МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київська прагматика

01/21/2010 | ziggy_freud
Спроби цілого ряду відомих та невідомих мені людей визначитись, який з виборів у другому турі (Йу чи Йа) буде прагматичнішим, фактично зводяться до того, хто з двох пограбує менше. Але з тим, що знову грабуватимуть, згідна більшість. Що це - песимізм, безнадія, чи просто тверезий погляд на речі? Тим часом дехто з колег (зокрема, Пушкар, "Усвідомлення Підсвідомого") надмірно зосередився на культурницьких моментах.

Прагматичні моменти, на які я звертаю увагу як житель Києва:
- фактична співучасть обох Й в діяльності одіозного міського голови Черновецького. Епізодична опозиція БЮТ припиняється, коли комусь з учасників процесів вчергове нарізають землю. ПР теж іноді дистанціюється від Ч., та повертається до співпраці з тих самих причин. Депутат БЮТ Куровський і депутат ПР Дімо Тоббачьнєґ однаково зацікавлені в

розпилюванні київського публічного простору собі на лебенсраум

вони працюють. Над підгрібанням міста під себе. Олег "зупинимо міграцію" Тягнибок теж спочатку мігрував до Києва. І лише потім почав зупиняти міграцію. Однак ці нотатки стосуються переважно БЮТ і ПР. А також нашого наступного вибору між одним з Й. Або відмовою від підтримки обох.

- згадати, як спаскудили центр міста підчас "галубово Майдана"-2007, то більше його спаскудила хіба що сучасна рахітектура Бабушкіна.

- більшовицький закон про реквізицию землі для "суспільних потреб" - продукт хворобливої уяви правників БЮТ. Але ПР його теж підтримала. На рівні, достатньому для подолання вето Президента.

- жителі київської області обов*язково згадають ду-уже великого землевласника Губського, який робить на Київщині практично те саме, що "донецькі" у себе в області. Тільки тут грабують сільський і містечкових, там - промзонівських. Відповідно, трохи різними способами.

- щодо гуманітарної політики, яка все-таки трохи краща в БЮТ. Це скоріше наслідок усунення від керівництва гуманітаркою вже згаданого Дімо Тоббачьнєґа. Однак "мінус Тоббачьнеґ" навряд автоматично означає наявність заміни йому "в плюс". Той же Томенко надмірно переймається специфічно уявлюваною "суспільною мораллю"; і наслідки посилення моралізаторських тенденцій можуть бути такі самі, як і в насадження маргінально-радянського безкультурництва. Тобто застій і наступна деградація української культури. Той же Володимир "що ж ми за нація така" Яворівський - чи не він цінічно розпиляв майно керованої ним спілки письменників? Чи голова "Просвіти" Мовчан не проголосував в Раді за "підвищення статусу російської мови"?

Кияни не отримали від кандидатів жодного месиджа до себе-як-жителів-саме-цього-міста, як будемо жити далі. Зокрема, дуже добре про це написав Віталій Кличко на УкрПравді. На цих виборах знову є Схід і Захід, ну ще трохи Півдня. А Київ-як-місто трохи вгадувався хіба що в програмі зовсім нереального кандидата Бродського. І то між рядків; бо відкритим текстом там було більше написано про звільнення від шкільної фізкультури. А звідки в нас тоді візьмуться боксери і футболісти?

Відсоток політиків в Києві на душу населення найбільший; але поки киянам з того жодної користі крім шкоди.

Відповіді

  • 2010.01.21 | Художник

    Re: Київська прагматика

    Але на сьогодні всі ради БЮта, та більша частина земель належить Тимошенківцям. В селищі Буча яке БЮТ зробив містом всі землі належать їм. Також Ляшко із мєром Бучи Федоруком відмиває бюджетні гроші.
  • 2010.01.21 | Микола Гудкович

    Але на здоровий глузд киян розраховувати не доводиться


    Я маю на увазі більшість киян…
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.21 | ziggy_freud

      ця "більшість" - 20%. Була на час виборів голови

      Микола Гудкович пише:
      > Я маю на увазі більшість киян…

      навіть гречані наркомани потихеньку розчаровуються. То звідки в Черновецького більшість?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.21 | Микола Гудкович

        Подивимося на голосування на наступних виборах

  • 2010.01.21 | ziggy_freud

    Рада готова скинути Черновецького (/)

    додано сьогодні, о приблизно 12й

    http://oglyadach.com/news/2010/1/21/217001.htm

    Звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування діяльності київської міської влади, найімовірніше, буде прийнятий без проблем і не зустріне в Раді серйозного опору.

    Про це в коментарі «Оглядачеві» сказав голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів України, ухвалення протиправних рішень посадовцями Київської міської ради і його виконавчого органу, народний депутат від фракції НУНС Кирило Куліков.

    За його словами, практично всі фракції парламенту готові підтримати проект ухвали про звіт ТСК, який планується винести на розгляд Ради у четвер, 21 січня.

    При цьому Куліков відзначив, що не повністю виключає можливості опору, проте, швидше за все, він буде слабким, і важко назвати фракції, звідки може виходити опір. Також глава ТСК майже виключив втручання Віктора Ющенка і Секретаріату Президента.

    «Та який секретаріат? У Президента було (у Раді – ред.) всього 18 осіб, зараз – я не знаю, скільки з них зараз відкрито можуть підтримати СП і Черновецького», - сказав Куліков.

    В той же час він відзначив, що заходи по запобіганню достроковим виборам мера Києва може прийняти сам Черновецький.

    «Я знаю, що цей «псевдомер» буде вночі обдзвонювати депутатів з переконанням не голосувати. Або якимсь іншим нечесним чином намагатися зірвати звіт комісії», - сказав Куліков.

    Зіставивши факти і одержавши інформацію від декількох депутатів Верховної Ради України, а також виходячи з демаршу Сергія Тігіпка по відношенню до Юлії Тимошенко, стало зрозуміло, що Тігіпко вдалося домовитися з Януковичем і верхівкою Партії Регіонів. Домовиться про те, що взамін на непідтримку Тимошенко він одержує вибори в Києві, на яких переможе без зусиль, а також вибори у Верховній Раді, щоб сформувати там свою фракцію. Тігіпко зацікавлений в тому, щоб це відбулося одночасно і якнайскоріше.

    Дата – 30 травня влаштовує його більше всього. Партія Регіонів і Янукович також не дуже зацікавлені в збереженні Черновецкого в Києві і не бояться виборів у Верховній Раді, оскільки чекають що зможуть «осідлати» зростаючий рейтинг Януковича. Таким чином, сьогодні 21 січня, може остаточно визначитися доля президента України. Якщо Черновецкий буде повалений і Тігіпко одержить гарантії одночасних виборів київського мера, в Київраді і у Верховній Раді, він остаточно перейде на сторону Януковича, навіть якщо формально його не підтримає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.21 | Микола Гудкович

      Дежа вю. Скидали вже


      Його треба до тюрми скидати разом з його командою професіоналів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.21 | ziggy_freud

        були готові скидати. Варіанти лише два:

        або це просто піар і Ч. знову викрутиться.

        Або ним все-таки пожертвують. Заради отримання бонусів на президентські.

        вирахувати ймовірності того та іншого мені дещо бракує даних
  • 2010.01.21 | ziggy_freud

    Ліга: Рада взялася за Черновецького (/)

    додано в 15:47

    http://news.liga.net/ukr/news/NU100367.html

    Верховна Рада планує рекомендувати уряду на найближчому засіданні розглянути ситуацію, що склалася у Києві, за участю представників Генеральної прокуратури, КРУ і Рахункової палати.

    Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за прийняття проекту постанови "Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та його виконавчого органу" за основу проголосували 354 народні депутати.

    Зокрема парламентарії пропонують прийняти звіт ТСК до відома і направити його Президенту України, Кабінету Міністрів, Генеральній прокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки для відповідного реагування і звернення їхньої уваги на порушення законодавства посадовими особами Київради і міськадміністрації. Це, на думку членів комісії, призвело до критичного становища справ у плані техногенної безпеки столиці, а також у сферах охорони здоров'я, управління корпоративними правами і земельним фондом територіальної громади Києва, економічно необґрунтованому формуванню тарифів і знищенню об'єктів культурної спадщини.

    Народні депутати пропонують Кабміну і Рахунковій палаті до 20 лютого 2010 року проінформувати парламент про результати перевірки міськадміністрації з питань дотримання бюджетного і податкового законодавства.

    Нагадаємо, народні депутати під час вчорашнього пленарного засідання не встигли приділити увагу київським проблемам, розгляд цього питання було перенесено на сьогодні.
  • 2010.01.21 | Олекс_Вл.

    Re: Київська прагматика

    Намагання представляти, що вибір меншого зла настав тільки у другому турі - це дурити себе. Вибору не було і у першому турі. Хіба що Т.Монтян вірить, що пан Цушко дійсно буде відчайдушно просувати дуже необхідний закон про земельний кадастр України (я сам на 100% за цей закон, і не тільки він нам конче потрібен). Практика - критерій істини. Соціалісти можуть просувати тільки закони про ЇХНЄ керування "справедливим" розподіленням всього, що тільки можна (спочатку) забрати у громадян, бізнесів, держпідприємств у вигляді різних податків та поборів, а потім поділити (знову ж спочатку вкравши більшу частину зібраного). Такі ж самі і януковичи, і юлефани, і тігібкі (незабувані комсомольські полпреди початкового бізнесу компартії через славно-сумнозвісні НТТМ).
    Борімося і створюймо нову політичну силу, спираймося на молодь, роздушимо політично своєю ногою гадюку посткомуністичних "послєдишей"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.22 | ziggy_freud

      на місцевому рівні додається ще один чинник

      хіба тут робиться висновок про "менше зло"? Вже доголосувались за цим принципом, що обидва зла за порогом розрізнення.

      десь такий самий вибір був і на київських місцевих. Як би "в Києві не надоїв Омельченко" з Поживановим, але за Черновецького я міг (і можу зараз) проголосувати хіба що під кокаїном. Якого не вживаю ;-)

      Олекс_Вл. пише:
      > Практика - критерій істини. Соціалісти можуть просувати тільки закони про ЇХНЄ керування "справедливим" розподіленням всього, що тільки можна (спочатку) забрати у громадян, бізнесів, держпідприємств у вигляді різних податків та поборів, а потім поділити (знову ж спочатку вкравши більшу частину зібраного). Такі ж самі і януковичи, і юлефани, і тігібкі (незабувані комсомольські полпреди початкового бізнесу компартії через славно-сумнозвісні НТТМ).

      так.
      Але на місцевому рівні додається ще один чинник. Не-київський персонаж на мера однаково що іноземець на президента. Коли Тігіпій (Кишинеу-Дніпропетровськ) каже, що йому в Києві буде майданчєґ на президенські, мене це тішить дуже мало...

      > Борімося і створюймо нову політичну силу, спираймося на молодь, роздушимо політично своєю ногою гадюку посткомуністичних "послєдишей"

      ну от. Знову про молодь. Спираймося на Януковича-мл, Довгого-мл., Дєніско Бааса, а також інших младоригів і младобатьківщунів? А Яценюка вже спишемо в старі пердуни? Жодного разу ;-) Давайте краще поговоримо про погляди на життя, а також хто і що реально по жизні зробив, ніж про пачпортний вік.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".