МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обиратимемо Україну

12/26/2009 | Олександр DADDY Попов
Я, Олександр Попов, 52 роки, аналітик одного з виборчих штабів, одружений, маю 2 повнолітніх дітей, освіта вища технічна, за віросповіданням – греко-католик, за ідеологічними переконаннями - український націоналіст.
Я, Попова Алла, 45 років, бухгалтер, одружена, маю 2 повнолітніх дітей, освіта середня спеціальна, за віросповіданням – греко-католик, за ідеологічними переконаннями - українська націоналістка.
17 січня, і напевно 7 лютого, ми прийдемо нашою родиною обирати наступного Президента України. Ми вважаємо, що в ці дні ми обиратимемо не тільки главу Держави, а й майбутню Україну.
На вибір нам пропонують декілька «україн»:
Україну Януковича – Малоросію в складі нової імперії. Без мови, волі, свободи.
Україну Юлі – країну одного олігархічного клану, де будуть роздавати «грекчку» і в ручну регулювати видатки і податки. Засадничі настанови надходитимуть теж з Московії, з якою потрібно буде братські дружити через хронічний газовий голод.
Україну Сєні, яка б була дуже приваблива, якби її не презентував імпотент.
Україну Литвина, яка буде повторенням КумаЇни, але з урахуванням поточної ситуації і вимог Луб‘янки.
Всі решта запропоновані «україни» не варті уваги, і можна б було серйозно поставитись до можливих варіантів еміграції, якби нам не пропонують ще й
Україну Ющенка.
За 5 останніх років у нас накопичилось дуже багато претензій до Нашого Президента. Він не виправдав багато наших інколи випрравданих, а інколи не виправданих сподівань і очікувань. Він не став революціонером, він на поталу революційній доцільності не розстріляв Підрахуя, не «кинув» Юлю, і не посадив Рената.
Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв. Його уявлення Неньки співпадає з нашим: і пісні, і вишиванки, і Країна Мрій, і Наше Різдво, і плач по похованим в Биківні, і розірване на частини серце по жертвах Голодомору.
Наша Україна – це Україна Ющенка.

Відповіді

 • 2009.12.27 | Марія

  Re: Обиратимемо Україну

  Наша Україна то Україна президента Ющенка, де бандитів не садять в тюрми, а невинних людей політики стріляють для розваги.
  Політики в вишиванках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.27 | sama

   Re: Обиратимемо Україну

   Допоки 16 річному матолкові в кросівках і спортивних штанах з пляшкою
   "Оболоні " в руках не дійде і про Батурин і про голодомор і про соборність і про те, що він не опиниться в Європі поки не зробить Європи навколо себе, поки ми не перестанемо брехати, навіть коли дуже корисно, і брати, навіть коли дуже треба - нам потрібен такий Президент, як Ющенко. Змінимося - ну то виберемо іншого.
  • 2009.12.27 | Адвокат ...

   Лозинський носив вишиванку? Чи Файнґольд?

   Чи Ющенко полював на людей?

   Чьо так ніймьоцца 3,14-зьтєть ніпадєлу?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.27 | Марія

    Re: Лозинський носив вишиванку? Чи Файнґольд?

    Реально дивитися на речі - діючий президент може багато. може більше ніж ти і я. а ти і я даємо своїми голосами йому до того право. То тепер подивись що зробив за 5 років той кому ми віддали голос і той хто був найсильнішим в Україні. П--- и то можна але що з того?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | GreyWraith

     Президент може багато - але далеко не все

     Його можливостi обмеженi законом. I я дуже не хотiв би, щоб Президент почав на закон плювати.

     Закон дурний, бо захищае покидькiв? Значить, треба закон змiнювати. Але Президент згiдно принципу розподiлу влади не мае права писати закони.

     Марія пише:
     Реально дивитися на речі - діючий президент може багато. може більше ніж ти і я. а ти і я даємо своїми голосами йому до того право. То тепер подивись що зробив за 5 років той кому ми віддали голос і той хто був найсильнішим в Україні. П--- и то можна але що з того?
     Я так зрозумiв, Марiе, Ви - проти Ющенка. Але тодi - за кого з решти 17 кандидатiв?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.29 | Адвокат ...

      Президент є сууб`єктом законодавчої ініціятиви

      GreyWraith пише:
      > Його можливостi обмеженi законом. I я дуже не хотiв би, щоб Президент почав на закон плювати.
      >
      > Закон дурний, бо захищае покидькiв? Значить, треба закон змiнювати. Але Президент згiдно принципу розподiлу влади не мае права писати закони.

      От же,-- і писати може, і вносити написане на розгляд В(з)Ради те ж може. Але ж,-- прахтичьно він теґо не робив! Ту ж питання: "Не робив, бо не хтів, чи не робив, бо не вмів?". Але в обох випадках відповідей,-- Ющеві буде непереливки...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.29 | GreyWraith

       Re: Президент є сууб`єктом законодавчої ініціятиви

       Адвокат ... пише:
       От же,-- і писати може, і вносити написане на розгляд В(з)Ради те ж може. Але ж,-- прахтичьно він теґо не робив! Ту ж питання: "Не робив, бо не хтів, чи не робив, бо не вмів?". Але в обох випадках відповідей,-- Ющеві буде непереливки...
       Робив та вносив. ВР старанно клала пiд сукно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.29 | Адвокат ...

        Я так думаю (С) Анна Безулик, що варто розріжняти

        можливість та результативність, повноваження і наслідки їхньої реалізації.

        Коли Ющ мав можливість "свєрнуть шею гідрі Мудь-вєдь-чюка-(ат)Мороз(к)а-Сіманєнґі,-- політрехвормі", він тего не зробив. Наслідок,-- втратив підтримку у Парляменті, достатню для ухвалення законів. А далі,-- що писав він закони, що вносив їх до В(з)Ради, що мух ловив,-- вислід один... "В атмєстку" він,-- "по поводу і бєз оноґо" ветував купу законів...
 • 2009.12.27 | Георгій

  Дякую Вам, панe Daddy.

 • 2009.12.27 | yes

  Пройняло! Просто і зрозуміло.

