МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (л)

01/06/2010 | MV
ВІЗИТ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА ОЛЕГА ТЯГНИБОКА ДО ПРОРОСІЙСЬКОГО МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ 6 січня 2010 року
Фоторепортаж з коментарями
Фото Миколи Владзімірського
http://ukrlife.org/main/uacrim/tyagnybok.html

Відповіді

  • 2010.01.06 | Koala

    5 років тому схожим чином вітали Ющенка в Донецьку

    Все ж щось змінюється...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.07 | yes

      Зрівняли:Ющенко став президентом, а Тягнибок ним ніколи не стане

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.10 | Koala

        Тобто президенту, навіть майбутньому, можна більше

        ніж простому Тягнибоку?
      • 2010.01.11 | Арій.

        Колись кацапня так і про Ющенка казала...

  • 2010.01.06 | Джидай

    Re: Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (л)

    MV пише:
    > ВІЗИТ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА ОЛЕГА ТЯГНИБОКА ДО ПРОРОСІЙСЬКОГО МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ 6 січня 2010 року
    > Фоторепортаж з коментарями
    > Фото Миколи Владзімірського
    > http://ukrlife.org/main/uacrim/tyagnybok.html

    А где репортаж о самой встрече?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.06 | MV

      Re: Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (л)

      Чекайте.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.07 | Джидай

        Re: Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (л)

        MV пише:
        > Чекайте.

        Хватит жрать водку. Где обещанные фотки, Владзимирский?
      • 2010.01.10 | MV

        Re: Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (/)

        ЧИ ВИСТАЧИТЬ УКРАЇНІ ОДНОГО ТЯГНИБОКА?

        У Севастополі не бояться нелегальної міграції, безробіття, непомірних тарифів, свинячого грипу, вірусної пневмонії чи ще якоїсь там чуми. Найстрашнішим жахом для цього міста стали відвідини законно зареєстрованого кандидата в Президенти України Олега Тягнибока. Севастополь по черзі відвідали майже всі кандидати, але цей спричинив просто цунамі українофобії. Красень-кандидат шляхетної статури з голівудською посмішкою, толерантний і спокійний, проте на забезпечення правопорядку під час його короткого перебування в місті було стягнуто 300 правоохоронців та ще й підрозділи “Беркут”.
        Що ж спричинило такі хвилювання у славетноу місті-герої, чим так налякав прибулець? А лякає він, передусім, своєю українськістю. Саме її у нас стережуться, як чуми. Тягнибок не лише сам пишається своїм українством, він його несе, як дорогоцінність, як найбільше наше надбання. Його потужна енергетика та безмежна харизма зачаровують навіть супротивників. Деякі росіяни кажуть, хоч і пошепки: “Нам бы хоть одного такого Тягнибока!”
        30-го грудня депутати міськради, більшість яких – “регіонали”, “вітренківці”, комуністи та представники “Русского блока”, навіть скликали позачергову сесію, на якій засудили місцевий осередок ВО “Свобода” за проходження 26-го грудня вулицями міста з плакатами, що засуджували дозвіл на нелегальну міґрацію. У проблему нелегальної міграції, як на диво, ніхто з депутатів не вникав, українофобам треба було зліпити образ ворога. Хоч найбільшою провиною учасників маршу було скандування “комуняку на гілляку” у відповідь на стусани озвірілого натовпу. Такі висловлювання, на думку депутатів, ображали, шокували та провокували севастопольців. Під визначенням “севастопольці” лукаво ховалися представники місцевих осередків “Русский блок”, “За единую Русь”, “Российская община”, комуністів та “регіоналів”. Останні давно вже служать державі-сусіду з поблажливості наших властей. На позачерговій сесії було прийняте рішення звернутися до генпрокуратури з пропозицією заборонити діяльність ВО “Свобода” “...в случае подтверждения противоправности его действий”.
        Отже, з 26-го грудня, коли пройшов марш ВО “Свобода”, до 6-го січня, коли мав прибути до міста Олег Тягнибок, українофоби мали досить часу, аби підготуватися. Журналістам показували найстрашніші кадри, де кляті “тягнибоківці” проливали ріки крові, знущаючись з севастопольців. Від шквалу брехливої інформації не рятували навіть документальні кадри працівників міліції. “Нам необходимо всерьёз задуматься о создании народных дружин самообороны”, — сказав журналістам голова міськради Валерій Саратов.
        І ось, нарешті, настав час, якого так довго чекали. На такі показові заходи обов’язково запрошують журналістів з телеканалів Росії, корпункти яких постійно діють у Севастополі. Й марно намагалися фахівці від місцевих владних структур розвести противників у часі і просторі: “Аннушка уже пролила масло”, — сказав би відомий класик.
        Треба віддати належне севастопольській міліції: відпрацювала напередодні Святвечора найналежнішим чином. Правда, найменше запізнення на зустріч до свого кандидата в Президенти оберталося для городянина повним провалом надій і сподівань. Не рятувало ні посвідчення держадміністрації, ні документ ЗМІ.
        Розташований на гірці Діловий і культурний ценр Севастополя вже сам по собі нагадує фортецю: аби пробратися туди непоміченим, треба мати неабиякі навички. А тут ще потрійне кільце правоохоронців. Проте площа перед ДКЦ таки нагадувала поле бою. Біснуватий електорат комуністів тягав портрети Сталіна, найняті промовці нашіптували натовпу, що треба залишити у Севастополі Чорноморський флот, аби зберегти вплив Росії, в мікрофони читали якісь уривки про криваві події, шипіли, співали, свистіли, кричали та погрожували. Ще б парочку інквізиторських багать — і серед сучасного Севастополя постало б середньовіччя.
        А тим часом до приміщення ДКЦ, без запізнення, як і належить кандидатові в Президенти, коридором з правоохоронців спокійно пройшов Олег Тягнибок, аби донести зібранню свою Програму, з якою він піде на вибори глави держави Україна, до якої, де-юре і де-факто, належить і регіон Севастополь з його вічно-протестним електоратом. І якби протестували проти забруднення екології, надмірних тарифів, чи, скажімо, відсутності гарячої води в оселях, можна було б той люд зрозуміти. А то, бачте, вони проти фашизму під назвою націоналізм. Думається, та бабуська з портретом Сталіна заплутається в дефініціях куди нижчого порядку, ніж ці –ізми. Проте, наші депутати не соромляться витягати її раз по раз на протестні заходи.
        У залі ДКЦ зібралося біля 200 осіб: представники громадських організацій, журналісти, пересічні громадяни. Зустріч тривала понад дві години, протягом яких О. Тягнибок говорив про державоустрій, органи влади, виборчу систему країни та її недоліки. Наводив приклади інших країн. Особливо зупинився на небезпеці від нелегальної еміґрації та законі про землю. Земля сільськогосподарського призначення має бути у власності держави, як і підприємства стратегічного значення. Йому, лікареві за фахом, також небайдужий стан екології в Україні. Побудова вугільного терміналу в Севастополі, на його думку, неприпустима.
        Серед найболючіших проблем держави він відмітив занепад її україномовного простору.
        Розповідаючи про партії націоналістів інших країн, він дивувався, що в нашій державі немає розуміння того, що націоналізм – це любов до свого, а не ненависть до чужого.
        Закінчивши промову, Олег Ярославович запропонував заспівати гімн України. Зібрання жваво відгукнулося на пропозицію. Імітація тризуба у його різко піднятій руці, й пронизливе “Слава Україні!” відлунням прогуло з кожних небайдужих грудей: «Героям слава!»
        Далі кандидат в Президенти був готовий відповісти на запитання виборців й окремо – представників ЗМІ. Деяких журналістів цікавила не лише передвиборна Програма, а й генеалогія родини Тягнибоків мало не до п’ятого коліна. Варто відзначити, що харизми цього кандидата вистачило не лише на прихильників, а й на відвертих противників із заангажованих ЗМІ.
        Говорячи про україномовний простір держави й, зокрема, Криму, Олег Тягнибок згадав “Кримську світлицю” та її вічні негаразди. Побачивши примірник газети, зацікавився та попросив дозволу взяти його з собою. З Севастополя кандидат в Президенти України відбув до Сімферополя, а ми ще довго не могли вийти з приміщення. Задля безпеки, нас випускали порціями, по 20 осіб, садовили в автобуси та відвозили за пару кварталів від ДКЦ.
        Журналістський стаж маю чималий, але таке бачила вперше. Оце так Україну ми побудували за 18 років! Думається, одного Тягнибока нам буде замало, аби встати з колін.

        Лідія СТЕПКО.
        м. Севастополь.

        На фото: Олег Тягнибок знайомиться із заблокованим для розповсюдження номером «Кримської світлиці», яка з 1-го січня не може дійти до передплатників…

        * * *

        КАНДИДАТ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ЛІДЕР ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» ОЛЕГ ТЯГНИБОК ВВАЖАЄ, ЩО АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ЙОГО ВІЗИТУ ДО КРИМУ СПЛАНУВАЛИ В РОСІЇ.

        «Спроби зірвати мої зустрічі у Криму — не є нормальними протестами українських громадян. Без сумніву, це спланована з-за кордону антиукраїнська акція. Її мета — нав’язати думку, що Крим не є українською територією. Ясно як день, що українофоби, які вийшли на ці акції, повністю керуються Кремлем», — сказав Тягнибок, слова його цитує прес-служба «Свободи».
        Він заявив, що «антиукраїнські сили» в Криму «брутально порушували виборче законодавство та право на свободу пересування».
        За словами лідера «Свободи», в акціях протесту брали участь і «громадяни іншої держави». «І цьому є пояснення, адже давно ширяться чутки, що значна частина мешканців Криму мають подвійне — українське та російське громадянство», — сказав кандидат.
        «Подив викликає страусяча позиція української влади, яка жодним чином не реагує на розгул сепаратизму», — додав Тягнибок.
        Він вважає, що Україна має вжити «радикальних заходів для наведення конституційного ладу в Криму». «Крим — суверенна територія України», — сказав лідер «Свободи».

        http://crimea.unian.net

        "Кримська Свiтлиця" > #2 за 08.01.2010 > Тема "З потоку життя"
        http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8340
  • 2010.01.07 | Pavlo Z.

    Візитами зазвичай називають поїздки політиків за межі країни.

  • 2010.01.07 | один_козак

    Це дурня, панове...

    Таким робом ми Україну доламаємо...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.07 | Koala

      Яким?

      Ще раз: поки що це дуже схоже на Донецьк-2004.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.07 | один_козак

        Таким, що котити квадратне та впихати

        впоперек.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.07 | Джидай

          Бред. Насколько я понимаю на этом форуме

          один_козак пише:
          > впоперек.

          большинство так называемых демократов (разных оттенков). Я не демократ. Я НАЦИОНАЛИСТ, УКРАИНСКИЙ НАЦИОНАЛИСТ.

          Но если быть в рамках демократии. То как можно рассматривать ситуацию, когда в почти 400 тысячном городе проплаченные 800 человек, собранные со всего Крыма, пытаются сорвать встречу ОФИЦИАЛЬНО ЗАРЕГИСТРИРОВАННОГО кандидата на пост Президента страны в заранее арендованном помещении со своими сторонниками частична также собранными со всего Крыма?
          Как такие действия в рамках ДЕМОКРАТИИ можна назвать?
          Что должны делать правоохранительные органы?
          Что должен в этой ситуации делать кандидат на пост Президента? Уступить этой проплаченной группе граждан?
          Во имя ЧЕГО?

          Жду ДЕМОКРАТИЧЕСКОГО ОТВЕТА.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.07 | vybirXXI

            Пeрeпрошую що бeз ДЕМОКРАТИЧЕСКОГО ОТВЕТА

            на Ваші запитання. Просто захотілось поцікавитись у Вас, що є НАЦИОНАЛИСТ, УКРАИНСКИЙ НАЦИОНАЛИСТ (!?) - вважаєтe, що націоналісти, українські націоналісти (ну, можe, хіба що щe "буржуазні") у 30-х - 50-х боролись за тe, щоб балакати російською?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.07 | observеr

              UVMOD перехід на особистість співбесідника

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.01.07 | vybirXXI

                Добрe, йду гeть з гілки. А жаль, хотілось знати відповідь...

            • 2010.01.07 | selu

              ДЕМОКРАТИЧЕСКИЙ ОТВЕТ

              Провокации только мешают повседневной работе.
          • 2010.01.07 | Pavlo Z.

            Я Вас розумію.

