як ото має корелюватись з різноманітними ющенками, чи якими завгодно януковичами можливість поставити мене на коліна? До чого тут ющенки? Якщо я сам не захочу на них встати, то жодні глущенки/іванови мені в цьому ані посприяють, ані завадять.

   Ви себе ставите вище системи. Ну, проходили це вже в Україні, а Ви нічого з того не засвоїли. Таких, які думали, як Ви, вже давно не має в живих. А їхніх дітей, дружин, батьків ставили на коліна. За тими старими батьками, жінками та дітьми суть український народ. Не Ви, а вони є український народ. Вас, таки, вб'ють у першу чергу, а їм прийдеться жити у рабстві.

   Тому за Ющенка - це за систему, яка захистить Україну і український народ.

   Цілий ряд досвідчених, розумних та відомих людей останнім часом перелічують досягнення Ющенка і це не для того, щоб возвеличити Ющенка, а тільки тому, що Ющенко на своєму місці робить саме те, що би вони робили, коли б їх доля поставила на його нинішнє.

   Людину на вищі щаблі суспільства рухає розум. Розум - є знаряддям праці. Народне прислів'я каже "нєт ума - счітай калєка"


   > І таких пасажів в статті море.
   > По суті сей панегірик нічим не відрізняється від замполітовського брєжнєвського стилю:
   >
   > Как на нашем на заборє
   > Воробєй є.ьот грача -
   > В етом лічная заслуга
   > Лєоніда Ільїча!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.11 | zmej_gorynych

    мало там правильного. А форма - і взагалі неправильна.

    Все на доброго царя сподіваєтесь? - Бог в поміч.
    Ну і для таких, як я, лозунг "Воля, або смерть!" - не порожні слова.
    А Ви проповідуєте тут якусь рабсько-перестраховочну психологію "не займай, бо вб"ють"

    І я таки вважаю себе часткою Народу. Часткою досить таки правого нахилу, ага. Але й такі потрібні, нє? Хто ж буде вам планку задавати? :sol:. Ну і не обов"язково ж сповідувати "обережну хитрожопість", щоби вважатися народом, чи не так? ;-)


    yes пише:
    > zmej_gorynych пише:
    > > Наприклад, ну як ото має корелюватись з різноманітними ющенками, чи якими завгодно януковичами можливість поставити мене на коліна? До чого тут ющенки? Якщо я сам не захочу на них встати, то жодні глущенки/іванови мені в цьому ані посприяють, ані завадять.
    >
    > Ви себе ставите вище системи. Ну, проходили це вже в Україні, а Ви нічого з того не засвоїли. Таких, які думали, як Ви, вже давно не має в живих. А їхніх дітей, дружин, батьків ставили на коліна. За тими старими батьками, жінками та дітьми суть український народ. Не Ви, а вони є український народ. Вас, таки, вб'ють у першу чергу, а їм прийдеться жити у рабстві.
    >
    > Тому за Ющенка - це за систему, яка захистить Україну і український народ.
    >
    > Цілий ряд досвідчених, розумних та відомих людей останнім часом перелічують досягнення Ющенка і це не для того, щоб возвеличити Ющенка, а тільки тому, що Ющенко на своєму місці робить саме те, що би вони робили, коли б їх доля поставила на його нинішнє.
    >
    > Людину на вищі щаблі суспільства рухає розум. Розум - є знаряддям праці. Народне прислів'я каже "нєт ума - счітай калєка"
    >
    >
    > > І таких пасажів в статті море.
    > > По суті сей панегірик нічим не відрізняється від замполітовського брєжнєвського стилю:
    > >
    > > Как на нашем на заборє
    > > Воробєй є.ьот грача -
    > > В етом лічная заслуга
    > > Лєоніда Ільїча!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.11 | zmej_gorynych

     Але як би там не було...

     Але як би там не було, завважте, я ніде не кажу, що в першому турі не голосуватиму за Юща. Ситуація настільки "собача", що таки доводиться йти на певний компроміс зі своєю совістю. І ще й всю родину вести віддавати свій голос за Ющенка.
     І зовсім не тому, що він уособлення самих чеснот. Так що любому випадку хай не тішить своє самолюбство, що весь народ його сильно любить. Але геть-то він мене послухає, ага. Аж бігом! Як і до цього слухав :sol:
    • 2009.12.11 | yes

     Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

     Спочатку агітуйте, щоб він був обраний, а як буде обраним, то і всі свої претензії можете висловлювати.

     zmej_gorynych пише:
     > Все на доброго царя сподіваєтесь? - Бог в поміч.
     Я давно покладаюся на себе, але дуже добре розрізняю, у яких умовах я борюся за виживання, а у яких умовах я здатен всесторонньо розвиватися. Так от, тільки Ющенко сьогодні діє, як лідер народу, а всі просто сміття. Біологічна суть нації проявляється тут, як у дикій природі - двох лідерів не може бути. Є один і абсолютний.

     > Ну і для таких, як я, лозунг "Воля, або смерть!" - не порожні слова.
     > А Ви проповідуєте тут якусь рабсько-перестраховочну психологію "не займай, бо вб"ють"
     >
     Ну це не про мене і не про Ющенка. Це про Тимошенко, Литвина, Януковича Яцнюка - це вони вже встигли підставити Путіну задницю. це вони виступили проти чи сховалися у кущі, коли Ющенко підтримав Грузію.

     > І я таки вважаю себе часткою Народу. Часткою досить таки правого нахилу, ага. Але й такі потрібні, нє? Хто ж буде вам планку задавати?
     Ну, не Ви будете планку задавати, це точно. Такі, як Ви, як показує історія, нариваються на кулю у першу хвилину війни. Бо Ваш план оборони зводиться, щоб окопатися і відстрілюватися з канави за селом доки набої не закінчаться. :) (герої нам, звичайно, потрібні, для букварів та читанок). Ющенко і я за систему оборони України та українського народу. За Україну у НАТО, за доступ та інтеграцію у модерні і високотехнологічні оборонні системи.

     Потрібно реально дивитися на речі: у сучасному глобалізованому світі творити холодноярівські та гуляйполівські республіки є тупо. Та це вже й українська історія доказала.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.11 | Graymur

      Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

      > Спочатку агітуйте, щоб він був обраний, а як буде обраним, то і всі свої претензії можете висловлювати.

      Что это за дивная логика такая?
     • 2009.12.12 | zmej_gorynych

      Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

      yes пише:
      > Спочатку агітуйте, щоб він був обраний, а як буде обраним, то і всі свої претензії можете висловлювати.

      Я й агітую. Але знаходжу інші, кардинально більш реальні аргументи, а не тупі-бездарні-камсамольські "лік_важдя-камсамол-партія-вєсна".
      Ви ще про біг-морди Ющові скажіть що-небудь. Добра тема. Якраз щодо лідерства і виконання обіцянок, ага :sol:
      І Євро-2012 виходить він, сцуко, в Україну приніс (хоча ще далеко не відомо що з цим Євро буде), і мільйони робочих місць створив.. І інвестиційний клімат, втявляється, створив - куди тобі Кіпр/Кайманові Острови! А! І навіть створення "єдиного вікна для реєстрації підприємця" порівняв з титанічним особистим трудом на рівні Геракла!
      Нє, це п..ц! Брехня нічим не менша, ніж в інших "грибів КАНДЄДАта"!

      > zmej_gorynych пише:
      > > Все на доброго царя сподіваєтесь? - Бог в поміч.
      > Я давно покладаюся на себе, але дуже добре розрізняю, у яких умовах я борюся за виживання, а у яких умовах я здатен всесторонньо розвиватися. Так от, тільки Ющенко сьогодні діє, як лідер народу, а всі просто сміття. Біологічна суть нації проявляється тут, як у дикій природі - двох лідерів не може бути. Є один і абсолютний.
      >

      Лідер народу? Та схаменіться! Те, що він не мочиться мимо унітазу, не матюкається в людних місцях, чистить зуби щоранку і не б"є дружину з дітьми коли вип"є - це вже Лідер Народу????
      Останні його (і зовсім не лише його) "лідерські" кроки свідчать лише про те, що почалася передвиборча кампанія. І ніщо інше. Крапка.
      Що йому заважало бути лідером всі 5 років каденції? Я скажу. Основна - він нічого кардинально міняти не збирався. Йому й так було добре. Друга причина - бо боявся, що не буде чим виділитися перед наступними виборами. А так - повна сірість та убогість на протязі 4,5 років + два з половиною звичайні чоловічі поступки в останні півроку перед виборами і лохторат запам"ятає лише їх.
      Тобто, 2-3 Поступки - це ще далеко не лідерство. У Вас планка, видно, нижче плінтуса опущена, раз Вам звичайні собі чоловічі поступки видаються чеснотами якого-небудь канонізованого святого :(. Я розумію, що якість нинішньої політбляеліти, звичайно, не дозволяє сподіватися на подібні усталені риси. Але це, знову ж кажу, зовсім не причина самому підстроюватися під тих моральних виродків.

      > > Ну і для таких, як я, лозунг "Воля, або смерть!" - не порожні слова.
      > > А Ви проповідуєте тут якусь рабсько-перестраховочну психологію "не займай, бо вб"ють"
      > >
      > Ну це не про мене і не про Ющенка. Це про Тимошенко, Литвина, Януковича Яцнюка - це вони вже встигли підставити Путіну задницю. це вони виступили проти чи сховалися у кущі, коли Ющенко підтримав Грузію.
      >

      А це тут до чого? На городі бузина, ага.

      > > І я таки вважаю себе часткою Народу. Часткою досить таки правого нахилу, ага. Але й такі потрібні, нє? Хто ж буде вам планку задавати?
      > Ну, не Ви будете планку задавати, це точно. Такі, як Ви, як показує історія, нариваються на кулю у першу хвилину війни. Бо Ваш план оборони зводиться, щоб окопатися і відстрілюватися з канави за селом доки набої не закінчаться. :) (герої нам, звичайно, потрібні, для букварів та читанок).

      Якась повна хуйня, вибачте :sol:
      Перечитайте ще раз, що це Ви тут нагородили :). Згоден вважати, що її не було.

      > Ющенко і я за систему оборони України та українського народу. За Україну у НАТО, за доступ та інтеграцію у модерні і високотехнологічні оборонні системи.
      >

      "Ви проти голодних дітей Німеччини?" /(С) Вязємская/ ;-)

      > Потрібно реально дивитися на речі: у сучасному глобалізованому світі творити холодноярівські та гуляйполівські республіки є тупо. Та це вже й українська історія доказала.

      Самі собі придумали паперового лева, і самі ж його злякалися.
      Ви бачите лише те, що самі собі автонавіюванням внесли у [під]свідомість. Бог в поміч.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.12 | yes

       Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

       zmej_gorynych пише:

       > Я й агітую. Але знаходжу інші, кардинально більш реальні аргументи, а не тупі-бездарні-камсамольські "лік_важдя-камсамол-партія-вєсна".

       Прочитав я тії аргументи. У Чорногуза вони є - у Вас не має. Але у цьому й різниця, що Чорногуз видатний український письменник, а Ви - так собі, пісатель на форумах.

       Гадаю, що Вас цим не образив.

       P.S.
       Читали що-небудь? У колі моїх знайомих Чорногуз цитувався, як декого Ільф і Петров.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.12 | Graymur

        Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

        > Прочитав я тії аргументи. У Чорногуза вони є - у Вас не має

        А вы можете его аргументы тезисно воспроизвести, в сжатом виде?
       • 2009.12.12 | OlalaZhm

        А в моїх колах його не цитують

        yes пише:
        >
        > P.S.
        > Читали що-небудь? У колі моїх знайомих Чорногуз цитувався, як декого Ільф і Петров.

        А в моїх колах його вважають брєжнєвським підгавкувачем. Ще з брєдневських часів і часів його папах.
        І не ображайте змєя гарінича. Не виключаю, що він значно розумніший за Чоргогуза
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.12 | yes

         Українець любить український гумор, єврей -єврейський, татарин-т

         На таких тримаються ті капельки справжнього українського гумору.

         Той український гумор вмирав всі сімдесять років, разом із українським народом від розкоркулювань, від голодоморів, від розстрілів, від таборів.

         Натомість мали і ще маємо юмор кремльовський.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.12 | OlalaZhm

          Re: Українець любить український гумор, єврей -єврейський, татарин-т

          у Чорногуза гумор соціалістично-шароварний. Такий собі компот з жартів часів запізднілого соціялізму впереміжку з гостротами п"яничок за пляшкою сивухи у занепадаючому шинку
        • 2009.12.12 | zmej_gorynych

         Re: А в моїх колах його не цитують

         OlalaZhm пише:
         > yes пише:
         > >
         > > P.S.
         > > Читали що-небудь? У колі моїх знайомих Чорногуз цитувався, як декого Ільф і Петров.
         >
         > А в моїх колах його вважають брєжнєвським підгавкувачем. Ще з брєдневських часів і часів його папах.
         > І не ображайте змєя гарінича. Не виключаю, що він значно розумніший за Чоргогуза
         Дякую на добрім слові, проте не рахую себе розумнішим за нікого іншого. Радше за людину, котра у специфічних сферах має трохи більший досвід. Як, до речі, і будь-хто з нас.
       • 2009.12.12 | zmej_gorynych

        Re: За козацьким звичаєм болотом кидали у вже обраного отамана

        yes пише:
        > zmej_gorynych пише:
        >
        > > Я й агітую. Але знаходжу інші, кардинально більш реальні аргументи, а не тупі-бездарні-камсамольські "лік_важдя-камсамол-партія-вєсна".
        >
        > Прочитав я тії аргументи. У Чорногуза вони є - у Вас не має. Але у цьому й різниця, що Чорногуз видатний український письменник, а Ви - так собі, пісатель на форумах.
        >
        > Гадаю, що Вас цим не образив.
        >
        > P.S.
        > Читали що-небудь? У колі моїх знайомих Чорногуз цитувався, як декого Ільф і Петров.
        Ні, звичайно не образили. Мене неможливо образити вже років 12 як.
        Навпаки, Ви мене потішили. Виявляється я не буваю в компаніях, в котрих цитують комсомольські откровення Чорногуза. І мені це імпонує.
      • 2009.12.12 | Мартинюк

       Електоральна шизофренія - голосувати за і агітувати проти

       Отак робить більшість "першотурників", які кажуть (тихо і крізь зуби) що голосуватимуть за Ющенка, але агітують ( гучно і навіть істерично) проти нього.

       Хочете сподобатися Тимошенківським та Януковичівським піарникам? Чи просто крутим пацанам і тьолкам з комітетів комсомолу, які поміняли свої квитки на безповоротні кредити Ощадбанку у 1990-1992 роках і здопомогою мілції та КДБ, яка мочила їх конкурентів, стали сьогодні бізнесюками і нардепами?
       Виправдовуєтеся перед ними за те, що не хочете голосувати за їх кандидатів? Вам соромно за те що Ви не повністю поділяєте їхньої ненависті до "класового ворога" Ющенка?
 • 2009.12.11 | Graymur

  Ти голосуєш за когось іншого — ти голосуєш проти України!!!

  "Вы же не хотите сказать, что вы против детей".

  Смешной текст.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.11 | zmej_gorynych

   Re: Ти голосуєш за когось іншого — ти голосуєш проти України!!!

   Graymur пише:
   > "Вы же не хотите сказать, что вы против детей".
   >
   > Смешной текст.

   та отож! Власне, смішний!
   Ну чисто, курва, Будда, Ісус та Пророк Мухамед зійшлися в одній персоні.
   Прямо хочеться, як підрубаному, на коліна впасти.
  • 2009.12.11 | 123

   агітпропус не вульгаріус, а галіміус навіть

  • 2009.12.11 | DADDY

   Саме так і є: голсуєш не за Ющенко-голосуєш проти України

   Не тому що решта кандидатів погані чи хороші, агенти Луб"янки чи агенти Моссаду.
   Просто тому що вони не є про-Українські.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.11 | Graymur

    Чушь.

    Точка.
   • 2009.12.11 | saha

    Якраз тому

    тому що решта кандидатів погані.

    Я взагалі скоріш за все навіть поїду проголосую за Ющенка в першому турі тому що
    Я ХОЧУ ЩЕ 5 РОКІВ ТАКОГО ЖИТТЯ.
    Ці 5 років були на багато кращі за попередні 5 особісто для мене та сімї.
    І не тому, що хтось це зробив.
    А тому що не мішали.
    І мабуть не потрібно нічого змінювати.
    Як почитаєш які закони подають інші політ сили(чого вартий тільки закон про примусовий викуп майна).
    То просто стає моторошно наскільки все хитко.
 • 2009.12.11 | Арій.

  Олег Чорногуз - наївний романтик.

  "

  - А ще я голосую за Ющенка, бо твердо знаю, що такий Президент ніколи і нікому не продасть Україну і український народ!".

  Не продасть - віддасть за просто так.

  "- Я голосую за Ющенка, бо певний: тільки при Ющенкові знатиму, що мене більше ніякий окупант не поставить на коліна і я не буду рабом окупанта чи колонізатора.".

  Тому-то за Ющенка була скорочена армія?

  "- Я голосую за Ющенка, бо тільки при Ющенкові я знатиму, що більше ніколи не буде штучного Голодомору в одній із найбільших житниць Європи і світу — Україні!".

  Так і при Кучмі Голодомору не було.

  "- Я голосую за Ющенка, бо тепер я знатиму, що мою українську інтелігенцію вже не поставлять до стінки лише за те, що вона за духом українська."

  Так і при Кравчуку не ставили.

  "- Я голосую за Ющенка, бо я переконаний, що тільки при Ющенкові українських синів і дочок не топитимуть у баржах північних морів лише тому, що вони українці!".

  А за Тигипка чи Ратушняка будуть?


  "- Я голосую за Ющенка, бо тільки при Ющенкові державна українська мова пануватиме в Україні, а не в «Архіпелагах ҐУЛАҐах» поміж українських політв’язнів — борців за Незалежність України!".

  Якою мовою спілкуються діти Ющенка - Андрюша і Віталіна?


  "- Я голосую за Ющенка, бо певний, що тільки при Ющенкові народжуватимуться українські діти і їхні матері матимуть матеріальну підтримку."

  А ще більше - неукраїнських - мігранти заселяють Україну.


  "- Я голосую за Ющенка, бо маю глибокі переконання, що тільки при Ющенкові не буде таких страшних убивств видатних людей України, смерті яких потім списуватимуться на самогубства чи на дорожні транспортні пригоди.".

  Кілери оголосять страйк?

  "- Я голосую за Ющенка, бо свято вірю, що тільки за Ющенка українці матимуть право молитися і розмовляти рідною мовою."

  "Тільки" за Ющенка? А якщо Тягнибок переможе (до речі це більш вірогідно) - то що - не мона буде українською розмовляти? Капєц.

  "- Я голосую за Ющенка, бо переконаний, що тільки за Ющенка «п’ята колона» — вчорашні колоністи і окупанти — не зможе спровокувати українців йти й цього разу брат на брата."

  Тому то він не посадив руками правоохоронної системи ні одного з сепаратистів, а навпаки - нагороджував декого з них?

  "- Я голосую за Ющенка, бо знаю, що лише Ющенко не дозволить північним «миротворцям» кинути на нашу територію свої війська, щоб вони тут навели «порядок» з прицілом, щоб наші споконвічні землі приєднати «добровільно» до своїх безмежних територій."

  А хто їм завадить?
  Армія, яка стала недієздатною САМЕ за Ющенка?  "- Я голосую за Ющенка, бо твердо знаю, що тільки за Ющенка воскреснуть безсмертні імена славних синів і дочок України — борців за її волю, за її Незалежність і кожен із них буде поіменно названий на сторінках наших шкільних підручників з історії."

  Тому-то він за 5 років так і не надав звання Героя Степану Бандері?

  "- Я голосую за Ющенка, бо тільки за Ющенка я можу дозволити собі написати те, про що я думаю. Те й пишу і не намагаюся сховатися зі своїми роздумами і міркуваннями під псевдонімом…".

  Я й за Кучми писав. Та й більшість інших людей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.12.11 | Убітий Єнот

  Він не Черногуз

  Він дятєл
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.12 | selu

   Це ви з власного досвіду чи гіпотетично?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.12 | Убітий Єнот

    Re: Це ви з власного досвіду чи гіпотетично?

    Це випливає з тексту, отже не гіпотетично.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.12 | БС

     Re: "Пся крев" - це діагноз

     >> Багато пафосного і просто надуманого
     >> мало там правильного. А форма - і взагалі неправильна
     >> По суті сей панегірик нічим не відрізняється від замполітовського брєжнєвського стилю
     >> Що йому заважало бути лідером всі 5 років каденції? ...повна сірість та убогість на протязі 4,5 років ... планка, видно, нижче плінтуса ... Якась повна хуйня, вибачте ... придумали паперового лева
     >> Смешной текст
     >> агітпропус не вульгаріус, а галіміус навіть
     >> Чушь
     >> Він дятєл


     --- Скільки таких перлів понарозсипано і на цьому форумі, і на всьому медіа просторі (чого варта лиш одна така клоака як форум "української правди")! А агітпропом можна обізвати і "Кобзар" Тараса Шевченка:

     "Кохайтеся, чорнобриві,
     Та не з москалями,
     Бо москалі — чужі люде,
     Роблять лихо з вами."
     http://poetry.uazone.net/kobzar/kateryna.html

     "Схаменіться! будьте люди,
     Бо лихо вам буде. "
     http://poetry.uazone.net/kobzar/i_mertvym_i_zhyvym.html

     "Погибнеш, згинеш, Україно,
     Не стане знаку на землі.
     А ти пишалася колись
     В добрі і розкоші!"
     http://poetry.uazone.net/kobzar/osiji.html

     Щодо вульгарності, то "чья би карова мичала!" (див. цитати вище). Як і перекладання з хворої голови на здорову в тексті від 11-12-2009 15:54 (Арій) Звичайно, стаття відомого письменника Олега Чорногуза - це не вишукана брехня Юлії Тимошенко та її заробітчан. Його текст, можливо, й прямолінійний, але не банальний, бо його істини, на жаль, нині не розуміє зомбована Воною більшість населення України. І Віктор Ющенко насправді є єдиним з 18 кандидатів, для якого поняття "національні інтереси" не є порожнім звуком, на відміну від купи технологічних (чи "технічних") Костенків, Гриценків, Тягнибоків та проФФесорів з аферистками типу Марії Деві Христос, що до того ж міцно сидять на гачку "стратегічного партнера" (див. вже згадувану статтю на http://umoloda.kiev.ua/number/1553/200/54693/).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.12 | Graymur

      Re: "Пся крев" - це діагноз

      БС пише:
      > Його текст, можливо, й прямолінійний, але не банальний, бо його істини, на жаль, нині не розуміє зомбована Воною більшість населення України.

      Это вы до сих пор зомбированы мантрами про москалей, которые запретят вкраиньську мову и потопят сынов та доньок на баржах в Баренцевом море и только Виктор Ющенко способен предотвратить захват неньки восточными ордами в телогрейках с балалайками (о том, до какого состояния за его каденцию докатилась украинская армия, товарищ ТрясоЧорногуз предложил не вспоминать). Впрочем, такие как вы - нужны, ибо как же будут интернеты без таких клоунов.

      Ну и кстати, передайте пану Чорногузу, что краткость, всё-таки, - сестра таланта, а он столько пунктов написал про одно и то же - только Ющенко защитит нас от клятых москалей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.12 | Д. А.

       Re: "Пся крев" - це діагноз

       Graymur пише:
       >
       > Это вы до сих пор зомбированы мантрами про москалей, которые запретят вкраиньську мову и потопят сынов та доньок на баржах в Баренцевом море и только Виктор Ющенко способен предотвратить захват неньки восточными ордами в телогрейках с балалайками (о том, до какого состояния за его каденцию докатилась украинская армия, товарищ ТрясоЧорногуз предложил не вспоминать). Впрочем, такие как вы - нужны, ибо как же будут интернеты без таких клоунов.
       >

       Тутечки таке: українську мову москалі вже були забороняли і українців у Баренцевому (і не тільки) морі топили. І ще багато чого недоброго робили. І пам"ять про це жива, як би Ви та Вам подібні не намагалися її стерти.

       Так що про "зомбування" - це Вам до Дугіна з Павловським. Це там у Росії найбільшим ворогом вважають державу, котра завжди була союзником. Ми своїх ворогів знаємо в обличчя.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.12 | Graymur

        Re: "Пся крев" - це діагноз

        > Тутечки таке: українську мову москалі вже були забороняли і українців у Баренцевому (і не тільки) морі топили. І ще багато чого недоброго робили. І пам"ять про це жива, як би Ви та Вам подібні не намагалися її стерти.

        Я вас умоляю, не надо мне этих шаблонов. Вы тоже боитесь злобных москалей, которые ОПЯТЬ придут и запретят вам молиться? Подпишитесь тогда под этим обращением. Вы, кстати, за Ющенко будете голосовать?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.12 | Isoлято

         Я вас умоляю, не надо мне этих шаблонов...

         А как нашшот Вас, Graymur®? Вы до сих пор боитесь злобных аццких бендераффцефф, которые ОПЯТЬ придут и начнут всем руssкоговорящим вырезать на спинах звёзды?

         Кстати, задумайтесь на досуге, какая связь между звёздами и "руssкоязычностью"...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.12 | Graymur

          Re: Я вас умоляю, не надо мне этих шаблонов...

          > А как нашшот Вас, Graymur®? Вы до сих пор боитесь злобных аццких бендераффцефф, которые ОПЯТЬ придут и начнут всем руssкоговорящим вырезать на спинах звёзды?

          Это такая себе вялая попытка с больной головы на здоровую свалить?

          > Кстати, задумайтесь на досуге, какая связь между звёздами и "руssкоязычностью"...

          Не имею желания разбираться в ваших мысленных процессах.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.12 | Убітий Єнот

           Справедливости ради

           Нашими говнополитиками используются оба мифа. Про проклятых бандеровцев та клятих москалів. Хотя на самом деле это разные формы одной и той же политтехнологии. А народ ведется, хотя надеюсь что будет меньше вестись.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.13 | Graymur

            Несомненно

          • 2009.12.12 | Isoлято

           Так бы сразу и сказали...

           Graymur пише:
           > Это такая себе вялая попытка с больной головы на здоровую свалить?
           Это попытка изобразить ВАШИ попытки в доступной форме. Ну а то шо "вялая" - так мне тут ради Вас в "стаканаффцы" записываццо влом.

           > Не имею желания разбираться в ваших мысленных процессах.
           Та чё Вы тут стесняетесь, скажите уж сразу: "Я бы задумался - да не умею..."
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.13 | Graymur

            Re: Так бы сразу и сказали...

            > Это попытка изобразить ВАШИ попытки в доступной форме. Ну а то шо "вялая" - так мне тут ради Вас в "стаканаффцы" записываццо влом.

            Вы забыли, что мы обсуждаем истеричное письмо какого-то маразматика, который внуков пугает страшными москалями и поэтому он за Ющенко.

            > Та чё Вы тут стесняетесь, скажите уж сразу: "Я бы задумался - да не умею..."

            Придумайте что-нибудь позаковыристее.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.12.13 | Isoлято

             Так кто кого и кем пугает?

             Graymur пише:
             > Вы забыли, что мы обсуждаем истеричное письмо какого-то маразматика, который внуков пугает страшными москалями и поэтому он за Ющенко.
             Ну ладно, слова "истеричное" и "маразматик" спишем на Вашу возможную психическую неуравновешенность (фканцэ канцоф, каждый имеет право на свой маленький субъективизьм). Но где Вы там узрели "пугание страшными москалями"? Покажите, мож, и я испугаюс...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.12.13 | Graymur

              Re: Так кто кого и кем пугает?

              > Ну ладно, слова "истеричное" и "маразматик" спишем на Вашу возможную психическую неуравновешенность (фканцэ канцоф, каждый имеет право на свой маленький субъективизьм).

              Если вы хотите показаться саркастичным, вам придется постараться получше.

              > Но где Вы там узрели "пугание страшными москалями"? Покажите, мож, и я испугаюс...

              - Я голосую за Ющенка, бо знаю, що лише Ющенко не дозволить північним «миротворцям» кинути на нашу територію свої війська, щоб вони тут навели «порядок» з прицілом, щоб наші споконвічні землі приєднати «добровільно» до своїх безмежних територій.

              Ещё глупые вопросы?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.12.14 | Isoлято

               Re: Так кто кого и кем пугает?

               Graymur пише:
               > Если вы хотите показаться саркастичным, вам придется постараться получше.
               Я уже объяснял, что "ради Вам" я в "старатели" записываццо не побегу.

               > - Я голосую за Ющенка, бо знаю, що лише Ющенко не дозволить північним «миротворцям» кинути на нашу територію свої війська, щоб вони тут навели «порядок» з прицілом, щоб наші споконвічні землі приєднати «добровільно» до своїх безмежних територій.

               > Ещё глупые вопросы?

               Нууу... после таких глупых ответов у меня остаётся только один вопрос: а где Вы тут увидели чаво-то про "москалей", или как оно у Вас там?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.12.14 | Graymur

                Re: Так кто кого и кем пугает?

                > Я уже объяснял, что "ради Вам" я в "старатели" записываццо не побегу.

                Тогда и свои попытки следовало бы прекратить - смешно ведь смотреть.

                > Нууу... после таких глупых ответов у меня остаётся только один вопрос: а где Вы тут увидели чаво-то про "москалей", или как оно у Вас там?

                Расскажите мне, о ком же пишет пан Чорногуз?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.12.14 | Василь Сас-Губицький

                 Re: Так кто кого и кем пугает?

                 Graymur пише:
                 > Расскажите мне, о ком же пишет пан Чорногуз?
                 Ймовірно, про граймурів, оскільки їх (граймурів) його текст схоже що зачепив за живе...
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.12.14 | Graymur

                  Re: Так кто кого и кем пугает?

                  Всегда интересно наблюдать за интернет-психоаналитиками.                  Вот моё фото, доктор, что вы можете сказать?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.12.14 | Isoлято

                   Картинко нигрузиццо

                • 2009.12.14 | Isoлято

                 Re: Так кто кого и кем пугает?

                 Graymur пише:
                 > Тогда и свои попытки следовало бы прекратить - смешно ведь смотреть.
                 Ой, а мне на Ваши попытки - ещё смешнее! Потому и не прекращу. Лублу смияццо, знаете ли...

                 > Расскажите мне, о ком же пишет пан Чорногуз?
                 О "северных миротворцах", которые потенциально могут вломиццо на чужую территорию и навести там свой "порядок". Я думал, Вы достаточно хорошо знаете украинский язык, чтобы это понять. Возможно, Вы против "прихода" таких "миротворцев" ничаво не имеете - ну да у пана Чорногуза своя точка зрения...
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.12.14 | Graymur

                  Re: Так кто кого и кем пугает?

                  > Ой, а мне на Ваши попытки - ещё смешнее! Потому и не прекращу. Лублу смияццо, знаете ли...

                  Да-да, улыбайтесь.

                  > О "северных миротворцах", которые потенциально могут вломиццо на чужую территорию и навести там свой "порядок". Я думал, Вы достаточно хорошо знаете украинский язык, чтобы это понять. Возможно, Вы против "прихода" таких "миротворцев" ничаво не имеете - ну да у пана Чорногуза своя точка зрения...

                  Значит, о белорусах. Или прибалтах там каких-нибудь. Приидите, прибалты, мы, нащадки катив из Крыму ждем вас!
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.12.14 | Isoлято

                   Ну видите, Вы сами во всём прекрасно разобралис!

                   И к чему тут вой падымаць про каких-то "москалів"?

                   Graymur пише:
                   > Да-да, улыбайтесь.
                   :)

                   > Значит, о белорусах. Или прибалтах там каких-нибудь. Приидите, прибалты, мы, нащадки катив из Крыму ждем вас!
                   Видите, какое у Вас богатое и раскованное воображение! А Вы тут хотите нас на "москалях" зацыклить. Не надо! Творите дальше!
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.13 | Д. А.

         Re: "Пся крев" - це діагноз

         Graymur пише:

         >
         > Я вас умоляю, не надо мне этих шаблонов. Вы тоже боитесь злобных москалей, которые ОПЯТЬ придут и запретят вам молиться? Подпишитесь тогда под этим обращением. Вы, кстати, за Ющенко будете голосовать?

         1. Москалів я не боюся, я просто їх знаю і не чекаю від них нічого доброго. Так склалося, що Росія - історичний ворог України і з цим нічого не поробиш.

         2. Молитися мені ніхто заборонити не може.

         3. Не підпишу, бо вважаю за доцільне не давати Бандері звання Героя України, а встановити Орден Бандери як найвищу державну нагороду.

         4. У Вас є сумніви щодо того, за кого я буду голосувати? Так, саме за Ющенка.
      • 2009.12.12 | GreyWraith

       Re: "Пся крев" - це діагноз

       Graymur пише:
       Это вы до сих пор зомбированы мантрами про москалей, которые запретят вкраиньську мову и потопят сынов та доньок на баржах в Баренцевом море
       Ну так подібні фокуси витворялися в минулому. І, судячи із того, що ніяких навіть натяків на вибачення нема, не варто виключати ймовірності повторення і у майбутньому. В такому випадку незапрошення у гості людей, після візиту яких пропадали речі, є логічним.

       (і таке питання: щось Вас занадто зачепила ось ця згадка. Чи не тому, що Ви самі є нащадком тих злочинців та виродків, які робиоли описані Вами неподобства?)

       ибо как же будут интернеты без таких клоунов.
       До речі, про інтернетних клоунів. Не так давно Ви писали, що інший дописувач форуму є штатним пропагандистом Ющенка. Коли від Вас стали Вимагати, щоб Ви чимось обгрунтували свої слова, то Ви почали крутитися мов воша на гребінці і вдавати із себе недоумка. Після такого перформенса модератори вирішили, що у Вас доказів насправді немає, тому Вас забанили на тиждень як пустобреха. Я так бачу, що Ви назад повернулися. Сподіваюся, на цей раз із доказами?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.12 | Graymur

        Re: "Пся крев" - це діагноз

        > Ну так подібні фокуси витворялися в минулому. І, судячи із того, що ніяких навіть натяків на вибачення нема, не варто виключати ймовірності повторення і у майбутньому.

        Правильно, бойтесь.

        > (і таке питання: щось Вас занадто зачепила ось ця згадка. Чи не тому, що Ви самі є нащадком тих злочинців та виродків, які робиоли описані Вами неподобства?)

        О, прикладная психология, отлично! Конечно я нащадок, разве это не очевидно? Мой дед расстрелял в ГУЛАГе миллион украинцев и партия и правительство дали ему звезду героя, наградную саблю и отправили жить в Крым, в заповедник энкаведэ. У меня над столом и сейчас висит портрет Лаврентия Павловича.

        > Не так давно Ви писали, що інший дописувач форуму є штатним пропагандистом Ющенка. Коли від Вас стали Вимагати, щоб Ви чимось обгрунтували свої слова, то Ви почали крутитися мов воша на гребінці і вдавати із себе недоумка.

        Госссссподи, вы что, на полном серьезе это сейчас написали?
     • 2009.12.12 | Убітий Єнот

      Відомого пейсьменника Чорногуза?

      Кому відомого? Наведіть весь список, будь-ласка. Кому саме він відомий, включаючи домашніх, коханок та собутильників.
      Відомий пейсьменник Чорногуз - це анекдот якийсь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.12 | Громенко

       Енотыч, не заставляй...

       ...думать о тебе хуже, чем ты есть.

       Чорногуз - прекрасный писатель. Не веришь - задай о нем вопрос на постоянно посещаемом тобой футбольном сайте:)
    • 2009.12.12 | selu

     І куди саме цей довбач вас довбить?

     Взагалі я щодо повернення працьовитому довбачу старого позитивного значення, та ви же знаєте, "немає часу" навести лад у мовному форумі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.12 | Убітий Єнот

      Нікуди не довбить

      Довбач, довбак та долбойоб це однокорінні слова.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.12 | selu

       Ось бачите: не довбить. Виходить треба голосувати за Ющенко.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.12 | OlalaZhm

        Re: Ось бачите: не довбить. Виходить треба голосувати за Ющенко.

        Я не проти Ющенка - я просто не розумію, чим він кращий вsl юлі і янека. Він, як і вони - не цікавий, бо предбачуваний. Ну, виграє він - і шо? щось переміниться? ні. А якщо нічого не переміниться, то за два-три роки юля і янек таки дотрощать Україну. І вже сам Бог не допоможе, не те, що нові вибори. Вийдеш в садок по*рать - а там вже все належить росіянам...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.12 | zmej_gorynych

         Re: Ось бачите: не довбить. Виходить треба голосувати за Ющенко

         OlalaZhm пише:
         > Я не проти Ющенка - я просто не розумію, чим він кращий вsl юлі і янека. Він, як і вони - не цікавий, бо предбачуваний. Ну, виграє він - і шо? щось переміниться? ні. А якщо нічого не переміниться, то за два-три роки юля і янек таки дотрощать Україну. І вже сам Бог не допоможе, не те, що нові вибори. Вийдеш в садок по*рать - а там вже все належить росіянам...
         І я не проти Ющенка. І дійсно він мало цікавий особисто мені (за інших не розписуюсь - не маю звички).
         Але мотиви голосувати за нього в першому турі в мене трішки інші. Я їх ніколи і не втаємничував (перелічу в довільному порядку. От так як на думку спало):
         1. Його сильно не люблять кремляді. А кремляді зараз це велика загроза. Ставлю їх на 2-ге місце сучасних загроз Україні. Ну і кремляді 100% знають про наш політблясерпентарій більше, ніж я. Зара багато хто запитає про Олега Тягнибока. Кажу: можливо, що Тягнибока мєдвєди московські не люблять ще більше, але якось втаємничено :). Тобто, на нього явно менше уваги звертають, ніж на Юща.

         2. Ющ ніхуя не робить. Тобто, і Джулія, і Янукович у випадку свого обрання Презом зара із жопи вискочать. А ініціативний номенклатурний гопник/фюрер - це набагато більше зло, ніж ледар-буддист.

         3. Ющ мені в порівнянні з попередніми десятиліттями видається найкращим міністром культури. Я люблю свою Українську культуру. І хочу, щоби такі міністри в мене були завжди.

         Ну і ще кілька менш важливих аргументів...
         Вибачте, у синочка 5-річний ювілей. Гості зовуть на чарку :)
        • 2009.12.13 | Д. А.

         Re: Ось бачите: не довбить. Виходить треба голосувати за Ющенко.