 • 2009.12.27 | Ghost

  Убедительно!

 • 2009.12.27 | АБВГ

  Ви забули основну мету і здобуток Ющенка: шлях в Європу

  ДЕ СИСТЕМНО І БЕЗПОВОРОТНО будуть вирішені всі тактичні цілі: пенсія в 500 доларів на місяць і середня зарплата в 1200 - через 5 років, бандитам - тюрми, на основі загальноєвропейського права і практики його примінення, багатим - гарантію власності, але й високі чесні податки, а бідним - право на труд і державну допомогу, медобслуговування і освіту - через 10 років.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.27 | DADDY

   і не мету, і не здобуток, і не в Європу

   АБВГ пише:
   > ДЕ СИСТЕМНО І БЕЗПОВОРОТНО будуть вирішені всі тактичні цілі: пенсія в 500 доларів на місяць і середня зарплата в 1200 - через 5 років, бандитам - тюрми, на основі загальноєвропейського права і практики його примінення, багатим - гарантію власності, але й високі чесні податки, а бідним - право на труд і державну допомогу, медобслуговування і освіту - через 10 років.

   Вступ в ЄС не вирішить жодного з перелічених Вами питань, а тільки ускладнить.
   Перелічене Вами вимагає прагматичності, раціоналізму, відмови від "гречки" і вироблення чіткого, прозорого, раціонального законодавства, яке не передюачає можливостей "обходу", а навпаки, передбачає механізми зворотньої реакції в разі невиконання. Приклад? - Легко: ви є клієнтом оператора мобільного зв"язку. Якщо Ви невчасно вносите кошти на свій рахунок Вам припиняють надавати послуги: чіткий зв"язок "послуга-оплата". Так само має діяти і державний механізм: до 25 грудня не ухвалений бюджет на наступний рік - уряд йде у відставку (автоматично), бо не спромігся мотивувати власну ж більшість, яка і висувала прем"єра. І т.д.
   Обіцяти щось за 10 років - це, перепрошую, крутіше ніж "напьорстки" або МММ. Та мене, шановний, може за 8 років під казацьким хрестом поховають, а Ви мені за 10 років обіцяєте 10 кроків? - Це неповага до мене, як до громадянина.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.27 | selu

    Півмільйону українців залишився рік, 10000 - місяць.

    А ви тут зі своїми 8 роками плутаєтеся.
   • 2009.12.27 | Hadjibei

    Підтримую

    Повністю згоден!
    І дякую за перший пост.
   • 2009.12.28 | АБВГ

    Re: вироблення чіткого, прозорого, раціонального законодавства

    от саме це Європа і гарантує. І має позитивний досвід впровадження тих законів в посткомуністичних країнах. І навіть в трьох пострадянських.
    Бо тільки Єврпа має і батіг, і пряник для прискорення процесів.
    В бізнесі є два шляхи розвитку: копіювання чужого позитивного досвіду і створення чогось небувалого свого.
    Щодо другого варіанту для України - сильно сумніваюсь.
    За що вибачаюсь.
    Без західного досвіду ще довго будемо там, де є.
    З радянським менталитетом, телебаченням, провінційністю, безпорадністю, нервозами і каліцтвами.
    ...
    А переліковані 5 чи 10 років - то просто проекція польського шляху, як наш дороговказ. В найоптимістичнішому варіанті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | DADDY

     чітке, раціональне законодавств- це виключно наша справа

     Я нагадаю Вам про те, що колись сказала Мадлен Олбрайт: ми не експортуємо демократію. Ми підтримуємо прагнення народів до демократії.
     Ми цікавимо Європу наразі лише як площина по якій йде до нирх газ. все. Крапка.
     Європа не буде переробляти нам менталітет, законодавство, суспільні відносини, демаркувати кордони, боротися у нас з корупцією, тощо.
     Якщо ми досягнемо успіху в перелічених Вами напрямках, то з нами будуть рахуватися і ми сядемо за круглий європейський стіл як рівні серед рівних.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | АБВГ

      Re: чітке, раціональне законодавств- це виключно наша справа

      Щось мені згадується, як на другий день після вступу Естонії в ЄС до Естонського парламенту прибув з Європарламенту ГРУЗОВИК з законами і запискою "оце тепер приймайте". Приблизно так.
      А почнем самі думати - буде те саме, що з законом про нинішні вибори. Звичайно, при сприятливих умовах, коли будемо святкувати 750 років українського парламенту, як нещодавно британського, дещо проясниться і вдосконалиться і в українському законодавстві.
      Ататюрк, до речі, в двадцяті роки ввів в Туреччині європейські закони КОДЕКСАМИ і без змін. І то, без європейського пряника справа там хоч і пішла на лад, але з великими збоченнями.
      Не тратьте куме сили, піднімайтесь на ліфті!
      Українців в Європі і так поважають.
      З тих пір, як стали відрізняти від "старшого брата".
      І за один стіл з нами сядуть, навіть не зважаючи на залишки минулих бенкетів. Зі словами: "У нас таке саме було. Надцять років тому. І ми почали з того, що..."
      Було б кому вчитись і працювати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.28 | GreyWraith

       Re: чітке, раціональне законодавств- це виключно наша справа

       АБВГ пише:
       Щось мені згадується, як на другий день після вступу Естонії в ЄС до Естонського парламенту прибув з Європарламенту ГРУЗОВИК з законами і запискою "оце тепер приймайте". Приблизно так.
       Во-во, навiщо займатися винаходом велосипеда (особливо iз впливом таких горе-рацiоналiзаторiв, як Литвин, Медведчук, Мороз, Портнов), якщо можна брати й iздити на конструкцii, що довела свою якiсть. Але - крiм ухваленя це вантажiвки, треба негайно викинути геть ВАГОН креативу вiд наших горе-законотворцiв.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.28 | АБВГ