            Джидай пише:
            > один_козак пише:
            > > впоперек.
            >
            > большинство так называемых демократов (разных оттенков). Я не демократ. Я НАЦИОНАЛИСТ, УКРАИНСКИЙ НАЦИОНАЛИСТ.
            >
            > Но если быть в рамках демократии. То как можно рассматривать ситуацию, когда в почти 400 тысячном городе проплаченные 800 человек, собранные со всего Крыма, пытаются сорвать встречу ОФИЦИАЛЬНО ЗАРЕГИСТРИРОВАННОГО кандидата на пост Президента страны в заранее арендованном помещении со своими сторонниками частична также собранными со всего Крыма?
            > Как такие действия в рамках ДЕМОКРАТИИ можна назвать?
            Порушенням закону.
            > Что должны делать правоохранительные органы?
            Затримати і порушити кримінальні справи.
            > Что должен в этой ситуации делать кандидат на пост Президента? Уступить этой проплаченной группе граждан?
            > Во имя ЧЕГО?
            Виступити перед своїми прихильниками після затримання міліцією тих, хто порушував закон.
            Якщо затримання не було - силами своїх юристів скласти позов до прокуратури у т.ч. і на бездіяльність міліції.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.07 | один_козак

              Оце в принципі правильно. Але все ще дещо

              складніше.

              І епізод цей є не тільки інформаційним приводом та обставиною, що призведе до нових подій. Він є ще й показовим сам по собі. Він і подібні йому. Про події зі "Свободою" в Запоріжжі - чули?

              Але тут і зараз я не хочу викладати ідеї щодо "розрулювання" цієї біди. Хоча принципи періодично висловлював на цьому сайті ще з 2005 року. За 5 років прийшов до висновку, що або я надто наївний, або "еліта" разом з усима відповідними держструктурами мислить якось не тудой... В результаті Україна - об'єкт і тільки об'єкт. Навіть не мішень, не дичина. А просто як гаманець із грошима на дорозі.
          • 2010.01.07 | один_козак

            Відповіді:

            Джидай пише:
            > Но если быть в рамках демократии. То как можно рассматривать ситуацию, когда в почти 400 тысячном городе проплаченные 800 человек, собранные со всего Крыма, пытаются сорвать встречу ОФИЦИАЛЬНО ЗАРЕГИСТРИРОВАННОГО кандидата на пост Президента страны в заранее арендованном помещении со своими сторонниками частична также собранными со всего Крыма?
            Як злочин і зазіхання на права інших грмадян. Бунт проти конституції і купи законів.

            > Как такие действия в рамках ДЕМОКРАТИИ можна назвать?
            Вже назвав.

            > Что должны делать правоохранительные органы?
            Риторичне питання.


            > Что должен в этой ситуации делать кандидат на пост Президента? Уступить этой проплаченной группе граждан?
            Усвідомити, що він - баран, котрий перш, ніж щось робити, утворює собі купу перешкод, усебічно мобілізує та зміцнює своїх ворогів так, щоб не залишити собі шансів на здійснення своєї справи. Зрозуміти, що він - бита карта і геморой для нації. І покинути намагання дістатися влади.
            Це перше.

            Друге - подавати відповідні позови на порушників законів України, включно з Конституцією.

            > Во имя ЧЕГО?
            В ім'я України.
          • 2010.01.07 | rais

            Все це наслідки страусячої політики Кравчука, Кучми, Ющенка

            Кримський нарив з пританцьовуванням перед Російським криміналітетом
            випестувався штучно під аналітику Горбуліних та еволюцію Кравчука...
            Крим стовідсоткова закладка комунобандитської системи.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.07 | selu

              А Тягнибоку треба на ту закладену міну лізти?

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.01.07 | rais

                Re: А Тягнибоку треба на ту закладену міну лізти?

                Але розмінувати її давно пора. Тигрюля не хоче цього зробити задля національних інтересів України? Російські маєтки, пансіонати, бізнес під прикриттям ЧФР...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.01.07 | selu

                  Самі розминують, як щасливих тернопільчан побачуть.

                  Маєш власну сторінку, то й покажи, що можеш, яким президентом будеш.
      • 2010.01.07 | dntsk

        Re: Яким?

        Koala пише:
        > Ще раз: поки що це дуже схоже на Донецьк-2004.
        Є різниця - в Донецьку в 2004
        1) було організовано ПР і проплачено,організовано.
        2) не скандували "Росія".
  • 2010.01.07 | yes

    Сумно, але дії Тягнибока більше виглядають на поміч Тигипку

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.10 | Майстер

      Невже створює картинку для московських каналів?

      У вас кожний український порух = "створення картинки для московських каналів". От якби ми, українці, тихенько, мовчки, виздихали - тоді б не було "картинки для московських каналів". Ви думаєте, вони, "московські канали", не вважають вас, особисто вас, бандерлогом, нациком, каклом, укросвідомітом? Уявіть собі, для них ми всі однакові - і ті, що "створюють", і ті, що "не створюють".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.11 | Cebularz

        Re: Невже створює картинку для московських каналів?

        Майстер пише:
        > У вас кожний український порух = "створення картинки для московських каналів". ... Уявіть собі, для них ми всі однакові - і ті, що "створюють", і ті, що "не створюють".
        Як приклад: в 1993 році (давненько правда, але не думаю, що щось відтоді змінилося...) наш аспірант, корінний росіянин з типово російським прізвищем, житель Львова у другому поколінні, поїхав на кілька днів до рідні в Москву. І ось що він оповідав по поверненні - вийшов у двір, порозмовляв з тубільцями класичною російською. Та був одразу за акцентом викритий як "хахол" і мусив ретируватися щоб не побили. Найбільше його ображало те, що він ніде своїм не є. В Західній Україні він, бачте "москаль", а в Москві - виявляється, він "бендеравєц"!
  • 2010.01.07 | Via

    Фотозвіт Білозерської з Севатсополя (л)

    Докладний звіт Олени Білозерської про події в Севастополі:

    http://bilozerska.livejournal.com/208271.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.07 | один_козак

      Оце мені подобається (л)

      http://pics.livejournal.com/bilozerska/pic/005yg6c1/
      Класно вони самі себе викривають.
      "Де чемодан поставив, там і Родіна")))
    • 2010.01.07 | один_козак

      Я призначив би Білозерську Тягнибокові комісаром.

      Вона значно мудріше виглядає.
      Але Тягнибок себе знищив ще 5 років тому.
  • 2010.01.11 | Via

    А отут - звіт про візит у Харків (л)

    http://bilozerska.livejournal.com/209331.html

    "Зал був переповнений, багато людей стояли. Не було жодного опонента чи провокатора, суцільна прихильність. Кандидат, як завжди, розповів про програму "Свободи", а потім відповідав на питання. Сказав, зокрема, що має амбітні плани - мер Харкова від "Свободи". Знову казав, що голосувати треба не за нього, а за ідею, бо з ним може щось трапитись, а ідея житиме вічно - її провідником стане інша людина. От не пам’ятаю, до чи після цієї репліки з залу прийшла записка (дослівно): "Олег, не пий ніколи води, яку тобі дають" :)"
  • 2010.01.11 | MV

    Re: Візит Тягнибока до проросійського Севастополя 6.01.2010 (л)

    НАПАД УКРАЇНОФОБІЇ ЯК СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ЕПІДЕМІЯ

    Лише завдяки професійним діям севастопольської
    міліції кандидат в президенти України
    Олег Тягнибок зміг донести до виборців свої погляди

    Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ, “Флот України”

    Майже всі українофоби міста з прапорами царської Росії, андріївськими та триколорами, Компартії України, Партії регіонів України, Молодіжної партії України, блоку Наталі Вітренко, Руського блоку, Руської общини Севастополя, Слов’янської партії, Руського єдінства, “Соболя” та деяких ще дрібніших у кількості десь 800 чоловік (близько 0,2% від населення міста) 6 січня 2010 року на площі Повсталих влаштували антиукраїнський шабаш. Генеральна репетиція, як відомо, відбулась 26 грудня минулого року, коли приблизно ці ж сили перешкодили руху прихильників ВО “Свобода”, які протестували проти угоди України і Європейського Союзу про репатріацію нелегальних іммігрантів з Європи в Україну, нібито для тимчасового перебування перед відправленням на батьківщину.
    Формально проросійські сили виступали проти приїзду кандидата в президенти України Олега Тягнибока, десять днів інформаційно готуючи севастопольців, наклеюючи різноманітні ярлики на позачерговій сесії міськради, на так званій антифашистській ході, у монологах на телеекранах та в образливому зверненні до нього з вимогою не приїжджати до Севастополя.
    Сам Олег Тягнибок ще в квітневій статті “Антифашизм” чи українофобія?” так передбачив ці події: “Не секрет, що багатьом в Україні та поза її межами все українське не подобається. На те вони й українофоби. Незалежно від того, чи це свиноподібні елітні депутати різних рад, чи кремлівські маріонетки, чи “ефективні менеджери” поцуплених в українців заводів, чи гламурні телеведучі халдейської зовнішності, або просто декласований вуличний набрід, знахабнілий від своєї безкарності”.
    Наступ українофобів, окрім цього, мав ще й інші цілі — відволікання уваги населення від оборудок із землею, підготовку виборців до дня голосування та огляд Кремлем сепаратистських сил.
    Учасники пікету скандували: “Фашизм нє пройдьот”, палили виготовлені ними ж плакати з нацистською символікою. Для розігріву різновікової публіки, серед якої були і депутати міськради та райрад, лунала бравурна музика та заклики розлючених промовців.
    Коли під’їхав автобус і з нього почали виходити люди зі згорнутими прапорами, натовп був уже достатньо агресивним і кинувся “захищати” Севастополь, але виявилось, що то під’їхали на допомогу представники “Руського єдінства” з Бахчисарая.
    Агресивна ворожість натовпу досягла одного з апогеїв, коли з автобусів вийшли прихильники Тягнибока із Сімферополя, Керчі, Ялти та інших міст Криму. Та міліцейський кордон усе ж встояв, і охоронці не допустили сутичок між ідеологічними супротивниками.
    Правоохоронні органи застосували підвищені заходи безпеки, і зустріч з Олегом Тягнибоком відбулась без інцидентів.
    Своїм прихильникам, яких у залі було близько двох сотень (невідомо, скільки людей не потрапили через підвищені заходи безпеки), кандидат в президенти повідомив про свої політичні погляди та про зміст своєї програми. Він сказав, що інформаційний простір не належить українцям, про панування олігархів, необхідність люстрації, наголосив на необхідності реформування судової системи, підвищення відповідальності чиновників.
    Доповідач окремо зупинився на розробленій ВО “Свобода” “Програмі захисту українців”, яка містить розділ “VIII. Крим і Севастополь. Встановлення конституційного порядку та забезпечення стабільного розвитку”, в якому українські націоналісти визначили чіткі механізми вирішення питань на півострові, зокрема: винести на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний та скасування спеціального статусу міста Севастополя; надати Севастополю право вільного порту (на зразок “порто-франко”); розробити на рівні РНБО програму односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов’язань щодо виведення ЧФ РФ з території України до 2017 року. Вимагати негайного виведення ЧФ РФ з Криму, якщо Російська Федерація і далі порушуватиме закони України та підписані міжнародні угоди.
    У другій частині зустрічі, яка тривала близько двох годин, Олег Тягнибок відповів на численні і гострі запитання журналістів.
    А тим часом на вулиці вирували пристрасті. Міліцейський кордон було прорвано, розбито вікно в автобусі, який привіз кримчан. За словами начальника штабу Управління МВС України в Севастополі полковника міліції Сергія Помєлкова, пікетувальники намагалися спровокувати бійку, частково вони навіть спробували перекрити проїжджу частину, але були відтіснені, попереджені про відповідальність, і, у принципі, самі ж вони з цієї проїжджої частини і вийшли, рух був нормалізований. Затриманих шістьох злісних хуліганів через кілька годин міліція відпустила.
    Що і хто змушує україноненависників ототожнювати такі різні речі, як нацизм і націоналізм, відомо: це депутати міської та Верховної Ради України, які своїми безвідповідальними заявами та організаційними заходами підбурюють громадськість Севастополя, де продовжують панувати тоталітарно-комуністичні традиції, що не терплять будь-якої іншої, не імперської, не проросійської, думки. Цим депутатам не потрібна дискусія, і вони в режимі монологу роками продовжують дурити севастопольців міфами і маніпулювати свідомістю задля однієї мети — залишитися при владі.
    І ще про націоналізм. Олег Тягнибок навів вислів колишнього Президента Росії Володимира Путіна, який, пропонуючи на цю посаду Дмитра Медведєва, сказав публічно: “Дмитро Анатолійович Медведєв, як і я, — російський націоналіст у позитивному сенсі цього слова”. Націоналізм — це любов до свого — історії, мови, культури, традицій та звичаїв. У Росії це вважається нормою. Чому ж тоді не можна бути українським націоналістом в Україні?

    Фото
    Володимира ГЕЙКА
    http://fleet.sebastopol.ua/index.php?article_to_view=2857


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".