МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прапорами Радянського Союзу прикрасять Кременчук на 9 травня

04/17/2010 | Тарас Токар
Місцевим комуністам дуже хочеться повернутися назад до СССР, Голодомору, репресій та інших "здобутків" комунізму...

Міський виконавчий комітет Кременчука рекомендує підприємствам міста прикрасити будівлі червоними стягами, з якими нинішні ветерани 65 років тому здобували перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Втім, саме рішення, прийняте сьогодні на засіданні міськвиконкому, не має обов'язкового характеру. Йдеться лише про рекомендацію. Твердження міського голови Миколи Глухова з цього приводу - рішення приймається на прохання депутатів міської ради з фракції КПУ, зокрема, керівника міському партії Володимира Шапрана.

Сам мер вважає, що прийняте рішення не розколе Кременчук за політичними уподобаннями й не стане каталізатором громадського невдоволення.

Щодо інших точок зору, то за словами представника міськвиконкому Василя Чурсіна, у такому випадку краще було б потурбуватися за самих ветеранів, яких у місті нараховують трохи більше 900, а не розвішувати по Кременчуку політичні знамена.

За матеріалом газети "Програма Плюс".

Відповіді

 • 2010.04.17 | Людмила

  а давайте складемо поіменний список прихильників совку?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.17 | Тарас Токар

   Re: підтримую цю пропозицію

   і пропоную зробити спецрубрику "НАЗАД ДО СОВКА".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.17 | Almodovar

    Підтримую!

    розмістити на спецсайті, чи де? Назвати "Проскрибційні списки". Або "Ось вони". Нехай сруть. А сайт пропоную назвати : "Коліївщина". І епіграф: "Ще не вмерла Україна!".
    І це повинен бути спеціальний сайт, де тільки списки. А бо так: тільки список. по категоріям -там по областям, з описом, хто це. особливол небезепечних винести в категорію (сторінку) "Будьте прокляті!". Або "Народ України проклинає їх", або "Україна проклинає їх". Першого - Табачника.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.17 | Тарас Токар

     Re: Слушно. Хотілося б почути думку Адвоката

     щодо технічних можливостей.
  • 2010.04.18 | neformat

   Все ли кто вешают красный флаг - поклонники совка!?

   как называеться логическая ошибка?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.18 | Sean

    ні, ті хто вивішує червоний прапор

    з чорною свастикою у білому колі - прихильники нацизму. Але це споріднено
   • 2010.04.18 | Людмила

    нема помилки. звичайний сіллогізм

   • 2010.04.18 | GreyWraith

    Не всі

    Є ще червоний прапор зі свастикою. :) Хоча, коли так подумати, Третій Рейх був по суті таким же совком, як і СРСР...
 • 2010.04.18 | zmej_gorynych

  Re: Прапорами Радянського Союзу прикрасять Кременчук на 9 травня

  Тарас Токар пише:
  > Місцевим комуністам дуже хочеться повернутися назад до СССР, Голодомору, репресій та інших "здобутків" комунізму...
  > Міський виконавчий комітет Кременчука рекомендує підприємствам міста прикрасити будівлі червоними стягами, з якими нинішні ветерани 65 років тому здобували перемогу у Великій Вітчизняній війні.
  Всіх цих червонопузих п$дорів слід забезпечити саванами у вигляді прапорів СССР і гербами СССР на трунах. Ну і, звичайно, фанерними тумбочками із звьоздами на могилах сцуко. Щоби упокоїлись з миром в своїй ностальгії, так як і їхній совок, нах.
  ---
  - Я би всіх цих москалів повбивав, упакував в труни і пустив би долу по Черемошу. Най собі пливуть геть відсіля, скурвині сини.
  - Та ж, куме, між москалями зустрічаються й добрі, не лише погані!
  - Гм.. Ну тоді най добрі москалі пливуть в добрих трунах, а погані - в поганих.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.18 | GreyWraith

   Пам'ятаєте кінець "Термінатора-2"?