        Алілуйя

  • 2010.01.02 | Оглядач

   Re: Ви забули основну мету і здобуток Ющенка: шлях в Європу

   І що Ющенко для цього реально зробив? Так, ЄСівці до України тепер їздять безвізово, але для українців - таке саме знущання та черги в консульствах. І без особливих перспектив, бо нема чим відповісти. А до членства в ЄС нас і не запрошують. Почекаймо, може, після Албанії та Туреччини й до нас черга дійде (як писав Пушкін, "лет чрез пятьсот").
 • 2009.12.27 | Громенко

  Re: Обиратимемо Україну

  В мене приблизно аналогічна аргументація. І більшого не треба.
 • 2009.12.28 | Sean

  вірно

 • 2009.12.28 | Andrij

  Re: Обиратимемо Україну

 • 2009.12.28 | Kulish

  Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв

  Так чому ж торжествує Хам?
  Ваш пост побудований на виключенні: той тому поганий, та - тому. Залишається Ющенко...
  Ви абсолютно праві щодо гуманітарної позиції Ющенка! Але країна не може бути побудована тільки на історичній правді, піснях та вишиванках. В країні треба розвивати промисловість, науку й технології. А це неможливо робити, лежачі на печі серед трипільських горщиків, та гортаючи старовинні фоліанти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.28 | DADDY

   Re: Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв

   Kulish пише:
   > Так чому ж торжествує Хам?
   > Ваш пост побудований на виключенні: той тому поганий, та - тому. Залишається Ющенко...
   > Ви абсолютно праві щодо гуманітарної позиції Ющенка! Але країна не може бути побудована тільки на історичній правді, піснях та вишиванках. В країні треба розвивати промисловість, науку й технології. А це неможливо робити, лежачі на печі серед трипільських горщиків, та гортаючи старовинні фоліанти.

   Одне не виключає іншого. Як не можна побудувати сучасну, конкурентну країну, лежачи серед трипільських старожитностей, так не можна відродити національну Державу, забуваючи історію і традиції. Справа в тому, що оці моменти: мова, історія, традиції були на стільки пригноблені протягом віків, а особливо в останні десятиріччя, що нація стояла практично на межі зникнення, розчинення серед інших. Подивиться на соціологічні дослідження щодо відродження Сі.Сі.Сі.Пі, щодо другої державної мови, щодо братерської дружби, щодо перебування ЧФ навічно у Криму. Це узагальнена думка українців? Ні, це думка етносу («гомо сов‘єтікус»), в якому нас продовжують намагатися розчинити.
   Це старий, як світ, диспут між фізиками і ліриками. НМХР, вихід у розумному балансі матеріалістичного і ідеалістичного.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | Світлана

    Re: Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв

    "Хто між хлібом і свободою обере хліб, той в результаті не буде мати а ні хліба а ні свободи. Хто ж обере свободу, той отримає весь світ"
    Дуже мудрі і актуальні слова. Шкода, що не всім зрозумілі.
 • 2009.12.28 | Свинья на радуге

  Хорошо рассуждать о вышиванках, сидя в сытой столице.

  Олександр DADDY Попов пише:
  > Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв. Його уявлення Неньки співпадає з нашим: і пісні, і вишиванки, і Країна Мрій, і Наше Різдво, і плач по похованим в Биківні, і розірване на частини серце по жертвах Голодомору.
  Я если б не бывал периодически за пределами Киева километров этак на 300-400, наверное, аж прослезился бы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.28 | GreyWraith

   А де ж Ви конкретно були?

   Свинья на радуге пише:
   Я если б не бывал периодически за пределами Киева километров этак на 300-400, наверное, аж прослезился бы.
   Я цього року побував в цьому радiусi в не менш ситих за Киiв Луцьку, Львовi, Вознесенську. А в яких мiсцях бували Ви?
  • 2009.12.28 | DADDY

   Re: Хорошо рассуждать о вышиванках, сидя в сытой столице.

   Свинья на радуге пише:
   > Олександр DADDY Попов пише:
   > > Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв. Його уявлення Неньки співпадає з нашим: і пісні, і вишиванки, і Країна Мрій, і Наше Різдво, і плач по похованим в Биківні, і розірване на частини серце по жертвах Голодомору.
   > Я если б не бывал периодически за пределами Киева километров этак на 300-400, наверное, аж прослезился бы.

   Ви даремно думаєте, що лише Ви буваєте за 300-400 км від столиці. У 2007-му під час передвиборчого туру ми проїхали за 1,5 місяці 20 тис км по таких місцях, про існування яких багато людей і не здогадуються. Справа в тому, що важке життя у українців було завжди - я щось не згадаю ніяк "Золотого Віку", але це не заважали нам вірити в нашого Бога, співати, танцювати, творити...
   Нам нав"язали іншу, чужду реакцію на труднощі: горілка+ від-3,14 здити дружину, увімкнути зомбатор і подивитися футбол, а потім "веселі бабці".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | Свинья на радуге

    Re: Хорошо рассуждать о вышиванках, сидя в сытой столице.

    DADDY пише:
    > Ви даремно думаєте, що лише Ви буваєте за 300-400 км від столиці.
    Я так не думаю. Бывают-то многие, это понятно. Просто возвращаясь в столицу, забывают, что они - только побывали, а многие - там живут.
    > Справа в тому, що важке життя у українців було завжди - я щось не згадаю ніяк "Золотого Віку", але це не заважали нам вірити в нашого Бога, співати, танцювати, творити...
    Ну. "Мы с Феликсом Эдмундовичем бочоночек мёда съели, так мы же не зажужжали".
    > Нам нав"язали іншу, чужду реакцію на труднощі: горілка+ від-3,14 здити дружину,
    Простите, не нам - а Вам.
    >
    > увімкнути зомбатор і подивитися футбол, а потім "веселі бабці".
    Во-во, я ж говорю - забывают люди и не представляют себе. Телевизор, ха. Он не везде включится, тот телевизор - напруженьки не хватает.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | GreyWraith

     Цiкаво, де Ви таке гнiздо параноiка знайшли?

     Свинья на радуге пише:
     Я так не думаю. Бывают-то многие, это понятно. Просто возвращаясь в столицу, забывают, что они - только побывали, а многие - там живут.
     Вiдучуемося говорити за багатьох. Ви б конкретно написали...

     Телевизор, ха. Он не везде включится, тот телевизор - напруженьки не хватает.
     Ну, якщо викопати землянку серед лiсу, то там таки електроенергii не буде. Та й то можна дизельний генератор придбати...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | Свинья на радуге

      Украина, XXI век. Село, 20 км от райцентра, 80 от обл. центра.

      GreyWraith пише:
      > Свинья на радуге пише:
      > Телевизор, ха. Он не везде включится, тот телевизор - напруженьки не хватает.
      > Ну, якщо викопати землянку серед лiсу, то там таки електроенергii не буде. Та й то можна дизельний генератор придбати...
      Электроэнергия есть. Тока она как правильнописание у Винни-Пуха - хромает. Дизельный генератор будет стОить дороже, чем большинство домов.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.28 | АБВГ

       Re: Украина, XXI век. Село, 20 км от райцентра, 80 от обл. центра.

       Шановний, сучасний телевізор споживає енергії як торшер. Чи вони без світла сидять?
    • 2009.12.28 | DADDY

     Re: Хорошо рассуждать о вышиванках, сидя в сытой столице.

     Свинья на радуге пише:

     > Простите, не нам - а Вам.
     > >

     Я горілку не п"ю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | Свинья на радуге

      Re: Хорошо рассуждать о вышиванках, сидя в сытой столице.

      DADDY пише:
      > Свинья на радуге пише:
      >
      > > Простите, не нам - а Вам.
      > > >
      >
      > Я горілку не п"ю.
      Тогда откуда такие подробности?
 • 2009.12.28 | Оленка

  Re: Обиратимемо Україну

  Я, Сухомлинова Олена, 52 роки, вчитель німецької мови Харківського приватного ліцею "Професіонал", розлучена, маю двох повнолітніх дітей, за віросповіданням - православна, за ідеологічними переконаннями - українська націоналістка, буду 17 січня поряд з Вами, шановні Алла та Олександре.
  Гречно дякую Вам і боронь Вас Боже!
 • 2009.12.28 | Арій.

  Поганенька в нього уява.

  "Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв.".
  Це - перше.
  А друге - якщо Сєня - політичний імпотент, то яким же епітетом можна назвати Ющенка, який навіть слабший за Сєню?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.28 | DADDY

   Re: Поганенька в нього уява.

   Арій. пише:
   > "Весь цей час він відроджував Україну так, як він собі уявляв.".
   > Це - перше.
   > А друге - якщо Сєня - політичний імпотент, то яким же епітетом можна назвати Ющенка, який навіть слабший за Сєню?

   Ви б, шановний, краще б дбали про своє, бо з Вашого ж боку - Тягнибок? - Ну, ось і забечуйте йому потенцію і креативність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | GreyWraith

    Та з того боку щось успiхами й не пахне...

    Он Арiй на питання про результати дiяльностi "Свободи" на Тернопiльщинi почав виясняти мою нацональнiсть.

    DADDY пише:
    Ви б, шановний, краще б дбали про своє, бо з Вашого ж боку - Тягнибок? - Ну, ось і забечуйте йому потенцію і креативність.
    Може, великий казанова Тягнибок саме тому й гарцюе, що iмпотент Ющенко подбав за те, що у нашiй краiнi була демократiя. Не буде Ющенка - будуть якiсь русофiли, що таку "свободу" забезпечать, що аж зашкварчить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | Арій.

     Вам - премія! За привернення уваги до Тягнибока.

     Байдуже на якій темі))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | GreyWraith

      Поганенькi справи, певно, у Тягнибока...

      ... коли премii виписують навiть на такi згадки, як у мене. "Ну, звернiть на мене хоча б якусь увагу! Вже не хвалiть, хоча б посварiть, але ж тiльки не мовчiть!" :lol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.28 | Арій.

       Чорний піар - теж піар. Притому, зважаючи на смішність Ваших арг

       ументів "противу" Тягнибока - загальний хід дискусії агітує ЗА нього, а не проти))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.28 | GreyWraith

        Поки що смiшними виглядають лише потуги...

        ... ВО "Свободи" надувати щоки - при вiдсутностi будь-яких результатiв. Я б сам був би радий, коли б агiтацiею за Тягнибока був не лише чорний глумливий пiар вiд аматорiв, а реальний конкретний звiт про конкретнi здобутки. Бо я все ще вважаю Вас союзниками, хоча й заблукалими, а не банальними жидо- та ющенкоборцями. Але чого нема - того нема.
   • 2009.12.28 | Арій.

    Шановний, за Тягнибока можете не хвилюватись)))

    Але ж мова туточки за Ющенка - до чого тут Тягнибок?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | GreyWraith

     А Тягнибок справдi нi до чого...

     ... нi до серйозних кандидатiв, нi до користi для Украiни взагалi. :) Бо вдповдальностi боiться, мов чорт ладану.
   • 2009.12.28 | Арій.

    А як Ви відноситесь до друкування 180 млрд незабезпечених гривен

    ь?
    В результаті цього національна валюта похудала на 60% - і на стільки ж впав рівень життя гривнетримачів і гривнеотримувачів.
    Чи, вважаєте, це Тягнибока вина? Чи - Йулі з Йануковичем?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | Sean

     це мені нагадало дружину Рабіновича

     я в банку пропрацював 8 (вісім) років у т.ч. за керівництва Ющенком НБУ і ніц про це не чув. Дивно. Може пан вичитав у газеті "2000"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.29 | Арій.

      З дружиною Рабіновича незнайомий, але

      як пан пояснить таке шалене падіння курсу гривні упродовж всього декількох місяців?
      Це - перше, а друге - наскільки мені відомо, Яценюк теж пропрацював немало в банківських структурах, притому на доволі високих посадах - але він відкрито про це заявляє на всю країну - і ніхто на нього за наклеп до суду не подає, ба навіть, офіційно не спростовує цю інформацію.
  • 2009.12.28 | Світлана

   Re: Арій, ти не правий !

   Хто слабкий? Ющенко?
   Хто ще в нашій країні здатен так тримати удари, як Ющ? Хто не дивлячись на всі "ножі в спину" не перестає вірити в нас українців і витягувати нас на світло?
   Ющенко -ТАК!

   Якщо ви юлефан і плутаєте хамство і цинізм з силою характера, то ваша біда.
   Якщо ви тягнибоковець - скажу :я не проти, але треба бути реалістами. Олег - не на стільки зріла особистість, щоби сподіватись на перемогу.


   Ющенко-ТАК!
 • 2009.12.28 | _P.M._

  Україна Ющенка -- найбільш приємлеме

  Й усім українцям-патріотам треба голосувати саме за Нього, незважаючи на ті огіхи котрі нажаль є ..

  Але разом з вірою маємо бути реалістами. Й виключити будь-яку можливість приходу до влади Янека. Інородного тіла, московської зарази, метою якої знищити саме українство.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.28 | GreyWraith

   Re: Україна Ющенка -- найбільш приємлеме

   _P.M._ пише:
   Але разом з вірою маємо бути реалістами.
   А що таке реалiзм? Не тратьмо, куме, сили, спускаймося на дно?

   Й виключити будь-яку можливість приходу до влади Янека. Інородного тіла, московської зарази, метою якої знищити саме українство.
   А Медведчук з обозу Тимошенко - чи не таке ж саме чужорiдне тiло? А Лозiнський, Уколов, Портнов, Матковський?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | _P.M._

    Re: Україна Ющенка -- найбільш приємлеме

    GreyWraith пише:
    > А Медведчук з обозу Тимошенко - чи не таке ж саме чужорiдне тiло? А Лозiнський, Уколов, Портнов, Матковський?
    Оті пани з обозу, на президенство не претедують.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | GreyWraith

     Але ж вони там е - Ви навiть не заперечуете


     _P.M._ пише:
     > GreyWraith пише:
     > > А Медведчук з обозу Тимошенко - чи не таке ж саме чужорiдне тiло? А Лозiнський, Уколов, Портнов, Матковський?
     > Оті пани з обозу, на президенство не претедують.

     Та й що iм завадить керувати з того обозу усiею полiтикою Тимошенко? Досi ж не заважае...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | _P.M._

      в Україні усюди лайна достаньо

      Але найгидкіше лайно московське, чужинське (своє не так смердить)

      А те що переводите мову зразу на ТУ, ХТО може протистояти отому найгидкішому кремлівському, як раз й виявляє кому підігруєте :fou:


      GreyWraith пише:
      > Та й що iм завадить керувати з того обозу усiею полiтикою Тимошенко? Досi ж не заважае...
      У тому обозі достатньо українців патріотів.
      Серед янучарів -- одні московські запроданці :gun:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.28 | GreyWraith

       Так давайте будемо чистити...

       ... а не нарiкати на долю. Ющенко у себе екскременти почистив - Тимошенко не полнувалася пiрнути в каналiзацiю та й взяти такi цiннii речi до себе.

       _P.M._ пише:
       Але найгидкіше лайно московське, чужинське (своє не так смердить)
       За свое я сам вiдповiдаю. I зобовязаний його чистити.

       А те що переводите мову зразу на ТУ, ХТО може протистояти отому найгидкішому кремлівському, як раз й виявляє кому підігруєте :fou:

       Як Тимошенко може протистояти Росii - був час переконатися: мужнiм пдхiхiкуванням над украiнським Президентом з подачi росiйського керiвника, звитяжним пiдписуванням шкiдливих для УКраiни контрактiв та героiчним саботуванням всiх iнiцiатив Ющенка, спрямованих на зменшення залежностi вiд Росii. Ну й не забуваймо про подвиги пiдлеглих та союзникiв Тимошенко, зокрема, Матковського та Маркова...

       У тому обозі достатньо українців патріотів.
       Серед янучарів -- одні московські запроданці :gun:

       Щось цi патрiоти Тимошенко, схоже, служать лише для маскування. На реальну полiтику блоку iхнiй вплив нульовий...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.28 | _P.M._

        наразі повинні обирати такими якими є

        GreyWraith пише:
        > _P.M._ пише:
        > Але найгидкіше лайно московське, чужинське (своє не так смердить)
        > За свое я сам вiдповiдаю. I зобовязаний його чистити.
        Тож не підставляйте голову під чужинське.


        > Як Тимошенко може протистояти Росii - був час переконатися: мужнiм пдхiхiкуванням над украiнським Президентом з подачi росiйського керiвника, звитяжним пiдписуванням шкiдливих для УКраiни контрактiв та героiчним саботуванням всiх iнiцiатив Ющенка, спрямованих на зменшення залежностi вiд Росii. Ну й не забуваймо про подвиги пiдлеглих та союзникiв Тимошенко, зокрема, Матковського та Маркова...
        Утім реально може постати ВИБІР. Як тут сказав один дописувач: між гидко і страшно. Я ж пропоную позбутися НАЙГИДКІШОГО -- московського смороду, котрим наскрізь просякнуте янучарство.


        > Щось цi патрiоти Тимошенко, схоже, служать лише для маскування. На реальну полiтику блоку iхнiй вплив нульовий...
        Нажаль нульовою (якщо не від'ємною) є уся тепершіня українська політика. Все ж переконаний, що патріотичний потенціал за належних умов обов'язково виявиться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.28 | GreyWraith

         Re: наразі повинні обирати такими якими є

         _P.M._ пише:
         Утім реально може постати ВИБІР.
         ОК, тому зараз я все-таки буду вибирати не з 2 кандидатiв, як менi пропонують агiтатори за Тимошенко, а з 18. :) Серед тих 18 е хороша, хоча й не iдеальна канидатура - Ющенко. Причому ймовiрнсть виходу Ющенка в другий тур вища за нуль.

         А от коли станеться таке, що Ющенко програе, тодi я буду думати, що робити з такою бiдою. Можливо, що станеться таке, що я таки проголосую за Тимошенко, якщо вона таки пройде до другого туру. Але й до того часу доведеться нарешт зробити дуже багато чого корисного для мене, щоб якимось чином хоч трохи зменшити ту шкоду, яку вона вже наробила на посадi голови уряду та й лiдера фракцii. Причому шкода робилася два роки, а лiквiдувати наслдки треба за два тижнi, тому заходи мають бути з одного боку - дуже рiшучими та безжалiсними до тiеi корупцйноi шушери, яка звила кубло у ii фракцi, з ншого - дуже професйними з економiчноi точки зору та спрямованими не на користь рiзних олiгархiв, а для економiчноi свободи. Якщо це вона забезпечить, тодi, МОЖЛИВО (бо осад-то залишиться :) ), я й вiддам iй свiй голос.

         Але щось менi як реалiсту (Вам же подобаеться це слово :) ) видаеться, що не змiнить своеi полiтики Тимошенко нi на трохи. Тому буде все продовжувати так, як е зараз. Тодi треба бути йолопом, щоб голосувати за те, що буде проти тебе. Тимошенко працюе на лозiнських, матковських, осик, портнових, медведчукiв, губських, ляшкiв, бурякiв, уколових? Чудово. От хай вони за неi й голосують. :) Я в цi iгри не гратиму. Не до тебе пють - не кажи "будь здоров!"

         А зi страшним Януковичем хай теж розбираеться самостiйно. Як показуе теперiшня практика, кадри Тимошенко з кадрами Януковича на базi корупцii та порушеннi моiх прав чудово знаходять спiльну мову. Думаю, у них все буде добре й у випадку президентства Януковича.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.28 | _P.M._

          думати треба наперед

          GreyWraith пише:
          > А от коли станеться таке, що Ющенко програе, тодi я буду думати, що робити з такою бiдою.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.28 | GreyWraith

           Я вже подумав наперед

           Я написав своi висновки. Щодо Тимошенко я теж написав - а Ви навiть не цитували. Певно, сам як реалiст бачите, що ймоврнiсть того, що Тимошенко змiнить свою антиукраiнську полiтику та команду, нема. :)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.28 | _P.M._

            Re: Я вже подумав наперед

            GreyWraith пише:
            > Я написав своi висновки. Щодо Тимошенко я теж написав - а Ви навiть не цитували. Певно, сам як реалiст бачите, що ймоврнiсть того, що Тимошенко змiнить свою антиукраiнську полiтику та команду, нема. :)
            От і до чого цей смайлик?. Тішитеся в угоду власним амбіціям :(
            Усе наше життя полягає в тому, аби обирати.
            Я уже не раз говорив, що найгірша зараза для України -- московська. Позбудемось тієї зарази -- матимемо шанси позбутися й усілякої іншої..
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.12.28 | Sean

             Правильно

             _P.M._ пише:
             > Я уже не раз говорив, що найгірша зараза для України -- московська. Позбудемось тієї зарази -- матимемо шанси позбутися й усілякої іншої..
             Большевізм ТЮ - явище цілком московське. Позбудемося... і далі за текстом.
            • 2009.12.28 | GreyWraith

             Дякую, що Ви згадали про моi амбiцii

             Бо я - таки вiльний громадянин з амбiцiями, а також - з правами, честю, гiднiстю, розумом, усвiдомленням свого iнтересу та хоч маленькою - але силою. А не безсловесний камiнчик у п'ядестал Богинi, а також - ii вiрних пахолкiв, прiзвища яких менi гидко набирати.

             А то Тимошенко наобiцяла золотi гори, потiм два роки розводила корупцiю, рейдерство, економiчну некомпетентнiсть та русофiлю, а ж потiм, як студент-двiечник за нiч перед iспитом, ЗГАДАЛА. Бо земля пiд ногами затлiла. Причому знову думае таких, як я, обвести навколо пальця, бо навiть не обiцяе виправитися: а раптом лохи знову схавають, а я й далi буду служити русофiлiтичним олiгархам.

             Нi, хай цього разу виплутуеться без мене. Що посiяла - хай те й пожинае. :)
        • 2009.12.29 | Василь Сас-Губицький

         Re: наразі повинні обирати такими якими є

         Дехто тут (і він не один) переконує всіх, що рицинова олія набагато смачніша ніж касторове масло, бо це "зовсім різні продукти". Не знаю, чи це так. Та щось здається мені, що і від одного й від другого пронесе однаково. Лише встигай до унітазу добігти...
  • 2009.12.28 | Sean

   так, але ні

   Ющенко - так, найбільш прийнятний


   _P.M._ пише:
   > Й усім українцям-патріотам треба голосувати саме за Нього, незважаючи на ті огіхи котрі нажаль є ..
   так

   але

   > Але разом з вірою маємо бути реалістами.
   точно

   > Й виключити будь-яку можливість приходу до влади Янека.
   Ви її не виключите, я теж - у нього повно прихильників

   > Інородного тіла, московської зарази, метою якої знищити саме українство.
   У нього нема також мети, хоча побічні ефекти можуть бути.

   Але ТЮ з портновами - писаренками - кожем'якиними - губськими - ляшками, не кажучи вже про лозінських - анітрохи не краще. Дещо інше, але не краще. Большевізм - дуже московське явище.

   Так що нафіг з пляжу обох. Отакоє от (с)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.28 | _P.M._

    Re: так, але ні

    Sean пише:
    > > Й виключити будь-яку можливість приходу до влади Янека.
    > Ви її не виключите, я теж - у нього повно прихильників
    Виключимо, коли перестанемо підігрувати, навіть дотично, його прихильникам.

    > > Інородного тіла, московської зарази, метою якої знищити саме українство.
    > У нього нема також мети, хоча побічні ефекти можуть бути.
    Які сумніви можуть бути на рахунок мети яйцеполохливого!?.

    > Хіба не він підтримується Кремлем, хіба не його посіпаки ратують за двомовність і сторічне пербування москальського флоту в Україні? Чого ще більше треба.

    > Але ТЮ з портновами - писаренками - кожем'якиними - губськими - ляшками, не кажучи вже про лозінських - анітрохи не краще. Дещо інше, але не краще. Большевізм - дуже московське явище.
    Усе таки різниця в цьому плані є і то велика. З огляду хоча б на команди обох, помимо вами названих є й справжні патріоти України. У Янека -- поголовно янучари.


    > Так що нафіг з пляжу обох. Отакоє от (с)
    Заривати голову в пісок не маємо права. Мусимо прораховувати усе, у т.ч. обох у другому турі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.28 | GreyWraith

     Re: так, але ні

     _P.M._ пише:
     Хіба не він підтримується Кремлем, хіба не його посіпаки ратують за двомовність і сторічне пербування москальського флоту в Україні?
     Хiба не Путiн роздавав комплiменти Тимошенко? Хiба не БЮТ голосував за офiцiйну росiйську мову? Хiба не БЮТ порозвiшував у Криму бiгборди "Флотам быть - флотам дружить!"?

     Так що шукаймо рiзницю...

     Усе таки різниця в цьому плані є і то велика. З огляду хоча б на команди обох, помимо вами названих є й справжні патріоти України. У Янека -- поголовно янучари.
     Загорунли кавалок вторинного продукту у обгорточку для лохiв. :)

     Заривати голову в пісок не маємо права. Мусимо прораховувати усе, у т.ч. обох у другому турі.
     Буде другий тур - будемо рахувати. Може, ситуацiя до того часу так змiниться, що цi всi тепершнi розрахунки наперед будуть зайвi.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | _P.M._

      цікаво що як тільки мова заходить про Янека починається істерика

      .. навколо ТЮ


      Вам це ні про що не говорить?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.28 | Sean

       нецікаво

       _P.M._ пише:
       > .. навколо ТЮ
       бо це приблизно рівні загрози

       > Вам це ні про що не говорить?
       Говорить. Давно сказало, ще в дитинстві. Що не варто лізти в каку.
      • 2009.12.28 | GreyWraith

       Хiба у Вас

       Я ж до Януковича ставлюся спокiйно: вiн же ж пвтора роки головою уряду. Звiсно, погань, але не кiнець свiту.
    • 2009.12.28 | Sean

     Re: так, але ні

     _P.M._ пише:
     > Sean пише:
     > > > Й виключити будь-яку можливість приходу до влади Янека.
     > > Ви її не виключите, я теж - у нього повно прихильників
     > Виключимо, коли перестанемо підігрувати, навіть дотично, його прихильникам.
     і прихильникам комісарши, бо аналогічне

     >
     > > > Інородного тіла, московської зарази, метою якої знищити саме українство.
     > > У нього нема також мети, хоча побічні ефекти можуть бути.
     > Які сумніви можуть бути на рахунок мети яйцеполохливого!?.
     Великі. Ви не знаєте, про що він думає і я теж. Але підозрюю, що про зиск і понти

     > > Хіба не він підтримується Кремлем, хіба не його посіпаки ратують за двомовність і сторічне пербування москальського флоту в Україні? Чого ще більше треба.
     А вона і її посіпаки руйнують залишки державного механізму,підміняючи право доцільністю, як бублікоголова це розуміє. Чого ще більше треба? Never!


     >
     > > Але ТЮ з портновами - писаренками - кожем'якиними - губськими - ляшками, не кажучи вже про лозінських - анітрохи не краще. Дещо інше, але не краще. Большевізм - дуже московське явище.
     > Усе таки різниця в цьому плані є і то велика. З огляду хоча б на команди обох, помимо вами названих є й справжні патріоти України. У Янека -- поголовно янучари.
     Не знаю я там жодного патріота. Були б патріоти - трималися б від неї на відстані гарматного пострілу. Як патріот Степан Хмара.


     >
     > > Так що нафіг з пляжу обох. Отакоє от (с)
     > Заривати голову в пісок не маємо права. Мусимо прораховувати усе, у т.ч. обох у другому турі.
     То і не заривайте і не брудніть рук - не варто підтримувати жодного у другому турі, якщо це буде ця двійка, гідна одне одного. Нафіг з пляжу.
    • 2009.12.28 | Д. А.

     Re: так, але ні

     _P.M._ пише:
     > Sean пише:
     >
     > > Але ТЮ з портновами - писаренками - кожем'якиними - губськими - ляшками, не кажучи вже про лозінських - анітрохи не краще. Дещо інше, але не краще. Большевізм - дуже московське явище.
     > Усе таки різниця в цьому плані є і то велика. З огляду хоча б на команди обох, помимо вами названих є й справжні патріоти України. У Янека -- поголовно янучари.
     >

     Щодо справжності патріотів України в команді ТЮ маю великі сумніви.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.28 | Світлана

      Re: Пані Маріє, чогось ви в цьому житті так і не зрозуміли.

      Ющенко - це може останній шанс для України. А що він зробив?!
      Та він стільки зробив для України саме за ці 5 років, що іноді просто дивуєшся його мужності і мудрості. Не розуміти цього можуть або інтелектуально обмежені люди, або українофоби.
      Ющенко-ТАК!

      Саша, Алла, Вам респект. Моя вся родина з Вами, з Ющенком.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.29 | DADDY

       Шановна пані Світлана, дякую Вам за добрі і правильні слова

  • 2009.12.29 | Адвокат ...

   Україна Ющенка -- це Україна Майдану, що пішов по домівках,

   залишивши по собі Юща в надії, що той завершить справу. Бо,-- обіцяв. І не один раз... А Ющ,-- і справи не завершив, і власний авторитет власними ж руцями впустив "ніже плінтуса", і, з рештою, спричинив тей стан, що ми маємо на зара: Україна змушена обирати спосіб смерти: "трубой па ґалавє" ( Хам-сей ), чи "у ніжних обіймах білої гадюки" ( Хам-са ). Вибір "гнити далі, або ж відпочивати під паром та набирати сь сил",-- Ющ своїм управлінським ідийотизмом від України забрав...


   ... я б ще зрозумів би, як би Ющ тим своїм ідийотизмом що сь би сі, як політику, доброго зробив... а то,-- ні собі, ні ( своїй ) нації...
 • 2009.12.29 | Skapirus

  А може не на Ющенка ставку робити?

  А на творення чогось новішого і кращого?

  Ющенко - відпрацьований матеріял, який своїми діями (скоріше їх відсутністю) повністю дискредитував все, що можна було дискредитувати. Тому просто пропоную переступити і йти далі.

  З огляду на зазначене був би більш радий побачити роздуми не на тему, кого обирати (обирати насправді нікого, як би тут не переконували один одного), а на тему, що ми можемо своїми руками зробити. Часи надій на доброго дядю вже минули.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.29 | selu

   Дивна у вас агітація за Ющенка.

   Skapirus пише:
   > Ющенко - відпрацьований матеріял, який своїми діями (скоріше їх відсутністю)

   > був би більш радий побачити роздуми не на тему, кого обирати (обирати насправді нікого, як би тут не переконували один одного), а на тему, що ми можемо своїми руками зробити. Часи надій на доброго дядю вже минули.


   Тож вам потрібен президент, який не буде заважати вам щось робити. Тобто, на ваш погляд, бездіяльний Ющенко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.29 | Skapirus

    Хай буде агітація, якщо Вам так подобається

    Я сказав лише те, що сказав. Не варто шукати в моїх словах прихованого сенсу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.29 | selu

     Це логічний висновок, а не прихований сенс.

  • 2009.12.29 | Sean

   може. Тільки не на Ющенка на цих виборів вже нема коли

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.30 | Andrij

   Пeрeходимо від відсутности дій до відсутности думок

   Skapirus пише:
   > Ющенко - відпрацьований матеріял, який своїми діями (скоріше їх відсутністю) повністю дискредитував все, що можна було дискредитувати.

   Нe підкажeтe, яких самe дій? Тільки, будь ласка, бeз змахів чарівної палички.

   До рeчі, я нe можу сказати, що Ющeнко нe діяв. Досить поглянути лишe та гуманітарну галузь, починаючи з вступних іспитів до ВНЗ, закінчуючи Музeєм Жeртв Голодомору. Також, знищeння корупції у вступних іспитах - цe початок знищeння корупції в цілому. Лишe йому нe дадуть. Ось такі як ви.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.30 | Sean

    Re: Пeрeходимо від відсутности дій до відсутности думок

    Andrij пише:
    > Лишe йому нe дадуть. Ось такі як ви.
    Не підкажете, як, у який спосіб такі як пан Skapirus не дадуть йому діяти?
 • 2010.01.14 | Віктор

  Re: Обиратимемо Україну

  Додайте ще гектари землі під Києвом, побудову нових резиденцій, збір коштів (але це вже його жінка...) на дитячу лікарню, вдалу боротьбу з корупцією ... А може вже треба зупинитися та проголосувати не за бухгалтера з (слово вставте самі) з його мораллю, а за нормальну освічену й порядну, фахову людину, за ГРИЦЕНКА?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.14 | DADDY

   У нас "фахівців" греблю гати. З моральністю проблеми.

   Віктор пише:
   > а за нормальну освічену й порядну, фахову людину, за ГРИЦЕНКА?

   Я не буду про все. Просто поцікавимосья: хто ж придумав і розкручував спільний російсько-український батальон, як прообраз спільного війська?
   Помиє нехай руки Анатолій Степанович і те, напевно, не допоможе, як Пілату.
 • 2010.01.14 | саша_нічна варта

  Юля не підняла ціни на газ та ел. Юля вперед!

  А це для мене зараз найголовніше, бо я не живу а виживаю. Єхануров під час правління Ющенка ціни на газ та електрику підняв суттєво.
  Для мене це принципово. Мій прем"єр про мене дбає. Ось така є різниця між ваю та ювт.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.14 | Sean

   нема питань

   саша_нічна варта пише:
   > Мій прем"єр про мене дбає

   Щастя і здоров'я Вам і Вашому Прем'єру. Зичу Вам також щоб Ви встигли придбати чи то ЇЇ портрета чи то, перепрошую, бюста
 • 2010.02.09 | Shadow

  Re: Обиратимемо Україну

  А я голосовал за президента Ивана Франка :lol:
 • 2010.02.09 | rais

  Кожного разу обиратимемо Україну? А може почнемо її будувати?

  Все добре, оселедці, вишиванки, Україна Мрій...
  А де Україна Дій ? Україна ОПОРУ ворогам? Україна принципова не лише до злочинів минулого, але й до злочинців сучасного. Толерантні ви наші, НОВУ ВИШИВАНКУ на БРУДНЕ ТІЛО не надягають. Очіщення можливе лише через ЛЮСТРАЦІЮ, через заСУД і поКАРАння комунобандитського режиму... Як із логікою, послідовністю, з оцінкою вартості питання - що первинне - НЕЗАЛЕЖНА Держава чі плач по закатованим? Ще раз кажу найкращою нагородою і вшануванням С.Бандері та всім загиблим українцям буде засуд і покарання комунобандитів, а не "повернення на круги своя".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.09 | DADDY

   Re: Кожного разу обиратимемо Україну? А може почнемо її будувати?

   rais пише:
   > Все добре, оселедці, вишиванки, Україна Мрій...
   > А де Україна Дій ? Україна ОПОРУ ворогам? Україна принципова не лише до злочинів минулого, але й до злочинців сучасного. Толерантні ви наші, НОВУ ВИШИВАНКУ на БРУДНЕ ТІЛО не надягають. Очіщення можливе лише через ЛЮСТРАЦІЮ, через заСУД і поКАРАння комунобандитського режиму... Як із логікою, послідовністю, з оцінкою вартості питання - що первинне - НЕЗАЛЕЖНА Держава чі плач по закатованим? Ще раз кажу найкращою нагородою і вшануванням С.Бандері та всім загиблим українцям буде засуд і покарання комунобандитів, а не "повернення на круги своя".

   Я б не протиставлял Україну Мрій і Україну Дій. НМХР і те, і те потрібне.
   А з "кругами своя" - то вже повернулись. Президент обез"Яник - це вам не Україна Дій, а УРКАїна БИЙ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.09 | rais

    Підніміть голову, припиніть оплакувати закатованих. Україна

    не підтримує 17 областями Урканізацію Держави. Підтримайте Україну Дій. Потім будемо Мріяти...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua