МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

вопрос тюлькам - в 2008 году одначсно и паралельно БЮТ развалил

02/06/2010 | ak1001
коалицию с НУНС


----
Верховная Рада проголосовала за изменения в законе о Кабмине

За такое решение проголосовали 363 депутата, в частности, 172 – от Партии регионов, 154 – от БЮТ, 10 – от НУ-НС, 27 коммунистов.

---

плюс законы об импичменте президента, СБУ

много тогда было радости

еще больше радости было после включения в коалицию Литвина


Вопрос - как вы оцениваете с сегодняшних позиций - все это стоило того?

Відповіді

  • 2010.02.06 | Адвокат ...

    Це питання для НЧ. ІМНО, звичайно.

  • 2010.02.06 | observеr

    для тих хто на бронєпоєздє - на ВФ немає юльків

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.06 | ak1001

      у мене очі є, не треба офтопити

      Татарчук, самопал, Ингілшмен, Оришка і навіть Предсказамус
      засвітились тут пламєнной агітацієй
      а пан МВ - почитатель великго розуму і не зникав нікуди

      захочуть - напишуть
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.06 | Tatarchuk

        а ще у вас брудноротість нефіговая

        Тому давайте так: як захочеться бесіди - витираєте бруда, попшикайте туди чогось, щоб добре пахло, і пишить нормально - прихільникам Тимошенко чи ще якось. Не зможете, я вам не дохтор ))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.06 | ak1001

          тобто ви рахуєте що "тюльки" - це образливо?

          ну вибачайте , не знав

          а чому?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.02.06 | Tatarchuk

            о святая простота

            спитайте в Гудковича, чому він сипається на противсіхів, і в 123 аж тіпає. Вони модери і можуть пояснити.
            А давайте я вас далі буду називати пасивним галубим, тому що ви пасивно завжди за янучар. Ми з вами навіть про це можемо домовитися - доводиться ж мені бува, зутрівши всяке бьідло, розмовляти з ним на його мові. А от чи багато іншіх ваших однодумців, побачивши у топі "привіт, пасивні галубиє, маю до вас питання", робитимуть ваші точно сіркові очі і казатимуть - ну це не образливо, отож відповідаймо конструктивно ))
            А якщо ви хочете полаятися - без базара, можемо. Хоч тут, хоч на НЧ, хоч у лічку. Я не надто складно пояснюю?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.02.06 | ak1001

              щось мені здається що в брудноротості ви

              задніх не пасете
              не хочете - не відповідайте. не зрозуміло тільки тоді мета вашого повернення на ВФ з НЧ
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.02.06 | Tatarchuk

                як хочете, так і думайте

                ak1001 пише:
                > задніх не пасете
                Куди мені до. Але то таке ))

                > не хочете - не відповідайте. не зрозуміло тільки тоді мета вашого повернення на ВФ з НЧ
                Самі ви повернення. Я спостерігаю за спостерігаючими. Потім напишу прикольну статтю, можу вас згадати.
                А провокувати лайку ви можете хоч до встрачки, 123 і той вас випередив у благородному пориві. Мовчу вже про мейнстрімного тут Тарасика ))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.02.06 | ak1001

                  я задав питання, а не провокував лайку

                  а ви вже два рази перелили з пустого в порожнеє
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.02.06 | Tatarchuk

                    так ето, вчиться задавати

                    якщо вас цікавіть результат звісно. А якщо вам пагаваріть, то я ж не заважаю. Нічого що я такі елементарні речі пояснюю, а ви дурника вмикаєте? От і мені нічого, нескладно
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2010.02.06 | ak1001

                      вибори завтра, мої питання можуть вісити і без відповіді звісно

                      sapienti sat як то кажуть
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2010.02.06 | Tatarchuk

                        ваша ЖЖ най висить, я думаю

                        Тим більш що модераторам воно до вподоби, через ідейно вірний напрям

                        з неї гарно видно, що людина воліє поговорити сама з собою. Ну не вірити ж вашому щіро награному подиву, що обзивання у топіку - це останій писк інтелектуальної дискусії )) Що ви робите пане, коли йдете по вулиці і чуєте - ей ти казьол, спічкі є?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.06 | MV

        Маю право - тут мене згадали добрим словом...

        «Противсіхство» як українська національна хвороба
        ________________________________________
        Сергій ГРАБОВСЬКИЙ
        ________________________________________
        Нове — це добре забуте старе. І повертається вітер на кола свої. Історія повторюється двічі: перший раз у вигляді трагедії, другий — у вигляді фарсу... Ці та схожі крилаті фрази відображають явище, яке існувало в усіх народів, що увійшли в історичну фазу розвитку: типологічні повторення знакових ситуацій, коли проблеми, на ѓрунті яких ці ситуації виростають, у силу тих чи інших причин залишаються невирішеними.
        Україна не є винятком із загального правила. Ба більше: оскільки Україна так і не стала до сьогодні вповні історичною нацією-державою, то для неї притаманні такі собі «кола замкненого часу», або — у кращому разі — звичка наступати на ті самі граблі ногами кожного нового покоління, а то й частіше.
        Одними з цих граблів є прагнення ствердити власну позицію за будь-яку ціну, а інакше — хай усе горить синім чи червоним полум’ям. У політичному вимірі це означає таке: якщо нашого лідера, якщо позицію нашої політичної сили, якщо нашу ідеологію не сприймають усі решта — то ми будемо проти всіх.
        Ні, звичайно, така послідовна і принципова позиція зазвичай має під собою цілком реальне підѓрунтя, а не тільки і не стільки чиїсь порожні амбіції. От, скажімо, початок 1918 року. Центральна Рада та її уряд, які незадовго до цього мали високий рівень довіри, примудрилися майже повністю втратити свою популярність, засвідчивши власну управлінську неспроможність; на Київ та по всій Україні рухаються червоногвардійські загони Муравйова, Антонова-Овсієнка та Коцюбинського-сина.
        Це кілька десятків тисяч багнетів, присланих із Росії (з яких лише тисяч із десять були реально боєздатними), що з’єдналися із кількома тисячами місцевих червоногвардійців і кількома тисячами збільшовизованих солдатів та матросів (плюс ще кілька десятків тисяч майже неорганізованих, але озброєних прихильників ідей анархізму й більшовизму). Загалом до 100 тисяч прихильників більшовиків, лівих есерів та анархістів із гвинтівками, кулеметами, наганами та маузерами. Мізерія, як на країну з населенням понад 30 мільйонів люду, з яких зазначеним ідеям співчувала приблизно 1/10 населення...
        У самому Києві тоді було понад 500 тисяч населення, з яких 100 тисяч становили сильні чоловіки, що добре вміли стріляти (навчила Перша світова війна) і мали вдосталь зброї (в арсеналах, а то й у себе вдома). До того ж, і Центральна Рада номінально мала значно більші збройні сили, ніж більшовики. Але ці збройні сили у своїй більшості не хотіли воювати. Частково тому, що вважали росіян «братами», частково тому, що були «розкладені» демагогічною більшовицькою пропагандою, частково тому, що були ображені ставленням до себе з боку Центральної Ради. Одне слово, як у столиці, так і по країні на початку 1918 року абсолютна більшість українців (так само, як і місцевих росіян, євреїв, поляків, татар та інших) де-факто «проголосувала» зовсім не за більшовиків («тріумфальна хода Совєтів — то вигадка пізнішої пропаганди), а проти всіх.
        Найпершим наслідком у Києві стало зникнення з продажу продуктів, другим — зникнення кількох тисяч киян і киянок віком від 12-ти до 80-ти років. За місяць, як більшовики здиміли, з’ясувалося, що цих городян хвацькі балтійські морячки та подільські червоногвардійці вивели «в розход». Тоді як приєднання лише половини з них до оборонців міста дало б шанс відбити наскоки червоних — а відтак і шанс без істерики та без різанини поліпшити якість управлінських структур, чи то переформувавши Центральну Раду, чи то замінивши її Всеукраїнськими Установчими Зборами, чи то знайшовши ще якусь прийнятну політичну формулу. Тільки от слід було відмовитися від формули «проти всіх» і — за ідеального варіанту подій — самоорганізуватися та укласти угоду з поганою, але все ж не окупаційно-деспотичною владою: ми вам допомагаємо, а ви погоджуєтеся на такі-от зміни.
        Так не сталося. Сталося зовсім інакше...
        А закінчився 1918 рік для України тим самим, з чого й розпочався. Тільки тут позицію «противсіхів» посіли інші. А саме ті, кому суспільство було відмовило у довірі раніше, проте знову змушене було покласти на них досить великі сподівання, коли захитався режим гетьмана Павла Скоропадського (і сам гетьман разом із ним, бо не знав чітко, яким курсом вести державу, — але це вже інша тема). Голова Директорії УНР Володимир Винниченко та його однодумці виходили з принципу: «Або Україна буде соціалістичною, або не буде ніякої України!». І замість того, щоб налагоджувати співпрацю з різними соціальними групами та партіями, 26 грудня Директорія позбавила права голосу «класи нетрудові, експлуататорські, які живляться і розкошують з праці клас трудових». Причому до «експлуататорів» зарахували навіть лікарів, залишивши з правом голосу тільки «лікарських помічників»...
        Тож хіба дивно, що після всього цього Україна стала за назвою, правда, соціалістичною, але — після того, як «розстріляне Відродження» стало справді розстріляним, — але таки ніякою у порівнянні з тим, якою могла (і мусила!) бути в разі, якби «противсіхи» не зробили свою справу.
        ...Старший брат діда мого давнього товариша загинув під Крутами. Двох інших братів (неповнолітніх гімназистів) розстріляли бойовики Муравйова — щоб не виростали нові «українські буржуазні націоналісти». Поставили вони до стінки за компанію і батька цих братів, і їхнього діда (між іншим, вельми хвацького відставного полковника). Ці здорові мужики, схоже, теж були «проти всіх», бо не чинили жодного опору нападникам (а стріляти вміли і зброю мали, проте...). Та соль історії не в цім, а в тому, що мій товариш (між іншим, активний учасник помаранчевої революції, студент-вільнодумець часів пізнього Брежнєва та учасник перших рухівських мітингів) збирається у другому турі президентських виборів принципово голосувати проти всіх.
        №16, вівторок, 2 лютого 2010
        http://www.day.kiev.ua/291330/
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.06 | ak1001

    до речі тоді була зарізанна єдинна самоцінна ідея

    яка була продвинута до межі реалізації - особисте голосування нардепуків

    після того два роки і БЮТ, і інші робили вигляд що воно само рассосалось

    і наступні теж мабуть робитимуть вигляд

    пусті зали, кнопокдави, передавання карток - нічого не змінила в цьому плані померанчева влада
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.06 | MV

      Re: до речі тоді була зарізанна єдинна самоцінна ідея

      Хіба вона така єдина була помаранчева влада? завдяки Ющенку і Кириленку її розвалили. хіба не так?
  • 2010.02.06 | ak1001

    Прем'єр підтвердила, що БЮТ веде переговори з "Регіонами" (/)

    Прем'єр підтвердила, що БЮТ веде переговори з "Регіонами"

    Понеділок, 01 вересня 2008, 15:09 _ www.ПРАВДА.com.ua


    Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про намір фракції БЮТ вести переговори з усіма фракціями Верховної Ради щодо консолідованої позиції по ключових законопроектах.

    Про це вона сказала під час прес-конференції в понеділок, відповідаючи на питання про ведення переговорів між БЮТ та Партією регіонів.

    "Я можу абсолютно твердо сказати, що по відношенню до ключових законопроектів, які потрібні країні, в тому числі щодо бюджету, ми будемо вести переговори з усіма фракціями без виключення щодо консолідації голосування", - заявила Тимошенко.

    "У тому числі ми зверталися, щоб спільно проголосувати всі закони, що стосуються реформування вугільної галузі, престижності шахтарської праці, і будемо абсолютно на ділі використовувати пораду президента – мораторій на політичне протистояння і знаходити компроміси серед всіх політичних сил для голосування всіх ключових законопроектів", - додала вона.

    "Але в той же час ви знаєте, що ми послідовні прихильники демократичної коаліції і вся возня про зміну коаліції абсолютно не має для нас ніякого значення", - наголосила прем'єр-міністр.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.06 | ak1001

      "НУ-НС" може вийти з коаліції через незгоду БЮТ щодо Грузії? (/)

      "НУ-НС" може вийти з коаліції через незгоду БЮТ щодо Грузії?

      Понеділок, 01 вересня 2008, 15:57 _ www.ПРАВДА.com.ua

      Фракція блоку "НУ-НС" розраховує на підтримку тексту своєї резолюції у Верховній Раді щодо події на Кавказі з боку партнерів по коаліції.

      Про це заявив лідер фракції "НУ-НС" В’ячеслав Кириленко під час погоджувальної ради у парламенті в понеділок.

      За його словами, "НУ-НС" пропонує "максимально стриманий текст резолюції", який, на переконання Кириленка, може набути підтримки.

      "Ми вважаємо, що в будь-якому разі має бути прописано рішення парламенту щодо визнання територіальної цілісності Грузії та будь-якої іншої країни, яка дотримується норм міжнародного права. Без такого запису ми не маємо підстав для прийняття відповідного рішення", - наголосив лідер фракції "НУ-НС".

      За словами Кириленка, "НУ-НС "окремо розраховує" на підтримку свого документу з боку БЮТ.

      Кириленко натякнув, що у разі, якщо БЮТ їх не підтримає, це може стати приводом для перегляду "НУ-НСом" факту свого перебування в лавах коаліції.

      "Якщо такої підтримки не буде, ми будемо вважати, що коаліція не може дійти згоди по такому ключовому пункту, і для "Нашої України" це буде приводом для дискусії як в середині фракції, так і в середині коаліції демократичних сил", - сказав він.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.06 | ak1001

        У Тимошенко погодяться на Лавриновича? (/)

        У Тимошенко погодяться на Лавриновича?
        Понеділок, 01 вересня 2008, 18:25

        Фракція БЮТ підтримає будь-яку кандидатуру на посаду першого віце-спікера, яку запропонує фракція Партії регіонів.

        Про це в понеділок в інтерв’ю журналістам повідомив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

        "Яку кандидатуру вони запропонують, таку ми і підтримаємо", - сказав він.

        Відповідаючи на запитання, чи підтримає БЮТ кандидатуру члена фракції ПР Олександра Лавриновича, Кириленко дав ствердну відповідь.

        "Це фахівець, професіонал, думаю, що він додасть у роботі президії ВР", - сказав лідер фракції БЮТ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.06 | ak1001

          БЮТ відмовився від ради коаліції через Грузію (/)

          БЮТ відмовився від ради коаліції через Грузію
          Вівторок, 02 вересня 2008, 10:17

          Блок Юлії Тимошенко відмовився від проведення засідання ради коаліції, яка була запланована перед розглядом у Верховній Раді резолюції стосовно конфлікту у Грузії.

          Про це повідомив лідер фракції "НУ-НС" В’ячеслав Кириленко.

          На його думку, це означає, що БЮТ не має намірів напрацьовувати спільну позицію двох фракцій коаліції стосовно реагування на події на Кавказі.

          Як відомо, у понеділок політрада "НУ-НС" запропонувала скликати раду коаліції для визначення спільної позиції коаліції демократичних сил у питанні оцінки подій, пов’язаних із російсько-грузинським конфліктом у серпні цього року.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.02.06 | ak1001

            Кириленко БЮТу: "Схаменіться, поки не пізно"(/)

            Кириленко БЮТу: "Схаменіться, поки не пізно"
            Вівторок, 02 вересня 2008, 11:33 _ www.ПРАВДА.com.ua

            Лідер фракції "Наша Україна" – "Народна Самооборона" В’ячеслав Кириленко заявляє, що БЮТ спільно з Партією регіонів домовляються про спрощення процедури імпічменту президенту.

            Про це Кириленко заявив з трибуни парламенту у вівторок, звинувативши БЮТ у небажанні скликати раду коаліції для вироблення спільної позиції з питань порядку денного.

            "Зараз починає повторюватися ситуація 12 січня 2007 року, коли БЮТ разом з Партією регіонів подолав вето президента на закон про Кабінет міністрів і таким чином був здійснений тоді по суті антидемократичний переворот у тодішній Верховній Раді", - сказав він.

            "Зараз так само наші партнери з БЮТ відмовляються скликати раду коаліції, щоб погодити спільну позицію по Грузії, по Чорноморському флоту і з інших питань", - додав Кириленко.

            Натомість, на думку лідера фракції НУ-НС, БЮТ спільно з Партією регіонів "зараз хочуть розглянути зміни до закону про КС, зміни до закону про Кабмін, який ми тільки проголосували в цілому та інші законодавчі акти, які розблоковують процедуру імпічменту у парламенті".

            "Це не партнерська поведінка, яка не служить нашій спільній справі. Ми закликаємо БЮТівців: схаменіться, поки не пізно. Скличемо раду коаліції, поки ще є час", - сказав Кириленко.

            Як відомо, у понеділок депутат від БЮТ Андрій Портнов та депутат від Партії регіонів Олександр Лавринович внесли до Верховної Ради законопроект змін до закону про КС, в якому, зокрема, містяться норми про спрощення процедури імпічменту президента у парламенті.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.02.06 | ak1001

              БЮТ і Партія регіонів вже домовились. Про заступників Яценюк(/)

              БЮТ і Партія регіонів вже домовились. Про заступників Яценюка
              Вівторок, 02 вересня 2008, 16:46 _ www.ПРАВДА.com.ua

              Фракції БЮТ і Партії регіонів внесли спільний проект про заступників голови Верховної Ради.

              Ним пропонується обрати першим заступником Голови Верховної Ради народного депутата Олександра Лавриновича.

              Обрати заступником голови Верховної Ради пропонують бютівця Миколу Томенка.

              Проект внесли Віктор Янукович та Іван Кириленко.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.02.06 | ak1001

                Рада так і не змогла щось сказати по Грузії (/)

                РАДА ТАК І НЕ ЗМОГЛА ЩОСЬ СКАЗАТИ ПО ГРУЗІЇ
                Вівторок, 02 вересня 2008, 18:12 _ www.ПРАВДА.com.ua

                Верховна Рада не змогла ухвалити жодної постанови щодо подій в Грузії.

                Зокрема, постанова Володимира Ар'єва набрала 65 голосів (64 від НУНС+1від БЮТ), Юрія Костенка 66 (63 від НУНС+3 БЮТ), Петра Симоненка – 196 (КПУ, ПР), В'ячеслава Кириленка – 72 (67 від НУНС + 5 від БЮТ), Олени Лукаш – 201 (КПУ, ПР +1 голос від БЮТ), Івана Кириленка – 167, Тарасюка – 70, Кілінкарова про визнання Південної Осетії і Абхазії – 167.

                Голосування за останній проект Кілінкарова голова Верховної Ради Яценюк назвав "дуже показовим" для міжнародної спільноти.

                Водночас Рада підтримала 217 голосами постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки фактів поставок Грузії української військової техніки з порушенням норм українського законодавства та міжнародного права.

                Комісії доручено вивчити обставини поставок української військової техніки та озброєння на територію Грузії з метою встановлення фактів порушення законодавства України, зловживання службовим положенням посадовими особами, контролю щодо отримання коштів Державним Бюджетом України.

                У зв'язку з ухваленням постанови спікер зняв з розгляду постанови Олени Лукаш і Івана Кириленка, що викликало обурення БЮТ.

                Яценюк поставив постанову Кириленка на голосування, але вона набрала 169 голосів.

                Проект Кириленка передбачав створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для узгодження дій всіх гілок влади України у питанні врегулювання конфлікту на Кавказі

                Після голосування Яценюк відзначив, що парламент до згоди не прийшов в силу складної внутрішньої політичної ситуації та звички українських політиків орієнтуватися на зовнішні фактори.

                Розгляд заяв по Грузії тривав у Раді 7 годин.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.02.06 | ak1001

                  Яценюку обрали помічників (/)

                  Яценюку обрали помічників

                  ЯЦЕНЮКУ ОБРАЛИ ПОМІЧНИКІВ
                  Вівторок, 02 вересня 2008, 18:28 _ www.ПРАВДА.com.ua

                  Верховна рада обрала першим віце-спікером Верховної ради "регіонала" Олександра Лавриновича і віце-спікером представника БЮТ Миколу Томенка.

                  За відповідну постанову проголосували 340 депутатів.

                  Перед голосуванням цієї постанови Яценюк сказав:

                  "Я прошу апарат верховної ради квіти занести, не вінки, а квіти".

                  Перед цим депутати змінили процедуру голосування замість таємного голосування на поіменне голосування через систему Рада.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.02.06 | ak1001

                    БЮТ І Регіони об’єдналися проти Ющенка. НУ-НС пішов геть(/)

                    БЮТ І РЕГІОНИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ПРОТИ ЮЩЕНКА. НУ-НС ПІШОВ ГЕТЬ
                    Вівторок, 02 вересня 2008, 20:03 _ www.ПРАВДА.com.ua

                    Верховна Рада подолала вето президента на закон про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради і ухвалила закон у цілому.

                    За відповідне рішення проголосував 361 депутат, серед них – 173 від партії регіонів, 152 – від БЮТ, 9 – від НУ-НС, 27 комуністів.

                    Перед цим лідер фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко закликав БЮТ не голосувати за цей закон разом з Партією регіонів.

                    "Ви (БЮТ) разом з ними (Партією регіонів) цим голосуванням розпочинаєте процедуру імпічменту президенту", - сказав він.

                    Після цього голосування фракція НУ-НС почала покидати сесійну залу.

                    Раніше спікер Арсеній Яценюк покинув засідання Верховної Ради, мотивувавши це небажанням розвалювати коаліцію.

                    Раніше БЮТ і Партія регіонів внесли до порядку денного зміни до закону про Кабмін, а також зміни до закону про КС щодо спрощення процедури імпічменту президента.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2010.02.06 | ak1001

                      Тимошенко відібрала в Ющенка повноваження(/)

                      Тимошенко відібрала в Ющенка повноваження

                      ТИМОШЕНКО ВІДІБРАЛА В ЮЩЕНКА ПОВНОВАЖЕННЯ
                      Вівторок, 02 вересня 2008, 20:42 _ www.ПРАВДА.com.ua

                      Верховна Рада проголосувала за зміни до закону про Кабмін.

                      За таке рішення проголосувало 363 депутати, зокрема, 172 – від Партії регіонів, 154 – від БЮТ, 10 – від НУ-НС, 27 комуністів.

                      У пояснювальній записці зазначається, що документом пропонується виключити з закону про Кабмін "неконституційні норми", зокрема:

                      про обов'язки уряду погоджувати з президентом ініціативу про звільнення окремих міністрів;

                      про обов'язки уряду забезпечувати виконання указів президента України (а не керуватися ними, як передбачає Конституція);

                      про здійснення права законодавчої ініціативи за дорученням президента.

                      Крім того, у проекті пропонується виключити з закону про Кабмін норму про забезпечення урядом виконання рішень РНБО.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2010.02.06 | ak1001

                        БЮТ І Регіони спростили процедуру імпічменту президента (/)

                        http://www.pravda.com.ua/news/2008/09/2/3542530/

                        Вівторок, 02 вересня 2008, 20:13 _ www.ПРАВДА.com.ua

                        БЮТ І РЕГІОНИ СПРОСТИЛИ ПРОЦЕДУРУ ІМПІЧМЕНТУ ПРЕЗИДЕНТА

                        Верховна Рада ухвалила зміни до закону про Конституційний Суд.

                        За таке рішення проголосувало 363 депутати.

                        Відповідний законопроект, внесений БЮТівцем Андрієм Портновим та "регіоналом" Олександром Лавриновичем, передбачає спрощення процедури імпічменту президента.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2010.02.06 | ak1001

                          Рада відібрала у Ющенка СБУ (/)

                          РАДА ВІДІБРАЛА У ЮЩЕНКА СБУ

                          Вівторок, 02 вересня 2008, 20:33 _ www.ПРАВДА.com.ua

                          Верховна Рада ухвалила зміни до закону про СБУ щодо порядку призначення і звільнення керівництва СБУ.

                          За таке рішення проголосувало 362 депутати.

                          Як сказано у проекті документу, в.о. голови СБУ призначає і звільняє парламент за пропозицією не менше ніж однієї третини депутатів від конституційного складу Верховної Ради.

                          Крім того, документ передбачає, що заступники голови СБУ, начальники підрозділів центрального й обласного управлінь, голова служби в Криму призначаються і звільняються головою СБУ, а у випадку його відсутності - в.о. голови служби.

                          Також законопроект передбачає покласти на Кабінет міністрів забезпечення деяких аспектів діяльності СБУ.

                          Згідно з чинним законодавством, кандидатуру на посаду голови СБУ затверджує парламент за поданням президента.

                          Крім того, Верховна Рада внесла до порядку денного питання призначення Валентина Наливайченка на посаду голови СБУ, який до цього часу є в.о. голови СБУ

                          Наразі парламент розглядає проект внесення змін до закону про Кабмін.

                          Українська правда, "Інтерфакс-Україна"
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2010.02.06 | ak1001

                            "Наша Україна" проголосувала за вихід з коаліції (/)

                            "НАША УКРАЇНА" ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ВИХІД З КОАЛІЦІЇ

                            Вівторок, 02 вересня 2008, 23:14 _ www.ПРАВДА.com.ua

                            Фракція "Наша Україна – Народна самооборона" проголосувала за вихід з коаліції демократичних сил.

                            Про це "Українській правді" повідомив один з учасників зборів фракції НУНС, які у вівторок вночі відбуваються у Верховній Раді.

                            Рішення було ухвалено за результатами поіменного голосування депутатів НУНС.

                            "Це рішення підтримала більшість депутатів НУНС - 39 з 64 присутніх на засіданні. Кожен піднімався і озвучував свою позицію", - сказав співрозмовник "Української правди".

                            За регламентом коаліції, рішення про вихід з коаліції набуває сили на одинадцятий день після його ухвалення.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2010.02.06 | Shooter

                              хороша підбірочка

                              ще би про "любих друзів", які потім стали "надьожнимі партньорами", про відставку Єханурова, етс, етс.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2010.02.06 | ak1001

                                да тут он наглядно Лавриновича вистачає

                                зараз вони його клянуть нехай згадають як проміняли коаліцію і посадили його в крісло
    • 2010.02.06 | Предсказамус

      Кхе.

      А что, "розмови сам із собою під одним чи різними ніками дозволяються тільки за умови надання адмін-групі довідки від психіатра про наявність синдрому розщепленої особистості (multiple or split personality disorder)." уже не популярно, или справка таки есть?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.07 | Чучхе

        Я розумію, що вам неприємні факти розвалю юльками коаліції

        але ж це не ак1001 натворив дєлов, а фракцію БЮТу, якщо я не помиляюся
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.07 | Предсказамус

          Мне неприятно избирательное применение правил

          Чучхе, правила писаны для всех или нет? Простой вопрос, ответьте, если не трудно.
  • 2010.02.06 | Tatarchuk

    УВМОД: якесь ЖЖ "Уютненькоє"

    купа відповідей самому собі, провокаційна назва - класчина жежешка
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.06 | ak1001

      питання 2 - а що було зроблено після прийнятя закону про кабмін

      доброго?

      ось Ющенко заважав, прийняли новий закон про кабмін - які приклади є рішень які були прийняті завдякі новому закону про кабмін і які можна занести в плюс країні і уряду?
  • 2010.02.06 | ak1001

    питання 3 - а чому саме тоді? Грузія точно не причому?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.06 | Max

    ^ up ^

    Підіймаю тему
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.06 | Tatarchuk

      молодець

      Скажіть прямо - слово тюльки вам до вподоби? Вважаєте що отак і треба вести дискусії?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.07 | Taras-ods

        те що тимошенко знищила країну Вас не бентежить?

  • 2010.02.07 | Чучхе

    Взагалі, тактика БЮТу дуже нагадую форум "Нема часу"

    Коли ситуація розвивається в потрібному ключі, приймається поза "ми всі білі і пушисті, а ви запроданці янучарські, фу на вас, ми більше не граємось у вашій пісочниці"

    коли ж своїм довбоїбізмом просирається все від Києва і Тернопільської области до України - то "ой, що ж ви нам не помагаєте, ми ж через вас державу втрачаємо" етс
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.07 | Shooter

      cаме так

      винуваті всі у всьому. в т.ч. марсіани.

      Але не БЮТ, тов. ЮВКучма та братани.
  • 2010.02.07 | ak1001

    архівні гілки з ВФ (л)

    1)

    У Верховній Раді широкий БлЯТ у "сардинському прориві"

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2008&trs=-1&key=1220373403&first=&last=


    2) Мне очень интересно: как относятся здешние сторонники БЮТ (585) Дядя Вова ®. 03-09-2008 12:23 1.

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2008&trs=-1&key=1220433812&first=&last=

    и ответ:


    03-09-2008 13:49, Убітий Єнот
    Re: Мне очень интересно: как относятся здешние сторонники БЮТ

    Положительно отношусь.
    Проблему под названием Ющенко надо решать. Так дальше нельзя жить.


    :)

    3) "Наша Україна" вийшла з коаліції (/)
    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2008&trs=-1&key=1220387003&first=&last=
  • 2010.02.07 | ak1001

    а от цього нам тоді у вересні 2008 було не відомо (/)

    http://www.pravda.com.ua/rus/articles/4b1ab201d6abc/

    У ніч на 3 вересня 2008 року був готовий кінцевий текст змін до Конституції. Але знову останній крок зроблено не було. Коли переговорники узгоджували коми і крапки в проекті Тимошенко-Януковича, "Наша Україна" зібралася на екстрене засідання та оголосила про вихід з коаліції.
  • 2010.02.07 | 123

    тему закрито. більше поваги до дописувачів, панове



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".