МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нас вітають кандидати. Володимир Литвин

12/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Дорогі співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання зі світлими і радісними святами - Новим роком і Різдвом Христовим, які традиційно об´єднані зворушливою атмосферою добрих відчуттів, наснажені душевним теплом та очікуванням оновлення, сповнені вірою у нові перспективи, у справдження сокровенних мрій і сподівань.

Протягом віків ці свята єднають людей довкола одвічних цінностей, невідбутних чеснот та життєдайних істин, духовно звеличуючи їх над плином буденності та звичайності.

Це особливі дні осмислення пройденого, осягань набутків і звершень, підведення підсумків, виміру зробленого всією спільнотою й кожним зокрема. У цьому урочому звітуванні особисті оцінки й активи зазвичай перебувають у тісній ув´язці з загальною долею держави й суспільства, у безпосередньому співвідношенні з тим, наскільки успішним і плідним був рік для твоєї країни, всього народу. Це час, коли особливо зацікавлено намагаємося заглянути в день завтрашній, у близьке та віддалене майбутнє.

Наступаючий 2010 рік розпочинається надзвичайно важливою - визначальною - подією у суспільно-політичному житті України. Від того, яким буде її завершення, як закінчаться ці президентські перегони, що вже вдосталь перенаситили загальну атмосферу хвилюваннями і тривогами, без перебільшення, залежить доля нашої Батьківщини. Життя знову і вкотре спробує випробувати нас, перевірити на міць державницьку спроможність України, громадянську потугу нації.

Маємо сподівання, що наперекір всім стихіям, викликам, натискам, все ж торжествуватимуть тут визначальні, історично вигартувані, домінантні риси національного характеру: мудрість, виваженість, відповідальність. І хотілося б, щоб у цьому посприяло всім нам святкове новорічне осяяння, яке б допомогло відкрити єство невідбутних істин, висвітлити шлях правді, вказати його українському народові, який у трепетному прагненні осягання прийдешнього, обрав би справді найвірніше рішення задля свого вирішального самоствердження. Переконаний, той вибір має бути на користь всезагального утвердження чесної праці, реальних знань, практичного досвіду, високих морально-вольових якостей, а відтак - суспільної єдності, миру і злагоди, економічної стабільності, соціальної справедливості, міжнародного визнання, впевненого й прогнозованого майбутнього.

Закликаю, дорогі співгромадяни, сповна перейнятися цим спільним прагненням, згуртуватися навколо єдиної святої ідеї, скерувати свою енергію, волю, свідомість, творчі помисли, зусилля й устремління на досягнення омріяної мети - справдження демократичної, процвітаючої, заможної і могутньої України.

Це наша історична повинність, заповідана поколіннями славних попередників, наш священний обов´язок перед дітьми і внуками.

То ж нехай усвідомлена готовність до діяння, рішуче налаштування до творчості підсилиться святковим піднесенням, примножиться щирістю відчуттів, наснажиться гарячим переконанням у неодмінність щасливого здійснення всіх планів, задумів, сподівань.

Нехай при цьому світло Віфлеємської зірки буде з нами завжди, зігріваючи наші серця, зміцнюючи віру, спонукаючи до доброчесності й добротворення.

Світлих життєвих обріїв Новому року, милостивої й прихильної долі на його дорогах-шляхах, добрих набутків і щасливих звершень рідній Україні, кожній родині, кожній людині.

З Новим роком і Різдвом Христовим!http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=181468&cat_id=37486

sean

Відповіді

  • 2010.01.01 | Варган

    Re: Нас вітають кандидати. Володимир Литвин

    Чи може бути той, хто гордиться співпрацею з КДБ, чий син не користується українською мовою (зрадив мову - зрадив народ), хто закликає Україну назад в Азіопію, хто безсовісно "украв" в українського народу ті матеріальні блага, які йому не належать, хто не соромиться носити присвоєне йому по блату звання Герой України, бути лідером українців? НІ! ГЕТЬ!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua