МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мене оця фраза просто вбила.

03/03/2010 | Pavlo
Ш.Фюле підтвердив готовність європейської сторони вжити усіх заходів для того, щоб Україна змогла скористатися „вікном”, що відкрилося після проведення в Україні демократичних виборів та обрання на пост Глави Української Держави В.Януковича.

http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/35444.htm

То що, головним гальмом стосунків з Заходом був Ющенко, чи як ?

Відповіді

  • 2010.03.03 | Shooter

    Re: Мене оця фраза просто вбила.

    Pavlo пише:
    > Ш.Фюле підтвердив готовність європейської сторони вжити усіх заходів для того, щоб Україна змогла скористатися „вікном”, що відкрилося після проведення в Україні демократичних виборів та обрання на пост Глави Української Держави В.Януковича.
    >
    > http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/35444.htm
    >
    > То що, головним гальмом стосунків з Заходом був Ющенко, чи як ?

    ні - просто попереднє "вікно" було років 2-3 по помаранчевій революції. коли зроблено було надзвичайно мало.

    головне - жодних базових реформ. якщо ж Яник обмежиться лише позбавленням Бандери Героя та введенням рос.мови "в офіційний оббіг" - і це вікно точно так само закриється.
  • 2010.03.03 | Манул

    Re: Мене оця фраза просто вбила.

    Pavlo пише:
    > Ш.Фюле підтвердив готовність європейської сторони вжити усіх заходів для того, щоб Україна змогла скористатися „вікном”, що відкрилося після проведення в Україні демократичних виборів та обрання на пост Глави Української Держави В.Януковича.
    >
    > http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/news/detail/35444.htm
    >
    > То що, головним гальмом стосунків з Заходом був Ющенко, чи як ?

    Виходить, що так. Коли Ваш похорон? Чи хтось із близьких таки викликав реанімаційний мобіль? Тоді тримайтеся, бо попереду вас чекають ще більші несподіванки. А чого ж ви хотіли?
  • 2010.03.03 | Мартинюк

    Захід ставився до Ющенка так як і до сербського Коштуніци

    Вітав його як переможця поперднього тупо прокомуністичного режиму, і робив все аби від нього позбутися пізніше - національні ( навіть якщо вони демократичні) амбіції Коштуніци не тішили ні Європу, ні США)

    Вся проблема в тому що Сербія на Балканах має шанс бути центром якоїсь політичної консолідації чи ще чогось , що непотрібне "якщо є ЄС".
    Подібні перестороги поширються деяким тамтешніми політиками і на Україну.
    Реально , в мвефівському стилі співробітницва Янукович, проти якого потенційно налаштована половина виборців є зручним обєктом для торгів і маніпуляцій.
    Ну хіба Ющенком можна було би спокійно поговорити про приватизацію чогось "смачненького" в Україні" Та він просто би не зхорозумів про що саме натякається і первів би розмову "на горщики".
    З Януковичем принаймі про це вже можна "перетирати"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.03 | Shooter

      Фігню гоните

      Захід дав Ющенку дуже великий кредит - Ющенко майже ніфіга не зробив в напрямку євроінтеграції.

      За що, правда, потрібно подякувати Ющенку - так це, принаймі, за риторику. Фактично, 5 років активної про-європейської риторики "навіяло" Європі, що, у принципі, з Україною потрібно "щось робити".

      Та, і як це не парадоксально, але страх ре-уніфікації України з Росією штовхає європейців більш активно дбати про європейські перспективи України.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.03 | DADDY

        Re: Фігню гоните - Шуттере, точно фігню говорите

        Shooter пише:
        >
        > страх ре-уніфікації України з Росією штовхає європейців більш активно дбати про європейські перспективи України.

        В чому полягає цей "страх"? Для європеїв значно страшніша некерована ззовні Україна, яка веде власну політику, захищає перш за все власні інтереси і відстоюючи їх може випадково зробити європеям незручно. Для них Україна в складі нової московської імперії - просто мед.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.03.03 | Shooter

          та ні - це Ви швидше

          DADDY пише:
          > Shooter пише:
          > >
          > > страх ре-уніфікації України з Росією штовхає європейців більш активно дбати про європейські перспективи України.
          >
          > В чому полягає цей "страх"? Для європеїв значно страшніша некерована ззовні Україна, яка веде власну політику, захищає перш за все власні інтереси і відстоюючи їх може випадково зробити європеям незручно. Для них Україна в складі нової московської імперії - просто мед.

          Фантазії. Ніхто не хоче суттєвого збільшення кордонів ЄС з Росією - "санітарна зона" завжди краще. Особливо це розуміють нові країни-члени ЄС.

          Ну і нікому непотрібне також збільшення на четвертину агресивної та непередбачувальної Росії.

          Як нікому і не потрібна війна в Україні.
        • 2010.03.04 | ziggy_freud

          порівняно з незручностями від підмосковної Малоросії

          DADDY пише:
          > В чому полягає цей "страх"? Для європеїв значно страшніша некерована ззовні Україна, яка веде власну політику, захищає перш за все власні інтереси і відстоюючи їх може випадково зробити європеям незручно. Для них Україна в складі нової московської імперії - просто мед.

          хіба неправильний мед, який дають неправильні бджоли.

          ага, нуканєшна. Полякам житєво потрібен новий розподіл Польщі, румуни будуть у захваті від аншлюсу Молдови. Естонцям взагалі по жизні нема чого робить, крім як захищати від злих бандер пам*ятники Леніну, Сталіну і Малюті Скуратову. А угорці тільки й мріють знову мати спільний кордон з РФ. Щоб швидше танки до Будапешту доходили.

          порівняно з незручностями від підмосковної Малоросії будь-які незручності з боку суверенної України виглядають дрібницями.
    • 2010.03.04 | Pavlo

      Щось у тому є. Україна має величезний потенціал впливу в Східній

      Мартинюк пише:
      > Вся проблема в тому що Сербія на Балканах має шанс бути центром якоїсь політичної консолідації чи ще чогось , що непотрібне "якщо є ЄС".

      Україна, не обтяжена імперськими комплексами, має величезний потенціал впливу на всю Центрально-Східну Европу і Балкани, але наша еліта його абсолютно не усвідомлює, на відміну від європейських колег. Москалі в часи сересер цей потенціал юзали по повній програмі.
      Тож НМД, Великий Шенгенський мур вибудовувався європейцями не через якісь міркування про демократію чи рівень життя, а цілком свідомо задля ізоляції України від решти центральної Европи.
      Приміром,в Словаччині сусідство з Україною майже ні в чому не проявляється, ви не знайдете там ані українських товарів (крім нелегальних сигарет), ані книг чи навіть автомобільних мап. Українська меншина офіційно вважається русинською і активно асимілюється. Словацькі політики розглядають Україну просто як якийсь тунель, на другому боці якого Москва.
  • 2010.03.03 | Shooter

    Дозволю собі зацитувати

    Головні пункти порядку денного щодо України:

    EU side might promise to increas support for Ukraine and a further deepening of the relationship in return for action to implement reform in priority areas. These include:
    - bringing the IMF standby arrangement back on to track
    - reform of the gas sector
    - action on mobility issues (perhaps offering Ukraine a roadmap for the establishment of a visa free regime – key issue for Ukraine. This would be conditioned upon Ukraine making substantial progress in implementing a number of priority actions which the Commission is currently in the process of agreeing with Ukraine as part of the on-going visa dialogue)
    - the process of approximation to EU norms and standards in the context of negotiations of a Deep and Comprehensive Free Trade Area (DCFTA) as an integral part of an EU-Ukraine Association Agreement
    - efforts to combat corruption.

    Усьо, у принципі, дуже актуально. Якщо Янику вдасться досягнути прогресу по всіх 5 пунктах - його переоберуть за 5 років. Ні смотря на те, що неграмотний зек.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.03 | Адвокат ...

      Радше го "замінять" якимо сь Бібібкою-Тіґіпупєнкою.

    • 2010.03.04 | zаброда

      Ахтунґально Re: Дозволю собі зацитувати

      Shooter пише:
      > Головні пункти порядку денного щодо України:
      >
      > EU side might promise to increas support for Ukraine and a further deepening of the relationship in return for action to implement reform in priority areas. These include:

      Велікій і моґуч англійський язика: might promise to increase. Утім, звичайно краще, ніж якесь might be reasonably more likely than not to reveal eventually its intention to promise :lol:

      > - bringing the IMF standby arrangement back on to track

      Чьто за вєлікоє "братство любітєлєй МВФ"!

      […]

      > - action on mobility issues (perhaps offering Ukraine a roadmap for the establishment of a visa free regime – key issue for Ukraine. This would be conditioned upon Ukraine making substantial progress in implementing a number of priority actions which the Commission is currently in the process of agreeing with Ukraine as part of the on-going visa dialogue)

      Знову perhaps і з обов'язковим would be conditioned

      > - the process of approximation to EU norms and standards in the context of negotiations of a Deep and Comprehensive Free Trade Area (DCFTA) as an integral part of an EU-Ukraine Association Agreement

      Паки, паки
      > - efforts to combat corruption.
      >
      > Усьо, у принципі, дуже актуально. Якщо Янику вдасться досягнути прогресу по всіх 5 пунктах - його переоберуть за 5 років. Ні смотря на те, що неграмотний зек.

      Хай вже зразу обирають Єжі Бузеком :)
  • 2010.03.03 | Taras-ods

    головним гальмом було тімощенічество.

    крапка
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.03 | stryjko_bojko

      Re: головним гальмом було тімощенічество.

      та нерішучість(слабкість психологічна) Ющенка.
      крапка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.03 | Taras-ods

        Re: головним гальмом було тімощенічество.

        stryjko_bojko пише:
        > та нерішучість(слабкість психологічна) Ющенка.
        > крапка.


        Ющенко визнав прилюдно, що головна його помилка це тімощенічество крапка
    • 2010.03.03 | Pavlo

      Пан вміє читати :... обрання на пост Глави Української Держави ?

      Хто в нас був попереднім Главою Української Держави, невже пан забув ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.03 | Sean

        Re: Пан вміє читати :... обрання на пост Глави Української Держави ?

        Pavlo пише:
        > Хто в нас був попереднім Главою Української Держави, невже пан забув ?
        Генерал Павло Скоропадський
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.03.03 | Pavlo

          Re: Генерал Павло Скоропадський

      • 2010.03.03 | Taras-ods

        Пан знає, що за гальмо було останні п"ять років

  • 2010.03.04 | Budweiser

    А насправді всe точно

    В Європі втомилися від постійної владної анархії в Україні, морe обіцянок і ніяких конкрeтних дій, нeрозуміння що за що відповідає та з ким домовлятися. А особливо від Ющeнка, який всe що завгодно обіцяв, алe всe цe віддавав в жeртву боротьби з Тимошeнко, постійно скиглячи що всьому мішає Тимошeнко. В останні роки Ющeнка почали сприймати як говорячого клоуна і він фактично пeрeтворився на пeрсону нон-грата в європeйських столицях окрім західних сусідів України.

    Європа вітає з полeгшeнням відхід Ющeнка і сподівається що анархія закінчиться і Україна станe прогнозованою. Зараз Янукович досить нeпогано сприймається, та і Європа нe бажає його до російського табору підштовшувати. Є сподівання що можe пройдe, хоча зрозуміло що донeцькі бандюки ніяких структурних рeформ запроваджувати нe будуть, алe вони хочуть подобатися Європі, і то дужe добрe.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".