МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В нашому трамваї пора в кабіні змінювати всіх керманичей.

12/27/2009 | rais

Нахріна нам така влада і кандидати взагалі?

Він поважає людей, а потім своє особисте.

Янукович бажає щоб ми мали віру. Яку віру?

Вони мають все, а з нашого боку віра в виживання.

Добра така керуюча "еліта" в Україні.

Нещодавно розповіли випадок, який трапився тиждень тому.
Трамвай №33 до ДВРЗ о 22.00 на Чернігівській підібрав людей, які чекали дві години. Всі трамваї йшли в депо. Нарешті цей. Люди після холодного дощу вже втиснулися і додому. Але проїхавши дві зупинки
молодик вийшов із кабіни постукав ногами по колесах і сказав що трайвай поломаний і буде йти в депо. Всім негайно вийти на сніг і дощь. Люди не змовляючись почали вимагати їхати за маршрутом, який вони обрали і сплатили. Половина залишилися, половина покірно вийшла з трамваю. Хтось сказав що цей трамвай нагадує Україну. Люди пригрозили набити морду тому керманичу і він переляканий такою єдностью довіз всіх до ДВРЗ.

Може в нашому трамваї-Україні ота "еліта" буде весь час везти нас не туди куди нам треба доки не викинемо їх з кабіни, або пику не натремо?

В

Відповіді

 • 2009.12.28 | Мірко

  Влучно!

  Аналогія точна. Лиш можна було додати куди цей наший кабмін нас везе. А то назад в імперію Чінґіз Хана.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.29 | rais

   Аналогія дійсно точна.

   Перетворити квітучу ще 20 років тому Україну в напівзламаний трамвай... Киів як і вся країна на межі не лише техногенної катастрофи. І не зима в цьому винна. Залицяння до комунобандитів замість люстрації та відсутність системних змін ось головна помилка мрійника Ющенка. Або це тактика збереження старої системи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.29 | Д. А.

    Аналогія дійсно точна?

    rais пише:
    > Перетворити квітучу ще 20 років тому Україну в напівзламаний трамвай... Киів як і вся країна на межі не лише техногенної катастрофи. І не зима в цьому винна. Залицяння до комунобандитів замість люстрації та відсутність системних змін ось головна помилка мрійника Ющенка. Або це тактика збереження старої системи.

    Перепрошую, якої саме системи? Чи не тої, за якої Україна була 20 років тому "квітучою", за Вашими словами?

    PS Назвати Україну 1989 року квітучою - це треба мати буйну фантазію.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.30 | Сахаров

     Re: Аналогія дійсно точна?

     Андрію, маєте рацію. Проте слід думати що робити в разі перемоги Яника чи Юлі. Другого Майдану не буде. Слід, очевидно, готувати центри спротиву, розбудовувати структури, розробляти тактику і стратегію спротиву, бо може статися так що схаменемося як завжди пізно. Продадуть, суки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.30 | Д. А.

      Re: Аналогія дійсно точна?

      Сахаров пише:
      > Андрію, маєте рацію. Проте слід думати що робити в разі перемоги Яника чи Юлі. Другого Майдану не буде. Слід, очевидно, готувати центри спротиву, розбудовувати структури, розробляти тактику і стратегію спротиву, бо може статися так що схаменемося як завжди пізно. Продадуть, суки.

      Якщо Ви до мене, то я не Андрій. В усьому іншому цілком згідний з Вами і не проти долучитися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.30 | Сахаров

       Re: Перепрошую

       Помилився. Вважав, що вичислив, аж ні. Бува. Що ж до спротиву - іншого виходу не бачу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.30 | Д. А.

        Нема за що

        Сахаров пише:
        > Помилився. Вважав, що вичислив, аж ні. Бува. Що ж до спротиву - іншого виходу не бачу.

        Буває. Навіть здогадуюсь, за кого саме Ви мене прийняли.

        Але в мене Д. - ім"я, а А. - прізвище.
    • 2009.12.30 | selu

     Не точна, водія налякали, але не змінили.

    • 2009.12.30 | rais

     Re: Аналогія дійсно точна?

     Щодо фантазії. Україна з 1991 року ще не була розграбована, не були знищені засоби виробництва у КСП, на заводах, фабриках, БЛАСКО, транспорті, підприємствах зв'язку, обл енерго не було порізане і перетворене на металобрухт обладнання... Дивіться б.л. далі Києва і області. Після 2000 року завдяки "еволюції" головного ідеолога клептократичного збагачення "еліти" Україна перетворилася на руїни... "Національний виробник" типу Тягипки, Порошенко, Ахметова, Тимошенко і т.п. - це дійсно "трудяги". Як розповідав С. Терьохин - я "піднявся" перевозячі "кравчучкою" апелсини з Одеси до Києва. Вірю. Всі були в равних стартових умовах. Ви ж не хотіли мати хатинку в Швейцарії. А кравчуки хотіли! У вас тато не керував цукровою галузью по Україні, а у шоколадного зайця ТАК! Ви не хотіли брати "Криворіжсталь", а хтось її отримав як і ряд обленерго. ЄСУ, Київ Стар, Феросплавний, Аміачни, ОПЗ, завод Чистих металів ... Тому аналогія точна і пряма. Україну як той трамвай обідрали і катять за рахунок українців туди куди цій керуючій "еліті" потрібно. І спробуй ти цю банду відлучити від керма. Ось така мля "квітучість" при повних Універсалах, Меморандумах, та соплях про голодомор.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.31 | Isoлято

      Ще трохи про "Україну 1989 року"...

      Знаєте, чимось ВИ мені такого собі Шюххрічя нагадали. Коли він аткравєнна вазмущялсо, як же ж так у Керченській протоці течія розмиває острів Тузлу, а погана українська влада нічого не робить, щоб цьому запобігти. Тільки ж воно, недоумкувате, підзабуло (і мабуть же ж не випадково!), коли і після чого раптом з'явилася та загадкова "течія"...

      В цьому сенсі мені лишається нагадати, що українська промисловість більш ніж наполовину складалася з малоефективного совєцького ВПК, який вдавалося утримувати "в рабочем состоянии" ТІЛЬКИ за рахунок перечислень певних коштів, отриманих від експорту ресурсів (які з 86-го року на світовому ринку почали стрімко дешевшати). А вся більш-менш ефективна промисловість уже практично отримала "іфікцівнава сопсвінніка" - звичайно ж, з рядів комноменклатури. Був шанс якось трошки тій біді зарадити в 91-му році... але 56% виборців проголосували за "компартєйца" Кравчука. Який потім дуже влучно зауважив: "маємо те, що маємо" (хоча десь я читав, що це насправді не його фраза, але то вже нічого не міняє).

      Ну і така важлива деталь: починаючи з 86-го року, в УССР народжуваність починає падати, а смертність - відчутно зростати. Зрівнялися вони в 90-му, і до 92-го року включно населення України зростало ВИКЛЮЧНО за рахунок іміґрації. Причому з тих "іміґрантів" приблизно половина - то були совєцькі армійські пінсіанєри або ж заробітчани, що поверталися "ссєвєра". Зі зрозумілих причин дітей після себе вони не залишили...

      Отакій "квітучій Україні" в 91-му році дісталася незалежність. І неминуче падіння, може, й можна було якось пом'якшити або уповільнити, але 56%... (далі Ви знаєте).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.31 | rais

       Re: Ще трохи про "Україну 1989 року"...

       Знаєте, ви мені нагадуєте дуже хитрого страуса, який коли вигідно ховає голову в пісок. У вашій оді легалізації пограбованого капіталу ми не почули про 90 відсотків знедолених громадян україни, які виживають за межею бідності. Не почули про те що саме через подібні штучні і нелюдські умови життя кучмаки фізично знищили за ці 19 років майже 6 мільйонів. Не почули про перевагу в лавах "успішної еліти" колишньої партноменклатури. Про злиття цієї ком номенклатури із криміналом, в тому чіслі російським. І далі до самого головного про розмір тіньового капіталу що не працює на національні інтереси України. В тому числі і не оновлює технології, обладнання і таке інше... Тому енерговитратні технології, низькі зарплати, безробітя... Не Українська це "еліта". Не її це ТРАМВАЙ. Тому і руйнують його і знущаються над його пасажирами... Придивіться уважно до себе і б.л. повчайте дівчаток на виборчих ділянках.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.31 | Isoлято

        А навіщо пересмикувати, га?

        rais пише:
        > У вашій оді легалізації пограбованого капіталу ми не почули про 90 відсотків знедолених громадян україни, які виживають за межею бідності.
        По-перше - де Ви побачили "оду леґалізації"? По-друге - звідки взялися "90 відсотків"? Нє, я, канєшна, панімаю, що коли у людини немає власного авта і будиночка (як ото у мене) - це називаїцця "за межею бідності". Але у кожному разі ця межа - знов-таки на мій смак - трохи інша, ніж в "Україні-89". Бо тоді я, наприклад, не міг собі купити на стипендію телевізора, навіть уживаного. Та й харчувався якось трохи гірше, ніж зараз...

        > Не почули про те що саме через подібні штучні і нелюдські умови життя кучмаки фізично знищили за ці 19 років майже 6 мільйонів.
        А треба уважніше слухати! Я, здається, чітко вказав, звідки брався "прірост насілєнія" України в 1990-92 роках. І той "съезд пенсионеров" не в 90-му році почався! За моїми оцінками, з 82-го по 92-й рік тут осіло не менше 5 млн. колишніх військових, міліцянерів та інших "ацтавнікофф". Можна оцінювати по-різному, але ніхто не зможе відмінити факту, що на протязі наступних 18 років ця катеґорія населення поступово вимирала, не лишаючи після себе дітей. Можна це назвати "фізичним знищенням"... але навіщо пересмикувати?

        > Не почули про перевагу в лавах "успішної еліти" колишньої партноменклатури.
        Брехати негарно (© М.Свистович). Перечитайте уважно, за кого в 91-му році проголосувало 56% населення України, що мали право голосу!

        > Про злиття цієї ком номенклатури із криміналом, в тому чіслі російським.І далі до самого головного про розмір тіньового капіталу що не працює на національні інтереси України.
        Йой, ну тута Ви просто аткриціє здєлалі... А Вам не спадало на думку, що це злиття сталося ще ДО згаданого 89-го року? Тож нехай спаде!

        > Не Українська це "еліта". Не її це ТРАМВАЙ. Тому і руйнують його і знущаються над його пасажирами...
        Ога, а в 89-му році вона такою вже "українською" була, шо аж... А потім чогось взяла і зіпсувалася, з "ком номенклатурою" шашні завела, з криміналом... І чьо ета с нєй случілась, ніабісніцє случяйна?

        > Придивіться уважно до себе і б.л. повчайте дівчаток на виборчих ділянках.
        Ну то вважайте, що, дивлячись на Ваші "рассуждєнія" про "квітучу Україну 20 років тому", я було подумав, що Ви і є таке дівчатко з виборчої дільниці. Бо щось занадто наівні ці Ваші "рассуждєнія". Дорослі люди такими байками тута вже давно не оперують!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.01 | rais

         Проплачені холуї завжди оперують доцільністю сучасного стану в

         Україні. Вони переконують про неможливість щось змінити. Про незворотність панування старої системи, про недоцільність люстрації. Про неможливість опору комунобандитам. Про відсутність альтернативи клептократичній "еліті". Про виправдовування злиденного життя українців. Вони переконують українців покірно терпіти знущання та гноблення з боку владоможних злочинців. Вони переконують у необхідності корупції, у справедливості судів. Вони забовтують Українській нарід і вихваляють його терпіння та покірність на прикладі голодомору 32-33 років. Ці холуї системи приховують від українців те що наслідком штучно створених нелюдських умов життя (як у 33 так і в нас час) є візичне знищення мільйонів. Як наслідок - захоплення земель, життєвого простору, країни. Саме так комунобанда створювала свої первинні капітали і передавала їх своїм нащадкам. Саме так на генетичному рівні у народу відбивалося бажання чинити опір. Саме так дівчаткам, сучасним бабулям з Троєщини, прочищена підсвідомість. І вони на всіх дільницях із внучками голосують за Черновецьких, Кучм, Януковічей... Ось для чого оперують проплачені холуї ідею покірності і неможливості справжніх змін в Україні.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.01 | Isoлято

          Проплачені холуї в першу чергу оперують байками про те...

          ...як гарно жилося в Україні (пардон, "на Украінє") 20 років тому. Як воно тута все цвіло й пахлО. А дівчатка і бабусі, не схильні до глибоких аналітичних роздумів, сприймають це саме так, як треба холуям: ПОТРІБНІ ЗМІНИ! Такого, як ото зараз, нам не треба. Треба - таке, як було 20 років тому. В щіслівам савєцкам прошлам.

          Не буду Вам заважати кріпити й далі цю їхню віру. Тим більше що сайт maidan.org.ua згадані бабусі не читають... та й дівчатка теж.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.01 | rais

           Re: Проплачені холуї в першу чергу оперують байками про те...

           Так, цей сайт і багато інших часто відвідують не лише довірливі дівчатка, а й проплачені холуї, що закликають до толерантної співпраці із злочинною "елітою"... Вони не лише вмовляють нас всепробачити цю владоможну зграю за минулі і сучасні злочини. Вони щіро цікавляться - який саме крок (люстрацію, революцію...) від українців ім очікувати завтра. Вони нам настирливо формують еволюцію покірного вимирання. І не дай боже, за їх законами, не озброєний опір.
           Тут вже добалакалися - чі мають українці право на інстинкт... ????
           Сьогодні День Народження людини, яка сказала - " Тільки зброя, не слова, дадуть нації права." Волю і свободу ніхто не дарує.
           Домовлятися із криміналом через Універсали та Меморандуми то, або недолугість, або провокація. Зрозуміло все це не для вас, дівчатки.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.01.01 | Isoлято

            А для яких "дівчаток" у Вас отуточки (л)...

            http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1262115400&first=1262359797&last=1262245867
            ...було щось там про "квітучу ще 20 років тому Україну"?

            Чи тута 20 років тому при владі не були саме ті, хто не просто "формували еволюцію покірного вимирання", але й цілком рояльно його ОРҐАНІЗУВАЛИ? Чи не вони більш за все боялися саме ЗБРОЙНОГО ОПОРУ ("ліш би нєбила вайни")? І чи не дякуючи ним таки знайшлося в Україні 56% голосуючих, що підтримали продовження панування компартійної "еліти" (уособлену в першу чергу пріснопам'ятним "хрещеним батьком кравчучки") й таким чином "всепробачили" їй всі її злочини, з колективізацією і голодомором включно?

            І чи не в газеті "Камунізд" як раз частіше за все можна знайти крокодилячі сльози з приводу "квітучої України 20 років тому"?

            То хто тут "проплачений холуй"?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.01 | rais

             Re: А для яких "дівчаток" у Вас отуточки (л)...

             Шось вас понесло... Ще раз для дівчаток. Проплачений холуй і не тільки тут(але іх дуже багато по всіх ЗМІ), той хто саме й оспівує сучасний стан в Україні як перемогу нежалежної української державності. Оспівує свободу і демократію, прозорість влади і відкритість суспільства, справедливість суду... Холуй той, хто закликає українців змиритися з пограбуванням країни через лігалізацію тіньових капіталів. Хто говорить про запізднення процедури люстрації, про недоцільність системних змін. Той хто не говорить про бутафорії відбушегося з 1991 року перерозподілу. Той хто нівелює тему залишених при владі комфунціонерів з їх перефарбуванням у ПР, СДПУо, БЮТ і так далі... Холуй той хто не бажає бачити далі свого автомобіля і цюрульні на Подолі... Холуй той, хто закликає українців покірно голосувати за представників тієї ж старої системи. Хто не розуміє що лише через заСУД і поКАРАння ідеологів і виконавців комуністичних злочинів можна почати розбудовувати справжню українську державність.
             А Україна дійсно була квітучою у 1980 роки і повинна була саме з цього статусу стартувати у сьогодення. Але головним завданням комбандитів та їх холуїв було через пограбування і знищення стратегічних ресурсів держави дискридитувати саму можливість успішної розбудови української держави. Саме таким чином створювалося незадоволення обкрадених українців. І все це теж не для дівчаток...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.01.01 | Isoлято

              Ви обережніше з "дівчатками",бо Вас точно кудись не туди занесло

              rais пише:
              > Шось вас понесло... Ще раз для дівчаток. Проплачений холуй і не тільки тут(але іх дуже багато по всіх ЗМІ), той хто саме й оспівує сучасний стан в Україні як перемогу нежалежної української державності.
              Отже - не треба нам зовсім "нежалежної української державності"? Чи шо Ви хочте сказати цим пафосним звинуваченням?

              > Оспівує свободу і демократію, прозорість влади і відкритість суспільства, справедливість суду...
              І? Не потрібна нам ні свобода, ні демократія, ні прозорість влади, ні справедливий суд? А потрібен новий "жилєзний занавєс", як у "квітучій Україні" зразка 1989 року?

              > Холуй той, хто закликає українців змиритися з пограбуванням країни через лігалізацію тіньових капіталів. Хто говорить про запізднення процедури люстрації, про недоцільність системних змін.
              Ета Ви ка мнє? І де ж я, цікаво, казав про "пізднення" і все інше перелічене?

              > Той хто не говорить про бутафорії відбушегося з 1991 року перерозподілу. Той хто нівелює тему залишених при владі комфунціонерів з їх перефарбуванням у ПР, СДПУо, БЮТ і так далі...
              Ога... яснінька... Ви НЕ ХОЛУЙ, бо Ви ГОВОРИТЕ про "бутафорії відбушегося". Ну то поясніть, чого ж оце при цій "бутафорії" (начебто нічого не змінилося, правда?) Україна з "квітучої" стала... ну, тим, що ВИ бачите.

              > Холуй той хто не бажає бачити далі свого автомобіля і цюрульні на Подолі... Холуй той, хто закликає українців покірно голосувати за представників тієї ж старої системи.
              Ви маєте власний автомобіль і якусь іще там "цюрульню" (то Ви, мабуть, платний виходок так обізвали)? А за "квітучої України" у 89-му році - теж мали?

              > Хто не розуміє що лише через заСУД і поКАРАння ідеологів і виконавців комуністичних злочинів можна почати розбудовувати справжню українську державність.
              ПРАААВІЛЬНА! Прамблєма в тому, що тута дехто rais® нас починає переконувати, якою ж "квітучою" була Україна за владарювання тих "ідеологів і виконавців". То за шо ж їх, вибачте, судити? За те, що недостатньо активно боролися за свою владу, не влаштували вчасно ще один 37-й рік, щоб "ачісціць сваї ріди" від злочинців, які потім вдалися до "пограбування і знищення стратегічних ресурсів держави"?

