МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пропозиції Віталія Комова (колишнього депутата Київради)

03/04/2010 | Pavlo Z.
Нариси плану передвиборчої кампанії
«Голосуй за своїх!»
Змінимо ситуацію в Києві!
Хочу жити в рідному місті

1. Проблема. Влада не виконує своїх функцій.
У суспільстві немає розуміння, як вийти з постійної кризи (криза влади. Тому немає стратегії виходу з кризи (немає світла в кінці тунелю). Деякі сприймають те, що відбувається, як суцільний морок.
2.Склалася реальна загроза - присвоєння праці і власності громади вузьким колом осіб, які перебувають при владі (назвемо їх демонами). Як наслідок, посилення положення демонів в суспільстві, що призведе до тривалого перебування їх при владі, і консервації застою для суспільства.
3.Про проблеми київської громади свідчать наступні факти:
1. повне відчуження киян від влади;
2. опір демонів створенню системи самоврядування та елементів громадянського суспільства;
3. діюча влада не пропонує концептуальних проектів виходу з кризи влади;
4.відсутність у потенційних кандидатів на посаду мера Києва системного (комплексного) розуміння проблем київської громади і програми їхнього розв'язання.
4. Вихід є!
4.1. Знищення монополії на владу.Створення системи органів самоорганізації населення (далі ОСН), в першу чергу, по мікрорайонах.
4.2. Контроль за використанням народної власності - землі, нерухомості, бюджету (за допомогою ОСН).
5. В цілому по Україні. Необхідно змінити виборчу систему депутатів місцевих рад - повернутися до мажоритарної системи. Такий крок призведе до початку оздоровлення суспільства

Що робимо?
1. Готуємо команду до виборів до місцевих рад на основі ідеології народовладдя, тобто навчаємо членів команди основній ідеї, заради якої ми йдемо у владу - реалізувати ст. 5 Конституції України, а саме, дати мешканцям Києва можливість самим вирішувати свої проблеми на місцевому рівні (20-60 тисяч жителів).Таку ідею можна здійснити тільки за рахунок децентралізації влади, концепція якої підготовлена.
Принцип формування команди - проживання (робота) на території району, підтримка принципів народовладдя, зокрема, концепції децентралізації влади, добровільна сплата внесків на рекламу кампанії.
Обов'язки члена команди - робота з виборцями, агітація за себе й команду, створення виборчого фонду.
2. Виграємо виборчу кампанію.
3. Готуємо кадри для роботи в ОСН. Це призведе до активізації населення, створення здорової психологічної атмосфери, подолання корупції.
4.Протягом 3-4 років відпрацьовуємо нову систему самоврядування на основі пілотних проектів (там, де населення підготовлене і довело свою здатність до самоврядування);
5. Готуємо умови для створення в житлових мікрорайонах системи органів самоорганізації населення (ОСН + ОСББ);
6.Наділяємо ОСН повноваженнями та ресурсами для їх реалізації;
7. Створюємо систему обміну досвідом і координації роботи ОСН в масштабах міста.

Хто буде реалізовувати ці ідеї?
Наша команда. Концепція децентралізації влади є.Почнемо її реалізацію відразу ж після обрання членів нашої команди у міський та районні ради.
У чому буде полягати головна функція нашої команди в Київраді?
1.Передача частини повноважень Київради органам самоорганізації населення і допомога в налагодженні роботи з боку районних рад (підбір та підготовка кадрів, координація дій, обмін досвідом, робота ЗМІ).Для реалізації повноважень ОСН використовуються ресурси міського та районних бюджетів, що дозволить більш раціонально використовувати бюджетні кошти.
2. Ліквідація районних у місті Києві рад.Після створення системи ОСН і налагодження їх роботи (пройде 4-6 років) районні ради втратять своє значення і їх необхідно ліквідувати як зайвий елемент.

Перші кроки (найскладніше)
1. Залучаємо однодумців, людей поділяють ідею народовладдя.
2.Обговорюємо і стверджуємо основу стратегії народовладдя - управління містом на основі концепції децентралізації влади.
3. Створюємо команду. Розбиваємо район на ділянки по кількості членів команди. Формуємо виборчий фонд.

Відповіді

  • 2010.03.04 | DADDY

    Нормальна пропозиція. Комов нібито не янучара.Хай щастить



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".