МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Три години агітації на основі безпардонної брехні

12/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Нібито відбулася підсумкова прес-конференція прем’єра. Цікаво що дізналися наші громадяни про стан країни з трьохгодинної балаканини?
А нічогісінько. Правда голова уряду в контексті безапеляційної агітації за себе як за кандидата в президенти говорила дуже багато про нібито суцільні успіхи своєї персони і свого уряду, яких нібито вдалося досягнути всупереч неймовірному блокуванню її подвижницької героїчної праці з боку президента, опозиції, парламенту.

Поряд з вже досягнутими «успіхами» Тимошенко пообіцяла після виборів для всіх влаштувати комунізм. Розуміється, якщо тільки всі проголосують за неї – невтомного і безстрашного борця з ненаситними зловісними олігархами. Звичайно всім будуть постійно підвищуватися зарплати і пенсії, всі хто по 30-40 років стояв у чергах на житло, безумовно його отримають, бо під її мудрим керівництвом цей процес вже розпочався, всім будуть повернуті ще есесерівські заощадження.

Наша промисловість і аграрний сектор будуть процвітати, будуть забезпечені достатніми і доступними ресурсами, а наша держава буде забезпечена власними енергоресурсами, вона ж бо «повернула» вже вкрадений морський шельф з багатющими запасами нафти і газу. Ось-ось вона забезпечить нашу ядерну енергетику власним пальним, бо вже є відповідні договори про будівництво вітчизняного заводу з переробки власного урану.

Виявляється все це брехня, що за прем’єрства Тимошенко Україна як ніколи залізла в борги. Правда, тут прем’єр уникала називати будь які цифри про зовнішній і внутрішній борг, про дефіцит держбюджету, про падіння ВВП, промислового виробництва. Виявляється, що це раніше до її урядування Україна була на грані дефолту, а інфляція за прем’єрства Тимошенко виявилася найнижчою.

Також ми дізналися нарешті, що всі зовнішні запозичення (мабуть 11 мільярдів дол.кредиту МВФ) всі до копійки чи до цента пішли на кредитування виробництва! Виявляється, що все це неправда, що ми набиралися боргів, навпаки – тільки повертали.

Ну і ще, вже вкотрий раз, з уст прем’єра ми почули, що газові контракти з Росією прекрасні, у нас виявляється найдешевша ціна на газ в Європі, за винятком правда Білорусі. Нарешті на газовому ринку наведено лад, прибрано всіх посередників, запанувала прозорість. Також ми отримали запевнення, що ціна на газ для промисловості і для населення у 2010 р. залишаться такими як і вцьому році.

Що ж тут можна сказати, вислухавши 2,5 год. відвертої брехні? Мабуть лише те, що передбачення Орвела не такі вже й утопічні, вони у нас за урядування Тимошенко успішно втілюються в життя. Ось ще тільки оберіть її президентом і тоді ВОНА вже ту утопію сповна перетворить на страхітливу дійсність.

Після 2,5 годинного зомбування журналісти вже виглядали якимись наче заторможеними. Ніхто ж навіть не насмілився заперечити, наприклад: Ю.В., це ж неправда, що ціни на газ за вашими контрактами з Росією у нас не найвищі, а найнижчі в Європі (крім Білорусі), а тарифи за транзит в кілька разів нижчі ніж в будь-якій країні Європи. Штрафні санкції за невибрану квоту газу втричі більші за саму вартість невибраної частки, чого немає в жодному контракті Росії з іншими європейськими країнами. Та й сама система розрахунків найжорсткіша з посеред всіх інших.

І неправда, що посередників з газового ринку прибрано, бо Тимошенко запровадила ще більш небезпечного ніж були досі посередника « Газпромсбит Україна» - 100% дочірню компанію «Газпрому», яка отримала право 25% імпортованого з Рос ії газу «Нафтогазом» паерепродувати українським підприємствам! Це вже задокументовано. Дивно, чому журналісти не задають таких питань. Що, можливо вже побоюються за завтрашній день?

Хоча дехто і зауважив, що, мовляв: у вашій декларації стоїть прочерк ву графі «виплати за договорами найму». Тут доречно було б запитати претендентку на «справедливого диктатора» чому вона не декларує, що є співвласником, наприклад, таких компаній як «Сомолі ентерпрайзес ЛТД» (Кіпр), «Юнітед енерджі інтернаціонал ЛТД» (Лондон), «ЮАЛ», що розшифровується Юля, Александр(Гравец), Лазаренко.

Клянеться і божиться п.Юля, що немає клаптика української землі. Може й так. Може вона немає й за кордоном земельки? Але ж рахунки за кордоном на сотні мільйонів і мільярдів доларів мабуть таки нікуди не ділися, адже грошей з них в Україну «газова принцеса» не переводила. Не чути було щоб ці суми леді Ю. комусь роздаровувала.

Чому б не запитати Тимошенко куди подівся 1мільярд дол.США переведений корпорацією ЄЕСУ(сімейної корпорації Тимошенко) на рахунки в банк на острові Науро(це в Тихому океані). І взагалі, куди поділися грощі ЕЄСУ, які ця корпорація награбувала в Україні, торгуючи газом? Награбовані, бо ЄЕСУ купувала газ в Росії по 30 дол.за 1000 м3, а українським підприємствам продавала по ціні 80-95 дол.за 1000м3! А тільки за один рік ЄЕСУ продала 20 мільярдів м3 газу.

Нехай би пояснила п.Тимошенко куди поділися 323 млн дол.перечислені МО Росії на рахунки ЄЕСУ у лондонську «Юнітед енерджі інтернаціонал ЛТД». До речі, ці гроші вкрадені не в Росії, а в Україні. Саме так, вкраденів України, бо Росія записала цей борг на ЄЕСУ, а Юля ухитрилася поскидати корпоративні борги ЕЄСУ на державний борг України. Гроші нікуди не зникають. Можливо за них ми безоплатно отримуємо російський Чорноморський флот на нашій території, за ці борги, адже Росія з нами не розраховується грішми, а лише взаємозаліком за газові борги.

На Заході – в Європі, Америці жорстко взялися за своїх неплатників податків. Зокрема уряд США рішуче наполягав від швейцарських банків надати повну інформацію про вклади майже 40 тисяч своїх громадян.

Швейцарські банкіри опиралися як могли, але врешті-решт змушені були надати таку інформацію про 35 тисяч американських вкладників. Тепер вони змушені будуть сплатити податки. А як ви думаєте, чому Тимошенко зовсім не цікавить така інформація про наших вкладників за кордоном? Бо про щось подібне вона жодного разу навіть не заікнулася?!

Дуже просто, бо насамперед було б потрібно почати з себе: не смішити публіку і заповнити правдиву декларацію, сплатити 7,5 мільярдів податків і попросити вибачення у наших співгромадян за безмежний обман.

Лазаренко за свої махінації відбуває 9 річний термін ув’язнення в США. Генерал-полковник Г.Олійник за махінації Тимошенко «відтягнув» термін ув’язнення в Росії і вже вийшов на волю. А «нетонуча» Юлія Володимирівна в Україні рветься у президенти з необмеженими повноваженнями.

Звичайно, коли такі афери пройшли цій людині безкарно, то нічого чекати від неї правди про те, що ВОНА «напрацювала» для України. Користуючись продажністю наших політиків, корумпованістю і безпринципністю наших правоохоронців, судів, замотеличеністю багатьох наших журналістів, політологів інтелігентиків, «корпоративних» співачків і наївністю та непоінформованістю багатьох українців ця талановита мафіозі міжнародного класу, вся в білому, рветься до захоплення влади в одній з найбільших держав Європи.
Ця загроза вже виходить навіть за наші національні рамки. Але все залежить від нас: хочемо жити у вільній цивілізованій державі, чи влаштовує нас нидіння в сучасному рабстві!

30.12.2009р. Герой України Степан Хмара


sean

Відповіді

 • 2009.12.31 | Олекса

  Re: Три години агітації на основі безпардонної брехні

  Що ж робити? "Забомбулений електорат" зачарований нею і тягне нас у чергове провалля...
 • 2010.01.01 | ak1001

  ті три години в десяти роках постійної брехні

  як крапля в морі
  а скільки ще наперед Хулія Водорслівна нам заготовила- бог його зна...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.01 | Мартинюк

   Просто люди не вірять що можна так брехати

   Наприклад я нещодавно дізнався розкладку по використанню 6 млрд грн державного фінасування авіабудівництва , з чого випливало що 95% цієї суми тупо вкрали.

   Той нещасний літачок , якого випустили ще літом, але верещать про нього, як про якусь різдвяну сенсацію, був майже готовим ще пару років назад.
   Заводу дали крихти від вкраденого і той добудував цей літак і добудував літак для Каддафі, який той давно оплатив, але ніяк не міг отримати.

   Юля, де 5 млрд 700 млн, які ніби то пішли на підтримку авіабудування???
 • 2010.01.02 | samopal

  Колись пана Хмару теж слухали. Навіть мандат довіряли...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.02 | starlessblack

   І тепер слухають.

  • 2010.01.02 | Оглядач

   Re: Колись пана Хмару теж слухали. Навіть мандат довіряли...

   Та це було вже давно. Бо вже трохи "криша поїхала" (не хочу думати чогось гіршого).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua