МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кілька зауважень оптиміста

02/08/2010 | Hadjibei
Ну, по-перше,
ніхто не збирається міняти слова державного гімну на наступні: "Раз пашлі на дєло я і Януковічь..."
По-друге,
вибори відбулися нормально, що означає те, що донецькі вуркагани визнали правила помаранчевого майдану і переграли нас на свою користь за цими ж правилами.
По-третє,
ці вуркагани не насміляться поміняти правила на кучмівські - так що тут нічого не "обнулилося" і рудий ....к знову помиляється. Бо кишка у них затонка.
По-четверте,
голосування підтвердило, що Янукович не є загальнонаціональним лідером, а лише підтриманий знову ж таки Сходом, і мусить вирішувати проблему, яку Ющенко не схотів або не зміг вирішити. Зробити це можна буде лише шляхом компромісів.
По-п"яте,
як показав досвід Тимошенко і Ющенка, виборці "прокатали" тих, хто багато триндів, але реально нічого не робив протягом останніх двох років для вирішення найнагальніших економічних і соціальних проблем. Крім Януковича реально ні за кого було їм голосувати. Якщо Янукович піде тим же шляхом - "прокатають" і його.
По-шосте,

This is democracy, stupid! Тобто влада горошових мішків. Для того щоб перемагати треба мати ресурси і організовану політичну силу. Цього націонал-демократи якраз не мають. Поки цього не буде - можна лише скавчати у кутку.

Висновок - треба нарешті почати серйозно працювати і обирати на лідерство справді достойних людей. Бо 5 років - час і задостаній і замалий водночас.

Пи.Си.
Якщо Україна пережила Сталіна і Кагановича, то переживе Януковича і табачніка без втрат.

Відповіді

 • 2010.02.08 | Alex_1

  Re: Кілька зауважень оптиміста

  По-четверте,
  голосування підтвердило, що Янукович не є загальнонаціональним лідером, а лише підтриманий знову ж таки Сходом - то схід має відповідати за свою провину.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.08 | Hadjibei

   Схід навряд чи зрозуміє щось

   Але новий президент буде почувати дискомфорт у столиці, яка проголосувала проти нього.
   Крім того, із нинішніми повноваженнями - Янукович - lame duck.
   Проблема в тому, що на правому фланзі немає нормального лідера. Не на Ющенка ж ставити.

   Втім, можу запропонувати власні послуги (ги-ги).
  • 2010.02.08 | Hadjibei

   І ще одне...

   Янукович переміг у 9 областях із 25. Треба серйозно думати про зміну виборчого закону. В США є electoral college. Нам треба мати щось подібне.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.08 | saha

    пофіг

    Hadjibei пише:
    > Янукович переміг у 9 областях із 25. Треба серйозно думати про зміну виборчого закону. В США є electoral college. Нам треба мати щось подібне.

    він переміг в 115 окружкомах з 226 (225 + закордонний).

    а окружком приблизно 100 000 виборців.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.08 | rais

    Re: І ще одне...

    Саме на цьму і треба наполягати - Більшостю українських територій
    підтримано не кучмівський вектор розвитку держави. Україна більшостю своїх земель підтвердила свій вибір 2004 року. Україні бути!
 • 2010.02.08 | omela

  +10! Re: Кілька зауважень оптиміста

 • 2010.02.08 | толя дейнека

  правильно загалом

  Янукович це не трегедія, а громадянин Україния, який став президентом в законний спосіб. В нього єсть своє бачення України, це бачення треба поважати і звісно не все там погано, хоч і дурниць вистачає. Але Україна більша за Януковича, і скоріше Янукович буде змушений слухати Україну ніж навпаки.

  правильно іу ставленні до демократії як іграшки грошових тузів. Але просування до вирішення проблеми в цьому напрямку навіть не почалося, навіть на рівні суспільного осмислення
 • 2010.02.08 | Pavlo Z.

  Найголовніший плюс цих виборів порівняно з минулими це те,

  що нинішній переможець не діє засліплююче на присутніх тут, а отже, дасть Бог, сприятиме єдності нашої думки й дії:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.08 | Hadjibei

   Єдність дії і думки

   має бути реалізована у свторені реальної масової партії (або руху) із нормальною ідеологією та розумними. здатними до праці із широким загалом, лідерами. Із прицілом на наступні вибори. Ющенків і тимошенок не пропонувати.
 • 2010.02.08 | GreyWraith

  +1

  Hadjibei пише:
  ніхто не збирається міняти слова державного гімну на наступні: "Раз пашлі на дєло я і Януковічь..."
  Я дуже сумнiваюся, що й указ Ющенка про Героя Украiни Бандерi скасувати наважаться, вже не кажучи про ГТС та мову. У всякому випадку, найближчим часом. Бо розрив, попри очiкування, мiзерний...


  > По-друге,
  > вибори відбулися нормально, що означає те, що донецькі вуркагани визнали правила помаранчевого майдану і переграли нас на свою користь за цими ж правилами.

  Це - не монархiя, а нормальна працююча демократiя. Фактично, останнiй iспит на демократичнiсть Украiна здала.


  > По-третє,
  > ці вуркагани не насміляться поміняти правила на кучмівські - так що тут нічого не "обнулилося" і рудий мудак знову помиляється. Бо кишка у них затонка.

  Це точно. А Кучма лише нас потрохи кошмарить. :) Подивимося, що у них буде з урядом та ВР. Бо нагальне завдання - таки достроковi вибори до парламенту.


  > По-четверте,
  > голосування підтвердило, що Янукович не є загальнонаціональним лідером, а лише підтриманий знову ж таки Сходом, і мусить вирішувати проблему, яку Ющенко не схотів або не зміг вирішити. Зробити це можна буде лише шляхом компромісів.

  Нахрап не пройде.


  > По-п"яте,
  > як показав досвід Тимошенко і Ющенка, виборці "прокатали" тих, хто багато триндів, але реально нічого не робив протягом останніх двох років для вирішення найнагальніших економічних і соціальних проблем. Крім Януковича реально ні за кого було їм голосувати. Якщо Янукович піде тим же шляхом - "прокатають" і його.

  Що ми казали у 2004 роцi? "Голосуемо не за Ющенка, а за себе. Не виправдае наших сподiвань Ющенко? - прокотимо його".


  > По-шосте,
  >
  > This is democracy, stupid! Тобто влада горошових мішків. Для того щоб перемагати треба мати ресурси і організовану політичну силу. Цього націонал-демократи якраз не мають. Поки цього не буде - можна лише скавчати у кутку.
  >
  > Висновок - треба нарешті почати серйозно працювати і обирати на лідерство справді достойних людей. Бо 5 років - час і задостаній і замалий водночас.

  Плюс накопичуймо вищезгаданi ресурси.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.08 | Hadjibei

   Щодо ресурсів

   То ресурси - це велика проблема. Як вирішити цю проблему - то вже справа конкретних людей.
   Інша проблема - треба нарешті чітко визначитися із ідеологією і її дотримуватися у політчиних рішеннях. Дешевий популізм чи істерична риторика не проходять. Теж є над чим дуже ретельно працювати.
   Треба залучати патріотичну і освічену молодь.
  • 2010.02.08 | AK

   Зауваження реаліста:

   GreyWraith пише:

   > Це - не монархiя, а нормальна працююча демократiя. Фактично, останнiй iспит на демократичнiсть Украiна здала.

   Далеко не останній.
   Коли зуміємо так само демократично вибрати на місце Януковича когось іншого (не "спадкоємця") тоді можна з більшою впевненістю говорити про останній іспит.
   Та й навіть тоді ще невідомо, чи буде він останнім.
 • 2010.02.08 | ilia25

  Навіть 5 років чекати не потрібно

  Україна все ще парламентсько-президентська республика. Наступні парламентські вибори відбудуться найпізніше у 2012-му. Перемігши на них помаранчеві зможуть призначити свій уряд. Янукович звісно буде йому заважати, але навіть він в цьому плані не виглядає таким вонючкою, як Ющенко.

  Власне в цьому сенсі було б краще, щоб Янукович не розпуститив ВР прямо зараз. Чим довше він очіковатиме, тим буде більше шансів у опозиції покращити свій рейтинг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.08 | Hadjibei

   Re: Навіть 5 років чекати не потрібно

   Для цього потрібно дуже багато зробити. Чи є кому?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.08 | ilia25

    Re: Навіть 5 років чекати не потрібно

    Hadjibei пише:
    > Для цього потрібно дуже багато зробити. Чи є кому?

    Я вірю, що знайдеться. Навіть Юлі лише декількох відсотків не вистачило -- хтось ці помаранчеві голоси має підібрати.
 • 2010.02.09 | Isoлято

  Матфєй Ґанапольський - теж апцімізд: (л)

  Отличие «нового» Януковича от «старого» в том, что это теперь совсем другой политик, чем раньше. Над ним поработали имиджмейкеры, он заявляет, что стратегическая задача Украины – интеграция с Западом, про газ я уже сказал.

  Но, самое главное, если бы даже он был тайным кремлевцем и ночью спал с матрешкой, то днем он не может быть никем иным, кроме как национальным политиком, иначе украинцы его просто съедят. В каждом его движении или заявлении будет под микроскопом искаться нотка предательства национальных интересов. Но подтверждения этому никто не найдет, потому что это только российский телевизор может высокомерно посмеиваться над украинской политикой. Но это смех импотентов, потому что не Путин и Медведев все эти года обвиняли друг друга в коррупции, учились держать удар оппозиции и достойно и публично отвечать на обвинения в многочисленных ток-шоу в прямом эфире.

  Это делали Тимошенко, Ющенко, Янукович и прочие лица украинской политической арены. То, что в кремле считали политическим бардаком, на деле оказалось нормальной политической жизнью, тренирующей политиков не называть себя национальными лидерами, а быть ими.

  Янукович и Тимошенко на деле презирают трупный запах российской политики. Они, так же, как и Россия, хотят модернизировать Украину, но, в отличие от России, будут вынуждены это делать, потому что в Украине есть политическая свобода, политические оппоненты и свобода прессы, которая доказала свою эффективность. И каждая секунда украинского президента или премьера во власти – это борьба за выживание, наращивающая политические мускулы...

  http://www.echo.msk.ru/blog/ganapolsky/648642-echo/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua