МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

на що пан Клімов поклав око і намагався пропихнути

02/12/2010 | ak1001
готуйся Одеса, знесуть і побудують ... і побудують...


Пояснювальна записка

...


Стурдзовська богадільня із Скорбященською церквою, м.Одеса, вул. Бєлінського, 2. Охоронний номер 355-Од.

Богадільня побудована у 1849-1852 роках. Зараз знаходиться в незадовільному технічному стані і втратила свою історичну цінність. Деякі приміщення не підлягають відновленню. Обласною радою прийняте рішення про відновлення та капітальний ремонт зазначених споруд із залученням коштів інвесторів для розміщення обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни.



Будівля амбулаторії, м.Одеса, вул. Бєлінського, 11. Охоронний номер 357.

Будівля зведена у 1911 році. Перебуває в аварійному стані. У даний час на цій території знаходиться Одеський обласний протитуберкульозний диспансер.

З огляду на необхідність проведення термінового ремонту, відсутність коштів, обласною радою прийнято рішення, яким передбачено залучення коштів інвесторів для будівництва на цьому місці нового приміщення диспансеру із розширенням матеріально-технічної бази.


Будівля прозектури, м.Одеса, вул. Академіка В.Воробйова, 5. Охоронний номер 172-Од/1.
Побудована у 1900-1902 роках, тут розташований Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер.
За роки експлуатації будівля не підтримувалася в належному технічному стані, потребує капітального ремонту і втратила свою цінність як пам‘ятка культурної спадщини.


Комплекс “Міська психіатрична лікарня”, м.Одеса, вул. Воробйова, 9. Охоронний номер 172-Од.

Комплекс будівель споруджених у 1898 році, знаходиться у вкрай незадовільному стані. Ряд будівель напівзруйнований, капітальному ремонту не підлягає.
Зважаючи на ці обставини обласною радою прийнято рішення про будівництво на даній території нового психоневрологічного диспансеру.



Будівля англійського клубу, м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 6. Охоронний номер 1462.

До 2005 року тут розміщувався Музей морського флоту. В результаті пожежі будівля згоріла практично повністю. Руйнується кам‘яна кладка, окремі стіни мають відхилення від вертикалі.
Відсутність належного фінансування не дозволяє розробити проектно-кошторисну документацію, провести ремонтно-реставраційні роботи.
Місцеві органи влади вважають за доцільне спорудити на базі цієї будівлі об‘єкт соціального призначення з залученням капітальних вкладень інвесторів.


Будинок житловий, м.Одеса, пров. Нахімова, 8, ріг вул. Канатної, 3. Охоронний номер 807-Од.

У даній будівлі розташований Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. У зв‘язку з фізичною та моральною застарілістю будівля потребує капітального ремонту приміщень та поновлення технічної бази закладу. Потрібні значні кошти, що не віднаходяться в місцевих бюджетах.


Будівля бактеріологічної станції, м.Одеса, вул. Пастера, 2, ріг вул. Старопортофранківської. Охоронний номер 151-Од.

Збудована у 1895 році. Споруди медичного університету, що розташовані на цій території, не відповідають сучасним вимогам університетської освіти, дослідницької роботи, санітарно-епідеміологічним нормам, потребують негайного капітального ремонту.



Будівля художнього училища, м.Одеса, вул. Преображенська, 14. Охоронний номер 237-Од.

Дана будівля побудована на початку ХІХ ст., потребує повного відновлювального та капітального ремонту. Матеріально-технічна база Одеського художньо-театрального училища, яке розташоване тут, не може забезпечити необхідний рівень художньо-театральної освіти. Нову навчально-виховну базу можливо спорудити лише за кошти інвесторів.



Житловий будинок та комплекс учбово-адміністративних споруд, м.Одеса, вул. Торгова, 15. Охоронний номер 70-Од.

Побудовані в кінці ХІХ ст. для розміщення вищих жіночих курсів, в подальшому були пристосована для стоматологічної поліклініки. В результаті не проведення підтримуючих та капітальних ремонтів не відповідає санітарно-епідеміологічним та іншим вимогам до лікувальних установ, і не має ознак історичної та культурної цінностей.


Будівля туберкульозного санаторію, м. Білгород-Дністровський, вул. Ф.Енгельса, 17. Охоронний номер 37.

Обласний протитуберкульозний диспансер. Одноповерхова будівля ХХ ст.. В результаті хронічної відсутності коштів на її утримання знаходиться у незадовільному технічному стані, ряд конструкцій капітальному ремонту не підлягають, втратила ознаки історично-культурної пам‘ятки.

Відповіді

  • 2010.02.12 | So_matika

    А де це ви такий антикварний баян відкопали?

    Більше року тому тут петиція висіла проти цього законопроекту. Він завалений комітетом ВР з культури ще у лютому 2009, дякувати добрим людям всіх партійних "конфесій" :) Поюзайте пошук в архіві новин.

    Клім, до речі, після цього дізнався звідки що виросло і трохом озвірину випив. Деталі історії не буду озвучувати, принаймні тут.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.12 | ak1001

      цей баян сьогодні був на розгляді у ВР :)

      За-1 Проти-81
      Утрим.-0 Не гол.-326
      Всього-408
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.02.12 | So_matika

        Ого. Тобто ще не попустило цуку, борсається

        ak1001 пише:
        > За-1 Проти-81
        > Утрим.-0 Не гол.-326
        > Всього-408
        Прикольно, а хто той 1, який "за" - чи то не сам пан Клімакс-банк?
        Лінка не дасте?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.02.12 | So_matika

          Вже знайшла. Оце так пятнєцо у Кліма (л)

          http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=186320&cat_id=33449

          Законопроект про внесення змін до переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, затвердженого Законом "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації" доповів народний депутат Віктор Шемчук. Він сказав, що стан збереження українських пам'яток культури викликає занепокоєння, незважаючи на те, що вони, як об'єкти культурної спадщини охороняються державою.

          За словами доповідача, Закон "Про Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації" прийнятий 23 вересня 2008 року, може виправити ситуацію зі збереженням культурних пам'яток в Україні. Але, наголосив він, в переліку були допущені неточності, які потребують негайного виправлення. Деякі об'єкти, включені до Переліку, або були вже приватизовані ще в минулому столітті, або передані у власність релігійним громадам. Натомість низку об'єктів при складанні переліку було чи-то проігноровано, чи навмисно не включено до цього переліку.

          Особливе занепокоєння у автора проекту викликає те, що до Переліку таких об'єктів не включено Лівадійський палац у Ялті, Палац Олександра ІІІ, натомість включено житловий будинок на території Воронцовського палацу, який не має відношення до пам'ятки історії культури. Квартири в цьому приміщенні були приватизовані в 90-х роках минулого століття.

          В.Шемчук назвав кілька об'єктів, які помилково включені до Переліку і запропонував усунути неточності, які є в чинному законі, зокрема, щодо тих об'єктів, які вказані в додатку до Переліку.

          Голова Комітету з питань культури і духовності Володимир Яворівський поінформував про рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроект народного депутата В.Шемчука, а ще один проект (народного депутата Л.Клімова), яким пропонувалося вилучити із Переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, деякі пам'ятки у м. Одесі та Одеській області, які на думку автора, мають незадовільний технічний стан і втратили ознаку пам'ятки - відхилити.

          А той один "за" був (ніколи б не здогадалась!!) - ПІСКУН!!!
          Во прокуратор жжот, га? :) За добрячий дерибанінг рука так сама і проголосувала.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.02.12 | ak1001

            та може вони поруч сидять і клімов вирішів не світитися :)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".