МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щось я ні фіга не розумію ... (/)

01/25/2010 | Pavlo
... У 1959-1968 роках працював у радгоспі "Червона Зірка" Баришівського району Київської області. Спочатку молодого агронома направили на посаду агролісомеліоратора, а 8 місяців потому тямущого спеціаліста призначили керівником відділку. За три роки він вивів свій осередок у "середняки". Молодого керівника відділку помітили і невдовзі призначили його на посаду головного агронома. За шість років напруженої роботи він зумів вивести господарство в розряд найкращих у районі.

У 1968 році він став директор відстаючого радгоспу "Красилівський" та Богданівської птахофабрики. Під його керівництвом за декілька років господарство вийшло в стабільні "середняки" і вперше стало прибутковим. Про Чернишенко заговорили, до його думки почали прислухатися і у 1974 році наказом міністра плодоовочевого господарства УРСР призначили на посаду заступника директора, а у 1975 році – директора Дарницького тресту овоче-молочних радгоспів Київської області.

У 1981 році обійняв посаду начальника відділу якості і санітарної служби Міністерства плодоовочевого господарства УРСР. У 1981 році він став директором радгоспу-комбінату "Тепличний" (з 1997 року – Відкрите акціонерне товариство "Комбінат "Тепличний") Броварського району Київської області, будівництво якого було розпочато у 1978 році, але просувалося низькими темпами. Перша черга гідропонного тепличного комбінату площею 2 га була завершена у 1982 році. На 1 січня 1985 року було введено в експлуатацію 30 га теплиць, у 1986 році – біотеплицю площею 1 га, а в 1987 році – 5,5 га плівкових грунтових теплиць.

Нині Відкрите акціонерне товариство "Комбінат "Тепличний" – один з основних постачальників екологічно чистих овочів захищеного грунту для населення. Упродовж своєї діяльності підприємство є прибутковим господарством. Особливу увагу приділяє здійсненню завдань щодо збільшення виробництва овочів, щоб задовольнити потреби населення у свіжих овочах протягом року. Це можливо лише завдяки впровадженню нової технології вирощування овочів. У грудні 1994 року розпочато реконструкцію теплиць за голландською технологією з фірмою "Пебако", що дало змогу удвічі підняти врожайність гібридів голландської селекції томатів і знизити енерговитрати на одиницю продукції.

За 1994-1997 роки зроблено реконструкцію на 36,5 га, у т.ч. 6 га з фірмою "Пебако" з Нідерландів та 30,5 га з фірмою "Нетафім" з Ізраїлю. За власні кошти придбано обладнання з Ізраїлю для зволоження повітря в теплицях і крапельного зрошування з одночасним живленням, з Нідерландів – систему обігріву теплиць. Збудовано склад готової продукції та розсадне відділення для вирощування розсади. У грудні 1999 року введено в експлуатацію найсучаснішу теплицю для вирощування помідорів площею 4 га. У грудні 2002 року введено і дію цех площею 6 га (замість виведених з експлуатації 5 га плівкових теплиць). Загальна площа теплиць становить 48,5 га. У 2004 році на підприємстві вирощено 13007 тонн овочів: огірків – 34,6 кг з 1 м.кв., помідорів – 38,5 кг з 1 м.кв. У 2005 році – 22044 тонни овочів: помідорів – 45 кг з 1 м.кв. ВАТ "Комбінат "Тепличний" визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" за 2001 рік (по Україні) та за 2002-2004 роки (по області). Нагороджено дипломом за перемогу у конкурсі "Кращий виробник овочевої продукції 2004 року".

===================================================================
http://uk.wikipedia.org/wiki/Чернишенко_Володимир_Ілліч, Герой України, нагороджений Орденом Держави.

Герою України вручається орден «Золота Зірка» або орден Держави[1].
* Орден «Золота Зірка» — за здійснення визначного геройського вчинку
* Орден Держави — за визначні трудові досягнення

Якась фігня, чого Степана Бандеру засунули в таку компанію.

Відповіді



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".