         OlalaZhm пише:
         > Я не проти Ющенка - я просто не розумію, чим він кращий вsl юлі і янека. Він, як і вони - не цікавий, бо предбачуваний.

         А Ви б хотіли мати непередбачуваного Президента?

         > Ну, виграє він - і шо? щось переміниться? ні. А якщо нічого не переміниться, то за два-три роки юля і янек таки дотрощать Україну. І вже сам Бог не допоможе, не те, що нові вибори. Вийдеш в садок по*рать - а там вже все належить росіянам...

         Дотрощать вони одне одного, а не Україну. Ющенко - не дуже вправний Президент, але ще 5 років його президентства - гарантія неповернення до совка.

         А посрати на те, що належить росіянам, і пан Бог велів ;)
        • 2009.12.13 | selu

         Re: Ось бачите: не довбить. Виходить треба голосувати за Ющенко.

         OlalaZhm пише:
         > Я не проти Ющенка - я просто не розумію, чим він кращий вsl юлі і янека.

         У нього купа переваг. Найголовніше мабуть те, що він не став олігархом, хоча можливість була.         > Він, як і вони - не цікавий, бо предбачуваний.

         Це завжди було чеснотою політика. Непередбачуваних політиків виборці звуть зрадниками.


         > Ну, виграє він - і шо? щось переміниться? ні. А якщо нічого не переміниться, то за два-три роки юля і янек таки дотрощать Україну.

         Юля та яник трощать Україну нашими руками. Тому найважливіше завдання - це свідомі українці, які припинять трощити Україну.


         > І вже сам Бог не допоможе, не те, що нові вибори. Вийдеш в садок по*рать - а там вже все належить росіянам...

         Ми же бачимо кожного дня кого ненавидить російська влада, хто їй заважає найбільше: нібито слабкий Ющенко, який нібито нічого не робить.
 • 2009.12.13 | Andrij

  Re: Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

  В саму точку. Мова йдe про бeзпeку України та українців. Довіряти власну бeзпeку рeцидивістам та крадійкам нe варто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.14 | Василь Сас-Губицький

   Re: Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

   Хлопці, тут питання стоїть як в тому старому анекдоті: нема чого думати, треба голосувати! Звичайно, за Ющенка. А думати будете потому, як його виберете. Бо як виберуть вам ін(шого/шу) – вже не буде про що думати...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.14 | Graymur

    Re: Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

    Василь Сас-Губицький пише:
    > Хлопці, тут питання стоїть як в тому старому анекдоті: нема чого думати, треба голосувати!

    Именно так подходят к выборам большинство украинских избирателей.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.14 | Isoлято

     Ога... и в основном это "большинство" голосует за Зэковича...

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.14 | Graymur

      Re: Ога... и в основном это "большинство" голосует за Зэковича...

      Да-да, за Ющенко - только думающие люди, только настоящие патриоты!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.14 | Isoлято

       А пачаму Вы не спросили, кто такой "Зэкович"?

       Или Вам в данном вопросе, как и с "москалями", уже всё ясно?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.14 | Graymur

        Re: А пачаму Вы не спросили, кто такой "Зэкович"?

        Isoлято пише:
        > Или Вам в данном вопросе, как и с "москалями", уже всё ясно?
        Как вы сами думаете, получилось у вас этим вопросом меня хоть сколько-нибудь подъ%бать?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.14 | Isoлято

         Это был простой вопрос!

         Graymur пише:
         > Как вы сами думаете, получилось у вас этим вопросом меня хоть сколько-нибудь подъ%бать?
         Ежели у Вас возник такой вопрос, да к тому же в ТАКИХ выражениях - значит, получилось!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.15 | Graymur

          Re: Это был простой вопрос!

          Вы что-то совсем уже жидко выглядите.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.15 | Isoлято

           А Вы уверены, что не в зеркало смотрите?

           С другой стороны: к чему мне перед Вами выглядеть "твёрдо"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.15 | Graymur

            Re: А Вы уверены, что не в зеркало смотрите?

            Пожалею вашу психику - оставляйте последнее сообщение в этом треде.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.12.15 | Isoлято

             Да мне не жалко - можете и не "последнее"...

             Об чём, собсно, изначально было? Об том, шо некто "Graymur®" обнаружил в обсуждаемом тексте неких "страшных москалей". Мне осталось только продемонстрировать, что этих "москалей" там видит исключительно сам Graymur®. То, шо вышеупомянутый Graymur® это моё мнение опровергнуть не смог и целиком переключился на обсуждение моей психики - уж точно не моя прамблема.

             Отакоє от (© Л.Янукович).
  • 2009.12.14 | Арій.

   Re: Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

   А слабохарактерним?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.14 | selu

    Це хто: ті, що вкрали, чи ті, що утрималися?

 • 2009.12.15 | Budweiser

  Дужe примітивно

  Дужe примітивно. За інтeлeктуальним рівнeм цій писанині місцe на стінгазeті в районному ПТУ.

  І 1654 то Ющeнка приліпив і Батурин, і Полтаву. Нeзрозуміло чому вбивство Індіри Ганді та Улафа Пальмe нe згадано. Тeма нe розкрита :-)

  Автор мeні нагадує провінційного інтeлігeнта з творів Лeся Подeрeвянського.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.15 | selu

   Примітивно - від слова "прима" чи по-безбатченські?

 • 2010.01.01 | мандрівник

  Re: Олег Чорногуз. Чому я голосую за Ющенка (/)

  З тих самих причин, з яких за Ющенка голосуємо ми з Олегом Чорногузом, проти нього голосують колишні націонал-патріоти яворівські, головаті, лавриновичі, косіви та іже з ними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua