Добра стаття
03/13/2010 | Shooter
На групову відповідальність тягне
http://www.dt.ua/1000/1550/68822/
Одним словом, тупорилим бандюковичам - тотальна обструкція. По всіх можливих напрямках.
http://www.dt.ua/1000/1550/68822/
Одним словом, тупорилим бандюковичам - тотальна обструкція. По всіх можливих напрямках.
Відповіді
2010.03.13 | ilia25
Re: Добра стаття
ДТ часом вражає своєю провинційною наївністю:"Уряд Януковича не стане ефективним урядом реформаторів не лише тому, що там вистачає людей, котрі не можуть не красти."
??? Путін кажуть 40 мільярдів зелених вкрав. Його оточення краде суми того ж порядку. Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
Головне порядок навести -- тобто передбачувані правила гри, в т.ч. кому та скільки нести. А власне корупція почне помітно заважати подальшому зростанню коли Україна досягне хоча б рівня найбідніших країн ЄС. Але до того часу Янукович встигне ще три рази тріумфально перевибратися.
"Що ж стосується реформ..."
ДТ вже роками пише про реформи, не пояснюючи, що власне вони під цим словом розуміють. Україні вже нема чого далі реформувати, приватизація вже закінчилася. Все що треба -- це перестати трясти бізнеси коли завгодно і на скільки завгодно.
2010.03.13 | Shooter
Re: Добра стаття
ilia25 пише:> ДТ часом вражає своєю провинційною наївністю:
Ілля, вже вибачайте, але ДТ до Вас в цьому плані - ну дуже далеко
> "Уряд Януковича не стане ефективним урядом реформаторів не лише тому, що там вистачає людей, котрі не можуть не красти."
>
> ??? Путін кажуть 40 мільярдів зелених вкрав. Його оточення краде суми того ж порядку. Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
Ви чим міряли? метром?
HDI, ranking
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_Human_Development_Index
Russia 0.817, 71
Ukraine 0.796, 85
Та, це нічого що, на відміну від України, Росія є одним з найбільших в світі експортерів газу та нафти?
і, доречі, це нічого, що кількість вбивств на душу населенння в Росії є вдвічі вища, ніж в Україні?
Заодне пропоную порівняти рівень життя ресурсоекспортуючої Росії та, скажімо, подібних за умовами до України Польщі та Словаччини.
>Україні вже нема чого далі реформувати,
Ги Таки "нема"...хіба залишилося зреформувати систему правоохоронну, судову, охорони здоров*я, пенсійну, податково-адміністративну, політичну дореформувати, освіти та науки (після cтарту Вакарчуком)...одним словом, з реформами залишилося лише "почати та закінчити".
2010.03.13 | ilia25
Ви про такий показник як ВВП на душу населення чули?
Shooter пише:> ilia25 пише:
> > ??? Путін кажуть 40 мільярдів зелених вкрав. Його оточення краде суми того ж порядку. Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
>
> Ви чим міряли? метром?
Я порівнював зарплати, а не рівень письменності чи тривалість життя. А ви як завжди ламаєте дурника.
Те ж саме стосується реформ -- мова йшла по економіку, а не про освіту. Тим більше що якраз з реформами в освіті схоже все буде чьотко.
2010.03.13 | Isoлято
А те, що "зарплата" - ще не показник рівня життя, Ви чули?
І, до речі, Ви які зарплати порівнювали? Ёфіс-менеджерів "Ґаз-тапо" і мешканців села Пацюки Великозапупирлівського району Дніпропільської області? Ааа, тада канєшна, Расєя - фпіріді планєти фсєй... пачті...2010.03.13 | ilia25
Вы переплутали "рівень життя" та "якість життя"
Рівень життя (living standards) -- це саме ВВП на душу населення, що прямо корелюється з середньою зарплатою.Якість життя, це те що вираховує ООНівьський HDI, human development index. Вона включає багато інших праметрів окрім зарплат.
Isoлято пише:
> І, до речі, Ви які зарплати порівнювали? Ёфіс-менеджерів "Ґаз-тапо" і мешканців села Пацюки Великозапупирлівського району.
ВВП на душу населення визначає скільки споживають в середньму. Тобто це середня зарплата. В Росії трохи більше нерівності між багатими та бідними аніж в Україні, але це не суттєва різнця. В Україні показник нерівності як в середньму по ЄС, в Росії десь між ЄС та США.
Тобто зарплати менеджерів у Росії вище може в три рази, а в робітників -- лише у два. Це, доречі,вже з поправкою на різну купівельну спроможність долара в Україні та Росії. Якщо рахувати по курсу, то різниця в зарплатах буде ще більшою.
2010.03.14 | Isoлято
Ви теж переплутали!
ilia25 пише:> Рівень життя (living standards) -- це саме ВВП на душу населення, що прямо корелюється з середньою зарплатою.
По-перше, це аж ніяк не "саме ВВП". Хоча б тому, що мусить рахуватися у співставних цінах... А по-друге, воно, звичайно, "корелюється", але здалека не "прямо".
> Якість життя, це те що вираховує ООНівьський HDI, human development index. Вона включає багато інших праметрів окрім зарплат.
І, між іншим, це набагато більш достовірний показник, ніж середня зарплата чи ВВП.
> ВВП на душу населення визначає скільки споживають в середньму.
Оґа. ВВП Ерефії майже наполовину визначається добутими енерґоносіями. Але шось мені підказує, що СПОЖИВАЮТЬ їх не там, а трошки в іншому місці - з яким Ерефію з'єднує українська ГТС.
> Тобто це середня зарплата.
Та шо ви ґаваріцє... Оце, виходить, сукупність вироблених у країні товарів та послуг просто бере і стопрацентна перетворюється на чьто? НА ЗАРПЛАТУ. Жодних там пенсій, стипендій, державних видатків... класс...
> В Росії трохи більше нерівності між багатими та бідними аніж в Україні, але це не суттєва різнця. В Україні показник нерівності як в середньму по ЄС, в Росії десь між ЄС та США.
А оце вже, пробачте, відверта БРЕХНЯ. Будете це розповідати моїм родичам з Кубані - подивлюся, як швидко вони Вам за цю брехню копняків навішають.
> Тобто зарплати менеджерів у Росії вище може в три рази, а в робітників -- лише у два. Це, доречі,вже з поправкою на різну купівельну спроможність долара в Україні та Росії. Якщо рахувати по курсу, то різниця в зарплатах буде ще більшою.
Нє, така балталёґія мене не пробиває. "В три рази вище" від чого? Яких "робітників", у якій галузі, в якому реґіоні? Як враховувалася "купівельна спроможність долара"? Бо без таких уточнень і я можу сказати: "а в Кіївє жывёццо намноґа луччє, чєм в Арінбурґє" - аправірґайцє!
2010.03.15 | ilia25
Re: Ви теж переплутали!
Isoлято пише:> ilia25 пише:
> > Рівень життя (living standards) -- це саме ВВП на душу населення, що прямо корелюється з середньою зарплатою.
> По-перше, це аж ніяк не "саме ВВП". Хоча б тому, що мусить рахуватися у співставних цінах... А по-друге, воно, звичайно, "корелюється", але здалека не "прямо".
Реальний ВВП рахується в у співставних цінах. Ще раз -- якщо рахувати по обмінному курсу, то різниця в доходах буде не в 2.5, а в усі 4 рази.
>
> > Якість життя, це те що вираховує ООНівьський HDI, human development index. Вона включає багато інших праметрів окрім зарплат.
> І, між іншим, це набагато більш достовірний показник, ніж середня зарплата чи ВВП.
Але мова не про нього.
> > ВВП на душу населення визначає скільки споживають в середньму.
> Оґа. ВВП Ерефії майже наполовину визначається добутими енерґоносіями. Але шось мені підказує, що СПОЖИВАЮТЬ їх не там, а трошки в іншому місці - з яким Ерефію з'єднує українська ГТС.
А ви щиро вважаєте, що за споживане "не там" Россія нічого не отримує? І ота купа доларів не йде на переважній біщості на зарплати та пенсії?
> > Тобто це середня зарплата.
> Та шо ви ґаваріцє... Оце, виходить, сукупність вироблених у країні товарів та послуг просто бере і стопрацентна перетворюється на чьто? НА ЗАРПЛАТУ. Жодних там пенсій, стипендій, державних видатків... класс...
Це я спрощую щоб до вас легше дійшло. Звсно в Росії не лише зарплати вище у кілька разів, а й пенсії та всі інші доходи.
> > В Росії трохи більше нерівності між багатими та бідними аніж в Україні, але це не суттєва різнця. В Україні показник нерівності як в середньму по ЄС, в Росії десь між ЄС та США.
> А оце вже, пробачте, відверта БРЕХНЯ.
Ага, ЦРУ бреше (дані взяті з їхнього сайту).
> > Тобто зарплати менеджерів у Росії вище може в три рази, а в робітників -- лише у два. Це, доречі,вже з поправкою на різну купівельну спроможність долара в Україні та Росії. Якщо рахувати по курсу, то різниця в зарплатах буде ще більшою.
> Нє, така балталёґія мене не пробиває. "В три рази вище" від чого? Яких "робітників", у якій галузі, в якому реґіоні?
Ще раз для особливо тупих -- середньому. Тобто середні російський сталевар, вчитель, водій автобуса заробляє вдвічі (щонайменше вдвічі) більше своїх українських колег.
>> Як враховувалася "купівельна спроможність долара"?
Шукайте самі:
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/
2010.03.15 | Isoлято
А Ви самі цю сцилачьку уважно передивлялися?
ilia25 пише:> Реальний ВВП рахується в у співставних цінах. Ще раз -- якщо рахувати по обмінному курсу, то різниця в доходах буде не в 2.5, а в усі 4 рази.
Та я панімаю... В Есесерє ондого теж "реальний ВВП" був ну самую чютачьку менше, ніж в США - а "враялє" там місцями не всюди хліб можна було нормально купити. Хоча нафти й газу тоді було навіть більше, ніж зараз в Ерефії.
> А ви щиро вважаєте, що за споживане "не там" Россія нічого не отримує? І ота купа доларів не йде на переважній біщості на зарплати та пенсії?
Мої російські родичі вважають саме так. (І називають цілком вірогідну "прірву", куди котяться нафтогазодолари замість зарплат і пенсій: будівництво "алімпічіскіх аб'єдкафф" у Сочі. Точніше, "біщость" іде на відкати чиновникам, але то вже таке.) Не маю підстав їм не вірити.
> Це я спрощую щоб до вас легше дійшло. Звсно в Росії не лише зарплати вище у кілька разів, а й пенсії та всі інші доходи.
А не треба так "спрощувати". Як уже хочте зовсім "просто" - візьміть та й наведіть канкрєтні цифєри. Бажано - не для Мааскви-Пуцєнбурґа. (І в ґуґєль мене посилати не треба, добре? Це був ВАШ арґумент - Ви його й наповнюйте змістом!)
> > > В Росії трохи більше нерівності між багатими та бідними аніж в Україні, але це не суттєва різнця. В Україні показник нерівності як в середньму по ЄС, в Росії десь між ЄС та США.
> > А оце вже, пробачте, відверта БРЕХНЯ.
> Ага, ЦРУ бреше (дані взяті з їхнього сайту).
Ооо, гарний сайт! (https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/ - це його ВИ мали на увазі?)
Подивимось, що там написано з даної тематики:
Household income or consumption by percentage share:
lowest 10%: 1.9%
highest 10%: 30.4% (September 2007) - це для Расєї.
lowest 10%: 3.4%
highest 10%: 25.7% (2006) - це для України.
Не думаю, що цей показник зазнав за рік суттєвих змін... То де, Ви кажете, різниця між найбагатшими й найбіднішими більша?
> Ще раз для особливо тупих -- середньому. Тобто середні російський сталевар, вчитель, водій автобуса заробляє вдвічі (щонайменше вдвічі) більше своїх українських колег.
Так що ми врешті-решт порівнюємо - ВВП на душу населення чи ЗАРОБІТОК? Ви ж уже, здається, визнали, що це різні речі, пов'язані між собою дуууже опосередковано...
2010.03.15 | ilia25
Середня пенсія в Україні -- 106 USD, в РФ -- 242 USD
Доречі, Вам ще не набридно калічити свою українськуЯкщо вже вам не терпиться поюродстувати, то може хоч знайдете якись інший засіб для саморозкриття?
Isoлято пише:
> ilia25 пише:
> > Реальний ВВП рахується в у співставних цінах. Ще раз -- якщо рахувати по обмінному курсу, то різниця в доходах буде не в 2.5, а в усі 4 рази.
> Та я панімаю... В Есесерє ондого теж "реальний ВВП" був ну самую чютачьку менше, ніж в США - а "враялє" там місцями не всюди хліб можна було нормально купити. Хоча нафти й газу тоді було навіть більше, ніж зараз в Ерефії.
Та хріна ви "панімаєте". Ці цифри прямо транслюються різницю в зарплатах.
> > А ви щиро вважаєте, що за споживане "не там" Россія нічого не отримує? І ота купа доларів не йде на переважній біщості на зарплати та пенсії?
> Мої російські родичі вважають саме так.
То лікуйтеся разом.
> > Це я спрощую щоб до вас легше дійшло. Звсно в Росії не лише зарплати вище у кілька разів, а й пенсії та всі інші доходи.
> А не треба так "спрощувати". Як уже хочте зовсім "просто" - візьміть та й наведіть канкрєтні цифєри. Бажано - не для Мааскви-Пуцєнбурґа. (І в ґуґєль мене посилати не треба, добре? Це був ВАШ арґумент - Ви його й наповнюйте змістом!)
Середня пенсія в Україні -- 106 USD, в РФ -- 242 USD. Ще є питання?
Доречі -- що в Москві та СПб люди не живуть? Чи в Києві? Чи я маю порівнювати Київ з селом в Астраханській області?
> > > > В Росії трохи більше нерівності між багатими та бідними аніж в Україні, але це не суттєва різнця. В Україні показник нерівності як в середньму по ЄС, в Росії десь між ЄС та США.
> > > А оце вже, пробачте, відверта БРЕХНЯ.
> > Ага, ЦРУ бреше (дані взяті з їхнього сайту).
> Ооо, гарний сайт! (https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/ - це його ВИ мали на увазі?)
> Подивимось, що там написано з даної тематики:
>
> Household income or consumption by percentage share:
> lowest 10%: 1.9%
> highest 10%: 30.4% (September 2007) - це для Расєї.
>
> lowest 10%: 3.4%
> highest 10%: 25.7% (2006) - це для України.
>
> Не думаю, що цей показник зазнав за рік суттєвих змін... То де, Ви кажете, різниця між найбагатшими й найбіднішими більша?
Я казав що в Росії більша -- але несуттєво. Тобто і нижчі 10% в РФ в середньому отримують більше, аніж в Україні. Точніше, на 40% більше з поправкою на ціни. Без поправки на ціни -- вдвічі більше.
>
> > Ще раз для особливо тупих -- середньому. Тобто середні російський сталевар, вчитель, водій автобуса заробляє вдвічі (щонайменше вдвічі) більше своїх українських колег.
> Так що ми врешті-решт порівнюємо - ВВП на душу населення чи ЗАРОБІТОК? Ви ж уже, здається, визнали, що це різні речі, пов'язані між собою дуууже опосередковано...
Де вам примартилось, що я таке визнавав?
2010.03.16 | Isoлято
А срєдняя цімпіратура папалацє у вас какая?
ilia25 пише:> Доречі, Вам ще не набридно калічити свою українську
Не набридло.
> Якщо вже вам не терпиться поюродстувати, то може хоч знайдете якись інший засіб для саморозкриття?
Я не вважаю це "юродством" і маю повне право сам обирати "засоби".
> Та хріна ви "панімаєте". Ці цифри прямо транслюються різницю в зарплатах.
Ні хріна вони не "прямо транслюються". Якщо "транслюються" - наведіть чітку формулу, з якої б це було видно. Інсцітутаф канчялі, розберемося.
> То лікуйтеся разом.
Може, ще порадите, від чого? Чи залишите за мною право і Вам давати подібні поради?
> Середня пенсія в Україні -- 106 USD, в РФ -- 242 USD. Ще є питання?
Канєшна. На який це період часу? І ващє, яке до цього відношення має Пуцєн, який (кажуть) вкрав 40 мільярдів чогось?
> Доречі -- що в Москві та СПб люди не живуть? Чи в Києві? Чи я маю порівнювати Київ з селом в Астраханській області?
Так от порівняйте краще село в Астраханській області з селом в Херсонській області. Канкрєтна, з цифірками. Пенсії, зарплати, ціни на житло, на продукти... Бо столиці порівнювати просто і одночасно небезпечно: занадто багато там різних "пєарщєґофф" живе, сильно спотворюють картину.
> Я казав що в Росії більша -- але несуттєво.
НЕСУТТЄВО? Навіть якщо просто поділити наведені цифри: 30.4/1.9 = 16 (РФ), 25,7/3,4 = 7,56 (Україна)... БІЛЬШЕ НІЖ ВДВІЧІ! І це знов-таки "фсрєднєм папалацє", насправді треба ще врахувати реґіональні відмінності...
> Тобто і нижчі 10% в РФ в середньому отримують більше, аніж в Україні. Точніше, на 40% більше з поправкою на ціни. Без поправки на ціни -- вдвічі більше.
Ой цікаво, як це Ви так усе нарахували? І чого ж мої родичі, коли приїхали, були в шоці від нашої (київської!) дешевизни?
> Де вам примартилось, що я таке визнавав?
Ааа, не визнаєте? Ну... тоді лікуйтеся (© ilia25®).
2010.03.16 | ilia25
"Інстітутав канчали", кажете?
Isoлято пише:> ilia25 пише:
> > Тобто і нижчі 10% в РФ в середньому отримують більше, аніж в Україні. Точніше, на 40% більше з поправкою на ціни. Без поправки на ціни -- вдвічі більше.
> Ой цікаво, як це Ви так усе нарахували?
"Інстітутав канчали", кажете? Нещастя, а арфметику за третій клас самі не можете осилити?
Ви навели дані:
10% найбідніших в Росії отримують 1.9% доходів.
10% найбідніших в Росії отримують 3.4% доходів.
В Росії доходи на душу населення вищі у 2.5 рази. Тобто 1.9% російських, це та ж сума що 1.9 * 2.5 = 4.75% українських. Що на 40% більше за 3.4%.
Якщо прибрати поправку на різницю в цінах (в Україні все дешевше), та рахувати по обмінному курсу в доларах, то різниця буде не на 40%, а в два рази.
> І чого ж мої родичі, коли приїхали, були в шоці від нашої (київської!) дешевизни?
Про дешеві ціни я з самого початку вам розповідав. Але для людини, що не знайома з арифметикою може бути одна порада. Зрозумілою для вас мовою -- в Бобруск животнає, учітса.
2010.03.16 | Isoлято
Я пойняв, шо на інші запитання відповідей не буде...
ilia25 пише:> "Інстітутав канчали", кажете? Нещастя, а арфметику за третій клас самі не можете осилити?
> 10% найбідніших в Росії отримують 1.9% доходів.
> 10% найбідніших в Росії отримують 3.4% доходів.
> В Росії доходи на душу населення вищі у 2.5 рази. Тобто 1.9% російських, це та ж сума що 1.9 * 2.5 = 4.75% українських. Що на 40% більше за 3.4%.
Так це ж... кхє-кхє... знов-таки - ДОХОДИ НА ДУШУ НАСЕЛЕННЯ. Оце навіть уявімо собі, шо вони там у 2,5 рази більше. Але я, наприклад, точно знаю, що на підтримання інфраструктури в умовах Півночі потрібно не в 2,5 разів більше грошей, а на порядок мінімум. І цієї інфраструктури в РФ набагааато більше, ніж в Україні (територію порівняйте, га?). І всі ж ці "копійки" з ВВП до зарплати фактично не потрапляють... і толку с ніх малавата - он рік тому під час "газової війни" не українські газопроводи почали вибухати, а РОСІЙСЬКІ!
> Якщо прибрати поправку на різницю в цінах (в Україні все дешевше), та рахувати по обмінному курсу в доларах, то різниця буде не на 40%, а в два рази.
Та тутки такоє (© Адвокат...®): "співставні ціни" враховують, наприклад, той факт, що внутрішня вартість енерґоносіїв в Ерефії приблизно в тих же 2,5 разів нижче світової. Їхній експорт дає приблизно 70% ВВП. Але ж у "споживчій корзині" середньостатистичного ерефця газ і бензин цих 70% не складають, отакоє от (© 4-а перша лєдя України)! Вибачте, шо я Вам тут це все пояснюю - ці речі дійсно не настільки самоочевидні...
> Про дешеві ціни я з самого початку вам розповідав.
Так я можу ще багато розповісти про "дешеві ціни". Наприклад, про дешеву таджицько-узбецько-українсько-молдованську робочу силу, яка працює в РФ нелеґально (отже, її зарплата ніде не враховується і на "середню" не впливає) - а ВВП якийсь мєждудєлам створює! Невже і це для Вас велика новина?
> Але для людини, що не знайома з арифметикою може бути одна порада. Зрозумілою для вас мовою -- в Бобруск животнає, учітса.
Нє, я такой "мовою" ніпанімаю. А Ви, навєрна, падонак?
2010.03.16 | ilia25
На закуску (щоб не ображались за животнає)
Isoлято пише:> Та тутки такоє (© Адвокат...®): "співставні ціни" враховують, наприклад, той факт, що внутрішня вартість енерґоносіїв в Ерефії приблизно в тих же 2,5 разів нижче світової. Їхній експорт дає приблизно 70% ВВП. Вибачте, шо я Вам тут це все пояснюю - ці речі дійсно не настільки самоочевидні...
Доля експорту енергоносіїв в російському ВВП у 2009-му склала приблизно 16 відсотків.
Так що таки в Бобруйськ.
2010.03.30 | Isoлято
А тепер усім дивитися, як животнає ilia25® БРЕШЕ!
Ось туточки трохи вище воно написало: "Середня пенсія в Україні -- 106 USD, в РФ -- 242 USD".Але ж посиланнячка на джерело інформації не дало. Нарешті знайшов час, щоб узяти й перевірити цю "правдужізьні" власноруч.
Отже.
"З січня 2010 року непрацюючі пенсіонери, які отримали в грудні пенсії в мінімально встановленому розмірі та доплату за листопад, в січні отримають суму пенсії не нижче 630,4 грн., повідомляє прес-служба Міністерства праці і соціальної політики України."
http://fisco-inform.com.ua/?module=news&action=view&id=4703
За тодішнім курсом це $79 на місяць. Але це - зверніть увагу - МІНІМАЛЬНА пенсія. Середня за визначенням мусить бути БІЛЬША - звичайно, не вдвічі, але аж ніяк не на третину...
Далі.
"И хочу сказать, что в 2010 году средняя пенсия будет около 5200 рублей, средняя. Это будет к концу 2010 года."
http://www.radiomayak.ru/tvp.html?id=65532
Отже, за трохи навіть завищеним курсом 29 рубльоф за долар - $179. Ніразувмірє не 242! І причому це лише те, що БУДЕ (можливо... а може, й ні) В КІНЦІ 2010 року.
Ну і трошки згадаємо про те, що купівельна спроможність долара в Україні помітно вища (приблизно в півтора рази), ніж в Ерефії...
І залишається останнє питання: ЗОЧЄМ? Шо ilia25® хоче нам тута довести своєю брехнею?
2010.03.13 | Уважний читач
А ви про інші показники, крім ВВП на душу населення чули?
> ilia25 пише:> Я порівнював зарплати, а не рівень письменності чи тривалість життя
Цитую:
> Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
Де в цій фразі слово "зарплати"? Я бачу тут "рівень життя", який складається не лише з зарплат, а і з отого іншого, і ще багато чого.
Також ВВП на душу - це не є зарплати. Також сьогодніші зарплати із нафтодоларів ніяк не заважають завтрашньому повному гаплику при падінні цін на нафту і нездатності до диверсифікації. А нездатність до диверсифікації якраз випливає із тієї корупції, яка ніби-то "no big deal".
Коротше кажучи, "А ви як завжди ламаєте дурника".
2010.03.15 | ilia25
Re: А ви про інші показники, крім ВВП на душу населення чули?
Уважний читач пише:> > ilia25 пише:
>
> > Я порівнював зарплати, а не рівень письменності чи тривалість життя
>
> Цитую:
>
> > Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
>
> Де в цій фразі слово "зарплати"? Я бачу тут "рівень життя", який складається не лише з зарплат, а і з отого іншого, і ще багато чого.
Рівень життя -- це standards of living, тобто реальні доходи на душу населення.
> Також ВВП на душу - це не є зарплати.
А що це? Це доходи на душу.
> Також сьогодніші зарплати із нафтодоларів ніяк не заважають завтрашньому повному гаплику при падінні цін на нафту і нездатності до диверсифікації.
От коли гаплик настане, тоді й будете його використовувати в якості аргументу. А поки бачимо його повну відсутність, незважаючи на корупцію попередній років.
2010.03.16 | Shooter
Re: А ви про інші показники, крім ВВП на душу населення чули?
ilia25 пише:> Уважний читач пише:
> > > ilia25 пише:
> >
> > > Я порівнював зарплати, а не рівень письменності чи тривалість життя
> >
> > Цитую:
> >
> > > Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
> >
> > Де в цій фразі слово "зарплати"? Я бачу тут "рівень життя", який складається не лише з зарплат, а і з отого іншого, і ще багато чого.
>
> Рівень життя -- це standards of living, тобто реальні доходи на душу населення.
Фігню городите. Рівень життя визначається сукупністю факторів, а не лише доходами на душу населення.
> > Також ВВП на душу - це не є зарплати.
>
> А що це? Це доходи на душу.
Ілля, не тупіть так відверто, будь-ласка. Це валовий продукт на душу населення, а не доходи на душу. Речі абсолютно відмінні.
> > Також сьогодніші зарплати із нафтодоларів ніяк не заважають завтрашньому повному гаплику при падінні цін на нафту і нездатності до диверсифікації.
>
> От коли гаплик настане, тоді й будете його використовувати в якості аргументу. А поки бачимо його повну відсутність,
Ну так, падіння економіки на 7-8% відсотків - це, звісно, "процвєтаніє".
І, виглядає, Ви вважаєте президента Мєдвєдєва за "дешевого клоуна і дурачка". Бо про те, що в Росії - безпросвітня жопа, він сам детально написав. Хочете лінка?
2010.03.21 | Уважний читач
Те, що корупція веде до гаплику новина лише для вас
ilia25 пише:> Уважний читач пише:
> > > ilia25 пише:
> >
> > > Я порівнював зарплати, а не рівень письменності чи тривалість життя
> >
> > Цитую:
> >
> > > Але ж це не завадило Росії досягти в два з половиною вищого рівня життя в порівнянні з Україною.
> >
> > Де в цій фразі слово "зарплати"? Я бачу тут "рівень життя", який складається не лише з зарплат, а і з отого іншого, і ще багато чого.
>
> Рівень життя -- це standards of living, тобто реальні доходи на душу населення.
http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_of_living
Standard of living is generally measured by standards such as real (i.e. inflation adjusted) income per person and poverty rate. Other measures such as access and quality of health care, income growth inequality and educational standards are also used.
> > Також ВВП на душу - це не є зарплати.
>
> А що це? Це доходи на душу.
http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_domestic_product
GDP = compensation of employees + gross operating surplus + gross mixed income + taxes less subsidies on production and imports
Самі здогадаєтеся, що із перерахованого не є зарплатами? Підказую, що в цьому списку десь є футбольний клуб "Челсі".
> > Також сьогодніші зарплати із нафтодоларів ніяк не заважають завтрашньому повному гаплику при падінні цін на нафту і нездатності до диверсифікації.
>
> От коли гаплик настане, тоді й будете його використовувати в якості аргументу. А поки бачимо його повну відсутність, незважаючи на корупцію попередній років.
А він вже підкрадається непомітно, як завжди: http://www.reuters.com/article/idUSTRE62E1SU20100315
2010.03.22 | ilia25
Це для вас новина, що не веде неодмінно
Уважний читач пише:> ilia25 пише:
> > Уважний читач пише:
> > Рівень життя -- це standards of living, тобто реальні доходи на душу населення.
>
> http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_of_living
>
> Standard of living is generally measured by standards such as real (i.e. inflation adjusted) income per person and poverty rate.
Що й треба було довести -- під рівенем життя взагалі розуміють доходи на душу населення.
> > > Також ВВП на душу - це не є зарплати.
> >
> > А що це? Це доходи на душу.
>
> http://en.wikipedia.org/wiki/Gross_domestic_product
>
> GDP = compensation of employees + gross operating surplus + gross mixed income + taxes less subsidies on production and imports
>
> Самі здогадаєтеся, що із перерахованого не є зарплатами? Підказую, що в цьому списку десь є футбольний клуб "Челсі".
Не здогадався, поясніть. Тобто gross operating surplus до доходів не відноситься, але це дрібниці, як і субсидії. Чи ви вважаєте що в Челсі зарплат не платять?
> > > Також сьогодніші зарплати із нафтодоларів ніяк не заважають завтрашньому повному гаплику при падінні цін на нафту і нездатності до диверсифікації.
> >
> > От коли гаплик настане, тоді й будете його використовувати в якості аргументу. А поки бачимо його повну відсутність, незважаючи на корупцію попередній років.
>
> А він вже підкрадається непомітно, як завжди
Вже? Вже в Росії заробляють менше, чи це все ще ваші мрії?
2010.03.14 | Shooter
І він прямо пропорційний рівню життя в країні?
А Ваше notion реформ взагалі-то не може не забавляти.Виявляється, реформи - це кучморилий дєрібан (а не нормальна приватизація, якщо вже на те пішло), який вгробив ВСЕ те, що могло би бути основою хай-тек економіки - і більше ніяких реформ нам непотрібно.
А те, що економіка дєрібану та кришування перебуває в глибокій дупі саме через нереформований характер судочинства та правоохоронної системи, чи що інвестиції не йдуть все через це ж плюс брак відповідної інфраструктури, яка може з*явитися, знову ж таки, виключно як наслідок реформи податково-адміністративної системи - це все фігня.
І навіть щодо зачіпленої Вами освіти (та науки) - реформа тут просто крайньо потрібна. Оскільки в реаліях маємо погіршену совіцьку форму згаданих, які служили зовсім іншому типу суспільних відносин та абсолютно відмінній економіці. І, відповідно, без реформ і цього сектору Україні абсолютно нічого не світить.
Чи може ж клуб постсовіцьких дєрібанщиків та кришувальників, заскорузлих ментально в "веселих 90-х", провести хоч якісь життєво необхідні реформи - питання риторичне, як на мене...
2010.03.13 | Vyacheslav
"Знаю про аршин, яким не можна міряти Росію" RE Ви чим міряли?
2010.03.13 | rais
За цей СОВКОВИЙ РЕНЕСАНС доземний уклін Ющенкові В.А....
2010.03.13 | Мартинюк
Це зараз Вам замінює мантру про "засуд і покарання"
2010.03.13 | rais
Розумію, тяжко і не приємно всім. Але змарнений час для України.
І даремні приколи ваши. Безпокараність злочинців вже має свої реальні наслідки. Відверте глумління бандитів над Законами... Далі Янукович узурпує всю владу і гаплик всім розмовам про толератність до опонентів. А люстрація тягнибока виявиться нам квіточками перед кадровими зачистками кучмаків. А вам все мантри...2010.03.13 | kotygoroshko
"Бандитам - недоторканність"(с)
2010.03.14 | Мартинюк
Починаю розуміти що полювання рано забороняти ...
Нехай краще народ свої кіллерські інстинки на кабанах і зайцях вивільняє. Більше людей в живих залишиться.2010.03.13 | Привид Архіву
це вам судячи з усього тяжко
rais пише:> А вам все мантри...
Не забули як ви мабуть кілька років в кожному повідомленні писали мантру "щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків"?
2010.03.14 | Мартинюк
Ну як можна боротися з комуняками, коли є бухгалтери?
Та ще й "совєцькі". Ату їх...2010.03.13 | Isoлято
Ющефоби, гоп до купи! Я вам дружбана привёл! (л)
"Советский бухгалтер Ющенко закончит свои дни на виселице"http://uncensored.km.ru/uncensored/index.asp?data=29.05.2008%208:00:00&archive=on
2010.03.14 | АБВГ
Для приготування "Гуся по-путінськи" бракує лише повернути старі
схеми на виборах, що уже легко.Донбасців стовідсотково будуть привозити на вибори відповідно до списків виборців, а для вибраних в інших регіонах на першій сесії будуть влаштовувати гру "Хто хоче стати мільйонером".
Ласкаво просимо в Південну Осетію-2 !