              > А Україна дійсно була квітучою у 1980 роки...
              Угу, продовжуйте далі дискредитувати ідею незалежної української держави. Хай більше людей почує, як тута все було гарно й квітуче "за камуніздів", і як воно все стало погано, "када аццкіє бєндєраффци дарвалісь да власці". Я вже оцінив.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.01.01 | rais

               "Ви обережніше з "дівчатками"? - Дуркуємо?

               Так Ви в разнос пішли замість того щоб уважніше прочитати?
               Як щоб дійсно такі як Тягнибок прийшли до влади то комсаботажники не стали би "успішною елітою", а відповідали б перед створеним НБР за скоєні злочини. І ресурс залишений після Союзу в Україні не дали б розікрасти секретарикам та інструкторикам компартійним. Щось не дочуваєте, шановний? Трамвай був би цілішим і Україна вже котилася Європейською колією. А ви ще подуркуйте з теми агітації за совок.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.01.01 | Isoлято

                Якщо хтось і "дуркує" - це той, хто плаче по "Україні 80-х"!

                Я Вас дуже уважно перечитав, не хвилюйтеся. Вражений до глибини душі Вашою щирою наївністю та вірою в те, наче у 80-то роки український народ мав у своєму розпорядженні якийсь "ресурс". Може, то буде для Вас величезне відкриття, але спробуйте повірити мені на слово (бо те, що я зараз скажу, насправді досить очевидне): ВЖЕ Й ТОДІ вся так звана "народна власність" насправді належала отим самим "секретарикам та інструкторикам компартійним". Шютка фтом, що вони її НЕ КРАЛИ! Вони її ВЖЕ МАЛИ! А те, що потім вони вирішили "пустити її за вітром" (не кажу "вжити для власного збагачення" - збагатитися можна було б, наприклад, розвиваючи та модернізуючи промисловість і потім випускаючи з її допомогою доброякісну продукцію) - окрема неприємна тема.

                Задам Вам краще таке собі простесеньке питання (сподіваюся, ви з нього не зіскочите і дасте коротку зрозумілу відповідь): ЧОМУ "такі як Тягнибок" - не обговорюємо зараз тут, чи він дійсно "такий", як Ви його собі уявляєте - не прийшли до влади ще ТОДІ, в 90-му або 91-му?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.01.01 | rais

                 хтось і "дуркує"

                 Комбандити володіли всім. Воно було їх за рахунок фізичного знищення мільйонів людей. Але при дійсній розбудові незалежної України все це не повинно було залишитися в тих самих руках. Тож не відбулося нічого. Змін не сталося - незалежність України бутафорія. Для цього комбанда безпокарано знищила стратегічний ресурс. Перелічимо його: Чорномоський Флот, і цівільний, і риболовецький, і військовий, Завод Чистих Металів, Судібудівна та полупроводникова промисловість, зв'язок, транспорт, енергетика, армія, авіація, приладобудування, нафтопереробна, хімічна промисловість, переробна промисловість... Володіння комбандою і по сей час майже всіма ЗМІ дозволило дискридитувати і лідерів національного спрямування подібних Черноволу і Тягнибоку. Тому іх допустили до влади теж бутафорно. Поспівати гімн та надіти вишиванки. Не бачу сенсу далі допомогати Вам толокти воду.
                 Ваші "галси" і намагання перекрутити тему цієї гілки не зрозумілі лише дівчаткам. Продовжуйте і далі на замовлення оспівувати свободу і демократію, справедливість суду та прозорість влади в сучасній Україні. Вам з цим на бігборди треба, а не сюди.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2010.01.01 | Isoлято

                  Я, здається, задав питання. Не дуркуйте і відповідайте!

                  rais пише:
                  > Комбандити володіли всім. Воно було їх за рахунок фізичного знищення мільйонів людей. Але при дійсній розбудові незалежної України все це не повинно було залишитися в тих самих руках. Тож не відбулося нічого. Змін не сталося - незалежність України бутафорія.
                  А я ж Вас відкритим текстом спитав: ЧОМУ цього не сталося??? (І, до речі, майже не сумнівався, що Ви з цього питання "зістрибнете"... але ж має право людина на щось сподіватися...)

                  > Для цього комбанда безпокарано знищила стратегічний ресурс.
                  Після цієї фрази починаю сумніватися у Вашій адекватності. Ну от, до речі, частина відповіді на моє ж запитання: бо прибічники "дійсної розбудові незалежної України" на початку 90-х років виявилися такими ж малоадекватними. Втім, маєте можливість запропонувати кращу відповідь.

                  > Володіння комбандою і по сей час майже всіма ЗМІ дозволило дискридитувати і лідерів національного спрямування подібних Черноволу і Тягнибоку.
                  Во-во. А ці "лідери" сиділи, склавши лапки, й дивилися масляними очима, як їх "дискридитують". Ви вже вибачайте, але то ВИ мені тута таку картину намалювали.

                  > Тому іх допустили до влади теж бутафорно. Поспівати гімн та надіти вишиванки. Не бачу сенсу далі допомогати Вам толокти воду.
                  Оооо... ну тут ващє атпат... А шо, Чорновіл та Тягнибок були колись "допущені до влади"? І яку ж високу державну посаду вони займали?

                  > Вам з цим на бігборди треба, а не сюди.
                  Тю, так хто ж я насправді - "дівчатко на виборчій дільниці" чи "кандидат на біґборди"? Апріділяйціся...

                  > Продовжуйте і далі на замовлення оспівувати свободу і демократію, справедливість суду та прозорість влади в сучасній Україні.
                  Якщо Ви дійсно вважаєте, що в "квітучій Україні 80-х" влада була прозорішою, а свободи з демократією було більше, ніж зараз - то Вам не сюди, а к таваріщям Сіманєнкє і Зюґанову.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.01.02 | rais

                   Re: Я, здається, задав питання. Не дуркуйте і відповідайте!

                   Ви неодноразово і переконливо довели, що Вам дійсно все здається...
                   Зніміть рожеві окуляри. Брудної роботи не оминути. Трмавай, як що бажаєте їхати вперед, треба поштовхати і руками.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2010.01.02 | Isoлято

                    А здавалося б, чи то так важко - відповісти на питання?

                    rais пише:
                    > Ви неодноразово і переконливо довели, що Вам дійсно все здається...
                    Добре, навантажу Вас іще одним питанням: ЩО САМЕ мені "все" здається?

                    > Зніміть рожеві окуляри. Брудної роботи не оминути. Трмавай, як що бажаєте їхати вперед, треба поштовхати і руками.
                    І тепер повертаємось до попереднього запитання: ЧОМУ ця "брудна робота" не була зроблена ще у 91-му році?

                    Чи не тому, що Кравчук, Тягнибок, rais® та їм подібні полінувалися тоді знати рожеві окуляри?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.02 | Оглядач

          Re: Проплачені холуї завжди оперують доцільністю сучасного стану в

          "Проплачені холуї"

          Пане, це Ви про себе?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.07 | rais

           Re: Проплачені холуї завжди оперують доцільністю сучасного стану в

           Я про тих, хто закликає визнати доцільність об'єднання з комунобандитами заради єдності України. Єдності катів із жертвами. Я про холуїв, які закликають вибачити владоможних злодюжок за пограбування України і за легалізацію тіньових капіталів, замість покарання за злочини перед Державою. Я про тих холуїв, які оспівують прозорість влади і відкритість суспільства за височеними парканами Конче Заспи і Пуще Водиці... Я за холуїв, які співають за даровану свободу бандитам і демократію українських корумпованих судів та недоторканість корумпованих обранців. За холуїв, які далі своїх Київських квартир не бачать реальних проблем 90 відсотків українців.
           За холуїв, які виправдовують все, аби не було реальних змін в Україні.
           Аби не було війни.
        • 2010.01.01 | thinker

         Re: А навіщо пересмикувати, га?

         Ви тепер "на стипендію" також ні фіга собі путнього НЕ купите...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.04 | Isoлято

          Значить, у цьому сенсі просто майже нічого не змінилося...

 • 2010.01.01 | soykin

  Що робити?

  Сахаров
  >Проте слід думати що робити в разі перемоги Яника чи Юлі. Другого Майдану не буде. Слід, очевидно, готувати центри спротиву, розбудовувати структури, розробляти тактику і стратегію спротиву, бо може статися так що схаменемося як завжди пізно. Продадуть, суки.


  Це точно. І сперечатися варто не в оцінці 86-го чи 89-го.
  Варто чітко визначити те, що нам не подобається СЬОГОДНІ, потім чітко визначити чого ми хочемо (візію майбутнього країни)і тоді вже визначати, як цього досягнути. Без визначення візії того майбутнього України, якого ми прагнемо, енергія витрачена на організацію спротиву буде витрачена неефективно.

  Ставити за задачу усунути когось від влади - цього мало. Треба відпочатку мати систему, яку ми будемо інсталювати після здобуття влади. Об*єднання, нмд, не повинно бути заради приведення якогось політика до влади. Потрібно створити мережу, і привести мережу до влади. Але знову ж таки, спочатку визначити те, що ця мережа буде робити з першого дня приходу до влади - розпорядження, рішення, закони, люстрація і т.д.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.01 | rais

   Re: Що робити?

   Приблизно із таким запитанням почерзі до Верховної Ради зверталися Крравчук, Кучма, Ющенко ... Скажить що будувати і я вам збудую...
   Красавці. Що робити - не лягати покірно на асфальт потилицею догори.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.01 | selu

    Почитайте Яковлева, члена політбюро. про "квітучі" 80-ті.

    Всі наші негаразди закладені ще тоді. А ваша позиція дуже дина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.01 | Isoлято

     Я йому це вже майже дві доби пояснюю...

     Але і казати, що "наші негаразди закладені ще тоді" - теж не зовсім вірно... Вони закладені у 1918 році.
    • 2010.01.01 | rais

     Re: Почитайте Яковлева, члена політбюро. про "квітучі" 80-ті.

     Моя позиція полягає в тому, що при реальних змінах в Україні залишений ресурс Совка повинен був працювати на Україну. А не залишитися в руках тих самих комунобандитів, що зараз стали успішними
     бізнесменами та владоможною "елітою". В Україні бутафорна незалежність
     лише завдяки безпоКАРАності залишеної при владі комунобанди.
     З Новим Роком!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.01 | Isoлято

      От можете в якості новорічного подарунку...

      ...прийняти від мене таку ориґінальну й "неформатну" думку: мені останнім часом взагалі здається, що краще б Україна в 91-му році вийшла з СССРу голою і босою, ніж з отими уламками совєцького ВПК. Бо тоді б нам тут довелося будувати НОВУ промисловість і економіку - і в процесі її будівництва з'явилася б дійсно НОВА еліта, професійна і шанована. Так, це зайняло б багато часу. Але в підсумку ми не мали б суперечок, кому та промисловість насправді належить і як її ефективніше використати.

      А те, що ми отримали "у спадок від ССРу" - воно ж, згідно уявлень більшості українців, "пастроїна падрукавоцтвом парції, вааружоннай праґрісівнай марксіска-лєнінскай ціорієй". І такі уявлення фактично означали визнання того факту, що ВСЯ українська промисловість мусить належати представникам тої самої "парції", їхнім фізичним та ідейним нащадкам... і ще - кримінальним спільникам. І от, не усвідомивши цієї простої речі, ми прийшли до стану, описаному в першому абзаці... ще й часу 20 років втратили.

      Отакоє от (© Л.Янукович).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.02 | rais

       Re: От можете в якості новорічного подарунку...

       Все що було розбудовано в Україні за часи Совка - було розбудовано нашими з вами дідами, батьками, братами... Розбудовано українцями, яким цей ресурс і має поправу належати, бо він був створений за рахунок їх поту, крові, життя... Створений цей ресурс був через нещадну експлуатацію українців системою комуністичного державного терору. В 1991 система законсервувалася завдяки тому, що на співпрацю із комбандитами пішли Горинь, Хмара, Лук'яненко, Драч, Чорновіл та багато інших наших політвязнів сумління та теоретиків національного оновлення України. Зараз ці протухші консерви отруюють електорат, замість бутулізму ми отримали тотальну корупцію. Через ЗМІ за 19 років в підсвідомість нової генерації вбивають тезу толерантного сприймання і відношення до злочинів створених комунобандитами та їх системою державного керування. Системою, модель якої всі 19 років не змінена в Україні. Що вони не будують виходить КПРС. Додам досі не заСУджена і базпоКАРАна система котить той ТРАМВАЙ по колу, і дуже скоро ми побачимо табірні ворота з надписом СРСР. Ось таке Новорічне повернення вас очікує, як що нація не знімить рожеві окуляри і не почне чинити шалений опір хворобі за назвою комунобандитизм.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.02 | Isoлято

        Багато ж Ви бачите крізь свої рожеві окуляри...

        rais пише:
        > Все що було розбудовано в Україні за часи Совка - було розбудовано нашими з вами дідами, батьками, братами...
        Ога. Прамблєма фтом, що більшість тих дідів та батьків щиро вважає, шо, єслі би ні мудрає камуніздіцкає рукавоцтво - нічого б із того "розбудовано" не було, і тому ми тій "парції" мусимо бути вдячні паґропжізьні.

        > Розбудовано українцями, яким цей ресурс і має поправу належати, бо він був створений за рахунок їх поту, крові, життя...
        А присвоєно партноменклатурою, яка отримала право розпоряджатися цим ресурсом на власний розсуд. Захотіла - знищила...

        > Створений цей ресурс був через нещадну експлуатацію українців системою комуністичного державного терору.
        А українці трішки посіпалися, щось там на початку спробували тому терору опиратися - а потім вирішили, що правду кажуть, наче "бєндєраффци - ета бандзіти, каториє мішалі нам строїць камунізьм", і задовільнилися тим "камунізьмом" рівня 80-х років. Бо такі, як rais®, до цього часу їм пояснюють, яка ж "квітуча" тоді була Україна...

        > В 1991 система законсервувалася завдяки тому, що на співпрацю із комбандитами пішли Горинь, Хмара, Лук'яненко, Драч, Чорновіл та багато інших наших політвязнів сумління та теоретиків національного оновлення України.
        А також ті, хто розповідають про "квітучу Україну 80-х".

        > Зараз ці протухші консерви отруюють електорат, замість бутулізму ми отримали тотальну корупцію.
        Знаєте значення слова "тотальний"? Підказую: "загальний", "без винятків". Тобто і "електорат" у ту систему теж включений - отже, вона його загалом влаштовує. То шо, почнемо повальні розстріли "електорату", як він такий поганий?

        > Через ЗМІ за 19 років в підсвідомість нової генерації вбивають тезу толерантного сприймання і відношення до злочинів створених комунобандитами та їх системою державного керування.
        Тю... в "квітучій Україні 80-х" не те шо "толерантного відношення" не було - про ці злочини ВЗАГАЛІ не знали! Всі (майже) вірили, шо пад рукавоцтвам мудрай парції, вааружоннай пірідавим учєнієм... ну, про це я вже писав.

        > Що вони не будують виходить КПРС.
        Прааавільна. Бо ВОНИ - БУДУЮТЬ, а rais® - лише РОЗПОВІДАЄ. Про "квітучу Україну 80-х".

        > Додам досі не заСУджена і базпоКАРАна система котить той ТРАМВАЙ по колу, і дуже скоро ми побачимо табірні ворота з надписом СРСР.
        Той, хто не засвоїв уроків історії - мусить її повторити. Це не моє висловлювання, але кращого тут, мабуть, не підбереш. Продовжуйте годувати нас байками про "квітучу Україну 80-х" - може, і отримаєте її у підсумку...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.03 | rais

         Рожевим дівчаткам про громадське суспільство і Закон Ома.

         То кажете підтирати за "Київ Енерго" його неспроможність виконувати свої функції то приклад громадянської свідомості? А нахріна тоді нам справді таке управління трамваями, обленерго, банками, країною? Вони підвищують тарифи, ми ім сплачуємо податки, так ще й додатково грошима скинимося, лопатами попрацюємо поки вони на чолі із мером у Дубаях? Дійсно громадянське суспільство повинно примусити своїх обранців працювати на країну. На Україну повинні працювати капітали і ті,хто керує цим ТРАМВАЄМ повинні обслуговувати свій нарід, а не навпаки. Тільки тоді в Україні відповідальність перед громадським суспільством і створить це суспільство. А мовчазне і покірне махання лопатами лише підкреслює що привладі в країні не українська "еліта".
         Рівень зневаги до простих людей, прірва достатку між бідними та багатими, зростання невіри і напруженості в суспільстві буде збалансована за відомим Законом. Ніяким ізоляторам цю греблю не втримати. Греблю старої комунобандитської системи буде зірвано.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.03 | Isoлято

          ЧОМУ цю "греблю" не було "зірвано" ще в 91-му?

          Відповісте чи далі будете битися в істериці?
 • 2010.01.03 | Д. А.

  Якщо ми "у трамваї", то непогано було б

  мати в кабіні одного керманича...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.03 | Isoлято

   Взагалі-то найбільша дурня - це порівнювати країну з "трамваєм"!

   Бо "трамвай" передбачає наявність РЕЙОК, якими він котиться, незалежно від волі керманича - а виключно згідно з планами тих, хто ці рейки проклав. Керманич може лише трохи прискорити рух, загальмувати або ж зовсім зупинитися... і ще він двері відчиняє-зачиняє.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.03 | Д. А.

    Так ото ж

  • 2010.01.03 | rais

   Re: Якщо ми "у трамваї", то непогано було б

   Це дійсно мрія. Українським трамваєм понинен керувати українській нарід. І він повинен через люстрацію обрати свого керманича. Але не серед старої крапленої комунобандитської колоди, бо по колу будемо їздити ще довго.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.03 | Isoлято

    Прааавільна. Яке коло побудували - по такому й їздимо!

    А гарне ж коло було! Квітуче таке! Особливо у 80-ті роки! Правда, rais®?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.03 | rais

     Re: Прааавільна. Яке коло побудували - по такому й їздимо!

     Я не розумію чому ви так радієте. Тій бутафорії свободи і демократії що нас оточує? З того що, дискридитовані комбандитською системою, справжні патріоти через брак грошей не конкурують на чергових виборах? І нас знов чекають ваші співи щодо нових досягнень у розбудові громадського суспільства? Холуї та прихільники незмінної, залишеної нам у спадщину від совка системи, дійсно будуть раді черговій перемозі на виборах кучмівських злочинців. Дівчатка пофіг що воно буде з Україною, так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.03 | Isoлято

      З чого Ви взяли, що я "радію"?

      Я більш ніж сумую, бо бачу, що одної речі нам у суспільстві точно бракує - АДЕКВАТНОСТІ.

      Як я можу радіти, коли якийсь rais® починає нас до чогось закликати, не роблячі ані найменшої спроби проаналізувати, чому це "щось" не відбулося ще 18 років тому, ба більше - всіляко уникаючи моїх запитань на цю тему, переходячи натомість на особисті образи? Нєєє, люди, таких "керманичів" нам не треба...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.03 | rais

       Re: З чого Ви взяли, що я "радію"?

       Вам потрібні безхребетні слюнтяї та кучмаки із плановим запитанням - " Скажить що будуємо? ". Вам потрібно покірно співаюче Поплавського населення, в якому ви намагаєтесь побачити громадське суспільство?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.04 | Isoлято

        Я відповім на ВАШІ питання! А Ви на МОЄ - відповісте?

        rais пише:
        > Вам потрібні безхребетні слюнтяї та кучмаки із плановим запитанням - " Скажить що будуємо? ".
        НІ, НЕ ПОТРІБНІ.

        > Вам потрібно покірно співаюче Поплавського населення, в якому ви намагаєтесь побачити громадське суспільство?
        ТАК, ПОТРІБНЕ. І навіть не тому, що ішного населення для створення громадського суспільства у нас нема й не буде (особливо якщо почати його методично розстрілювати). А тому, що НІ Я, НІ МОЇ ЗНАЙОМІ аж ніяк не відносяться до "співаючих Поплавського". І взагалі я не знаю ЖОДНОЇ людини, яка б, будучи сповна розуму, "співала" його інакше, ніж за дуууже грубі гроші... або за підпис у заліковій книжці.

        А тепер відповідайте нарешті на моє питання: ЧОМУ декомунізація України не була проведена ще в 92-му році?

        Ну і ще одне, троши легше: а де тоді, власне, був такий собі rais® із його полум'яними гаслами?
    • 2010.01.03 | GreyWraith

     Re: Прааавільна. Яке коло побудували - по такому й їздимо!

     Isoлято пише:
     А гарне ж коло було! Квітуче таке! Особливо у 80-ті роки! Правда, rais®?
     Цікаво, скільки цьому rais'у років? Мені 36, і я добре пам'ятаю, як всього не вистачало вже на початку 80-их навіть у Києві - місті СРСР №3. Що і де тоді квітло - не уявляю... Чи, може, rais преться від статистичних циферок?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.04 | rais

      Просто пропоную дивитися далі ваших авто та салонів на Подолі

      Мені в два рази більше ніж Вам. І ресурс з якого починала Україна в 90-і роки не варто дарувати комунобанді - сьогодняшній бляеліті. Саме цей ресурс перетворив їх на успішних підприємців і нац виробників за рахунок життя мільйонів українців. Саме ці гроші привели до влади комунобандитів в сучасні часи. І саме це, подібні вам намагаються, замутити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.04 | Isoлято

       НАШІ "авто та салони"? Дядечку, перехрестіться!

       rais пише:
       > Мені в два рази більше ніж Вам.
       Чого? "Авто та салонів"? Так у мене їх - 0 (нуль)... а два рази по нуль - теж нуль...

       > І ресурс з якого починала Україна в 90-і роки не варто дарувати комунобанді - сьогодняшній бляеліті.
       Так ВЖЕ подарували. Паапріділєнію. Коли в найкращій у світі савєцкай Конституції вписали фразу "КПСС - руководящая и направляющая сила..." А зара вже пазьнякъ мітаццо...

       > Саме цей ресурс перетворив їх на успішних підприємців і нац виробників за рахунок життя мільйонів українців. Саме ці гроші привели до влади комунобандитів в сучасні часи. І саме це, подібні вам намагаються, замутити.
       Що "замутити"? Все вже давно "замучено"! Ви ж самі написали - ВЖЕ перетворив, ВЖЕ привели! Минулий час дієслова від теперішнього відрізнити не можете?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.05 | rais

        Re: НАШІ "авто та салони"? Дядечку, перехрестіться!

        Вас влаштову сучасний стан України і 90 відсотків українців?
        Вас влаштову що їх то на голод, то на вибори женуть ліцеміри від влади?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.06 | Isoлято

         Нє, ну це вже нахабство вишшей мєри!

         Скільки rais® мені вже тута питань поназадавав!

         А чи не відповісти спочатку хоча б на одне МОЄ?

         ДЕ ВИ БУЛИ ЗІ СВОЇМИ ГАСЛАМИ У 91-МУ РОЦІ???

         (В ліжечку з дівчатками, про які Вам тута так солодко мріється? Мабуть шо так...)
      • 2010.01.05 | GreyWraith

       Який ресурс, дiду?

       rais пише:
       І ресурс з якого починала Україна в 90-і роки
       Украна починала 90-i з порожнiх полиць у магазинах, гумантарноi допомоги та купонiв, як треба було ножицями перед касою вiдрiзати...
       А дещо ранiше - ще до Горбачова - у Киевi продавали масло не бiльше пiвкiло в однi руки, а оскiльки в Луцьку масла не було, то я зi своiми двоюрiдними братами та сестрами стояли в черзi, щоб купити побiльше. А бабуся моя, вдпрацювавши 40 лiт в колгосп, мала чудову пенсю в 26 рублiв.

       не варто дарувати комунобанді - сьогодняшній бляеліті.
       А Вас що, тодi хтось питав? Ця публiка, маючи неформальну власнiсть ще за совка, просто все формалiзувала.

       Саме цей ресурс перетворив їх на успішних підприємців
       Успiшних? Пiдприемцiв? В кращому випадку це - хба зiцголови...

       Саме ці гроші привели до влади комунобандитів в сучасні часи.
       Ця публiка нiкуди вiд влади i не вiдходила.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.06 | rais

        Який ресурс, питаєте?