   Як здихав Т-1000, змінюючи різні форми. :) От такі конвульсії зараз, схоже, і у совків - раніше то хоч їхнє керівництво хоч трохи пристойність намагалося зберігати, а зараз, агонізуючи, навіть і про це не дбає.
  • 2010.04.19 | Тарас Токар

   Re: Ого! Оце емоції пішли.

 • 2010.04.19 | Max

  Інший кут зору? Ні, то є остання лінія оборони совків

  Тарас Токар пише:
  > Щодо інших точок зору, то за словами представника міськвиконкому Василя Чурсіна, у такому випадку краще було б потурбуватися за самих ветеранів, яких у місті нараховують трохи більше 900, а не розвішувати по Кременчуку політичні знамена.
  І так має виглядати інша "точка зору"?

  Насамперед, чи Кременчук є місто довгожителів? Понад 900 людей у віці понад 85 років, які замолоду мерзли, голодували, мали рани -- чи не забагато то на 300-тисячне місто? Просто важко повірити в таку цифру. Скільки з них є ветеранами "Ташкентського фронту"?

  Далі: якщо то реальні ветерани 2-ї Світової, то все одно, навіщо українська держава мала би про них турбуватися? Хіба вони за Україну воювали? Ні, за Великосовок радше. "За родіну, за Сталіна", такскаать. Примусово змобілізовані були -- то чому не здезертирували, опинившись на території Зах.України, наприклад? Звичайно, засуджувати за то не належить (не кожна людина здатна на самостійні вчинки), але також варто пам'ятати, що немає честі в тому, щоб бути шматком гарматного м'яса імперії, яка поневолила твою країну і мордує твоїх краян.

  "Ветерани" тихо і непомітно повинні піти в забуття разом з пам'яттю про ту чужу війну, яка принесла стілько горя і страждань нашому народові. Як пішли в непам'ять тисячі інших воєн.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.21 | Тарас Токар

   Re: Інший кут зору? Ні, то є остання лінія оборони совків

   Max пише:
   > Тарас Токар пише:
   > > Щодо інших точок зору, то за словами представника міськвиконкому Василя Чурсіна, у такому випадку краще було б потурбуватися за самих ветеранів, яких у місті нараховують трохи більше 900, а не розвішувати по Кременчуку політичні знамена.
   > І так має виглядати інша "точка зору"?
   >
   > Насамперед, чи Кременчук є місто довгожителів? Понад 900 людей у віці понад 85 років, які замолоду мерзли, голодували, мали рани -- чи не забагато то на 300-тисячне місто? Просто важко повірити в таку цифру. Скільки з них є ветеранами "Ташкентського фронту"?
   >
   > Далі: якщо то реальні ветерани 2-ї Світової, то все одно, навіщо українська держава мала би про них турбуватися? Хіба вони за Україну воювали? Ні, за Великосовок радше. "За родіну, за Сталіна", такскаать. Примусово змобілізовані були -- то чому не здезертирували, опинившись на території Зах.України, наприклад? Звичайно, засуджувати за то не належить (не кожна людина здатна на самостійні вчинки), але також варто пам'ятати, що немає честі в тому, щоб бути шматком гарматного м'яса імперії, яка поневолила твою країну і мордує твоїх краян.
   >
   > "Ветерани" тихо і непомітно повинні піти в забуття разом з пам'яттю про ту чужу війну, яка принесла стілько горя і страждань нашому народові. Як пішли в непам'ять тисячі інших воєн.
   А яка різниця щодо довгожителів. Думаю, що у Львові не буде прийнято таке рішення. А там живе багато довгожителів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.21 | GreyWraith

    Е одна пропозицiя на майбутне

    Коли ми прийдемо до влади, треба просто буде оголосити, щоб усi, хто не мае право на ветеранство у Другiй Свтовiй вiйнi (хоча б за вiком чи через свою вiдсутнсть на фронтi), за найближчi 3 мiсяцi щоб тихенько поздавали всi "корочки". Бо потiм, коли зненацька виявиться брехня, буде засуджено за особливо цинiчне шахрайство - починаючи з 5 рокiв з конфiскацiею...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua