Грабовський : вирок історії вже винесений
04/29/2010 | observеr
Серед сумних, а часом і просто кошмарних політичних подій останнього часу (боюся, ми ще не до кінця усвідомлюємо міри їхньої кошмарності) дві вістки неабияк потішили мене - і не коли-небудь, а сакраментального 27 квітня.
Перша вістка - що Віктор Ющенко не буде об'єднуватися як опозиціонер із Юлією Тимошенко, друга - що братів Ющенків, коли вони йшли з Верховної Ради у супроводі охоронців, маніфестанти супроводили дружним: "Ганьба!" і гучним свистом. Про останнє мені розповіли, незалежно один від одного, декілька учасників мітингу, які теж свистіли і гукали, до речі, вони зовсім не із числа прихильників Тимошенко, радше з числа її послідовних критиків.
Чому ці вістки позитивні? Тому що вони означають кінець Віктора Ющенка як політика. Й об'єктивно, і в очах опозиційно налаштованих співгромадян.
Хоча, цілком імовірно, його фантомне тіло ще тривалий час з'являтиметься на телеекранах та фігуруватиме у виборчих списках. І якесь число його прихильників залишиться. Але це буде вже щось на кшталт "Руху-3" Богдана Бойка чи "постійно прогресуючих соціалістів" Наталії Вітренко.
А повний кінець Віктора Ющенка як політика - це саме те, що сьогодні конче потрібно українській опозиції та всім притомний громадянам.
І не тому, що Ющенко - це якийсь монстр, агент американського, чи, як цілком серйозно пише дехто, російського імперіалізму, пожирач невинних дітей чи зарізяка-націоналіст - варіант: антиукраїнський ліберал. Ні.
Справа в іншому: принаймні, два останні роки свого президентства Віктор Ющенко був одним із головних носіїв деструктивного начала, або ж первня, якщо комусь більш подобається це слово, в українському житті.
Практично весь гуманітарний позитив правління Ющенка, яким так люблять хвалитися його апологети, припадає на перші три роки. А останні роки Ющенко займався головним чином тим, що робив успішне щеплення від українства мільйонам українських громадян, як гірко зауважив один мій колега.
Я жодною мірою не заперечую щирі бажання Віктора Ющенка здійснити цілу купу див для українського народу. Так само, як і його патріотизму.
Але ж, як писала Леся Українка, "кажуть, весь поміст у пеклі з добрих намірів зложився". Бо ж за п'ять з гаком років перебування на чолі держави Віктор Андрійович, схоже, так і не зрозумів, що мало зачакловувати дійсність, мало проголошувати регулярно гучні промови і розповідати всім про свої добрі наміри - треба ще й тяжко працювати самому та вміти організувати для такої праці свою команду.
А це вже виходить поза межі магічного мислення В.А. і його ближчого оточення. Магічного мислення, яке розходиться зі справами.
Ні, звичайно, словесна магія має вагу навіть у сучасному світі, часом вона робить справжні дива, але нею не може вичерпуватися діяльність політика.
Слів виявилося достатньо, щоб вельми грубі кошти з'явилися на рахунку "Дитячої лікарні майбутнього", але ж котлован ті слова не вирили, стіни не збудували, обладнання не завезли...
Слова про подання заявки на членство у Євросоюзі прозвучали одразу після Помаранчевої революції, викликали захват у суспільстві - а чи сів хоч якийсь клерк писати ту заявку?
Була урочисто проголошена теза про відокремлення бізнесу від політики, - і багато хто повірив, але по тому бізнесмени з оточення Ющенка створили НУНС, а трохи згодом на газову трубу сіло сумнозвісне "РосУкрЕнерго".
Була обіцяна "дорожня карта" із розвитку Військово-морських сил України - ще у серпні 2005 року, патріотичні адмірали та офіцери зраділи, але все обмежилося перенесенням на інше число свята військових моряків.
Ну, а славнозвісна фраза - "Багаті поділяться з бідними", - перекочувала у нову виборчу програму Ющенка у ледь зміненому вигляді - "Багаті мають платити в бюджет більше за бідних"; а коефіцієнт Джині, який характеризує соціальні дисгармонії, в Україні сьогодні став ще вищим, ніж 2004 року.
І при всьому тому Віктор Ющенко завжди, схоже, говорив щиро, - от тільки з утіленням слова у діло постійно виникали проблеми.
Типовий приклад - це Національна конституційна рада: створив її президент, один раз зібрав і... геть забув про існування цієї хоча б частково представницької інституції, доручивши писати проект нового Основного Закону наближеним особам.
Ба, навіть суб'єктивно найголовніші свої політико-просвітницькі проекти - створення Мистецького Арсеналу, відбудову столиць Гетьманщини та поширення правди про Голодомор 1932-33 років - Ющенко реалізовував спорадично, безсистемно, без належного експертного супроводу; якщо знані інтелектуали й підключалися до цього, то самочинно й автономно.
А, з іншого боку, де було брати час на ті капосні практичні справи, якщо його ледь вистачало на словесне чаклування?
"Я та людина, у якої є 200 задумок, 300 задумок, і я паралельно їх всі роблю. Я живу цікавим життям, бо немає такої справи в житті, за яку б я не брався, бо я хочу себе випробувати", - щиросердо-наївно сказав Віктор Ющенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер" 21 лютого.
Такі собі Гай Юлій Цезар і Наполеон Бонапарт вміли робити одночасно по три справи, і дуже тим пишалися, а тут аж 300...
Водночас Ющенко не збирається визнавати жодних своїх провин.
Скажімо, перед першим туром голосування він вирік як істину: "Я як президент ніколи не похилю голову і не скажу, що я за ці п'ять років щось програв. Я приніс нації те, що вона потребує. Уміє вона це читати - це її спасіння, не вміє - значить, нам треба походити з Януковичами та Тимошенками під кремлівським проектом, як ходили під Кучмою, ще 15-20 років". http://www.radiosvoboda.org/content/news/1924346.html
Ну, а після того були тільки слова докору на адресу нерозумної нації, - і вельми гучні слова.
А що ж зробив сам Ющенко, щоб перекрити шлях "московським проектам"?
Поставив першим заступником голови СБУ Хорошковського, а секретарем РНБО - Богатирьову?
Спрямував вістря діяльності Служби безпеки на відновлення історичної правди про УПА та Голодомор, а не на боротьбу із цілком реальною "п'ятою колоною" у парламенті та виконавчій владі?
Витягнув у вересні 2005 року з політичного небуття Януковича, підписавши із тим меморандум про порозуміння?
Ясна річ, це все зроблено було із найщиріших патріотичних міркувань, в тому числі для того, щоб зробити із Януковича справжнього українця (намір, зафіксований наближеними тоді "до тіла" глави держави особами), а результати ми всі спостерігаємо.
А ще згадаймо: президент за посадою - це і Верховний Головнокомандувач. З чого почав президентство Ющенко?
З того, що не скасував незаконне розпорядження уряду Януковича від листопаду 2004 року про списання 30 бойових та допоміжних кораблів, серед яких були фрегат "Севастополь", корвет "Ізяслав" і ракетний катер "Умань". На ремонт цих кораблів треба було б загалом не більше грошей, ніж на побудову нових резиденцій глави держави - і вони б ще років 20-25 ходили морем. Але...
Ну, припустимо, тоді Ющенко тільки розпочинав свою каденцію, тільки учився.
Але ж візьмімо інший факт: 30 листопада 2009 року надійшла інформація, що міністерство оборони України та держдепартамент США підписали протокол про ліквідацію українських ракетних комплексів 9К72. Ці комплекси більш відомі за натовською класифікацією як "Scud-В", себто той самий "Скад", який стояв на озброєнні у Саддама Хусейна і який нині мають Північна Корея й Іран.
А за кілька років до цього, у січні 2006-го, на авіабазі "Полтава" був урочисто (!!!) розрізаний на шматки останній український бомбардувальник Ту-22М3, відомий у НАТО як "Бекфайр-Сі" ("Backfire-C").
Що цікаво: ці оперативно-тактичні ударні ракети та бомбардувальники не підпадали під жодну угоду про скорочення озброєнь, тобто саме за президентства Ющенка Україна добровільно позбавилася останньої ударної зброї, яка нездатна була загрожувати Вашингтону, але могла бути потужним засобом стримування щодо Москви чи Бухареста.
Звичайно, треба було витрачати досить значні гроші на утримання та модернізацію цієї зброї, але без неї наші Збройні Сили годяться хіба що для парадів.
Тож у Віктора Януковича є гідний попередник у здачі національних інтересів України - тільки й різниці, що між мотивами цієї здачі, бо ж В.А. не цікавиться дрібницями, як-от ракети "Скад" чи недобудований крейсер "Україна", він "приніс нації те, що вона потребує"...
Отож це велике щастя Юлії Тимошенко, що Ющенко не хоче з нею об'єднуватися, - таке необ'єднання надає їй реальний шанс відновити свої бійцівські якості початку 2000-х та створити масовий опозиційний рух.
Разом із сьогоднішнім Ющенком цих шансів вона не має навіть теоретично. Власне, будь-хто з політиків, спробувавши з'єднати зусилля з В.А., зазнає фіаско, бо з нездатними на аналіз власних помилок людьми справи не можна мати ні в чому.
А додайте до цього ще й магічне мислення, коли слово заміщає діло, - і передчуття катастрофи дихне на вас своїм крижаним подихом.
Утім, закономірно можуть запитати: а як же Вікторові Ющенку за таких розкладів удалося здобути симпатії громадян у 2004-2005 роках і зробити-таки дещо позитивне у перші роки президентства?
По-перше, тоді у діло йшли колективні напрацювання цілої команди за кілька років. І поки ці напрацювання не вичерпалися, справа рухалася, навіть поза Ющенком, але від його імені.
По-друге, "забронзовіння" Ющенка тоді ще не перейшло певну межу, а його органічна нехіть до систематичної праці частково компенсувалася накопиченою за роки перебування в опозиції енергією.
По-третє, як не парадоксально, позитивно спрацював чинник тяжкого отруєння: Віктор Ющенко прагнув довести всім свою працездатність - і хоча це далеко не завжди вдавалося, налаштованість на це була.
Нарешті, згадайте, скільки тоді було поруч з В.А. політичних однодумців, і як він із ними потім повівся, зауваживши на зустрічі з фракцією НУНС у 2008 році: "Я вас усіх привів у політику, ледь не зі смітників підібрав" - ага, Мустафу Джемілєва та Олеся Донія...
Іншими словами, дещо спрощуючи ситуацію: був такий собі "колективний Віктор Ющенко", він мав успіхи, і неабиякі, тим більше мав шанси на політичне майбутнє, - а от індивід В.А. все зрештою зіпсував.
...Але що цікаво: такі повороти вже були в українській історії. Перші сто днів Михайла Грушевського на чолі щойно створеної Центральної Ради - це беззаперечний тріумф.
А чому? Передусім тому, що реалізуються колективні напрацювання минулих десятиліть.
Проте ситуація змінюється карколомно, і старі наробки стають непридатними, а здатності до швидкої і водночас добре продуманої імпровізації Грушевський не мав. Тому - до зими 1917 року - він ще щось здатен зробити позитивне, але не завжди, а потім іде майже суцільний провал; якщо УНР і домоглася чогось, то зусиллями інших політиків. На щастя для себе і для України, Грушевський після усунення його з посади голови Ради назавжди пішов із політики.
У нього на це вистачило розуму і мужності. У Віктора Ющенка, який до певної міри повторив шлях Грушевського, з цими якостями складно.
Та вирок історії вже винесений.
Сергій Грабовський
Перша вістка - що Віктор Ющенко не буде об'єднуватися як опозиціонер із Юлією Тимошенко, друга - що братів Ющенків, коли вони йшли з Верховної Ради у супроводі охоронців, маніфестанти супроводили дружним: "Ганьба!" і гучним свистом. Про останнє мені розповіли, незалежно один від одного, декілька учасників мітингу, які теж свистіли і гукали, до речі, вони зовсім не із числа прихильників Тимошенко, радше з числа її послідовних критиків.
Чому ці вістки позитивні? Тому що вони означають кінець Віктора Ющенка як політика. Й об'єктивно, і в очах опозиційно налаштованих співгромадян.
Хоча, цілком імовірно, його фантомне тіло ще тривалий час з'являтиметься на телеекранах та фігуруватиме у виборчих списках. І якесь число його прихильників залишиться. Але це буде вже щось на кшталт "Руху-3" Богдана Бойка чи "постійно прогресуючих соціалістів" Наталії Вітренко.
А повний кінець Віктора Ющенка як політика - це саме те, що сьогодні конче потрібно українській опозиції та всім притомний громадянам.
І не тому, що Ющенко - це якийсь монстр, агент американського, чи, як цілком серйозно пише дехто, російського імперіалізму, пожирач невинних дітей чи зарізяка-націоналіст - варіант: антиукраїнський ліберал. Ні.
Справа в іншому: принаймні, два останні роки свого президентства Віктор Ющенко був одним із головних носіїв деструктивного начала, або ж первня, якщо комусь більш подобається це слово, в українському житті.
Практично весь гуманітарний позитив правління Ющенка, яким так люблять хвалитися його апологети, припадає на перші три роки. А останні роки Ющенко займався головним чином тим, що робив успішне щеплення від українства мільйонам українських громадян, як гірко зауважив один мій колега.
Я жодною мірою не заперечую щирі бажання Віктора Ющенка здійснити цілу купу див для українського народу. Так само, як і його патріотизму.
Але ж, як писала Леся Українка, "кажуть, весь поміст у пеклі з добрих намірів зложився". Бо ж за п'ять з гаком років перебування на чолі держави Віктор Андрійович, схоже, так і не зрозумів, що мало зачакловувати дійсність, мало проголошувати регулярно гучні промови і розповідати всім про свої добрі наміри - треба ще й тяжко працювати самому та вміти організувати для такої праці свою команду.
А це вже виходить поза межі магічного мислення В.А. і його ближчого оточення. Магічного мислення, яке розходиться зі справами.
Ні, звичайно, словесна магія має вагу навіть у сучасному світі, часом вона робить справжні дива, але нею не може вичерпуватися діяльність політика.
Слів виявилося достатньо, щоб вельми грубі кошти з'явилися на рахунку "Дитячої лікарні майбутнього", але ж котлован ті слова не вирили, стіни не збудували, обладнання не завезли...
Слова про подання заявки на членство у Євросоюзі прозвучали одразу після Помаранчевої революції, викликали захват у суспільстві - а чи сів хоч якийсь клерк писати ту заявку?
Була урочисто проголошена теза про відокремлення бізнесу від політики, - і багато хто повірив, але по тому бізнесмени з оточення Ющенка створили НУНС, а трохи згодом на газову трубу сіло сумнозвісне "РосУкрЕнерго".
Була обіцяна "дорожня карта" із розвитку Військово-морських сил України - ще у серпні 2005 року, патріотичні адмірали та офіцери зраділи, але все обмежилося перенесенням на інше число свята військових моряків.
Ну, а славнозвісна фраза - "Багаті поділяться з бідними", - перекочувала у нову виборчу програму Ющенка у ледь зміненому вигляді - "Багаті мають платити в бюджет більше за бідних"; а коефіцієнт Джині, який характеризує соціальні дисгармонії, в Україні сьогодні став ще вищим, ніж 2004 року.
І при всьому тому Віктор Ющенко завжди, схоже, говорив щиро, - от тільки з утіленням слова у діло постійно виникали проблеми.
Типовий приклад - це Національна конституційна рада: створив її президент, один раз зібрав і... геть забув про існування цієї хоча б частково представницької інституції, доручивши писати проект нового Основного Закону наближеним особам.
Ба, навіть суб'єктивно найголовніші свої політико-просвітницькі проекти - створення Мистецького Арсеналу, відбудову столиць Гетьманщини та поширення правди про Голодомор 1932-33 років - Ющенко реалізовував спорадично, безсистемно, без належного експертного супроводу; якщо знані інтелектуали й підключалися до цього, то самочинно й автономно.
А, з іншого боку, де було брати час на ті капосні практичні справи, якщо його ледь вистачало на словесне чаклування?
"Я та людина, у якої є 200 задумок, 300 задумок, і я паралельно їх всі роблю. Я живу цікавим життям, бо немає такої справи в житті, за яку б я не брався, бо я хочу себе випробувати", - щиросердо-наївно сказав Віктор Ющенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер" 21 лютого.
Такі собі Гай Юлій Цезар і Наполеон Бонапарт вміли робити одночасно по три справи, і дуже тим пишалися, а тут аж 300...
Водночас Ющенко не збирається визнавати жодних своїх провин.
Скажімо, перед першим туром голосування він вирік як істину: "Я як президент ніколи не похилю голову і не скажу, що я за ці п'ять років щось програв. Я приніс нації те, що вона потребує. Уміє вона це читати - це її спасіння, не вміє - значить, нам треба походити з Януковичами та Тимошенками під кремлівським проектом, як ходили під Кучмою, ще 15-20 років". http://www.radiosvoboda.org/content/news/1924346.html
Ну, а після того були тільки слова докору на адресу нерозумної нації, - і вельми гучні слова.
А що ж зробив сам Ющенко, щоб перекрити шлях "московським проектам"?
Поставив першим заступником голови СБУ Хорошковського, а секретарем РНБО - Богатирьову?
Спрямував вістря діяльності Служби безпеки на відновлення історичної правди про УПА та Голодомор, а не на боротьбу із цілком реальною "п'ятою колоною" у парламенті та виконавчій владі?
Витягнув у вересні 2005 року з політичного небуття Януковича, підписавши із тим меморандум про порозуміння?
Ясна річ, це все зроблено було із найщиріших патріотичних міркувань, в тому числі для того, щоб зробити із Януковича справжнього українця (намір, зафіксований наближеними тоді "до тіла" глави держави особами), а результати ми всі спостерігаємо.
А ще згадаймо: президент за посадою - це і Верховний Головнокомандувач. З чого почав президентство Ющенко?
З того, що не скасував незаконне розпорядження уряду Януковича від листопаду 2004 року про списання 30 бойових та допоміжних кораблів, серед яких були фрегат "Севастополь", корвет "Ізяслав" і ракетний катер "Умань". На ремонт цих кораблів треба було б загалом не більше грошей, ніж на побудову нових резиденцій глави держави - і вони б ще років 20-25 ходили морем. Але...
Ну, припустимо, тоді Ющенко тільки розпочинав свою каденцію, тільки учився.
Але ж візьмімо інший факт: 30 листопада 2009 року надійшла інформація, що міністерство оборони України та держдепартамент США підписали протокол про ліквідацію українських ракетних комплексів 9К72. Ці комплекси більш відомі за натовською класифікацією як "Scud-В", себто той самий "Скад", який стояв на озброєнні у Саддама Хусейна і який нині мають Північна Корея й Іран.
А за кілька років до цього, у січні 2006-го, на авіабазі "Полтава" був урочисто (!!!) розрізаний на шматки останній український бомбардувальник Ту-22М3, відомий у НАТО як "Бекфайр-Сі" ("Backfire-C").
Що цікаво: ці оперативно-тактичні ударні ракети та бомбардувальники не підпадали під жодну угоду про скорочення озброєнь, тобто саме за президентства Ющенка Україна добровільно позбавилася останньої ударної зброї, яка нездатна була загрожувати Вашингтону, але могла бути потужним засобом стримування щодо Москви чи Бухареста.
Звичайно, треба було витрачати досить значні гроші на утримання та модернізацію цієї зброї, але без неї наші Збройні Сили годяться хіба що для парадів.
Тож у Віктора Януковича є гідний попередник у здачі національних інтересів України - тільки й різниці, що між мотивами цієї здачі, бо ж В.А. не цікавиться дрібницями, як-от ракети "Скад" чи недобудований крейсер "Україна", він "приніс нації те, що вона потребує"...
Отож це велике щастя Юлії Тимошенко, що Ющенко не хоче з нею об'єднуватися, - таке необ'єднання надає їй реальний шанс відновити свої бійцівські якості початку 2000-х та створити масовий опозиційний рух.
Разом із сьогоднішнім Ющенком цих шансів вона не має навіть теоретично. Власне, будь-хто з політиків, спробувавши з'єднати зусилля з В.А., зазнає фіаско, бо з нездатними на аналіз власних помилок людьми справи не можна мати ні в чому.
А додайте до цього ще й магічне мислення, коли слово заміщає діло, - і передчуття катастрофи дихне на вас своїм крижаним подихом.
Утім, закономірно можуть запитати: а як же Вікторові Ющенку за таких розкладів удалося здобути симпатії громадян у 2004-2005 роках і зробити-таки дещо позитивне у перші роки президентства?
По-перше, тоді у діло йшли колективні напрацювання цілої команди за кілька років. І поки ці напрацювання не вичерпалися, справа рухалася, навіть поза Ющенком, але від його імені.
По-друге, "забронзовіння" Ющенка тоді ще не перейшло певну межу, а його органічна нехіть до систематичної праці частково компенсувалася накопиченою за роки перебування в опозиції енергією.
По-третє, як не парадоксально, позитивно спрацював чинник тяжкого отруєння: Віктор Ющенко прагнув довести всім свою працездатність - і хоча це далеко не завжди вдавалося, налаштованість на це була.
Нарешті, згадайте, скільки тоді було поруч з В.А. політичних однодумців, і як він із ними потім повівся, зауваживши на зустрічі з фракцією НУНС у 2008 році: "Я вас усіх привів у політику, ледь не зі смітників підібрав" - ага, Мустафу Джемілєва та Олеся Донія...
Іншими словами, дещо спрощуючи ситуацію: був такий собі "колективний Віктор Ющенко", він мав успіхи, і неабиякі, тим більше мав шанси на політичне майбутнє, - а от індивід В.А. все зрештою зіпсував.
...Але що цікаво: такі повороти вже були в українській історії. Перші сто днів Михайла Грушевського на чолі щойно створеної Центральної Ради - це беззаперечний тріумф.
А чому? Передусім тому, що реалізуються колективні напрацювання минулих десятиліть.
Проте ситуація змінюється карколомно, і старі наробки стають непридатними, а здатності до швидкої і водночас добре продуманої імпровізації Грушевський не мав. Тому - до зими 1917 року - він ще щось здатен зробити позитивне, але не завжди, а потім іде майже суцільний провал; якщо УНР і домоглася чогось, то зусиллями інших політиків. На щастя для себе і для України, Грушевський після усунення його з посади голови Ради назавжди пішов із політики.
У нього на це вистачило розуму і мужності. У Віктора Ющенка, який до певної міри повторив шлях Грушевського, з цими якостями складно.
Та вирок історії вже винесений.
Сергій Грабовський
Відповіді
2010.04.29 | kotygoroshko_007
+1
чудово2010.04.29 | Сахаров
Гірка правда
2010.04.29 | Ігорко
Не вся правда (л)
У цій гілочці ще більше правди:http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1272483225&first=&last=Last%20reply
Зокрема ось тут:
Специалист wrote:
> samopal пишет:
> > Не знаю, як ви, а я Ющенка простуватим "замріяним романтиком" не вважаю. Він діяв і діє послідовно та ефективно, варто лиш спробувати оцінити його миздобутки не за словами, а за діями та їх наслідками. Може ви вважаєте, що він не міг прорахувати наслідків, чи, чого доброго, йому не змогли прорахувати?
> Я его тоже не считаю ни простаком, ни романтиком. Стандартный чиновник, попавший на почетное и злачное место. А на чиновника действуют, как мы знаем, только две категории раздражителей - вызывающие страх и наполняющие карман. Карман наполнялся исправно, а пугать оказалось некому. Томущо(С) "Не чіпайте Народного Президента!", "Не заважайте Йому працювати!" и т.д. В этом, считаю, 80% причин того, к чему мы пришли сегодня. Ну а 20% - таки Ющ, мог и не быть падлой до такой степени...
2010.04.29 | Lexa62
я б не сказав, у Грабовського око зіркіше
обивательська точка зору річ необхідна, але точності їй бракує.2010.04.30 | Ігорко
Re: я б не сказав, у Грабовського око зіркіше
Lexa62 пише:> обивательська точка зору річ необхідна, але точності їй бракує.
Угу. Перше "народний президент" був цяцею бездоганною, тепер його оточення.
Не робіть власних висновків, ковтуйте їхні. Ну і тутешніх провокаторів, які сіють розбрат.
2010.04.29 | один_козак
ууууу....
observеr пише:> Водночас Ющенко не збирається визнавати жодних своїх провин.
>
> Скажімо, перед першим туром голосування він вирік як істину: "Я як президент ніколи не похилю голову і не скажу, що я за ці п'ять років щось програв. Я приніс нації те, що вона потребує. Уміє вона це читати - це її спасіння, не вміє - значить, нам треба походити з Януковичами та Тимошенками під кремлівським проектом, як ходили під Кучмою, ще 15-20 років". http://www.radiosvoboda.org/content/news/1924346.html
2010.04.29 | kotygoroshko_007
про бійцівські якості Юлі не зрозумів: мова про Лозінського чі п
ро скасування в ВР депутатської недоторканності, коли Юля мала необхідну кількість голосів і обіцяла на виборах скасувати2010.04.29 | Bayan
А скільки Ющ усього понаобіцяв, наш вокзальний бомж!
Та не патякайте вже!kotygoroshko_007 пише:
> ро скасування в ВР депутатської недоторканності, коли Юля мала необхідну кількість голосів і обіцяла на виборах скасувати
2010.04.29 | Bogun
Пообіцяв, він що Санта Клаус?
2010.04.29 | kotygoroshko_007
відмінити депутатську недоторканність обіцяла Юля
і раз мова про її бойцівські якості йде, то треба звернути увагу, що якості насправді не бійцівські а шулерськівсе. крапка.
2010.04.29 | kotygoroshko_007
я не вкурсі про ваших бомжів :) я тут про Юлю спитав
Bayan пише:> Та не патякайте вже!
якесь чмо залазить в моє запитання про Юлю, спердануло щось про Юща, який тут "і рядом нє валялся", і зробило висновок: пораду мені не патякати нічого собі
мені здається, що продажність як Юлі так і Януковича, не пояснюється креативною тупорилістю Юща, а сформовані іншими чинниками:
Юлю підібрав, обігрів і навчив Лазаренко
Януковича - гопота і зона, потім ті хто просував по політичній лінії, ФСБ можливо
2010.04.29 | Lexa62
а хто заблокував питання?
2010.04.29 | kotygoroshko_007
по відміні недоторканності ніхто не заблокував
у Юліній більшості декілька голосів проголосували протиЮля "працює" (розводить лохів) значно тоньше ніж Янук
2010.04.29 | Lexa62
спекуляція!
> у Юліній більшості декілька голосів проголосували проти
Не настільки Тимошенко контролює депутатів, як ви це їй приписуєте.
Може вона й "тушкам" давала команду?
Де логіка?
2010.04.29 | kotygoroshko_007
а Ви "торчите" на Юлі?
Lexa62 пише:> Не настільки Тимошенко контролює депутатів, як ви це їй приписуєте.
> Може вона й "тушкам" давала команду?
> Де логіка?
ну хіба я вів мову про те наскільки Юля контролює депутатів?
цей піздьож гидко слухати, що Юля не відає що творять її члени
якщо знаєте щось, чого не знаю я а мене воно цікавить, то розкажіть як Юля покарала "відщепенців"
ато я чув, що Лозінському вона просто витягнула із скриньки його власну заяву про самовихід з партії і що у неї є такі заяви від кожного з членів її партії
2010.04.29 | Lexa62
і все на ваших здогадах? Мої сумніви ліпші
2010.04.29 | kotygoroshko_007
летять два крокодила, один зелений а другий в Африку
> і все на ваших здогадах? Мої сумніви ліпшінавіщо викручуєтесь? не маєте що відповісти - так і скажіть
адже мені до лампочки як Ваші сумніви, так і Ваші оцінки моїх сумнівів
хочите поговорити про сумніви - зверніться до психіатрів, або відкрийте іншу гілку, або викачайте яйця в екстрасенса
адже я задав елементарне і ясне питання: як Юля покарала тих своїх депутатів, через зраду яких була не виконана її передвиборча обіцянка відмінити депутатську недоторканність
2010.04.29 | Lexa62
Re: летять два крокодила, один зелений а другий в Африку
kotygoroshko_007 пише:> > і все на ваших здогадах? Мої сумніви ліпші
>
> навіщо викручуєтесь? не маєте що відповісти - так і скажіть
>
в мене є що відповісти, але ви образитесь, то я промовчу
> адже мені до лампочки як Ваші сумніви, так і Ваші оцінки моїх сумнівів
>
так у вас же здогади, чи ні? ви стверджуєте те, про що нічого достеменно не знаєте, що не можете довести, а тільки розвести срач на весь форум. Тому, пропоную, якщо у вас є сумніви - висловлюйте їх, розберемось. Якщо, звичайно, у вас є така мета.
> хочите поговорити про сумніви - зверніться до психіатрів, або відкрийте іншу гілку, або викачайте яйця в екстрасенса
>
як ви кумедно гніваєтесь пане. )))) Проте, як охолоните, може зрозумієте, сумніви - то прерогатива людей мислячих. Але в усьому треба мати міру, звичайно.
> адже я задав елементарне і ясне питання: як Юля покарала тих своїх депутатів, через зраду яких була не виконана її передвиборча обіцянка відмінити депутатську недоторканність
кого? Поіменно.
2010.04.29 | Kulish
Ющенко - піп Гапон української революції
Недарма Святе Письмо каже: "судіть людей не по словах їх, а по ділах їхніх”.Всі ці діла свідчать про те, що сам Ющенко є сатанинським проектом зруйнування України.
Не треба нічого зм`якшувати: більшого внутрішнього ворога в нашої держави за останні 15...20 років не було! Він поробив найгірше, що можна поробити - зруйнував віру мільйонів людей...
2010.04.29 | Bogun
Він єдиний хто почав працювати з свідомістю, тому і зустрів
скаженний спротив, якого не мали ні Кравчу, ані Кучма.> Недарма Святе Письмо каже: "судіть людей не по словах їх, а по ділах їхніх”.
Взагалі воно також каже краще не судити
> Всі ці діла свідчать про те, що сам Ющенко є сатанинським проектом зруйнування України.
Ну це вже Моск. патріархат, чули вже таке.
> Не треба нічого зм`якшувати: більшого внутрішнього ворога в нашої держави за останні 15...20 років не було! Він поробив найгірше, що можна поробити - зруйнував віру мільйонів людей...
А ця віра взагалі була? Як на мене то він пробудив віру в багатьох. Я до речі один з них.
2010.04.29 | Lexa62
Re: Він єдиний хто почав працювати з свідомістю, тому і зустрів
Ги-ги. А хто не працює з свідомістю?Йому б зі своєю свідомістю попрацювати.
2010.04.29 | Bogun
Щоб Вам було зрозуміло, цікавий лінк (л)
http://www.regnum.ru/news/1235693.html?forprint2010.04.29 | Kulish
Re: Щоб Вам було зрозуміло, цікавий лінк (л)
Красиво сказано: "Теперь Кремль сделал свой прагматичный выбор (в пользу Тимошенко), и осуждать Путина язык не поворачивается. Партия регионов за несколько лет, прошедших после "оранжевой" вакханалии, бездарно слила все свое "электоральное доверие"...Дуже цікавий лінк, особливо на тлі реальних подій. Ви ще б Глобу сюди приплели...
2010.04.29 | Bogun
Це було за кілька місяців до виборів, коли Юща лайном не поливав
хіба що лінивий.2010.04.29 | Isoлято
А Кремль таки зробив вибір "в пользу Тимошенко"!
І нинішні, мяхкаскажым, масштабні кроки Ян-ча не в останню чергу зумовлені бажанням знову "панрявіццо"...Думаю, "під Юлю" був прописаний якійсь біль тонкий план, без настільки явної здачі національних інтересів. А потім можна було б усе звалити на "аранжывую власць". Отакоє от (© супрюґа луччей пуцєнскай шысцьоркі).
2010.04.29 | Felicidada
Re: Грабовський : вирок історії вже винесений
>На щастя для себе і для України, Грушевський після усунення його з посади голови Ради назавжди пішов із політики.>У нього на це вистачило розуму і мужності. У Віктора Ющенка, який до певної міри повторив шлях Грушевського, з цими якостями складно.
приблизно про це було у гілці
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1272344330&first=&last=&pattern=
але тему закрили.
вночі треба слати
2010.04.29 | Анатоль
Поки Україна не зрозуміє Ющенка в неї будуть лише поразки. Таки
треба, нажаль, походити їй і під Януковичем і під Юлею, щоб зрозуміти.(Може хоч під Тягнибоком не треба, надіюсь)
2010.04.29 | Тестер
я думав ти здатен аналізувати
але верзеш дурниці про очевидні речі2010.04.29 | Bogun
Проти Юща працювала налагоджена система, з якою йому важко
було справитися. При чому проти нього грали і свої і чужі. До речі одну з перших скрипок грала "главная опозиціонерка". Все що йому залишалося робити - постійно бути в обороні, і час від часу намагатися просувати свої проекти. Я взагалі був більшої думки, про Грабовського. Вся стаття, нісенітниця з зомбоящика. Шкода розчаровуватися в такій людині.2010.04.29 | АБВГ
Re: Проти Юща працювала налагоджена система, з якою йому важко
Це так.Але маючи в руках державний апарат Ющенко МАВ проявити бійцівські якості і передушити щурів. Тим чи іншим способом. Волі у нього не стало для цього.
І про нас, внизу.
Теж є що сказати.
Брак еліти - хронічна вікова українська хвороба.
Тому нас так легко крутить невелика група переселенців.
2010.04.29 | Bogun
Державний апарат, це ті люди які на кожному кроці підставляли
і зраджували. Назвіть хоча б десяток впливових людей, які його підтримували.2010.04.29 | Kulish
Поганому танцівнику...
2010.04.29 | Bogun
Невдале порівняння. Швидше один в полі не воїн.
2010.04.29 | Lexa62
Сунь в морду тому журналюзі (Багаті поділяться з бідними)
2010.04.29 | GreyWraith
ТЕПЕР я бачу, що в тому iнцидентi Ющенко таки був правий
В тому числi - щодо визначень нашоi, прости, Господи, "четвертоi влади".2010.04.29 | kom8407
Re: Проти Юща працювала налагоджена система, з якою йому важко
АБВГ пише:> Тому нас так легко крутить невелика група переселенців.
Самі себе крутите, бо шукаєте ворогів там, де їх нема. Вже 10-й раз говорю: шукайте краще друзів. Не воюйте проти цілого світу. Бо світ не такий поганий, як вам здається.
2010.04.29 | Bogun
100%
2010.04.29 | Mykola_2007
Россія то не цілий світ. Навть разом з Донбасом і Кримом
2010.04.30 | kom8407
Re: Россія то не цілий світ. Навть разом з Донбасом і Кримом
А хто спалив нещодавно разом з російським прапором прапор Польщі та Ізраілю? Чому УПА воювала проти німців, які створили, навчили та озброїли її? Хто лаяв тут угорців за "іредентизм"? Ваша біда в тому, що всіх кругом себе вважаєте ворогами. А це називається параноєю.2010.04.29 | Isoлято
Шо, вже й в Америці дозволяєте друзів шукати? А В ГРУЗІЇ???
2010.04.29 | Lexa62
Яка система? Частиною котрої він сакм був?
Чи це не Ющенко разом з Кучмою підписував відозву про "фашистів" у 2000 році?Чи це не Ющенко кидав в вічі своїм соратникам, що підібрав їх на смітнику?
Не схожий Ющенко на божу корівку, а от на кр*єриста, що негадано попав у головні фаворити схожий.
І дуже небезпечно, що його комплекси відносно Тимошенко стали такими заразними.
2010.04.29 | Володимир
Re: Яка система? Частиною котрої він сакм був?
100%. А персонажі типу Анатоля слабують на wishful thinking, як і сам ющ. Відсутність РЕАЛЬНИХ результатів власної діяльності компенсується результатами НАДУМАНИМИ. Або взагалі - віртуальною реальністю. Часто такі індивіди нездатні провести межу між цими двома світами - справжнім і надуманим.2010.04.29 | Felicidada
Re: Проти Юща працювала налагоджена система, з якою йому важко
>До речі одну з перших скрипок грала "главная опозиціонерка".Справді, саме вона загальмувала розвиток України призначенням спочатку Порошенка, а потім купи регіоналів на ключові посади в країні.
Щоправда, потім Ющенко регулярною брехнею зруйнував віру людей в справедливість і торжество Майдану. Але то дрібниці.
У Вас ющенківська впертість щодо невизнання своєї неправоти.
Саме цю впертість чудово використали вороги.
2010.04.29 | Taras-ods
Біле Братство такі невиліковне...
Felicidada пише:> >До речі одну з перших скрипок грала "главная опозиціонерка".
>
> Справді, саме вона загальмувала розвиток України призначенням спочатку Порошенка, а потім купи регіоналів на ключові посади в країні.
>
> Щоправда, потім Ющенко регулярною брехнею зруйнував віру людей в справедливість і торжество Майдану. Але то дрібниці.
>
> У Вас ющенківська впертість щодо невизнання своєї неправоти.
> Саме цю впертість чудово використали вороги.
2010.04.30 | Ігорко
Пані Ганьо, зміни нік. Re: Біле Братство такі невиліковне...
2010.04.29 | Анатоль
І продовжує працювати. Бо їм важливо дискредитувати його не лише
як особу, а як український демократичний ліберальний світогляд, яким Ющенко керується.Ця атака йде з двох боків.
Совків лякають "Ющенком-націоналістом-фашистом-американським ставлеником".
А націонал-совкам, з яких хочуть зробити таких собі революціонерів-терористів-провокаторів-гапонів і використати для дискредитації українського руху, прививають неприязнь до Ющенка як до "ганчірки-лібераста-колабораціоніста-лінивця-бджоляра.."
2010.04.29 | Bogun
100%
2010.04.29 | Lexa62
"ліберальному поглядові" не варто було пудрити людям мозк
популізмом.Бо вийшло шахрайство.
2010.04.29 | Bogun
Він не пудрив, він показував перспективу, на жаль
більшість далі стін своєї квартири не бачить.2010.04.29 | Lexa62
ага, "багаті поділяться з бідними" , нє?
2010.04.29 | Bogun
Та ні трохи іншу, на щастя...
2010.04.29 | Lexa62
то треба було до Ющенка Ганьку приставити
щоб вона пояснювала що читати, що не читати, а де "рибу загортали".Ги-ги. Руками "які нічого не крали".
2010.04.29 | Bogun
Там і без Ганьки було кому гадити
2010.04.29 | Lexa62
так і я ж про те, Ганька б так не нагадила як він сам
2010.04.29 | Bogun
напрямок Ваших думок зрозумілий, а тому не бачу сенсу щось
коментувати.2010.04.29 | GreyWraith
+1
2010.04.29 | Lexa62
плюсик за соратників "під забором"
2010.04.29 | Felicidada
Багатьом здалось, що він сам себе здискредитував - до 5%
Ви ще стверджуватиме, що він єдиний, хто не сліпий був? Так недалеко і до ідола.Але ж він на дух не переносив критику, і не був демократом. Лібералом - так. Он скільки памятників Катерині ІІ понаставили. Інформацйну сферу віддали. Зміни, які були, не зроблені безповоротними. Це -державна людина так мусить чинити? Не совєцький человєк, але малорос.
А згадайте, скільки ворогів України він нагородив!!! Жах!
2010.04.29 | Budweiser
який з Ющeнка лібeрал????
нe смішіть людeй. Лібeралізм цe рівність усіх пeрeд законом, рівність можливостeй. Тоді як за правління Ющeнка Україна продовжувала свою eволюцію в бік квазі-фeодалізму. Cоціальна нeрівність та нeрівність громадян пeрeд законом зростали, а він сам діяв в інтeрeсах олігархічно-монополістичного капіталу. Дe тут лібeралізм? Тeорeтики лібeралізму би в гробі пeрeвeрнулися від такої класифікації.2010.04.29 | Кушкін
+100
2010.04.29 | Taras-ods
+1 Влучно!
Анатоль пише:> як особу, а як український демократичний ліберальний світогляд, яким Ющенко керується.
> Ця атака йде з двох боків.
> Совків лякають "Ющенком-націоналістом-фашистом-американським ставлеником".
> А націонал-совкам, з яких хочуть зробити таких собі революціонерів-терористів-провокаторів-гапонів і використати для дискредитації українського руху, прививають неприязнь до Ющенка як до "ганчірки-лібераста-колабораціоніста-лінивця-бджоляра.."
2010.04.29 | Кушкін
...в той час як насправді він ані риба, ані м'ясо. ;)))
2010.04.29 | observеr
таке враження, що ми обговорюємо філософа, а не топ-мендежера
2010.04.29 | Bogun
Одне питання, як на Вашу думку все склалося, якби
при Президенті Ющенко, прем'єром залишився Єхануров? Я думаю, що зараз все було б по-іншому.2010.04.29 | Isoлято
Неправильне питання...
Як Ви думаєте, в якій би ми країні зараз жили, якби в 2004-му все-таки обрали президентом Януковича?Здається, з його дій вже абсолютно зрозуміло, в якій - в Маларасєйскай Ґубєрнії Вілікай Лєбєральнай Імпєндрії... З абсолютно затюканим населенням, що не має досвіду УСПІШНИХ масових акцій протесту... А якщо врахувати економічне зростання, яке відбувалося з 2004 до 2008 року (і яке янучари б напевно приписали своєму "праффісіанальнаму правлєнію") - то ще й поголовно віруючим в те, шо тіки бандитский уряд, "дрючьба с Расєєй" і правасаліє (МП) врятують українців від загибелі. Отакоє от (© ґлавная правасальная Уркаєни).
2010.04.29 | Pavlo
Нехлюйство гірше зради. На прикладі союзу Україна-Грузія.
Потенційно в 2005 році Україна мала всі шанси стати сильним регіональним лідером, якби допомогла учасникам ГУАМ позбавитись системи стримування СНГ-2 (стримування за допомогою сепаратистських режимів). Єдине, що буро потрібне, так це вольова адекватна людина на посаді президента.У випадку з Грузією це виглядало так: ми допомагаємо одним ривком вибити РФ з Кавказу, треба тільки заблокувати ЧФ і допомогти підірвати Рокський тунель, все. Ну і грамотна дипломатія, звичайно.
Був другий варіант, Україна не преться в регіональні лідери, тихенько приєднується до Вишеградської четвірки, забуваючи про існуванні ще чогось на Сході налагоджує тісні контакти зі Східною Европою і Бєларусью, не сується в чужі справи. Адекватно оцінюючи якість нашого істеблішменту, я виступав за другий варіант, хоча перший, звісно, амбітніше.
Що робить Ющенко ? Він неадекватно оцінює власні здібності, не відмовляється від прив"язки одночасного вступу України і Грузії в НАТО.(Хтось може мені пояснити, кому була потрібна ця прив"язка? ) В результаті ми опиняємося в ідіотському положенні, ми ніби як туди залучаємось, але не повністю. Бухту ЧФ блокуємо, але не зовсім і не надовго. Україна стає заручником дій Саакашвілі, а той, в свою чергу, впевнений в нашій допомозі, хоч ми самі не впевнені в собі.
Стається катастрофа, Грузія програє у війні, кремляді звинувачують Україну в участі в війні, переконують в цьому Захід, той починає "перезагрузку". На Україну, як сторону, що програла у війні, накладають репарації і примушують змінити курс.
Хто в цьому винен ???
2010.04.29 | Kulish
А якщо взяти нижче?
У мене на роботі в 2004-му директор був за Януковича. А я 10 днів відстояв на Майдані. То добре, що директор - адекватна людина, тільки посміявся над нами. А скільки людей було просто так підставлено?Як себе зараз почувають ті, хто був експертами та свідками у справі фальсифікації виборів - 2004? Пригадую, якась жінка свідчила про транзитний сервер. То вона вийшла - брехухою? А Пінчук, як наклепник, у тюрму сів!
2010.04.29 | Боровик
Re: А якщо взяти нижче?
Вибачте засранців. Все стало на свої місця.Ви тоді на майдані відклали прихід Януковича (і Азарова, табачника та Ко.) на 5 років.
Можливо дійсно не варто було стояти?
А то останні 5 років при Ющенкові довелось натерпітись...
2010.04.29 | Kulish
Re: А якщо взяти нижче?
Ціню Вашу іронію. Але ми не ВІДКЛАЛИ прихід Януковича, а ЗРУЙНУВАЛИ цей прихід.Саме Ющенко його й повернув!
Не треба валити з однієї хворої голови на іншу
2010.04.29 | Bogun
Шановний невже Ви не бачили очевидних речей
> Саме Ющенко його й повернув!Я б сказав Тимошенко зробила усе для того щоб зруйнувати єдність помаранчевих лідерів і віддати усе в руки, близьких їй по духу "данецкіх" гопніків. Пркладів можна навести кучу.
2010.04.29 | Koala
Вважаєте, що Ющенко (нехлюй) гірший за Януковича (зрадника)?
Ну то маєте кращий варіант, радійте.2010.04.29 | Pavlo
Я виклав свою оцінку подій, маєте заперечення по суті ?
2010.04.29 | Kulish
Re: Вважаєте, що Ющенко (нехлюй) гірший за Януковича (зрадника)?
Зачекайте! Хто "зрадник"?Той, хто не виконав своєї жодної передвиборчої обіцянки?
Чи той, хто послідовно виконує свої обіцянки електорату?
Здогадайтесь з двох разів, кого я маю ввиду...
2010.04.29 | Bogun
Re: Вважаєте, що Ющенко (нехлюй) гірший за Януковича (зрадника)?
Kulish пише:> Зачекайте! Хто "зрадник"?
Хто зраджує не електорат а націрнальні інтереси..
> Той, хто не виконав своєї жодної передвиборчої обіцянки?
При його можливостях було виконано чимало. Не переборщуйте. Бо це вже смішно.
> Чи той, хто послідовно виконує свої обіцянки електорату?
Краще життя вже сьогодні. Так дійсно виконує. Насправді, він послідовно виконує свої обіцянки не електорату, а сєвєрним сосєдям..
> Здогадайтесь з двох разів, кого я маю ввиду...
Ви маєте на увазі Юлю Тімашенко)
2010.04.29 | Lexa62
у нього своє бачення націнтересів, і іншої ради крім виборів
цьому не було.То зрадили, скоріше, "противсіхи".
2010.04.29 | Shooter
Проблема є, але не там звісно
Грузія - то вже було дуже пізно.А де - я вже не раз і не два повторював
Брак політичної волі до взяття "контрольованої влади" та брак команди (палкий прЮвєт тов. ЮВКучмі)
2010.04.29 | Pavlo
Там, там. Зовнішня політика завжди визначав президент.
І стратегія на регіональне лідерство за першою схемою була обрана відразу, згадайте меморандум Ющенка по ПМР і дружбу з Грузією.До речі, про згубність кореляції одночасного вступу Грузії і України ми з вами сперечались задовго до 8/8/8, можу підняти архіви.
2010.04.29 | Shooter
Та тоді вже, власне, momentum був втрачений
І Ющ не мав вже ніякої реальної влади.Плюс, звісно, жодні важливі системні реформи не проводилися.
Тому Грузія на цьому фоні - так, епізод. Навіть в тому сенсі, що якби Ющ мав "свою" владу (ВР та уряд) та 3 активних роки реформ, то і щодо Грузії йому рішення було би приймати набагато легше.
Все, у принципі, вирішилося в 2005. В 2008 вже було пізно "пити Боржомі"...
2010.04.30 | Pavlo
Отут я висловив розширену думку (л)
Shooter пише:> І Ющ не мав вже ніякої реальної влади.
>
> Плюс, звісно, жодні важливі системні реформи не проводилися.
>
> Тому Грузія на цьому фоні - так, епізод. Навіть в тому сенсі, що якби Ющ мав "свою" владу (ВР та уряд) та 3 активних роки реформ, то і щодо Грузії йому рішення було би приймати набагато легше.
>
> Все, у принципі, вирішилося в 2005. В 2008 вже було пізно "пити Боржомі"...
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1272627768&first=1272628093&last=1272609492
2010.04.29 | Громенко
Грабовський з однодумцями повністю...
...заслужили Януковича та все, що зараз відбувається в країні.Більше нема чого додати.
2010.04.29 | Боровик
Re: Грабовський з однодумцями повністю...
Я б не сказав, що заслужили. Думаю, що Грабовський за Ющенка був до останнього.Грабовський не дає глибокої оцінки "добра і зла". Вартість статті Грабовського - це оцінка чи констатація можливостей на сьогодні. Тобто на Ющенка, з тою підтримкою яку він має, не варто розраховувати, це як варант шляху в глухий кут, вага, яку не вдасться підняти... і не варто вже піднімати.
Громенко пише:
> ...заслужили Януковича та все, що зараз відбувається в країні.
>
> Більше нема чого додати.
2010.04.29 | Felicidada
Громенку
ну ось Ви пишете>Грабовський з однодумцями повністю...
>...заслужили Януковича та все, що зараз відбувається в країні.
але ж Грабовський не був противсіхом! А саме вони - на чолі з Ющенком передали владу Януковічу. Це до того всім зрозуміло - я майже не зустрічаю людей з іншою думкою.
2010.04.29 | Lexa62
Злив зарахований!
Тобто зізнання противсіха. Якщо Ющнеко не президент, то ми заслужили Януковича. Логіка більш ніж зрозуміла.Справжній совок ніколи не дорослішає.
2010.04.29 | Shooter
ніяк не попустить душа?
і хтось тут закликав "не шукати винуватих"...А щодо робіння Грабовським з Юща "злого дємона" - лінь навіть цю емоційну пургу аналізувати.
P.S. Так чи інашке, поки-що за всю історію незалежної України найкращими владними комбіанціями були "Кучма - Ющенко" та "Ющенко - Єхануров".
2010.04.29 | Bogun
Ющенко - Єхануров, 100№
2010.04.29 | saha
Ну звіснож можна отримати 24 млд грн
за Криворіж сталь і не "пресувати бізнес". Всі гроші за Криворіж сталь були витрачені за пів року урядування Єханурова.Ніхто не задумувався над таким фоомулюванням чому Єхануров не трогав бізнес, томущо до нього тимошенко з бізнеса натягала достатньо в бюджет щоб Єхануров уже ніког оен трогав.
А тимошенку потрібний був великий біюджет щоб перед виборами влаштувати "популізм". Так що до талантів Єханурова я ставлюся зі скепсисом. бо Я памятаю приватизацію по ваучерам яку він організовав %).
Висший клас дерибану країни.
2010.04.29 | Bogun
Re: Ну звіснож можна отримати 24 млд грн
Цікаві теорії, замішані на прєданной любві к нєповторімой, які нічого не мають спільного з реальністю.2010.04.29 | saha
Де там любов до неповторимой
я цетко говорю что Єхануров загреб жар руками Тимошенко которая сучка с блохами еще та.2010.04.29 | Shooter
Гарно вмієте смішити
saha пише:> за Криворіж сталь і не "пресувати бізнес". Всі гроші за Криворіж сталь були витрачені за пів року урядування Єханурова.
> Ніхто не задумувався над таким фоомулюванням чому Єхануров не трогав бізнес, томущо до нього тимошенко з бізнеса натягала достатньо в бюджет щоб Єхануров уже ніког оен трогав.
Причина "непресування бізнесу" Єхануровим та "ручного управління" Юлею полягає, власне, у принциповій відмінності підходів (і менталітету, якщо хочете): таки "справжнього" економіста, знаючого та вміючого застосовувати системні підходи в економіці, та хоч і вмілого та талановитого, але щирого бандюка з його стандартним "хапок-кидок".
> А тимошенку потрібний був великий біюджет щоб перед виборами влаштувати "популізм".
Тимошенко популізм влаштовувала з будь-чого і за будь-яку ціну, оскільки "влада (ціль) - все, засоби - ніщо".
Тому вона НЕ сприймає та НЕ розуміє, що економічні закони є реальними. І що коли їх намагаєшся тупо нагнути, як вона це активно робила в своїй останній каденції, економіці та фінансам за короткий термін приходить жопа.
На відміну від неї, Єхануров цю закономірність розуміє. І відповідно діє.
2010.04.29 | saha
ніхрена він не розуміє
не було б тих 24 млд діялиб так само з Пинзеником закриваючи СПД.Ваучерну приватизацію у виконанні Єханурова бачив своїми очима. Префесіоналізму нуль.
з 97 працював на "фондовому ринку" в реєстраторі. І наслідки приватизації оп Єхануровські розгрібав.
2010.04.29 | Shooter
Слова vs факти
Якби в роті росли гриби, не треба би було в ліс ходити - це щодо "якби".Тепер про Пинзеника. Він пішов з уряду "сказочніци" саме тому, що остання не розуміла/не хотіла діяти в згоді з найбазовішими економічними законами як от "дефіцит бюджету не може бути безкінечним".
Ваучерна приватизація - розкажіть як краще би Ви її зробили.
(Хоча я би її взагалі не робив, а продава абсолютну більшість через конкурси).
2010.04.29 | Адвокат ...
Та Ви що! Яки "злий демон"? Просто нарцис та ледащо.
От і вся характеристика Ющенка за Грабовським.2010.04.29 | Shooter
нарцис та ледащо - це так
Адвокат ... пише:> От і вся характеристика Ющенка за Грабовським.
Та ні, згідно з Грабовським Ющенко - джерело і суть всіх українських бід епохи після помранчевої революції.
Хоча в реаліях це, звичайно, далеко не так.
2010.04.29 | Адвокат ...
Та немає того, про що Ви кажете, у техсті пана Сергія! ІМНО.
Не винен Сергій Грабовський у тім, що нарцис і ледащо мав забагато влади і впливу, аби го негідні риси стали шаленим гальмом українського поступу. Пан Грабовський просто захвотоґрахвував хвеномен. Він навіть не тонував світлину...2010.04.29 | Shooter
Пан Сергій виокремлює лише одну фігуру, яка не володіє...
...чудотворними здатностями (навіть якщо, можливо, до певної міри і сам в це вірить). В реаліях же ж "вина колективна", якщо хочете.Адвокат ... пише:
> що нарцис і ледащо мав забагато влади і впливу
Немав він ані достатньо влади, крім короткого періоду, ані впливу.
Про решту я вже писав
2010.04.29 | Адвокат ...
Я коли сь вже цеє цитував: "Коґда дураку дайотся власть, он нє
знаєт, куда єйо класть!" (С) Лєв Устінов, "Остров пополам".Поки нарцис та ледащо тую владу мав, він не міг нею пор`ядкувати. Зрозумівше тую прикру халєпу,-- віддав ї "прісним"... З теґо "вийшов" Хам, ур`яд донбазен-мародерос і, теперки вже доконано,-- Хамен-лянд ( унія уркаґанов і мєнтовскіх, прокурорскіх да ґебовскіх ). Ака,-- тимчасова зупинка до "РуSSенлянд зюйд айнзац-зоне".
2010.04.29 | Арій.
Не буде кінця Ющенка, як політика.
Бо як політик - він і не починався. Бо балабол, зрадник, колаборціоніст і просирач усього - то не політик.2010.04.29 | Микола
Re: Клоун президент.
Функции клоуна и президента не противоречат друг другу. Так выразился Шендерович, и в этом с ним трудно не согласиться. Колхозному бухгалтеру не подняться выше селючого представления о величии, общественной и исторической значимости личности. Для ему подобных занимаемый пост является главным критерием. Приговор Ющеру вынесли МЫ, а не абстрактная история. Всегда говори правду и Господь воздаст. А уважения допысувачив не дождаться. Уважают презиков, а не мудрецов!2010.04.29 | Budweiser
найкращe тут висловився Євгeн Булавка
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/04/29/4991085/якщо би цe чмо нe їздило по Зах. Україні і нe агітувало проти Тимошeнко, тобто факт. за Януковича, і інші подібні штучки нe робило, то українофобів при влади би нe було.
Людина яка на догоду власним комплeксам вирішила бавитися з долeю України нічого окрім прeзирства нe заслуговує.
2010.04.29 | Кушкін
"...на догоду власним комплeксам" - Набагато гірше: На догоду
своїй зажерливості. Юля-президент була нічним кошмаром усіх українських великих злодіїв. Бо економічна катастрофа була неминучою і киргизький варіант дуже ймовірним. І якщо Янук (на що сподівається Ющ) почне бидло (а.к.а. "маленькі українці") просто вбивати, то Юля, скоріш за все, натравила б його на хатинки Януковича, Ющенка, і на усю Кончу-Заспу (сама, як пам'ятаємо, бомжує). Звідси і таке запекле бажання бачити президентом Януковича.2010.04.29 | Адвокат ...
Ех! Не розумієте ви з Булавкою Ющевої душі!
Му,-- що ТЮлька, що Хам,-- все єдно гидко. Тіко ТЮльку він ще й ненавидить всією люттю своєї щирої душі, а до Хама просто ставить сі з презирством, майже гидує...2010.04.29 | hrushka
Гнучкість та компроміс держить будучність держави.
Ющ не був політик бо не вмів чи не хотів побороти корупцію а вдавався до народно-емоційних справ, котрі відчужили схід. Здорового політика потрібно щоби зєднати схід та захід, що не є неможливим.Труботяг подібно думає, однак він не вказує гнучкість осягнути комропоміс більшости партій.
Юля казала що згодиться "картоплю стругати" на добро держави, однак вона не вказує що радо згодиться із іншими партіями щоби створити сильну опозицію. Вона мусить верховодити!
Я повторю, гнучкість та компроміс держить будучність держави.
2010.04.29 | Bogun
Юля вона свята, єдино що своєю тупістю довела країну до того,
що народ проголосував за Хама. Юля дивний зразок, гнучкості і здатності йти на компроміс, не смішіть.2010.04.29 | Felicidada
Так не є. І так ніхто не думає. Хто привів Януковіча?
Всі знають. Ющенко. Тривалими чварами, розбратом, призначенням регіоналів на ключові посади в державі, царствуванням, а не керуванням у державі.2010.04.29 | Кушкін
Все це не спрацювало б,якби не авантюрна економічна політика Юлi
2010.04.30 | Lexa62
хе-хе, економічна політика ... коли вона була
хіба що в короткий епізод в 2000 році.все інше - краще б не було нічого.
Чи ви вважаєте Азарова грамотним економістом?
2010.04.30 | hrushka
Коли це погляд послідних 4 глядачів ....
чому триматись "незахоплюючих" провідників? Хтось НОВИЙ може зацікавити народ більше!Я чомусь думаю, що Юля могла`б бути доволі корисною, коли`б вона "стругала картоплю", а не верховодила. Чомусь легше надавати завдання бо то затримає мене на версі та довиде до кращих умовин, ніж не верховодити й переконати збір провідників як найкраще осягнути добробут державі. Хід думок та спосіб розв`язки кращий та пояснення співпрацівникам більш привітне та більш заоохочуюче до праці а особливо коли потрібно осягнути КОМПРОМІС.
Юля могла`б впровадити свої зв`язки для піддержки когось що може зацікавити повагу ширшого суспільства ... ... східної та західної України ... Така зміна стратегії може бути особливо успішною ...
2010.04.29 | Taras-ods
Та ваша думка
Felicidada пише:> Всі знають. Ющенко. Тривалими чварами, розбратом, призначенням регіоналів на ключові посади в державі, царствуванням, а не керуванням у державі.
проти Юща працювала ціла система спецоперацій кремля і тимошенко один ланцюжок по знищеню України.
ПС. он вже БЮТівці наввипередки пишуть доноси на українців.
БЮТ та ПР - проект кремля
2010.04.30 | Felicidada
думаєте крємляді прямо управляли його язиком?
>проти Юща працювала ціла система спецоперацій кремля і тимошенко один ланцюжок по знищеню України.Ви думаєте крємляді прямо управляли його язиком,який молов ненусвітні дурниці і його руками, коли він підписував ідіотські укази і його мозком, коли він вперто і послідовно наставив на всі посади регіоналів?
2010.04.30 | Taras-ods
нагадати "вечерю у лісі?
Felicidada пише:> >проти Юща працювала ціла система спецоперацій кремля і тимошенко один ланцюжок по знищеню України.
>
> Ви думаєте крємляді прямо управляли його язиком,який молов ненусвітні дурниці і його руками, коли він підписував ідіотські укази і його мозком, коли він вперто і послідовно наставив на всі посади регіоналів?
чи то як хіхікалка ничтожила близьких до Юща людей?
чи як скуповувала його депутатів?
ганьба антиукраїнському Білому Братству, працюючему на кремлівців, та підтримаючим їх непротивсіхам!
2010.04.30 | Felicidada
Але ж Ви не відповіли на мої аргументи. Ви регіонал?
Бо саме вони так маніпулюють.2010.04.29 | Taras-ods
цю скажену ненавість білого братства як у цій гільці
та перенести у зал де голосували за ЧФ, але там біле братство грало з Пр у піддавки, навіть синця не отримали...