        До 90 років Україна мала Черноморське Пароплавство, ліхтеровози, Кітобойну флотілію... Миколаівський Черноморський на стапелях мав два авіаносці класу "Москва"з готовністю 100 відсотків. Херсонській судобудівний щороку виробляв унікальні плавучі доки-заводи. Завод "Чистих Металів" Світловодск, виробляв 30 відсотків світового кремнію та арсенідгалію, По всій Україні КСП були укомплектовані сілсьгосп технікою - новими комбайнами, тракторами, автівками...
        Хімічна галузь, галузь електроніки,зв'язку, транспортний ресурс, авіація, армія, флот, комплекси навігації... Все це потужний ресурс стратегічних галузей, які мали служити національним інтересам держави і були конкурентноспроможні. Але Росії це небуло вигідно...
        ТОму все це було штучно зруйновано або доведено до стану банкрутства ,як НАК України наприклад. Комунобандитська система це цільоспрямовано руйнувала під оплески недолугих олухів. Все починалося з монопольної централізації енергетичної галузі, що мертвим зашморгом придушило державний сектор виробництва. І саме цей ресурс перетворився на первинний капітал бляеліти...
        А щодо бабусь і радгоспу "40 років без вражаю" - згадайте ще ту босоногу бабусю, яка вийшла назустріч Юліній соболиній зграї на Дніпропетровщині. Пам'ятаєте що вона Ю.Тимошено сказала? "Вибачте мене дітки, що я так довго живу..." Висновок? Результат?!
        Щодо рівня дискусії. В кожного свої виміри. Хтось про крошки зі столу, хтось про школьний курс фізики. А в житті трошки складніше і не так примитивно як викладають в середній школі. Тому пробачте, завжди думав що тут дорослі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.06 | Сергій Вакуленко

         Ресурс — не в залізяках, ресурс у головах

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.06 | rais

          Re: Ресурс — не в залізяках, ресурс у головах

          Не в залізяках? Саме тому вас дівчатки присадили на СОНІ-ЕРИКСОНИ, САМСУНГИ, ВОЛЬКСВАГЕНИ, ДЕУ, ХІТАЧІ, Мак Дональдси ...?
          Вірно, як що ресурсу у мізках не вистачає то країну заполонюють чужі цяцьки, думки, телеканали і іноземні капітали (більшистю російські)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.06 | Isoлято

           Йой, дядечку, шо Ви таке кажете...

           Не подобаються Вам "соні-еріксони" та "волькіни ваґени"?

           А "квітуча Україна 80-х", мабуть, мульйонами виробляла власні відеомаґнітофони та мобільні телефони? А "жопорожець" експортувався направо і наліво в усі півкулі планети?
        • 2010.01.06 | Isoлято

         Ресурс УКРАЇНИ, дядечку? Чи її компартєйних "керманичів"?

         Ви, будь ласка, нєчьто з пальцем не плутайте - бо Ви десь там у ближньому космосі сидите і нам на грішну Землю сиґнали посилаєте, а ми вже тута 18 років подібну "плутанину" розгрібаємо...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.01.06 | Sych

  Щоби викинути керманичів з кабінки, народу треба зброя.

  А коли вона буде мені здається що викидувати вже не треба буде. Бо будуть, сцуки, ходити як по ниточці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.06 | Isoлято

   Приблизно так воно й буде...

   Тобто не кричати треба "гетьусіх", а тихенько собі діяти.

   А гучно кричати у нас провокатори добре вміють.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.06 | rais

    Re: Приблизно так воно й буде...

    Нехай вам хтось інший вже пояснює який зв'язок між повстанням, блискавкою, Законом збереження енергії та Законом Ома. Повторюю, ніякі ізолятори не витримають процес гармонізації системи.
    А в Україні система потужньо разбалансована.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.06 | Isoлято

     rais® уже напевно цього не пояснить! Бо нездатний!

     rais пише:
     > Нехай вам хтось інший вже пояснює який зв'язок між повстанням, блискавкою, Законом збереження енергії та Законом Ома.
     НЕМАЄ такого зв'язку. Хіба шо у хворій уяві.

     > Повторюю, ніякі ізолятори не витримають процес гармонізації системи.
     А хто витримає?

     > А в Україні система потужньо разбалансована.
     Йой, а в "квітучій Україні 80-х" вона була збалансована? Бачу-бачу...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.07 | rais

      Re: rais® уже напевно цього не пояснить! Бо нездатний!

      Так вона тоді була збалансована відвертими засобами державного терористичного стримання. Залишки того керування трусить наш трамвай і досі. Але і в наш час не піздно позбавити керма тих керманичів, зламати стару систему і налаштувати рейки на новий шлях. Шлях не по колу кравчуківської трансформації та кучмівської еволюції. Не змогли у 91-му - зробіть зараз. Звільнитися від цієї комунобанди ніколи не піздно, але важливо. Без цього не буде по справжньому незалежної України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.08 | Isoлято

       Я так і зрозумів: Вам головне, шоб "система була збалансована"!

       Он в "Україні 80-х" вона такою була, і Україна "квітла". Значить - фсьо намана. А за рахунок чого? За рахунок "державного терористичного стримання". Ну то чого видумувати? Тероризм - так с музикай! Масові розстріли врятують державу! Я Вас правильно зрозумів?

       rais пише:
       > Залишки того керування трусить наш трамвай і досі. Але і в наш час не піздно позбавити керма тих керманичів, зламати стару систему і налаштувати рейки на новий шлях.
       Тю, так Ви уже апріділяйціся, шо ж нам все-таки робити: "позбавляти керма" чи "налаштувати рейки на новий шлях". Це два принципово різних завдання, я б особисто обрав якесь одне, бо братися до обох відразу - це для українського народу, добряче задовбаного "державним тероризмом квітучих 80-х" може виявитися забагацько. Надірвемося ненароком... і де тоді буде Україна?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.01.08 | rais

        Ось так ви і витанцьовуєте на старих поржавілих граблях ...

        Ось так ви і надриваєтеся ці 18 років - ні керманичів не змінили, ні рейки не розвернули від Уральських хребтів... Проте співу про отриману "свободу" та "демократію" від кучмівських холуїв з ранку до вечора.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.08 | Isoлято

         Бо різні "шибка ґраматниє дядічьки" тута тільки на форумах...

         ...уміють голосно кричати.

         А ДЕ ВИ ОСОБИСТО БУЛИ ВСІХ ТИХ 18 РОКІВ?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.01.08 | rais

          Та ви всі повинні кричати і щоденно закликати до заСУДУ і поКАРА

          ння комунобандитів. А не мовчки спостерігати як злочинна кучмівська банда знущається над Україною і українцями. Як що ви не холуї цієї системи, звичайно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.08 | Isoлято

           А дядечко де кричить, крім цього форуму?

           А в 91-му році Ви це де робили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua